بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > اطلاعیه ها و اخبار انجمن > اخبار انجمن و سایت

اخبار انجمن و سایت آخرین اخبار و تغییرات انجمن و سایت را اینجا بخوانید.

MTRobot
نمايش نتيجه نظرسنجی: آیا با حذف موضوعات غیر مرتبط در این فاروم موافق هستید؟
خیر 29 32.22%
محدود شود 31 34.44%
بله بطور کامل حذف شود 37 41.11%
همه پرسی چند گزینه ای تعداد رأی دهندگان: 90. شما نمی توانید در این نظرسنجی شرکت کنید!

گفتگو قفل شد

ابزارهای موضوع
قدیمی چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۳, ۲۱:۲۹   #71
chartist
کاربر عادی

آواتار chartist

تشکر از ديگران: 38
تشکر از ایشان: 74 بار در 24 نوشته
chartist is on a distinguished roadchartist is on a distinguished road
پیش فرض سلام

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله 13l4ck $c0rpi0n نمایش نوشته ها
سلام
آقای ادمین این نظر سنجی به اتمام رسید
اقدامات لازم چه زمان انجام میشه؟
با تشکر

سلام به همه دوستان

فکر نمی کردم دیگه این فروم باز بشه

اگر باز شده لابد نیتی غیر از دیکتاتوری و حذف در میان بوده

من هم از جناب ادمین خواهش میکنم نتیجه نظرسنجی رو اعمال بفرمایند

وگرنه فضای مجازی جایی نیست که بشه نظر کاربران قدیمی یک فروم رو نادیده گرفت و موفق بود.

همچنین یک مانیفست یا آیین نامه در مورد سیاست های کلی سایت و جهتی که دوست دارن

این انجمن داشته باشه اعلام کنند تا به این ترتیب از حاشیه های اضافی جلوگیری بشه

یا حق
chartist آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: 8 نفر
13l4ck $c0rpi0n (چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۳), arashazizi (پنجشنبه ۱ خرداد ۹۳), ghoghnoosepars (چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۳), lucifer_quest (پنجشنبه ۱ خرداد ۹۳), MahdiFx100 (پنجشنبه ۱ خرداد ۹۳), majidlars (چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۳), omidrad (چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۳), rebas (چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۳)
قدیمی پنجشنبه ۱ خرداد ۹۳, ۰۰:۳۰   #72
majidlars
کاربر ارشد

آواتار majidlars

تشکر از ديگران: 5,689
تشکر از ایشان: 20,097 بار در 2,258 نوشته
majidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond repute

الان دور دوره کاربر های جدیده
lucifer_quest (پنجشنبه ۱ خرداد ۹۳), MahdiFx100 (پنجشنبه ۱ خرداد ۹۳), mohsen kh (دوشنبه ۵ خرداد ۹۳), piraste (دوشنبه ۵ خرداد ۹۳), rebas (پنجشنبه ۱ خرداد ۹۳)
قدیمی دوشنبه ۵ خرداد ۹۳, ۰۰:۴۰   #73
محسن فارسی
کاربر عادی

آواتار محسن فارسی

تشکر از ديگران: 36
تشکر از ایشان: 72 بار در 27 نوشته
محسن فارسی is on a distinguished roadمحسن فارسی is on a distinguished road

آقای قاری از تبلیغ و بنر روی این سایت و آی بی گری فارکس درآمد داشتند. فارکس که ممنوع شد در ایران و بگیر و ببند شد ایشون کنار کشیدند به ظاهر. آقای غفاری هم کارگر ادمین بودن به قول رفیقمون مجید لارس. احتمالا آی بی گری هم می کردن. فارکس در ایران غیر قانونیه و واگذار کردن این سایت توسط آقای قاری دلیلش خیلی سادست.

