بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > نظرات و تحلیلهای شما

نظرات و تحلیلهای شما بیان نظرات و تحلیلهای شما درباره ارزهای مختلف

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی يکشنبه ۱۹ دي ۹۵, ۰۳:۱۳   #1
koohyar
کاربر ارشد

آواتار koohyar

تشکر از ديگران: 123
تشکر از ایشان: 176 بار در 111 نوشته
koohyar will become famous soon enoughkoohyar will become famous soon enoughkoohyar will become famous soon enoughkoohyar will become famous soon enough
پیش فرض اظهار نظرها و ایده های سرمایه گذاری

سلام به همه ی دوستان. شاید خیلی ها منو نشناسن چون از بچه های قدیمی این فارومم. حدود 10 سال پیش تاپیک اظهار نظرها فارکسی رو زدم و چند تا تاپیک دیگه. حالا بعد از 10 سال به جرات میتونم بگم دانشی که از تو اون زمان بدست اوردم پایه ی فعالیت های سرمایه گذاریهای موفق اخیرم شد. اعتقاد دارم موفق شدن تو این پروسه زمان بره و این زمان برای هر کسی با توجه به خصوصیات/ المان های مختلف و پیشینه هر شخص متفاوته. ولی نکته بزرگی که وجود داره اینه که تو هیچ کلاسی تو زمان تحصیلات آکادمیک (چه در ایران و چه در خارج از ایران) درسی در زمینه مدیرت سرمایه وجود نداره. در صورتی که این موضوع یکی از موضوعات اساسی تو زندگی شخصی و آینده هر فردیه. من فکر می کنم بچه هایی که به هر دلیلی اشنا شدن با اف اکس یا حتی بورس چون دنیای جدیدی بروشون باز شده بود که هیچی از قوانینش نمیدونستن وقتی وارد بازی شدن تازه فهمیدن این دنیای جدید ابزارها و دانش خودش رو می خواد که تا حالا کسی بهشون آموزش نداده. خیلی ها تو این پروسه ضرر دیدن و مسیرشون عوض شد. تو دنیای امروز دستیابی به اطلاعات خیلی راحت شده اما به نسبت پارازیت اطلاعاتی که میتونه گمراه کنه فرد رو هم بسیار زیاد. بعضی ها هم شروع کردن به آموزش دادن چیزایی که یاد گرفته بودن. بعضی ها هم مس( درستشو نتونستم تایپ کنم) من جریان زندگی وارد مسیرهای جدیدی کرد که فرصت نکردن برای مدتی دنبالش کنن اما تو یه فرصت مناسب با تجربیات بیشتر وارد شدن به این مسیر. برای خود من جذابیتش خیلی زیادتر شده تو یک سال اخیر.
خوب حالا این تاپیک رو زدم برای اشتراک گذاری ایده های سرمایه گذاری که هم میتونه تو اف اکس باشه هم بورس هم مواد خام ( commodities). تاکید بیشتر رو بذاریم روی سرمایه گذاریهای بلند مدت تو رنج چند ماه تا چند سال.
هر ایده یی با نتیجه سود 1 امتیاز اعتبار میده به فردی که ایده رو پیشنهاد کرده و اگه نتیجه ضرر بود یک امتیاز منفی. این انگیزه ای میشه که افراد از کیفیت ایده شون مطمین تر شن.

اما چند نکته اساسی که باید تو این تاپیک رعایت بشه:

1- هدف شلوغ کردن تاپیک با ایده های خیلی زیاد نیست بلکه کیفیت ایده هست. برای همین از بچه هایی که میخوان سهیم باشن تو این تاپیک میخوام که فقط پستشون رو محدود کنن به 1 ایده در یک زمان و تا زمانی که نتیجه ایدشون رو پست نکردن ایده ی جدیدی رو پست نکنن.
2- نکته ی دیگه اینکه این ایده میتونه فقط رو کاغذ باشه و بدون اجرایی کردنش در دنیای واقعی. این تاپیک هدفش آموزش نیست بلکه به اشتراک گذاری ایده هاست.
3- تو این تاپیک نمیخوایم کسی رو به خاطر ایدش مورد قضاوت قرار بدیم. پس از همه میخوام راجب هیچ ایده ی پست شده ایی اظهار نظر نکن بعد از پست. تنها دلیل پست دادن باید دادن یک ایده باشه ( درصورتی که فرد هنوز از ظرفیت 1 پستش استفاده نکرده باشه)
4- حتی اگه سوالی دارید مستقیم به من پیغام بدین و تو تاپیک پستی که مطابق هدف این تاپیک نیست ندین.
5- اگه از یه پستی خوشتون اومدفقط دکمه ی تشکر اون پست رو بزنید ولی پستی ندین بابت تشکر.
6- نکته ی بعدی اینکه توجه بکنید که این تاپیک مخاطبش بیشتر بچه هایی هست که تو این زمینه مدتی مشغول بودن و میتونن خودشون تحلیل شخصی بکنن ارزش هر ایده رو. هدف دادن چیزی شبیه سیگنال نیست به هیچ عنوان.
7- در آخر دوباره تکرار میکنم این تاپیک هدفش ایده های بلند مدته. لطفا ایده هایی که در حد چند روزه یا حتی چند هفته به نتیجه میرسه رو به اشتراک نذارین اینجا. حداقل شاخص مورد قبول رو میذاریم روی 3 ماه ( 1 فصل).
8- منتظر فعالیت زیاد تو این پست نباشین.

