بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > موضوعات عمومی > سینما و تلویزیون (Cinema & TV)

گفتگو قفل شد

ابزارهای موضوع
قدیمی يکشنبه ۹ آبان ۸۹, ۰۱:۰۰   #11
mardi
کاربر فعال

آواتار mardi

تشکر از ديگران: 673
تشکر از ایشان: 381 بار در 117 نوشته
mardi is on a distinguished roadmardi is on a distinguished roadmardi is on a distinguished roadmardi is on a distinguished roadmardi is on a distinguished roadmardi is on a distinguished roadmardi is on a distinguished road

دوست عزیز ممنون از این عکس ولی آنهمه لامپ برق آویخته از سقف کاف و ستونهای چراغ برق جلوی کاخ را ول کرده اید و دوربین مداربسته اش را دیده اید؟ بدم شقه ات کنن!؟

شادزی

گوته

شاد زی
mardi آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: 6 نفر
1900 (دوشنبه ۱۰ آبان ۸۹), farhad29 (يکشنبه ۹ آبان ۸۹), FXRamin (پنجشنبه ۱۳ آبان ۸۹), hello (يکشنبه ۹ آبان ۸۹), sasal (يکشنبه ۱۲ تير ۹۰), tttmttt (دوشنبه ۱۰ آبان ۸۹)
قدیمی يکشنبه ۹ آبان ۸۹, ۲۰:۰۶   #12
AliROCK
Banned

آواتار AliROCK

تشکر از ديگران: 237
تشکر از ایشان: 166 بار در 114 نوشته
AliROCK will become famous soon enoughAliROCK will become famous soon enoughAliROCK will become famous soon enoughAliROCK will become famous soon enough

این صحنه تو کدوم قسمته؟
AliROCK آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
FXRamin (پنجشنبه ۱۳ آبان ۸۹)
قدیمی پنجشنبه ۱۳ آبان ۸۹, ۲۲:۵۲   #13
sina.rooshan
کاربر عادی

آواتار sina.rooshan

تشکر از ديگران: 34
تشکر از ایشان: 93 بار در 33 نوشته
sina.rooshan is on a distinguished roadsina.rooshan is on a distinguished road
در مورد جوایز من تو سایتشون پیغام دادم وخیلی محترمانه گفتم که این کاری نداره که هرکی اون شماره رو وارد کنه شما بزنید برنده نشده اگر واقعا قرعه کشی در کار است لطفا شماره ها رو در سایت بگذارید چند رقم رو هم حذف کنید .ولی هیچی جواب ندادن.نظر من ؟ سرکاریه.
در مورد کیفیت سریال به نظر من فوق العاده ضعیف هست واقعا مرد هزار چهره1و2 و شب های برره خیلی بهتر بودن .بیشتر سکانس ها شده خاله زنک بازی می فهمید که منظورم چیه؟.ولی از نظر دکور و گریم و اینجور چیزها همون طور که خودش گفت بهترین کارش بوده واقعا .ولی خود سریال واقعا مسخرست.من فیدبک مردم رو هم گرفتم اکثرا راضی نیستن.
sina.rooshan آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
FXRamin (شنبه ۱۳ آذر ۸۹), RA11 (جمعه ۱۴ آبان ۸۹)
قدیمی جمعه ۱۴ آبان ۸۹, ۰۰:۱۸   #14
*EHSAN*
کاربر ارشد

