بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > نظریه ابوناچی (Abonacci Theory)

MTRobot
پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی دوشنبه ۱ خرداد ۹۱, ۰۰:۱۱   #1
nasa
کاربر ارشد

آواتار nasa

تشکر از ديگران: 1,958
تشکر از ایشان: 2,979 بار در 345 نوشته
nasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond repute
پیش فرض کارگاه لایو سیستم معاملاتی ابوناچی

سلام.

دوستان و هموطنان عزیز درسته بنیانگذار این نظریه در جمع ما حضور ندارند ولی ما بایستی با تمرین زیاد( همونطور که ابوناچی عزیز گفتند )به این نرم افزار مسلط بشیم و باطراحی پلن معاملاتی ترید های خوبی رو داشته باشیم .انشاالله

در شروع این تاپیک لازم میدونم از بنیانگذار این نظریه ی بسیار جالب و قوی جناب آقای ابوناچی عزیز کمال تشکر رو داشته باشیم.بدون شک هرکسی که سالها در این بازار فعالیت کرده باشه با دیدن و تسلط بر این نرم افزا به نبوغ پدید آورنده اش پی خواهد برد.
با آرزوی سلامتی و بهروزی ابوناچی عزیز.

---------------------------------------------------------------------
معرفی و آموزش سیستم معاملاتی ابوناچی - Abonacci Trading System:
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

پرسش و پاسخ کاربران سیستم معاملاتی ابوناچی :
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

--------------------------------------------------------------------
من سعی میکنم درپایان هر روز خروجی نرم افزار رو برای روز بعد آپلود کنم .از دوستانیکه تسلط بیشتری به این نرم افزار پیدا کردند خواهش میکنیم زحمت تفسیر این داده ها رو در شروع هر روز( ترجیحابا کلوز کندل روزانه بوقت بروکرFX PRO) بکشند ،تا همگی تسلط پیدا کنیم و دینی که به گردن ماهستش رو ادا کنیم.انشاالله

داده های نرم افزار برای روز دوشنبه 21 می 2012(2012/05/21)

یا علی
عكس ضمیمه
نوع فایل: jpg HLC_2012.05.21.jpg (141.7 كیلو بایت, 396 نمایش)
نوع فایل: gif 19may.gif (22.5 كیلو بایت, 299 نمایش)
nasa آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 54 نفر
*اسحاق* (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), abaszakani (چهارشنبه ۱۰ خرداد ۹۱), adel18 (جمعه ۲۶ تير ۹۴), ali 2000 (شنبه ۵ دي ۹۴), altal (يکشنبه ۲۹ مرداد ۹۱), amin1 (چهارشنبه ۱۵ آذر ۹۱), arman68 (شنبه ۶ خرداد ۹۱), armanfx7 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), bad boy (شنبه ۸ مهر ۹۱), behnam1234 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), bentley (دوشنبه ۲۰ آذر ۹۱), Big-Trader (چهارشنبه ۱۵ آذر ۹۱), bsalehi (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), ehsanmet (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), elyasi (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), erfada (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), FX1355 (چهارشنبه ۲۷ دي ۹۱), FXRamin (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), ghoghnoosepars (دوشنبه ۲۲ خرداد ۹۱), goldtrader (سه شنبه ۱۶ آبان ۹۱), hadi_91 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), hamid12345 (سه شنبه ۱۷ بهمن ۹۱), hamid6301 (جمعه ۹ خرداد ۹۳), HoseinJUn (شنبه ۲۴ تير ۹۱), ice_metal2007 (سه شنبه ۹ خرداد ۹۱), iranbox (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), johnforx (شنبه ۱۸ آذر ۹۱), jupiterjavan (سه شنبه ۱۵ فروردين ۹۶), maghdoor (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), majidlars (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mamed (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), masysf (جمعه ۲۸ فروردين ۹۴), mehr4u (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mgh88 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mm1950 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mojir-66 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), nosrat54 (يکشنبه ۲۲ مرداد ۹۱), O.M.I.D (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), oldtrader (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), omed (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), omidrad (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), PaLeVoOo (يکشنبه ۱۲ آذر ۹۱), parvane (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), pejman2012 (سه شنبه ۹ خرداد ۹۱), reflex (دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۱), Rocks (چهارشنبه ۲۲ شهريور ۹۱), saeid114 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), SALEH1980 (سه شنبه ۸ ارديبهشت ۹۴), sasal (شنبه ۲۷ خرداد ۹۱), sina1990 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), مسلم لطفی (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), vahidpoper (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), WXYZ (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), حلاج (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱)
قدیمی دوشنبه ۱ خرداد ۹۱, ۰۰:۵۲   #2
nasa
کاربر ارشد

