بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory)

امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory) آموزش و تحلیل بازار بر اساس الیوت ویو

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی دوشنبه ۱ خرداد ۹۱, ۱۸:۴۲   #31
arman86
کاربر عادی

آواتار arman86

تشکر از ديگران: 8
تشکر از ایشان: 5 بار در 4 نوشته
arman86 is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله aelhamian نمایش نوشته ها
سلام دوست عزیز
من یک سوال داشتم این فایل شما روی meta trader 5 کار میکنه ؟ اگه نه من برای متاتریدر 5 چیکار باید بکنم مرسی
آرش
با سلام آیا کسی اطلاع دارد چگونه میتوان دیتا را از متا تریدر 5 گرفت و در نرم افزارهای دیگر مثل ادونس گت یا آمی بروکراستفاده کرد؟
arman86 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی چهارشنبه ۳ خرداد ۹۱, ۰۲:۰۵   #32
EmrahIrani
کاربر عادی

آواتار EmrahIrani

تشکر از ديگران: 13
تشکر از ایشان: 13 بار در 4 نوشته
EmrahIrani is on a distinguished road

سلام برای اینکه از متاتریدر 5 یا 4 دیتا بفرستی بیرون حالا یا با متا استاک یا advance get مورد استفاده قرار بگیره بایستی این کارها رو انجام بدی :
1) برای متا تریدر 4 فایل آپلود شده را درمسیر نصب شده متاتریدر روی کامیوتر خود کپی پیست کنید مثلا:C:\program files\meta trader\experts
2) نرم افزار را باز کرده ویک چارتی را باز کنید و سپس navigator را باز کرده و سپس expert advisor را باز کرده و سپس روی elliot confirm کلیک کرده و در این حالت پنجره ای روی صفحه ظاهر میشود ok کرده وسپس آیکون expert Advisir را روی نرم افزار بزنید تا شروع به ساختن دیتا کند.
3)تا زمانی که چارت شما باز باشد میتوانید در فرمت daily , H1, weekly دیتا را ذخیره کند و در آدرس
C:\program file\metatrader\experts\files دخیره کند .

****حالا فایل از متا تریدرساخته شده وبایستی فایل را به advance get معرفی کنیم****

1)ادونس را باز میکنیم و فایل meta data را دنبال کنید تا کار تموم بشه
بازم سوالی بود در خدمتتان هستم
فایل ضمیمه
نوع فایل: rar MT4expert.rar (3.8 كیلو بایت, 464 نمایش)
نوع فایل: rar MT5expert.rar (8.4 كیلو بایت, 493 نمایش)
نوع فایل: rar Meta data.rar (493.6 كیلو بایت, 788 نمایش)
EmrahIrani آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 6 نفر
*** AmirReza110 *** (جمعه ۴ اسفند ۹۱), amir_gh642002 (پنجشنبه ۱۸ آبان ۹۱), mehdi1356s (شنبه ۱۱ آذر ۹۱), patpat (سه شنبه ۱۷ مرداد ۹۱), rasfar (چهارشنبه ۲۸ تير ۹۱), tajerman (دوشنبه ۲۴ تير ۹۲)
قدیمی چهارشنبه ۳ خرداد ۹۱, ۰۷:۵۷   #33
arman86
کاربر عادی

آواتار arman86

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله EmrahIrani نمایش نوشته ها
سلام برای اینکه از متاتریدر 5 یا 4 دیتا بفرستی بیرون حالا یا با متا استاک یا advance get مورد استفاده قرار بگیره بایستی این کارها رو انجام بدی :
1) برای متا تریدر 4 فایل آپلود شده را درمسیر نصب شده متاتریدر روی کامیوتر خود کپی پیست کنید مثلا:C:\program files\meta trader\experts
2) نرم افزار را باز کرده ویک چارتی را باز کنید و سپس navigator را باز کرده و سپس expert advisor را باز کرده و سپس روی elliot confirm کلیک کرده و در این حالت پنجره ای روی صفحه ظاهر میشود ok کرده وسپس آیکون expert Advisir را روی نرم افزار بزنید تا شروع به ساختن دیتا کند.
3)تا زمانی که چارت شما باز باشد میتوانید در فرمت daily , H1, weekly دیتا را ذخیره کند و در آدرس
C:\program file\metatrader\experts\files دخیره کند .