اینکه شما میخوای اینجا مثل سایت کلاهبرداری سرمایه دات کام بشه یعنی می خوای این سایت بسته بشه. برای کی کار می کنی شما؟

کلاهبرداری همه جا ممنوعه. شما توی امضات یک بروکر نما رو تبلیغ می کردی قبلا که حالا از امضات برش داشتی. من سایتشون رو دیدم. خیلی باحاله. همه چیز داره به جز اینکه بگه اینا اصلا کی هستن و چه مجوزی برای بروکری دارن. فقط پول بفرستیم براشون آره؟ خیلی باحالی.

یعنی شما فکر می کنی ملت هنوز اینقدر خرن راجبه فارکس و امثال شما؟؟

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله parsfxnet نمایش نوشته ها
واقعا هنوز در تعجبم که دوستان خوب ما قاری و غفاری و ... چرا این فروم را واگذار کردند! مثل سایت سرمایه کنترل می کردند بهتر بود.
محسن فارسی آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
majidlars (دوشنبه ۵ خرداد ۹۳), piraste (دوشنبه ۵ خرداد ۹۳)
قدیمی دوشنبه ۵ خرداد ۹۳, ۰۰:۴۹   #74
محسن فارسی
کاربر عادی

آواتار محسن فارسی

تشکر از ديگران: 36
تشکر از ایشان: 72 بار در 27 نوشته
محسن فارسی is on a distinguished roadمحسن فارسی is on a distinguished road

ادمین محترم،

واقعا خوشحالیم که شما به تدریج با ماهیت آی دی هایی که در صدد سو استفاده از این فروم هستند آشنا می شوید.

با آرزوی موفقیت

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله admin نمایش نوشته ها
كاربر عزیز Parsfxnet
شما چنان از مدیران جدید این سایت حرف می زنید که انگار سالهاست عضو انجمن هستین و کاملا با مدیران سایت آشنا هستین که حتی از وابستگی های آنها هم خبر دارید.
من معمولا جواب انتقادات را نمیدم ولی نتونستم پست شما را بی جواب بذارم:
قبلا هم گفتم اگر کسی توهینی یا تخلفی دید اعلام بفرماید تا بلافاصله بررسی شود، فکر نمیکنم پاک کردن تخلفی به معنی حمایت از کسی یا جایی باشه. شما هم اگر موردی دیدی اعلام کن و اگر نتیجه نگرفتی بعد ما با کمال میل انتقاد شما رو قبول میکنیم.
محسن فارسی آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
piraste (دوشنبه ۵ خرداد ۹۳)
قدیمی دوشنبه ۵ خرداد ۹۳, ۰۱:۲۱   #75
piraste
کاربر عادی

آواتار piraste

تشکر از ديگران: 25
تشکر از ایشان: 37 بار در 14 نوشته
piraste is on a distinguished road

آپشن؟ :-)))) کیلو چنده؟؟

شما فکر می کنی اینجا کسی هست که می دونه آپشن یعنی چی؟ اینجا فقط یک چیز هست که راجع بهش صحبت میشه. اینکه بروکر پرسپولیس که اولین کسی بود که به ما گفت آپشن چیه، اخه و بده و پینوکیو و ...

من خیلی وقت بود که برام سئوال بود واقعا چرا اینقدر چند تا آی دی راجع به بورکر پرسپولیس بد میگن ولی الان دیگه کاملا برام روشن شد که با قصد و برنامه هست. این یارو منوپهر معلوم شد آی بی فیبو هست. پس همه قصه اش معلومه از اول برای چی بود.

راجع به آپشن توی فروم پرسپولیس کپیتال سرچ کنین ولی از همین الان بگم فقط راجع به خریدش فکر کنین چون فروشش کار ماها نیست.

