انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد

انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد (http://iran-egold.com/forum/index.php)
-   وبمانی (WebMoney) (http://iran-egold.com/forum/forumdisplay.php?f=43)
-   -   سئوالات شما درباره وبمانی (WebMoney) (http://iran-egold.com/forum/showthread.php?t=2718)

666 يکشنبه ۳ دي ۸۵ ۱۶:۴۸

سئوالات شما درباره وبمانی (WebMoney)

هزینه انتقالش زیاده!!

OldAdmin يکشنبه ۳ دي ۸۵ ۱۸:۱۱

بله، هزینه انتقالش نسبت به ایگولد بیشتر هست ولی برای مبالغ زیر 100$ در حد ایگولده. ضمن اینکه در وبمانی پول شما همیشه ثابته و مثل ایگولد با بالا پایین رفتن قیمت طلا، موجودی شما کم و زیاد نمیشه. ضمناً از نظر امنیتی بسیار مطمئن است و من تا به حال مورد هک را در آن نشنیدم.
(البته هنوز کاربران ایرانی زیاد با وبمانی آشنا نشده اند (;)

asabani يکشنبه ۳ دي ۸۵ ۱۹:۲۹

نقل قول:

نوشته اصلی بوسیله قاری (نوشته 3049)
بله، هزینه انتقالش نسبت به ایگولد بیشتر هست ولی برای مبالغ زیر 100$ در حد ایگولده. ضمن اینکه در وبمانی پول شما همیشه ثابته و مثل ایگولد با بالا پایین رفتن قیمت طلا، موجودی شما کم و زیاد نمیشه. ضمناً از نظر امنیتی بسیار مطمئن است و من تا به حال مورد هک را در آن نشنیدم.
(البته هنوز کاربران ایرانی زیاد با وبمانی آشنا نشده اند (;)

اقای قاری اس اس ال این سایت که Certificate نداره!!این چه امنیتی شد؟؟راستی میخواستم در مورد اعتبار این سایت بدونم...منظورم اینه که کجاها قبولش دارند؟؟؟میشه باهاش تو فارکس کار کرد؟؟

FOXHUNTER دوشنبه ۴ دي ۸۵ ۰۷:۲۹

اقاي قاري من هرچي توي سايت هاي درامد زا نگاه ميكنم ميبينم كه هيچكدام با web mony كار نمي كنن.اگر قرار باشه با web mony كار كنيم بايد سايت هاي درامدزا قبولش داشته باشن؟؟؟؟؟؟

OldModir3 دوشنبه ۴ دي ۸۵ ۱۷:۱۰

نقل قول:

نوشته اصلی بوسیله FOXHUNTER (نوشته 3056)
اقاي قاري من هرچي توي سايت هاي درامد زا نگاه ميكنم ميبينم كه هيچكدام با web mony كار نمي كنن.اگر قرار باشه با web mony كار كنيم بايد سايت هاي درامدزا قبولش داشته باشن؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز شما به راحتی میتونید با سایتهایی که آقای قاری معرفی کردند پولتون را از ایگولد به وب مانی تبدیل کنید و دیگه نگران بسته شدن حساب هم نباشیم.

حساب ایگولد یکی از شرکتها که خدمات *** می داد ، چهارشنبه هفته پیش بسته شد. منظورم اینه که ایگولد هنوز مشغول به بستن حساب ها می باشد و باید سریع $ را تبدیل کرد.

OldAdmin دوشنبه ۴ دي ۸۵ ۱۷:۱۸

جناب asabani:
SSL وبمانی مال خودشه و از سایت دیگری صادر نشده و تا سال 2010 اعتبار داره. اطلاعات بیشتر را در لینک زیر ببینید:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

جناب FOXHUNTER:
اگر منظورتان از سایتهای درآمدزا، HYIP و SURF و ... است، بله حق با شماست. بیشتر این سایتها با egold و eBullion کار می کنند. بعد از کاری که ایگولد با ایرانیها کرد من ریسک کار با کشورهای آمریکایی را نمی پذیرم. برای همین وبمانی را ترجیح می دهم.

ضمناً بروکرهای معتبری مثل ALPARI و IFC با وبمانی کار می کنند.

پرتوی شنبه ۱ ارديبهشت ۸۶ ۰۱:۵۴

سئوالات شما درباره وبمانی (WebMoney)

با سلام خدمت جناب قاری و دیگر دوستان
می خواستم بدونم آیا برای باز کردن بیش از یک حساب در وب مانی محدودیتی وجود دارد یا خیر ؟
متشکرم .

OldAdmin شنبه ۱ ارديبهشت ۸۶ ۲۱:۲۱

سلام

خیر محدودیتی نیست.

euphoria يکشنبه ۱۶ ارديبهشت ۸۶ ۰۷:۰۵

من حدود سه ساله که از webmoney استفاده ميکنم و تا بحال مشکلی نداشتم. حتی زمانیwebmoney يکی از آپشنهای برداشت از حساب توسط فروشندگان نرم افزار در swreg.org بود البته بعد از خريداری سايتهای اصلی فروش نرم افزار توسط کمپانی آمريکايی digital river اين آپشن حذف شد. به هر حال من که webmoney رو به سيستمهای مالی پانامايی نظير ebullion,netpay,becash,... ترجيح ميدم.

Roby دوشنبه ۱۷ ارديبهشت ۸۶ ۱۶:۰۲

معرفی سایتهایی که با وبمانی کار می کنند

دوستان لطفا هر سایتی رو که می شناسند اینجا معرفی کنند تا یک دایرکتوری جامع دراین رابطه ایجاد کنیم
برای هرسایت سعی کنید حیطه کاری- و حتی المقدور یک توضیح مختصر در موردش ارائه بدید
با تشکر

ساعت: ۱۵:۱۵

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.