****حالا فایل از متا تریدرساخته شده وبایستی فایل را به advance get معرفی کنیم****

1)ادونس را باز میکنیم و فایل meta data را دنبال کنید تا کار تموم بشه
بازم سوالی بود در خدمتتان هستم
سلام دوست گرامی ممنون از راهنمایی شما.مشکل برای متاتریدر 5 است فرمت دیتا در متاتریدر5با متاتریدر4 فرق می کندبرای همین قابل استفاده مثل متاتریدر4 نیست.دیتا را ذخیره می کنم ولی چون فرمتش فرق می کند نمی توانم در متااستوک یا آمی بروکر استفاده کنم فایل های متاتریدر 4 را براحتی وارد هر نرم افزار دیگر متااستوک آمیبروکر ادونس گت می کنیم راحت هم به متا استوک تبدیل می شوند ولی در متا تریدر 5 من هنوزنتوانستم اینکار را بکنم.
قدیمی چهارشنبه ۳ خرداد ۹۱, ۱۲:۵۴   #34
EmrahIrani
کاربر عادی

آواتار EmrahIrani

سلام متا تریدر 5 که استفاده میکنی مال کدوم بروکر است ؟ البته متا تریدر 5 کلا نرم افزار بدقلقی است ولی میشه این کار رو انجام داد البته یه سری ریزه کاریها رو داره سعی میکنم همونجوری برات فایل درست کنم بزارم نگران نباش تنهات نمیزارم تا مشکل حل بشه
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
rasfar (چهارشنبه ۲۸ تير ۹۱)
قدیمی چهارشنبه ۳ خرداد ۹۱, ۱۳:۱۱   #35
FX_Gold
Guest

آواتار FX_Gold

سلام دوست عزیز ممنونم از راهنمائیهای شما
چطور میشه دیتای نمودارهای آتی سکه ایران رو از مفید تریدر 5 به نرم افزارهای تحلیلی دیگر مثل ادونس وداینامیک تریدر انتقال داد؟
مرسی
قدیمی چهارشنبه ۳ خرداد ۹۱, ۱۵:۳۹   #36
arman86
کاربر عادی

آواتار arman86

نقل قول:
سلام متا تریدر 5 که استفاده میکنی مال کدوم بروکر است ؟ البته متا تریدر 5 کلا نرم افزار بدقلقی است ولی میشه این کار رو انجام داد البته یه سری ریزه کاریها رو داره سعی میکنم همونجوری برات فایل درست کنم بزارم نگران نباش تنهات نمیزارم تا مشکل حل بشه
نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله FX_Gold نمایش نوشته ها
سلام دوست عزیز ممنونم از راهنمائیهای شما
چطور میشه دیتای نمودارهای آتی سکه ایران رو از مفید تریدر 5 به نرم افزارهای تحلیلی دیگر مثل ادونس وداینامیک تریدر انتقال داد؟
مرسی
با سلام دوباره وباتشکر از هراهی شما درسته متاتریدر 5 انگار با 4 خیلی برنامه ریزی اش فرق میکنه.برای نمونه همین متاتریدر 5 مفید یا مفید تریدر که برای بورس ایران درست شده و دوستمون fx gold به آن اشاره کرده چطور میشه نمودارهای آتی سکه یا سهام یا ارزها یا فلزات را وارد نرم افزارهای دیگر مثل آمی بروکر یا ادونس گت یا متااستوک و داینامیک تریدر کرد؟من نمونه دیتا آن را بصورت prn یا csv اینجا می گذارم شاید شما بتوانید راهی برای وارد کردن آنها به این نرم افزارها پیدا کنید من فکرمیکنم اگر بتوانیم آنها را به فرمت متاتریدر 4 در بیاوریم یا یکجوری وارد متاتریدر 4 کنیم مشکل حل می شود.هم دیتا یورو دلار را برای متاتریدر 4 ضمیمه کردم هم برای متاتریدر 5 مفید.
فایل ضمیمه
نوع فایل: rar metatrader 4.rar (130.4 كیلو بایت, 186 نمایش)
نوع فایل: rar metatrader5.rar (140.3 كیلو بایت, 224 نمایش)
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
tajerman (سه شنبه ۸ مرداد ۹۲)
قدیمی چهارشنبه ۳ خرداد ۹۱, ۱۶:۱۱   #37
EmrahIrani
کاربر عادی

