بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > نظرات و تحلیلهای شما

نظرات و تحلیلهای شما بیان نظرات و تحلیلهای شما درباره ارزهای مختلف

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی سه شنبه ۱۸ مهر ۹۶, ۰۰:۳۴   #651
koohyar
کاربر ارشد

آواتار koohyar

تشکر از ديگران: 123
تشکر از ایشان: 176 بار در 111 نوشته
koohyar will become famous soon enoughkoohyar will become famous soon enoughkoohyar will become famous soon enoughkoohyar will become famous soon enough

پوزیشن خرید دلار/ ین رو با 22% سود بستم. حدود 2 ماه این پوزیشن رو نگه داشته بودم. از لوریج 10 برابر استفاده کرده بودم.

[IMG][کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ] [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ][/IMG]
koohyar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
ghoghnoosepars (چهارشنبه ۱۹ مهر ۹۶), SOHRAAB (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۶)
قدیمی شنبه ۲۲ مهر ۹۶, ۲۰:۰۰   #652
koohyar
کاربر ارشد

آواتار koohyar

تشکر از ديگران: 123
تشکر از ایشان: 176 بار در 111 نوشته
koohyar will become famous soon enoughkoohyar will become famous soon enoughkoohyar will become famous soon enoughkoohyar will become famous soon enough

[IMG][کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ][/IMG]
koohyar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
ghoghnoosepars (شنبه ۲۲ مهر ۹۶), SOHRAAB (چهارشنبه ۲۶ مهر ۹۶)
قدیمی يکشنبه ۲۸ آبان ۹۶, ۱۶:۴۲   #653
saeeeed
کاربر ارشد

آواتار saeeeed

تشکر از ديگران: 1,282
تشکر از ایشان: 1,954 بار در 475 نوشته
saeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to behold

تحلیل ها و سیگنالها به صورت رایگان و محدود عرضه میگردد .

سود ماهانه بالای 2000 پیپ

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ][کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
saeeeed آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی پنجشنبه ۱۶ آذر ۹۶, ۲۱:۱۱   #654
AhmadAhmadi
کاربر عادی

آواتار AhmadAhmadi

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: 0 بار در 0 نوشته
AhmadAhmadi is on a distinguished road
پیش فرض واقعیت های نهان و پشت پرده فارکس ، باینری آپشن و تجارتهای باصطلاح انلاین

