بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > تالار عمومی بازارهای مالی

تالار عمومی بازارهای مالی بحث و تبادل نظر عمومی پیرامون بازارهای مالی

MTRobot
پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۶, ۱۶:۱۹   #11
MK6
کاربر عادی

آواتار MK6

تشکر از ديگران: 2
تشکر از ایشان: 12 بار در 4 نوشته
MK6 is on a distinguished road
پیش فرض به هر حال...

دوست من از جیب من دلاری نرفته ...
ضرر شما منو اذیت نمی کنه...(البته خوشحال هم نمی کنه)

برای من عجیب اینه که هنوز بعد از این همه سال(و خداخافظی و برگشت دوباره) به نتیجه ای برای سود معقول نرسیده اید و اسم تاپیک رو هم سود مستمر و معقول گذشته اید...

برید توی این همه سایت از بین چند صد هزار اکانت که به این سایت ها وصل هستند ده تا استیتمنت از بروکر معتبر بیارید که طرف ماهی 50 درصد گرفته و2 سال هم کال نشده....
(و حداقل 1000 دلار دپوزیت و بالانس داره.... نه "بازی بازی" با 5 دلار)

بله سود ماهی 800 درصد هم دیده میشه توی این سایتها ولی با اکانت های یک دلاری(اونم یک ماه)...

راستی تست استراتژی، 6000 دلار دپوزیت لازم داره؟(اینو هم از شما به عنوان فعال 10 ساله بازار یاد میگیرم که دیگه استراتژیمو با 6000 دلار تست نکنم)

ظاهرا mql5 رو پاک کرده بودید و myfxbook رو یادتوت رفته بود....
الان اونم پاک کردید

کاش استیتمنت این عدم موفقیت رو هم می ذاشتید کنار اون استیتمنت موجود در امضا که هیچ وقت پاک نخواهید کرد...(به قول بزرگان باخت هم جزئی از ترید هست... اصن هم زشت نیست)

توصیه به دوستانی که همین امروز با فارکس آشنا شدند....
در فارکس سود مستمر ماهی 50 درصد نداریم.... اینجور استفاده از اهرم آخرش صفر شدنه حسابه...
در بهترین حالت می تونید به ماهی 3-10 درصد فکر کنید(اگر مستمر مد نظر باشه وگرنه در کوتاه مدت از کازینو هم میتونه بهتر سود بده@- به شرطی که شما قمار باز و خوش شانس باشید))...
MK6 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
bbabakan (پنجشنبه ۱ تير ۹۶), Persia_R (دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۶), PINK-LOVE (شنبه ۱۷ تير ۹۶)
قدیمی سه شنبه ۳۰ خرداد ۹۶, ۱۸:۰۲   #12
dinashad63
کاربر عادی

آواتار dinashad63

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: يک بار در يک نوشته
dinashad63 is on a distinguished road

یعنی 2 ماهه 50 درصد معقوله ؟!
dinashad63 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
PINK-LOVE (شنبه ۱۷ تير ۹۶)
قدیمی سه شنبه ۶ تير ۹۶, ۱۲:۳۱   #13
darvish
کاربر عادی

آواتار darvish

محل سكونت: تهران
تشکر از ديگران: 312
تشکر از ایشان: 329 بار در 98 نوشته
darvish is on a distinguished roaddarvish is on a distinguished roaddarvish is on a distinguished roaddarvish is on a distinguished roaddarvish is on a distinguished roaddarvish is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق Yahoo به darvish

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله dinashad63 نمایش نوشته ها
یعنی 2 ماهه 50 درصد معقوله ؟!
نه به هیچوجه. سود معقول ماهیانه بین 3 تا 6 درصده.و در خوشبینانه ترین حالت به هشت درصد نباید برسه.وگرنه با ریسک بالایی دارید ترید می کنید و بزودی کال میشید این تجربه 12ساله من از این بازار
darvish آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 5 نفر
abdFX (دوشنبه ۱۹ تير ۹۶), ghoghnoosepars (پنجشنبه ۸ تير ۹۶), mehran_pqqp (يکشنبه ۱۱ تير ۹۶), Persia_R (سه شنبه ۶ تير ۹۶), PINK-LOVE (شنبه ۱۷ تير ۹۶)
قدیمی سه شنبه ۶ تير ۹۶, ۲۲:۰۶   #14
Persia_R
کاربر ارشد

آواتار Persia_R

محل سكونت: رهگذرم
تشکر از ديگران: 5,667
تشکر از ایشان: 1,689 بار در 276 نوشته
Persia_R has a brilliant futurePersia_R has a brilliant futurePersia_R has a brilliant futurePersia_R has a brilliant futurePersia_R has a brilliant futurePersia_R has a brilliant futurePersia_R has a brilliant futurePersia_R has a brilliant futurePersia_R has a brilliant futurePersia_R has a brilliant futurePersia_R has a brilliant future