آواتار nasa

nasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond reputenasa has a reputation beyond repute
پیش فرض Stop Loss=1.2885______ Target=1.2691

سلام.
به نظر بنده بواسطه فاصله ی زیاد Market Sentiment=1.2691 تا کلوز روز قبل(19 می)
1.2777-1.2691=86پیپ و قرار گرفتن کلوز زیر BB_Pivot_L=1.2807 نشان از نزول قیمت تا Market Sentiment خواهد داشت.
کوتاهترین استاپ لاس 10 پیپ بالاتر از BB_Pivot_H=1.2822 هستش و اگه 1.2822 رو بشکنه تارگت بعدی یعنی Bullish Trigger=1.2841 رو خواهد دید.و قیمت میره تا Alteration Entery Point=1.2874 رو ببینه.
10 پیپ بالاتر از اون یعنی 1.2885 میتونه استاپ مطمئن تری برای معاملات سل باشد.

بهروز باشید
تشکرکنندگان این نوشته: 28 نفر
*اسحاق* (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), altal (يکشنبه ۲۹ مرداد ۹۱), arman68 (شنبه ۶ خرداد ۹۱), armanfx7 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), behnam1234 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), ehsanmet (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), elyasi (شنبه ۶ خرداد ۹۱), erfada (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), FX1355 (چهارشنبه ۲۷ دي ۹۱), FXRamin (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), hadi_91 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), hamid6301 (جمعه ۹ خرداد ۹۳), hooman.amirazodi (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), iranbox (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), majidlars (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mamed (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mm1950 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mojir-66 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), nosrat54 (يکشنبه ۲۲ مرداد ۹۱), oldtrader (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), omed (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), omidrad (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), reflex (دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۱), saeid114 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), SALEH1980 (سه شنبه ۸ ارديبهشت ۹۴), sasal (شنبه ۲۷ خرداد ۹۱), WXYZ (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), حلاج (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱)
قدیمی دوشنبه ۱ خرداد ۹۱, ۰۱:۰۴   #3
novinahan
کاربر فعال

آواتار novinahan

تشکر از ديگران: 171
تشکر از ایشان: 422 بار در 124 نوشته
novinahan is on a distinguished roadnovinahan is on a distinguished roadnovinahan is on a distinguished roadnovinahan is on a distinguished roadnovinahan is on a distinguished roadnovinahan is on a distinguished roadnovinahan is on a distinguished road

سلام دوست عزیز بنظر میرسه اعداد روزانهداده های نرم افزار برای روز دوشنبه 21 می اشتباه می باشد از نظر fxpro
altal (يکشنبه ۲۹ مرداد ۹۱), arman68 (شنبه ۶ خرداد ۹۱), ehsanmet (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), elyasi (شنبه ۶ خرداد ۹۱), FXRamin (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), hamid6301 (جمعه ۹ خرداد ۹۳), iranbox (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), majidlars (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mojir-66 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), nosrat54 (يکشنبه ۲۲ مرداد ۹۱), omed (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), omidrad (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), reflex (دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۱), حلاج (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱)
قدیمی دوشنبه ۱ خرداد ۹۱, ۰۲:۰۷   #4
ehsanyad
کاربر فعال