آواتار EmrahIrani

بفرمایید
فایل ضمیمه
نوع فایل: rar Mofid setting for recording.rar (236.8 كیلو بایت, 687 نمایش)
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
amir_gh642002 (پنجشنبه ۱۸ آبان ۹۱), dorrtaj (يکشنبه ۱۸ فروردين ۹۲), rasfar (چهارشنبه ۲۸ تير ۹۱), tajerman (سه شنبه ۸ مرداد ۹۲)
قدیمی چهارشنبه ۳ خرداد ۹۱, ۱۶:۵۱   #38
EmrahIrani
کاربر عادی

آواتار EmrahIrani

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله arman86 نمایش نوشته ها
با سلام دوباره وباتشکر از هراهی شما درسته متاتریدر 5 انگار با 4 خیلی برنامه ریزی اش فرق میکنه.برای نمونه همین متاتریدر 5 مفید یا مفید تریدر که برای بورس ایران درست شده و دوستمون fx gold به آن اشاره کرده چطور میشه نمودارهای آتی سکه یا سهام یا ارزها یا فلزات را وارد نرم افزارهای دیگر مثل آمی بروکر یا ادونس گت یا متااستوک و داینامیک تریدر کرد؟من نمونه دیتا آن را بصورت prn یا csv اینجا می گذارم شاید شما بتوانید راهی برای وارد کردن آنها به این نرم افزارها پیدا کنید من فکرمیکنم اگر بتوانیم آنها را به فرمت متاتریدر 4 در بیاوریم یا یکجوری وارد متاتریدر 4 کنیم مشکل حل می شود.هم دیتا یورو دلار را برای متاتریدر 4 ضمیمه کردم هم برای متاتریدر 5 مفید.
سلام دوست عزیز
ببینید اگر مدنظر شما بردن دیتا از متاتریدر 4و5 به نرم افزار هایی مثل ادونسگت یا متا استاک باشه که همون فرمتPRN که با استفاده از این اندیکاتور هایی که گفتم انجام میدن که فایل مشروحش رو ساختم وبراتون گذاشتم ولی دیگه مشکل چی میتونه باشه؟
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
arman86 (چهارشنبه ۳ خرداد ۹۱), rasfar (چهارشنبه ۲۸ تير ۹۱)
قدیمی چهارشنبه ۳ خرداد ۹۱, ۱۸:۱۰   #39
arman86
کاربر عادی

آواتار arman86

نقل قول:
سلام دوست عزیز
ببینید اگر مدنظر شما بردن دیتا از متاتریدر 4و5 به نرم افزار هایی مثل ادونسگت یا متا استاک باشه که همون فرمتPRN که با استفاده از این اندیکاتور هایی که گفتم انجام میدن که فایل مشروحش رو ساختم وبراتون گذاشتم ولی دیگه مشکل چی میتونه باشه؟
سلام دوست عزیز بینهایت از لطف شما تشکر می کنم آرزو می کنم همیشه در همه امور زندگیت موفق باشی .صبح هم این فایل را گذاشته بودی ولی من نتونستم استفاده کنم یعنی نحوه استفاده اش رانفهمیدم .باز هم از شما تشکر می کنم.
قدیمی سه شنبه ۳۰ خرداد ۹۱, ۰۷:۵۸   #40
fixeeeeer
کاربر عادی

آواتار fixeeeeer

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: 0 بار در 0 نوشته
fixeeeeer is on a distinguished road

سلام دوست عزيز در خصوص انتقال ديتا از مفيد تريدر 5 به ديناميك تريدر هم انديكاتور داريد؟
fixeeeeer آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۱۷:۱۱

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.