خوب امیدوارم همه چیرو خوب توضیح داده باشم. اگه سوالی بود بهم پیغام خصوصی بدین. ممنون از همگی. از پست بعدی پست ایده ها شروع میشه.
koohyar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
B@$eRi (جمعه ۳۱ شهريور ۹۶), ghoghnoosepars (دوشنبه ۲۰ دي ۹۵), msatco (چهارشنبه ۱۵ شهريور ۹۶), rebas (شنبه ۲۵ دي ۹۵)
قدیمی شنبه ۲۵ دي ۹۵, ۰۷:۵۲   #2
koohyar
کاربر ارشد

آواتار koohyar

koohyar will become famous soon enoughkoohyar will become famous soon enoughkoohyar will become famous soon enoughkoohyar will become famous soon enough
پیش فرض جهش قیمت اورانیوم

قیمت اورانیوم بعد از سالها روند نزولی چند هفته ای هست که جهش قابل توجهی رو داشته. گرچه هنوز خیلی زوده که این افزایش قیمت رو بخوایم یک روند صعودی دراز مدت تصور کنیم ولی مطمینا احتمال تبدیل به یک روند صعودی وجود داره. چارت هفتگی اورانیوم رو اتچ کردم.
خیلی واضحه که پتانسیل اصلی رو میشه تو شرکت های معدنی اورانیوم دنبال کرد. شرکت Cameco Corp یکی از همین شرکت هاست. سهام این شرکت ظرف 2 ماه اخیر 44% رشد کرده.
شرکتهای کوچیک تر ریسکشون بیشتره ولی در عوض پتانسیل سودهیشون خیلی بالاتره. من اما سهام Uranium Resources, Inc که شرکت کوچیکیه خریدم. علت اصلیشم این بود که سرمایه کمی برای این سرمایه گذاری گذاشته بودم.تا الان که 2 هفته میگذره 83% رشد داشته. چارتشو اتچ کردم.
عكس ضمیمه
نوع فایل: jpg Uranium Price-20170113.JPG (107.7 كیلو بایت, 22 نمایش)
نوع فایل: jpg URRE-20170113.JPG (134.9 كیلو بایت, 17 نمایش)
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
B@$eRi (جمعه ۳۱ شهريور ۹۶), ghoghnoosepars (شنبه ۲۵ دي ۹۵), msatco (چهارشنبه ۱۵ شهريور ۹۶), rebas (شنبه ۲۵ دي ۹۵)
قدیمی جمعه ۸ بهمن ۹۵, ۲۰:۴۹   #3
حمید ش.
کاربر عادی

آواتار حمید ش.

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: 4 بار در 3 نوشته
حمید ش. is on a distinguished road
Thumbs up

سلام دوستان .. من به تازگی عضو این فروم شدم . با توصیه یکی از دوستان فارکسی که از فارکس به باینری آپشن نقل مکان کرده بود به باینری رو آوردم . باینری آپشن شکل ساده تر شده فارکس هست و محاسبات اضافی توش نیست . فقط کمی ناشناخته مونده . من شخصا از کار در محیط باینری آپشن و نتایج اون در کل لذت میبرم . شاید هیجان اون از فارکس بیشتر باشه ولی اگه این هیجان توام با آگاهی همزمان باشه ، میتونه رضایتبخش باشه ... فقط بهتره در انتخاب بروکر دقت کنید . این بروکری که من باهاش کار میکنم bullabear.com . در مدت حدودا یکسالی که باهاش کار میکنم همه واریز و پرداختها به من به موقع بوده . شما هم سعی کنید بروکر مطمینی پیدا کنید . اگه سوالی دارید در خدمتم

ویرایش توسط حمید ش. : جمعه ۸ بهمن ۹۵ در ساعت ۲۰:۵۰ دلیل: غلط املایی
حمید ش. آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی جمعه ۸ بهمن ۹۵, ۲۲:۱۸   #4
koohyar
کاربر ارشد