آواتار *EHSAN*

محل سكونت: تهران
تشکر از ديگران: 785
تشکر از ایشان: 838 بار در 212 نوشته
*EHSAN* is on a distinguished road*EHSAN* is on a distinguished road*EHSAN* is on a distinguished road*EHSAN* is on a distinguished road*EHSAN* is on a distinguished road*EHSAN* is on a distinguished road*EHSAN* is on a distinguished road*EHSAN* is on a distinguished road*EHSAN* is on a distinguished road*EHSAN* is on a distinguished road*EHSAN* is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله sina.rooshan نمایش نوشته ها
در مورد جوایز من تو سایتشون پیغام دادم وخیلی محترمانه گفتم که این کاری نداره که هرکی اون شماره رو وارد کنه شما بزنید برنده نشده اگر واقعا قرعه کشی در کار است لطفا شماره ها رو در سایت بگذارید چند رقم رو هم حذف کنید .ولی هیچی جواب ندادن.نظر من ؟ سرکاریه.
در مورد کیفیت سریال به نظر من فوق العاده ضعیف هست واقعا مرد هزار چهره1و2 و شب های برره خیلی بهتر بودن .بیشتر سکانس ها شده خاله زنک بازی می فهمید که منظورم چیه؟.ولی از نظر دکور و گریم و اینجور چیزها همون طور که خودش گفت بهترین کارش بوده واقعا .ولی خود سریال واقعا مسخرست.من فیدبک مردم رو هم گرفتم اکثرا راضی نیستن.
سلام
خواستم فقط در مورد جوایز بگم یکی از دوستانم(پوریا) سه هفته پیش 20 تومن جایزه قهوه تلخ برنده شد و به حسابش هم واریز شد.
همین
قدیمی جمعه ۱۴ آبان ۸۹, ۱۰:۰۲   #15
hamid maleki
کاربر عادی

آواتار hamid maleki

تشکر از ديگران: 620
تشکر از ایشان: 38 بار در 13 نوشته
hamid maleki is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله sina.rooshan نمایش نوشته ها
سلام دوست خوبم شما از چند نفر فیدبک گرفتی‌ که گفتن راضی نیستن؟!!!!!! ‌
پ.ن:مثل اینکه این اظهار نظر کردن از قول مردم داره یه امر عادی می‌شه
hamid maleki آفلاين است  
FXRamin (شنبه ۱۳ آذر ۸۹), فرید (دوشنبه ۱۷ آبان ۸۹)
قدیمی جمعه ۱۴ آبان ۸۹, ۱۴:۲۶   #16
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

تشکر از ديگران: 21,353
تشکر از ایشان: 52,914 بار در 13,881 نوشته
OldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond repute

فعلاً که به بهانۀ هماهنگ کردن شرکتهای بخش این هفته سری جدید را بیرون ندادن.

علتش هم که مشخصه، طبق معمول به یک برنامۀ موفق گیر دادن و کار آقای مدیری مجدداً به و ز ا ر ت ا ر ش ا د کشیده شده.

خندودن مردم توی این دوره و زمونه یا این همه مشکلات و گرفتاری کار ساده ای نیست!! تزریق غم و غصه به جامعه کار خیلی آسونیه که تی وی فعلاً این وظیفه را به عهده گرفته!!!!

باید به مهران و مدیری و تیمشون خسته نباشید گفت

OldModir3 آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: 18 نفر
*EHSAN* (جمعه ۱۴ آبان ۸۹), alibeti (شنبه ۱۵ آبان ۸۹), Anius (شنبه ۱۵ آبان ۸۹), Behrooz_MB (جمعه ۱۴ آبان ۸۹), farhad29 (جمعه ۱۴ آبان ۸۹), FXRamin (شنبه ۱۳ آذر ۸۹), golden.eagle62 (شنبه ۱۵ آبان ۸۹), Hadi.teimory (شنبه ۱۵ آبان ۸۹), hamid maleki (جمعه ۱۴ آبان ۸۹), iranbox (جمعه ۵ آذر ۸۹), mehrdad20102010 (دوشنبه ۱۷ آبان ۸۹), mostafa976 (جمعه ۱۴ آبان ۸۹), RA11 (شنبه ۱۵ آبان ۸۹), reza-forex (يکشنبه ۱۶ آبان ۸۹), tango01 (سه شنبه ۱۶ آذر ۸۹), topdeals (يکشنبه ۱۶ آبان ۸۹), فرید (دوشنبه ۱۷ آبان ۸۹), مسعود شصت چی (شنبه ۱۵ آبان ۸۹)
قدیمی شنبه ۱۵ آبان ۸۹, ۲۰:۳۹   #17
sina.rooshan
کاربر عادی