یا حق

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله Pessimist نمایش نوشته ها
با چهره تام دیمارک آشنا نیستم.ولی دست کم 3 ساله که با مطالبش آشنام.قیافه افراد برام مهم نیست.(در آنالیزهای شخصی به نام رون ویلیامز همیشه از یکی از اندیکاتورهای دیمارک استفاده میکرد.اسم اندیکاتور هم oversold-overbought بود .البته اندیکاتور برام دوزار ارزش ندارن مگر moving average )

اون آیدی یادم نیست .پست ارسالی زیادی نداشتم.چون برام مهم نبود یادم نمونده.اهل ارسال مطلب آموزشی نیستم .اون موقع اگر میدیدم کسی که ادعایی شبیه به شارلاتانیسم داره ،باهاش وارد بحش نمیشدم و از کنارش عبور میکردم.با خودم میگفتم به من چه من که به منابع لازم دسترسی دارم!ولی بعد از مطالعه کتابی از nassim nicolas taleb و آشنا شدن با نوشته هاش و یکی از حرفهاش که" اگر کلاه برداری دیدی باید فریاد بزنی وگر نه تو هم کلاه برداری "سعی کردم جایی که لازمه اعتراض کنم.

تقریبا از هیچ کدوم مطالب این سایت استفاده نکردم فقط سر میزدم ببینم جامعه تریدی کشور چطوری فکر میکنن .

شما اگر مطلبی در مورد آپشن به زبان پارسی دارید قرار بدید .یکی از کاربران به صورت خصوصی از من مطلب خواست .و من مطلب ترجمه شده ندارم.

کلام آخر فکر کن من از دسته ای هستم که فکر می کنی .برام مهم نیست .
piraste آفلاين است  
قدیمی دوشنبه ۵ خرداد ۹۳, ۰۱:۴۹   #76
piraste
کاربر عادی

آواتار piraste

تشکر از ديگران: 25
تشکر از ایشان: 37 بار در 14 نوشته
piraste is on a distinguished road

چند صد نفر در این فروم شما همزمان آنلاین هستند به طور متوسط؟ 1 نفر یا یک و نیم نفر؟ آدرس این فرومتون چیه؟ خوب استفاده کردین از اینجا برای تبلیغ محل کلاهبرداری خودتون.

این سایت اگه بخواد مطالب فارکسی داشته باشه که خلاف قوانین ایرانه باید کلاهبردار ها رو بن کنه که این مسلما شامل این آی دی میشه.

واقعا که.

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله parsfxnet نمایش نوشته ها
من خودم فروم دارم! اگر می خواستم همانجا می نوشتم که هیچ احدی نتونه پاک کنه!

پاک شدن این تاپیک ها توسط مدیریت جدید که نمی دانم شما از کجا فهمیدی جوان هست جهت گیری آینده این سایت رو نشان میده که رو به نابودی خواهد رفت تا مثلا فروم بروکر شما پربارتر و شلوغتر بشه!
piraste آفلاين است  
قدیمی دوشنبه ۱۲ خرداد ۹۳, ۱۲:۳۳   #77
admin
مدیرکل سایت

آواتار admin

تشکر از ديگران: 22
تشکر از ایشان: 69 بار در 6 نوشته
admin امتیاز غیرفعال است
پیش فرض نتیجه نظر سنجی

همان طور که از نتیجه مشخص است و با بررسی اولویت نظر دهندگان، تصمیم به حذف کامل موارد غیر مرتبط گرفته شد ولی برای این کار در حال ایجاد سایتی موازی برای موضوعات غیر مرتبط و شیفت کردن آرشیو این موضوعات در این سایت هستیم که مستقیما به این انجمن لینک است. لذا تا انجام این تغییرات، محدودیت هایی ایجاد شده تا کیفیت انجمن حفظ شود.
admin آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: 5 نفر
13l4ck $c0rpi0n (دوشنبه ۱۲ خرداد ۹۳), ghoghnoosepars (سه شنبه ۱۳ خرداد ۹۳), gioteen (دوشنبه ۱۲ خرداد ۹۳), MahdiFx100 (دوشنبه ۱۲ خرداد ۹۳), majidlars (دوشنبه ۱۲ خرداد ۹۳)
گفتگو قفل شد

MTRobot

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۲۲:۲۵

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.