آواتار ehsanyad

تشکر از ديگران: 237
تشکر از ایشان: 1,030 بار در 148 نوشته
ehsanyad is on a distinguished roadehsanyad is on a distinguished roadehsanyad is on a distinguished roadehsanyad is on a distinguished roadehsanyad is on a distinguished roadehsanyad is on a distinguished roadehsanyad is on a distinguished roadehsanyad is on a distinguished roadehsanyad is on a distinguished roadehsanyad is on a distinguished roadehsanyad is on a distinguished road

سلام خدمت دوستان
امیدوارم دوستان همه آموزش ها رو دیده باشن و جایی سوالی نباشه
اما به نظر من دوستان اولین نقطه فروش رو زیر 1.2773 بزارن چون اگه بشکنه نزول تایید میشه و نقطه سود اولشون رو 1.2705 بزارن البته امروز نهایت ریزش تا سطح 1.2693 هست و اگه امروز سطح 1.2807 شکسته نشه امیدواریم برای فردا سطح 1.2633 دیده بشه که سطح دوم سودمون هست .
امیدوارم روز خوبی با ابوناچی داشته باشید .
با تشکر
ehsanyad آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 17 نفر
altal (جمعه ۳ شهريور ۹۱), arman68 (شنبه ۶ خرداد ۹۱), behnam1234 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), ehsanmet (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), elyasi (شنبه ۶ خرداد ۹۱), FXRamin (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), hamid6301 (جمعه ۹ خرداد ۹۳), iranbox (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mamed (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mm1950 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mm1950 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mojir-66 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), nasa (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), nosrat54 (يکشنبه ۲۲ مرداد ۹۱), omed (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), saeid114 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), حلاج (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱)
قدیمی دوشنبه ۱ خرداد ۹۱, ۰۹:۳۳   #5
nasa
کاربر ارشد

آواتار nasa

پیش فرض Real

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله novinahan نمایش نوشته ها
سلام دوست عزیز بنظر میرسه اعداد روزانهداده های نرم افزار برای روز دوشنبه 21 می اشتباه می باشد از نظر fxpro
سلام.
HLC روزانه رو من از روی یک اکانت Demo گرفتم.البته جناب ابوناچی هم توی ویدئو هاشون با یک اکانت دمو آموزش میدادند.و HLC ها رو از اون میگرفتند.به هر حال اگر دوستان اکانت Real دارند لطف کنند HLC ها رو وارد نرم افزار کنند و تصویرشو آپلود کنند تا دیتاهامون دقیق باشه.

یا علی
تشکرکنندگان این نوشته: 13 نفر
arman68 (شنبه ۶ خرداد ۹۱), behnam1234 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), ehsanmet (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), elyasi (شنبه ۶ خرداد ۹۱), FXRamin (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), hamid6301 (جمعه ۹ خرداد ۹۳), iranbox (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), nosrat54 (يکشنبه ۲۲ مرداد ۹۱), omed (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), reflex (دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۱), since660 (پنجشنبه ۹ آبان ۹۲), ابوناچی (چهارشنبه ۴ مرداد ۹۱), حلاج (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱)
قدیمی دوشنبه ۱ خرداد ۹۱, ۱۰:۴۴   #6
FXRamin
کاربر ارشد

آواتار FXRamin

تشکر از ديگران: 12,990
تشکر از ایشان: 1,684 بار در 203 نوشته
FXRamin is a glorious beacon of lightFXRamin is a glorious beacon of lightFXRamin is a glorious beacon of lightFXRamin is a glorious beacon of lightFXRamin is a glorious beacon of lightFXRamin is a glorious beacon of lightFXRamin is a glorious beacon of lightFXRamin is a glorious beacon of lightFXRamin is a glorious beacon of lightFXRamin is a glorious beacon of lightFXRamin is a glorious beacon of light