آواتار sina.rooshan

تشکر از ديگران: 34
تشکر از ایشان: 93 بار در 33 نوشته
sina.rooshan is on a distinguished roadsina.rooshan is on a distinguished road
نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله hamid maleki نمایش نوشته ها
سلام دوست خوبم شما از چند نفر فیدبک گرفتی‌ که گفتن راضی نیستن؟!!!!!! ‌
پ.ن:مثل اینکه این اظهار نظر کردن از قول مردم داره یه امر عادی می‌شه
بله حق با شماست من از 73 میلیون نفر فیدبک نگرفتم!!!!! واقعا حق با شماست منه فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر از صبح تا شب تو این اجتماع فقط با 100 جور ادم مختلف در روز سروکار دارم با 40 تاشون هم حرف پیش بیاد کو تا 73 میلیون حالا.جامعه اماری محدود و اینجور چیز ها هم که در احتمالات بحث میشه در نظر شما کشکه .مگه نه؟؟؟ ایولا.... قهوه تلخ ایز د بست البته از نظر 73 میلیون.
sina.rooshan آفلاين است  
FXRamin (شنبه ۱۳ آذر ۸۹), hamid maleki (دوشنبه ۱۷ آبان ۸۹)
قدیمی يکشنبه ۱۶ آبان ۸۹, ۱۰:۳۲   #18
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

تشکر از ديگران: 21,353
تشکر از ایشان: 52,914 بار در 13,881 نوشته
OldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond repute

سری هفتم دیروز توزیع شده. حتماً ببینید شرکت پخش هم تغییر کرده و هماهنگ تر کار میکنن

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
OldModir3 آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
Anius (يکشنبه ۱۶ آبان ۸۹), FXRamin (شنبه ۱۳ آذر ۸۹), hello (يکشنبه ۱۶ آبان ۸۹)
قدیمی يکشنبه ۱۶ آبان ۸۹, ۱۶:۳۱   #19
AliROCK
Banned

آواتار AliROCK

تشکر از ديگران: 237
تشکر از ایشان: 166 بار در 114 نوشته
AliROCK will become famous soon enoughAliROCK will become famous soon enoughAliROCK will become famous soon enoughAliROCK will become famous soon enough

دیروز 7 صبح دیدم یارو اومده خامه بگیره یه دونه هم قهوه تلخ گرفته بود
داش مهران هم که دیگه رسما وارد مجموعه شد بالاخره
AliROCK آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
FXRamin (شنبه ۱۳ آذر ۸۹)
قدیمی يکشنبه ۱۶ آبان ۸۹, ۱۸:۳۶   #20
doke
کاربر ارشد

آواتار doke

محل سكونت: تهران
تشکر از ديگران: 1,537
تشکر از ایشان: 2,864 بار در 490 نوشته
doke is on a distinguished roaddoke is on a distinguished roaddoke is on a distinguished roaddoke is on a distinguished roaddoke is on a distinguished roaddoke is on a distinguished roaddoke is on a distinguished roaddoke is on a distinguished roaddoke is on a distinguished roaddoke is on a distinguished roaddoke is on a distinguished road

با سلام :
دوستان علاقه مند به سینما حتما برنامه 7 را میبینند .
در جمعه این هفته چند اپاراتچی قدیمی را نشان داد که از جور روزگار به تنگ امده بودند .
،و بعد صحبت از دستمزد 250 میلیونی برای بازی در یک فیلم سینمائی.
منتقد محترم صحبت از ورشکستگی سینما و عدم طبیعی بودن ان بدلیل شکست تجاری بسیاری از فیلمها نمود(به گفته ایشان اگر فیلمی در گیشه بتواند یک میلیارد تومن بفروشد تازه سربسر شده است)و جناب نیک بین (تهیه کننده و همسر سرکار خانم میلانی )نیز موضوع را تائید کرد و هیچکس واقعا نمیدانست چرا در این سینمای ورشکسته این دستمزدها وجود دارد.
قهوه تلخ نیز از این گردونه خارج نیست .چه جیبهایی که با فروش این سی دی ها پر میشود و چه حسرت هایی که بدل کودکانی میماند که پدر هایشان توان خریدن یک قسمت را هم ندارند.
متشکرم
*EHSAN* (يکشنبه ۱۶ آبان ۸۹), beomide_yeknegah (يکشنبه ۱۶ آبان ۸۹), farhad29 (پنجشنبه ۴ آذر ۸۹), FXRamin (شنبه ۱۳ آذر ۸۹), hamid maleki (دوشنبه ۱۷ آبان ۸۹), mostafa976 (دوشنبه ۱۷ آبان ۸۹), tttmttt (پنجشنبه ۴ آذر ۸۹)
گفتگو قفل شد

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۸:۵۴

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.