بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > موضوعات عمومی > کامپیوتر (Computer) > نرم افزار  

نرم افزار   نرم افزار (Software)

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی شنبه ۲ بهمن ۸۹, ۱۲:۰۰   #31
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

تشکر از ديگران: 21,353
تشکر از ایشان: 52,898 بار در 13,880 نوشته
OldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله aghayapoldar نمایش نوشته ها
با سلام خدمت اساتید گرامی
در بروکرWINDSOR برا برداشت از حساب باید همه چی از جمله حسا بی که پول قراره به اون واریز بشه باید به نام یک نفر باشه . هکر چه جوری متونه برداشت کنه از حساب؟
سلام.

بله در این بروکر به اینصورت است.

زمانی که تمامی پسوردهای شخص (پسورد ایمیل، پسورد شماره حساب و ...) در اختیار هکر باشد، احتمال هرگونه اتفاق غیرمنتظره ای وجود دارد!

موفق باشید.

OldModir3 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 7 نفر
abbas67set (يکشنبه ۳ بهمن ۸۹), aghayapoldar (شنبه ۲ بهمن ۸۹), alisoli (شنبه ۲ بهمن ۸۹), ali_fx89 (شنبه ۲ بهمن ۸۹), citizen (شنبه ۲ بهمن ۸۹), fx 2011 (يکشنبه ۲۷ شهريور ۹۰), reza-forex (شنبه ۲ بهمن ۸۹)
قدیمی يکشنبه ۲۷ شهريور ۹۰, ۱۴:۱۹   #32
doji
کاربر ارشد

آواتار doji

تشکر از ديگران: 2,932
تشکر از ایشان: 8,058 بار در 1,261 نوشته
doji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond repute

دوستان این مواردم رعایت کنید ضرر نمی کنید.

بهترین آنتی ویروس فعلا nod32 هست و سعی کنید لایسنس های nod 32 را خریداری کرده و هر روز به روزش نگه دارید.

و اینکه دیواره آتش سیسمتون هم همیشه on باشه .و در قسمت اکسنشن موارد را بسته به نیاز خود بسته نگه دارید.

ویندوز 7 نسبت به اکس پی امینیت و حفاظت بیشتری دارد.
اغلب نرم افزارهایی که نصب می کنید ممکن است دارای باگ هایی باشند که هکرها از طریق همین کانال ها به رایانه های شما حمله کنند پس حتما استانداردها را رعایت کنید.

من خودم لپ تاپم پر از انواع و اقسام ویروس هست که در حال تفریح و گردش هستند که جلوی اپدیت nod 32 را گرفته و انواع کرم ها و تروجان ها به چشم میخوره.

یک برنامه اجرایی هم در قسمت ران که اسمش hk cmd به چشم میخوره که خدا میدوند تا حالا چقدر جاسوسی کردهو هر کاریم می کنم ناکردار حذف نمیشه.

مجبورم یه لپ تاپ دیگه برای کارهای مهم و عملیات پولی بگیرم و فقط سیستم عامل لینوکس را نصب کنم.
به هر حال مواضب باشید
روایت شده چون هنگام وفات فاطمه (علیها سلام ) فرا رسید ، گریه میکرد ، امیرالمومنین (ع) فرمود : چرا گریه میکنی ؟ گفت : می گریم برای رنجها و اذیتهایی که پس از من می بینی ، امیرالمومنین (ع) فرمود : گریه مکن ، به خدا قسم این سختیها در راه خداوند برای من کوچک است.
doji آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
beheshti (يکشنبه ۲۷ شهريور ۹۰), Persia_R (يکشنبه ۲۷ شهريور ۹۰), فرید (يکشنبه ۲۷ شهريور ۹۰)
قدیمی يکشنبه ۲۷ شهريور ۹۰, ۲۲:۳۳   #33
samad110
کاربر عادی

آواتار samad110

محل سكونت: فارس
تشکر از ديگران: 3,329
تشکر از ایشان: 648 بار در 71 نوشته
samad110 has much to be proud ofsamad110 has much to be proud ofsamad110 has much to be proud ofsamad110 has much to be proud ofsamad110 has much to be proud ofsamad110 has much to be proud ofsamad110 has much to be proud ofsamad110 has much to be proud ofsamad110 has much to be proud ofsamad110 has much to be proud of
ارسال پیام از طریق Yahoo به samad110
Smile

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله fx 2011 نمایش نوشته ها
دوستان این مواردم رعایت کنید ضرر نمی کنید.

بهترین آنتی ویروس فعلا nod32 هست و سعی کنید لایسنس های nod 32 را خریداری کرده و هر روز به روزش نگه دارید.

و اینکه دیواره آتش سیسمتون هم همیشه on باشه .و در قسمت اکسنشن موارد را بسته به نیاز خود بسته نگه دارید.

ویندوز 7 نسبت به اکس پی امینیت و حفاظت بیشتری دارد.
اغلب نرم افزارهایی که نصب می کنید ممکن است دارای باگ هایی باشند که هکرها از طریق همین کانال ها به رایانه های شما حمله کنند پس حتما استانداردها را رعایت کنید.

من خودم لپ تاپم پر از انواع و اقسام ویروس هست که در حال تفریح و گردش هستند که جلوی اپدیت nod 32 را گرفته و انواع کرم ها و تروجان ها به چشم میخوره.

یک برنامه اجرایی هم در قسمت ران که اسمش hk cmd به چشم میخوره که خدا میدوند تا حالا چقدر جاسوسی کردهو هر کاریم می کنم ناکردار حذف نمیشه.

مجبورم یه لپ تاپ دیگه برای کارهای مهم و عملیات پولی بگیرم و فقط سیستم عامل لینوکس را نصب کنم.
به هر حال مواضب باشید

درود و سلام

دوست عزیز فایل hk cmd که در پنجره پروسه های تاسک منیجر سیستمهائی
که بر پایه اینتل هستند دیده میشود جزئی از بسته درایور کارت اینتل میباشد و ویروس یا
ابزار جاسوسی نیست .

اما در مورد جداکردن سیستمی که برای معامله از آن استفاده میکنید بهترین کار را
انجام میدهید و دقت کنید که در این سیستم اقدام به نصب هیچ نصب افزاری
حتی و حتی و حتی فایروال و یا آنتی ویروس هم نفرمائید و چنانچه امکان تهیه فلاشهائی
با توانائی رایت و رید بالا برایتان فراهم است حتی نرم افزار متاتریدرتان را هم بر روی فلاش
نصب کرده (یا بهتر بگویم کوپی کرده) و آنرا از روی همان فلش نیز بکار بگیرید .

پیروز و سربلند باشید .
samad110 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
alisoli (چهارشنبه ۳۰ شهريور ۹۰), gerami (سه شنبه ۲۹ شهريور ۹۰), لاجوردین سپهر (سه شنبه ۲۹ شهريور ۹۰)
پاسخ

برچسبها
Key Logger

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۲۲:۴۷

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.