من چند مشکل دارم و سوال
1 سایت fxpro برای من قیلتر است من هم قیلتر شکن ندارم برم متاشونو دانلود کنم و های لاو و کاوز دیلی را ازش بگیرم اگر یکی از دوستان لطف کنن متای بروکر مربوطه را در جایی بگذارند قیلتر نباشه امثال بگیرن استفاده کنیم ممنون میشیم.
2 ایا برای شروع کار فقط کافی دیتای روزانه را fxpro بگیریم توی نرم افزار محاسبه کنیم و با توجه به آموزشها تفسیر کنیم ؟ چون من نرم افزار را دارم ولی وقتی ران میکنم اجرا میشه ولی نرم افزار را نشون نمیده .... چیکار کنم؟ برخی از دوستان صحبت از تمبلیت و ... میکردن ایا لازمه یا فقط کافیه نسخه بدون محدودیتی که جناب ابوناچی تو سایت قرار دادند را ران کنیم و عدد بهش بدیم و طبق آموزشها شروع کنیم به تفسیر و کسب تجربه؟

لطفا دوستان اشنا و با تجربه راهنمایی کنن

موفق باشید
یا حق
FXRamin آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 9 نفر
arman68 (شنبه ۶ خرداد ۹۱), behnam1234 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), erfada (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), iranbox (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mojir-66 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), nosrat54 (يکشنبه ۲۲ مرداد ۹۱), reflex (دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۱), since660 (پنجشنبه ۹ آبان ۹۲), ابوناچی (چهارشنبه ۴ مرداد ۹۱)
قدیمی دوشنبه ۱ خرداد ۹۱, ۱۰:۴۸   #7
bsalehi
کاربر عادی

آواتار bsalehi

تشکر از ديگران: 266
تشکر از ایشان: 330 بار در 54 نوشته
bsalehi is on a distinguished roadbsalehi is on a distinguished roadbsalehi is on a distinguished roadbsalehi is on a distinguished roadbsalehi is on a distinguished roadbsalehi is on a distinguished road
پیش فرض HLC

سلام
اعداد HLC در ریل هم مثل دمو هستند.
arman68 (شنبه ۶ خرداد ۹۱), behnam1234 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), FXRamin (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), iranbox (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mojir-66 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), nasa (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), reflex (دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۱), since660 (پنجشنبه ۹ آبان ۹۲), ابوناچی (چهارشنبه ۴ مرداد ۹۱)
قدیمی دوشنبه ۱ خرداد ۹۱, ۱۳:۳۶   #8
mohammad123
کاربر عادی

آواتار mohammad123

تشکر از ديگران: 1,425
تشکر از ایشان: 298 بار در 60 نوشته
mohammad123 is on a distinguished roadmohammad123 is on a distinguished roadmohammad123 is on a distinguished roadmohammad123 is on a distinguished roadmohammad123 is on a distinguished roadmohammad123 is on a distinguished road

با سلام

یه اکانت ریل تو fxpro باز کردم اطلاعات حساب رو میذارم که بچه ها قیمت رو از حساب ریل ببینند

امیدوارم کمکتون کنه

Account No.:170233
password :mohammad123
Server:[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ] - Real01
mohammad123 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 19 نفر
alshm (يکشنبه ۱۴ تير ۹۴), altal (يکشنبه ۲۹ مرداد ۹۱), arman68 (شنبه ۶ خرداد ۹۱), elyasi (شنبه ۶ خرداد ۹۱), ft1 (پنجشنبه ۳ اسفند ۹۱), FX1355 (چهارشنبه ۲۷ دي ۹۱), FXRamin (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), iranbox (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), masoud7 (شنبه ۷ مرداد ۹۱), mm1950 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mm1950 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), nasa (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), omidrad (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), persad (پنجشنبه ۱۲ مرداد ۹۱), peyman1351 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), sina1990 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), since660 (پنجشنبه ۹ آبان ۹۲), zamane (چهارشنبه ۲۷ دي ۹۱), ابوناچی (چهارشنبه ۴ مرداد ۹۱)
قدیمی دوشنبه ۱ خرداد ۹۱, ۱۴:۱۴   #9
majidlars
کاربر ارشد