آواتار koohyar

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله حمید ش. نمایش نوشته ها
سلام دوستان .. من به تازگی عضو این فروم شدم . با توصیه یکی از دوستان فارکسی که از فارکس به باینری آپشن نقل مکان کرده بود به باینری رو آوردم . باینری آپشن شکل ساده تر شده فارکس هست و محاسبات اضافی توش نیست . فقط کمی ناشناخته مونده . من شخصا از کار در محیط باینری آپشن و نتایج اون در کل لذت میبرم . شاید هیجان اون از فارکس بیشتر باشه ولی اگه این هیجان توام با آگاهی همزمان باشه ، میتونه رضایتبخش باشه ... فقط بهتره در انتخاب بروکر دقت کنید . این بروکری که من باهاش کار میکنم bullabear.com . در مدت حدودا یکسالی که باهاش کار میکنم همه واریز و پرداختها به من به موقع بوده . شما هم سعی کنید بروکر مطمینی پیدا کنید . اگه سوالی دارید در خدمتم
از مدیر سایت میخوام که این پست تبلیغاتی بی ربط به این بخش رو حذف کنن. برای همچین کاربرهایی که بدون توجه به قوانین پست میزارن باید تنبیه هایی در نظر گرفت مثل حذف کردنشون از فاروم یا محدود کردنشون در پست گذاشتن.
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
B@$eRi (جمعه ۳۱ شهريور ۹۶), ghoghnoosepars (دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۶)
قدیمی شنبه ۲۱ مرداد ۹۶, ۲۳:۵۷   #5
koohyar
کاربر ارشد

آواتار koohyar

سهام URRE رو بعد از حدود 6 ماه فروختم به قیمت 1.45$ که میشه حدود 10% سود. گرچه سهام این شرکت تا 4$ هم بالا رفته بود ولی من در فروشش تعلل کردم.
قیمت اورانیوم کماکان درروند نزولی بلند مدت خودش قرار داره و روند صعودی که از اواخر سال 2016 شروع شده بود کوتاه مدت بود.
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
B@$eRi (جمعه ۳۱ شهريور ۹۶), ghoghnoosepars (دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۶)
قدیمی يکشنبه ۲ مهر ۹۶, ۰۲:۰۵   #6
koohyar
کاربر ارشد

آواتار koohyar

توی بورس یکی از پوزیشن های در حال حاضرم یکی از شرکتهای کوچک در زمینه معدن طلا ست که توی چند ماه اخیر عمکرد خیلی خوبی داشته. 205% سود در طول حدود 4 ماه.

[IMG][کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ][/IMG]
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
ghoghnoosepars (يکشنبه ۲ مهر ۹۶)
قدیمی شنبه ۱۵ مهر ۹۶, ۰۵:۴۸   #7
koohyar
کاربر ارشد

آواتار koohyar

قدیمی يکشنبه ۲۳ مهر ۹۶, ۰۰:۴۳   #8
koohyar
کاربر ارشد

آواتار koohyar

یکی از سهامهایی که در حال حاضر دارم و فعلا تو ضرره سهام شرکته امریکاییه به نام LONG ISLAND ICED TEA. سهام این شرکت رو توی قیمت 5 دلار خریدم و در حاضر قیمتش 2.41 . باید صبر کرد و دید روند چند ماه آینده قیمت این سهام به کجا میرسه.
این سهام با اینکه در حال حاضر در ضرره ولی جذابیت بالایی داره برام. از سال 2014 قیمت این سهام تو رنج 1$ تا 11$ . برای همین توی شرایط حاضر رنج این کاهش قیمت اتفاق ترسناکی نیست. باید صبر کرد و نتیجه ی ماههای آینده رو دید.

ghoghnoosepars (يکشنبه ۲۳ مهر ۹۶)
قدیمی سه شنبه ۲۵ مهر ۹۶, ۰۷:۰۴   #9
koohyar
کاربر ارشد

آواتار koohyar

پوزیشن جدیدی که باز کردم خرید CAD/JPY. قیمت دلار کانادا که رابطه ی مستقیمی با قیمت نفت داره پتانسیل خوبی داره برای افزایش ظرف چند ماه آینده درصورتی که موج جدید افزایش قیمت نفت ادامه پیدا کنه.

ghoghnoosepars (پنجشنبه ۲۷ مهر ۹۶)
قدیمی سه شنبه ۲ آبان ۹۶, ۱۵:۵۹   #10
sahrayiiy
کاربر عادی

آواتار sahrayiiy

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: 0 بار در 0 نوشته
sahrayiiy is on a distinguished road
پیش فرض خرید و فروش ارزهای الکترونیکی برای سرمایه گذاریwww.safteh..co

shamin shoaii, [15.10.17 14:53]
خدمات حواله ارزی برای اولین بار در ایران حواله بانکی اکسپرس را به مشتریان عزیز تقدیم می کند
ارسال حواله به حساب بانکی و موبایل در کمتر از چند ساعت به 29 کشور دنیا با کارمزد بسیار پایین. از جمله این کشور ها می توان به آلمان, انگلستان,ایتالیا,فرانسه ,اسپانیا,اتریش و قبرس اشاره کرد.برای ارسال این حواله کافیست نام , نام خانوادگی,شماره حساب بانکی بین المللی(IBAN) و شماره موبایلتان را برای ما بفرستید و مبلغ را به تومان واریز کنید.در کمتر از 12 ساعت , این مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد.
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
بازرگانی منصوری:66570071-021
sahrayiiy آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

MTRobot

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۵:۴۱

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.