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله darvish نمایش نوشته ها
نه به هیچوجه. سود معقول ماهیانه بین 3 تا 6 درصده.و در خوشبینانه ترین حالت به هشت درصد نباید برسه.وگرنه با ریسک بالایی دارید ترید می کنید و بزودی کال میشید این تجربه 12ساله من از این بازار
کاملا موافقم

هرگونه تلاش برای یافتن الگوی ثابت در بازار محکوم به شکست است
Persia_R آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
abdFX (دوشنبه ۱۹ تير ۹۶), ghoghnoosepars (پنجشنبه ۸ تير ۹۶), mehran_pqqp (يکشنبه ۱۱ تير ۹۶), PINK-LOVE (شنبه ۱۷ تير ۹۶)
قدیمی يکشنبه ۱۱ تير ۹۶, ۱۸:۱۴   #15
mehran_pqqp
کاربر عادی

آواتار mehran_pqqp

تشکر از ديگران: 62
تشکر از ایشان: 20 بار در 7 نوشته
mehran_pqqp is on a distinguished road
پیش فرض سلام

با سلام و تشکر از
PINK-LOVE

من شما رو از قبل نمیشناسم فقط چند شب پیش تو یکی از وبینارهای JAKEFXb دیدم که ایشون خیلی از شما تعریف می کردن
امروز اتفاقی اینجا اومدم و این تاپیک رو دیدم

من تازه کار هستم و خیلی چیزا رو نمیدونم ! فقط خواستم تشکر کنم

من پرایس اکشن(jake) و ایچیموکو (کریس) رو خوندم و دارم تو معاملات استفاده میکنم ولی خب هنز تجربه کمی دارم و ضررهای فعلیم صد در صد به زودی به سود خواهد رسید

چون: من تو یکماهی که فارکس اومدم حدود 40 تا پوزیش زدم !! که از این چهل تا 36 تاش رفت تو سود ولی چون طمع کردم و TP نذاشتم با ضرر خارج شدم

پس میشه نتیجه گرفت ایچیموکو و پرایس اکشن در کنار هم زوج خوبی هستن

چون تمام 40 پوزیشن ها با این دو مورد زده شد!

هر چند حساب 300دلاریم شد 100 دلار ولی به زودی برمیگردم و میگم چطوری حساب رو برمیگردونم به همون 300 دلار!

من هیچ فرصت آزادی ندارم ولی همون 1 ساعت یا 2 ساعت تو روز که فرصت پیش میاد رو فقط مطالعه می کنم و ممکنه از یک مقاله 100 صفحه ای فقط 1 نکته جدید یاد بگیرم که خیلی برام با اهمیت هست

فقط خواستم تشکر کنم
mehran_pqqp آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
abdFX (دوشنبه ۱۹ تير ۹۶), ghoghnoosepars (يکشنبه ۱۱ تير ۹۶), PINK-LOVE (شنبه ۱۷ تير ۹۶)
قدیمی جمعه ۳۰ تير ۹۶, ۱۹:۲۳   #16
saeeeed
کاربر ارشد

آواتار saeeeed

تشکر از ديگران: 1,282
تشکر از ایشان: 1,954 بار در 475 نوشته
saeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to behold

سلام دوستان

دوستانی که میخوان بدون ریسک و برای تجربه معامله در بازار فــــارکس ترید انجام بدن و کم تجربه هستن پیشنهاد میکنم حتما از بروکر هایی استفاده کنن که اعتبار رایگان میدن و بدون ریسک میتونید در حساب ریل تجربه ترید داشته باشید و الیته در صورت به سود رسیدن قابل برداشت بدون محدودیت میباشد .
دو بروکری که معرفی میکنم :

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

و دیگری :

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
قدیمی جمعه ۳۰ تير ۹۶, ۱۹:۲۸   #17
saeeeed
کاربر ارشد

آواتار saeeeed

تشکر از ديگران: 1,282
تشکر از ایشان: 1,954 بار در 475 نوشته
saeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to behold

دو بروکر فوق معتبر هستن و یکی 123 $ اعتبار رایگان میده و دومی 30 $ اعتبار میده .

توجه داشته باشید این حسابها ریل هستن با حساب دمو تفاوت داشته و سود ان قابل برداشت است و شما کاملا در یک حساب واقعی با پول حقیقی ترید انجام میدهید !
پاسخ

MTRobot

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۱۴:۴۷

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.