آواتار majidlars

تشکر از ديگران: 5,683
تشکر از ایشان: 20,092 بار در 2,256 نوشته
majidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله FXRamin نمایش نوشته ها
من چند مشکل دارم و سوال
1 سایت fxpro برای من قیلتر است من هم قیلتر شکن ندارم برم متاشونو دانلود کنم و های لاو و کاوز دیلی را ازش بگیرم اگر یکی از دوستان لطف کنن متای بروکر مربوطه را در جایی بگذارند قیلتر نباشه امثال بگیرن استفاده کنیم ممنون میشیم.
2 ایا برای شروع کار فقط کافی دیتای روزانه را fxpro بگیریم توی نرم افزار محاسبه کنیم و با توجه به آموزشها تفسیر کنیم ؟ چون من نرم افزار را دارم ولی وقتی ران میکنم اجرا میشه ولی نرم افزار را نشون نمیده .... چیکار کنم؟ برخی از دوستان صحبت از تمبلیت و ... میکردن ایا لازمه یا فقط کافیه نسخه بدون محدودیتی که جناب ابوناچی تو سایت قرار دادند را ران کنیم و عدد بهش بدیم و طبق آموزشها شروع کنیم به تفسیر و کسب تجربه؟

موفق باشید
یا حق
خدمت دوستان
فایل ضمیمه
نوع فایل: rar fxpro4setup.rar (369.0 كیلو بایت, 224 نمایش)
arman68 (شنبه ۶ خرداد ۹۱), FXRamin (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), hamid6301 (جمعه ۹ خرداد ۹۳), iranbox (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mm1950 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mm1950 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mojabghasroddashti (دوشنبه ۱۰ مهر ۹۱), reflex (دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۱), SALEH1980 (سه شنبه ۸ ارديبهشت ۹۴), sasal (شنبه ۲۷ خرداد ۹۱), say (جمعه ۱۷ آذر ۹۱), smmfx (سه شنبه ۲ خرداد ۹۱), ابوناچی (چهارشنبه ۴ مرداد ۹۱)
قدیمی دوشنبه ۱ خرداد ۹۱, ۱۴:۳۵   #10
nasa
کاربر ارشد

آواتار nasa

پیش فرض Free Gate 29.0 + Fxpro4Setup

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله FXRamin نمایش نوشته ها
من چند مشکل دارم و سوال

موفق باشید
یا حق
سلام.

fxpro4Setup هم رو باز کنید و روش دوبار کلیک کنید. پلتفرم دانلود میشه.
برای باز کردن حساب باید برید تو سایت [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ] و ثبت نام کنید.به هر کلاینتی کابینی تعلق میگیره.که از داخل اون هر کاری میتونید بکنید.

موفق باشید.
فایل ضمیمه
نوع فایل: zip fxpro4setup.zip (377.1 كیلو بایت, 180 نمایش)

ویرایش توسط OldModir3 : دوشنبه ۱ خرداد ۹۱ در ساعت ۱۴:۵۹ دلیل: http://iran-egold.com/forum/showthread.php?t=1
تشکرکنندگان این نوشته: 14 نفر
arman68 (شنبه ۶ خرداد ۹۱), ashkan1358 (سه شنبه ۱۴ خرداد ۹۲), ehsanmet (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), farid (يکشنبه ۱۶ تير ۹۲), FXRamin (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), hamid6301 (جمعه ۹ خرداد ۹۳), iranbox (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), jila-1 (دوشنبه ۲۱ مهر ۹۳), majidlars (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mm1950 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), mm1950 (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), reflex (دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۱), SALEH1980 (سه شنبه ۸ ارديبهشت ۹۴), ابوناچی (چهارشنبه ۴ مرداد ۹۱)
پاسخ

MTRobot

كاربران در حال دیدن موضوع: 2 (1 عضو و 1 مهمان)
jupiterjavan
ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۳:۰۹

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.