با درود
از حدود دو سال پیش با فارکس و باینری اپشن و بیزنس های آنلاین که توجه عده ای رو به خودشون جلب کردند ، آشنا شدم . اعتراف میکنم که خودم هم وسوسه شدم که با مبلغی سرمایه گذاری کنم و با آشنایی که پیدا کرده بودم شروع کنم به ترید یا همون معامله کردن و ماهیانه سود معقول و کم ریسکی رو کنار بگذارم . من در یکی از همین شرکتهای ارایه دهنده پلاتفرم فارکس کار میکردم . در واقع حتی خود من هم نمیدنستم که در پشت صحنه پلاتفرم ما چی هست و تصورم این بود که پلاتفرم در واقع با برنامه از پیش تعریف شده و در ارتباط واقعی با تغییرات قیمتها و شاخص های بازارهای مالی و کالاها کار میکنه . درست مثل بازار بورس حقیقی که معامله گران در اون حاضر میشوند و تغییرات در قیمت سهام و شاخصها در روی تابلو تمایش داده میشه و همگی واقعی هستند . من از فارکس و باینری اپشن هم چنین تصوری داشتم و حتی در ماههای ابتدایی که در شرکت کار میکردم از غیر واقعی بودن و دروغ بودن همه این اعداد و ارقام بی خبر بودم تا اینکه به مرور پی بردم که تمام این محاسبات و اعداد و ارقام و پلاتفرمهای مختلف چه در فارکس و چه در باینری و چه تجارتهای انلاین دیگه با شکلها و ترکیبهای گاها زیبا و چشمگیر ، همه و همه برای به دام انداختن افراد طمعکار که دنبال کسب سود در کوتاهترین زمان و با کمترین زحمت هستند . طبیعی هست که هر کسی ممکنه وسوسه بشه و بخواد با حداقلی از پول در این باصطلاح بازار سرمایه گذاری بکنه و سود بکنه . شاید اگر من در این باصطلاح موسسه یا کمپانی فارکسی کار نمیکردم هیچ وقت به واقعیت این موضوع پی نمیبردم و شاید من هم میشدم جزو کسانی که پولی گذاشتند و برحسب بدشانسی یا طمع خودشون یا آشنا نبودن به تکنیکهای فارکسی یا باینری پولشون رو باختند !ولی خوشبختانه با تجربه ای که از کار با این سیستم رو داشتم متوجه شدم که هیچ علم و فن و تکنیکی پشت این قضیه فارکس و تجارتهای آنلاین مشابه فارکس نبوده ، نیست و نخواهد بود .
واقعیت اینکه که پلاتفرمهای فارکس و باینری تمام وقت توسط اشخاصی کنترل میشند ، درست مثل بازیهای کازینوها . شما نمیتونید با هیچ ترفندی به طور مدام در پلاتفرمهای فارکس یا باینری ، سود کنید . حتی اگر به قول بعضی ها تریدر حرفه ای و چندین ساله باشید . پلاتفرمها با هیچ بازار سرمایه و با هیچ بازار بورس و کلا جایی که حاوی اطلاعات واقعی باشند در ارتباط نیستند ! تمام اطلاعات و اعداد و ارقام و تغییرات اونها و نمودار هایی که تغییرات پوریشنی رو نشون میدند غیر واقعی و برای فریب اذهان کاربر اینترنتی هستند ! تمام پولی که شما در فارکس میبازید به حساب بروکر میره ! بروکر ها هم چند نوع هستند . بعضی ها از خودشون پلاتفرم مستقل دارند و بعضی ها پلاتفرم رو از کسانی که پلاتفرم طراحی میکنند، اجاره میکنند . تمام موضوعاتی که به عنوان تکنیک و فنون ترید کردن در فارکس و امثال فارکس از طرف بعضی ها ارایه میشوند برای اینکه کاربر اونها رو مطالعه کنه و با استفاده از این تکنیکها در فارکس و باینری ترید کنه ، همه و همه جز یک بازی و فریب اذهان کاربران اینترنتی که اینجا باید اسمشون رو قربانی گذاشت ، نیستند . بروکر ها البته هر از چند گاهی ممکنه سود مقطعی بعضی از مشتریانشون رو پرداخت کنند برای تبلیغ خودشون ولی این در مقایسه با پولهایی که توسط مشتریهای دیگه از دست میره و تبدیل به درآمد بروکر میشه ، حجم ناچیزی هست . به این علته که شما بعضی وقتها میبینید یا میشنوید که کسی مبلغی سود کرده . این در واقع یک نوع دانه پاشیدن هست . حسابهای ازمایشی هم همه به این شکل هستند . شما اغلب با حساب ازمایشی سود میکنید . با این توهم ، تشویق به واریز کردن پول میشید . زمانی که پول رو واریز کردید دیگه باید اون رو از دست رفته بدونید !
فارکس و مشابه های فارکس جز یک حقه بازی اینترنتی چیزی نیستند ! فارکس وجود خارجی ندارد ! تمام بروکر ها تشکیل شدند از چند نفر که پشت کامپیوتر متصل به اینترنت با استفاده از تلفنهای مجازی و ادرس غیر واقعی در سایتی که ساختند و با پلاتفرمی که معمولا اجاره میکنند ، نشستند و دنبال مشتری هستند . هر پولی که واریز میکنید به حساب اینها میره . من این مطلب رو در این صفحه هم نوشتم ولی اونها مطلب من رو نمایش ندادند :
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
خب البته خود اینها هم دستی در این کار دارند و به منفعت اینها هم نیست که مطالب من رو در صفخشون نمایش بدهند !
حتی اگر یک نفر رو بتونم با این مطلب از دنبال کردن فارکس منصرف کنم ، برای من کافیه ! پول باارزشتون رو به حسابهای افراد حقه باز و متقلب واریز نکنید و وقت باارزشتون رو در این باصطلاح بازار فارکس و باینری و امثال اینها به هدر ندید . شما با این پولی که به خیال خودتون سرمایه گذاری میکنید ، اگر موبایل دست دوم خرید و فروش کنید سود تضمینی و صد در صد خواهید داشت ولی در فارکس و امثال اون فقط سرمایتون رو به باد خواهید داد ! حتی اگر پول اضافی دارید که به قصد تفنن میتونید روی اون ریسک کنید ، در فارکس این کار رو نکنید چون فقط یک عده حقه باز به ریش شما خواهند خندید !
در فرومهای مختلف تا اون جایی که میتونید همه رو آگاه کنید
AhmadAhmadi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسبها
نظر فارکسی, اظهار نظر فارکسی, ترید شخصی, سیگنال شخصی

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۲۱:۲۳

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.