بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > سیستمها و استراتژیهای معاملاتی (Trading Systems & Strategies)

سیستمها و استراتژیهای معاملاتی (Trading Systems & Strategies) معرفی روشهای معاملاتی شناخته شده

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی پنجشنبه ۱۸ مرداد ۹۷, ۱۹:۰۸   #1
shahram99
کاربر عادی

آواتار shahram99

تشکر از ديگران: 65
تشکر از ایشان: 76 بار در 22 نوشته
shahram99 is on a distinguished roadshahram99 is on a distinguished road
پیش فرض تجربیات من در ساخت یک سیستم

با سلام.این فروم مدتها هست داره خاک می خوره.سوال چرا؟جواب چون تعدادکمی تا کنون توانستن به سود مستمر برسن و اگر رسیدن دیگه نیازی نداره به بقیه بگه پس چیزی نمی نویسه.پول در آوردن از این بازار سخترین شغل ذهنی بازار هست.فقط یک کلیک می کنی همین ولی همون کلیک دنیایی از تجربه می خواد.الان کشور ما با بحران نبود دلار دست و پنجه نرم می کنه و بانک مرکزی چندروز پیش وارد کردن هر مقدار دلار به کشور رو آزاد کرد و حتی تشویق کرد.حالا هرکه بتونه دلار از فارکس وارد کشور کنه نتنها مجازات نمیشه بلکه تشویق هم میشه. پس کار با ارزشی هست این دوره زمونه معامله در فارکس و خلاف نیست.چون می تونه به کشور برای تامین ارز که تحریم شدیم کمک کنه.بنده سالها انواع روشها و تکنیکالها و اندیکاتورها و هرچی فکرش رو بکنید برای پول در آوردن ازین بازار تست کردم.دوستانی که مثل من این تجربیات رو دارن وارد بحث بشن ببینیم کجای کار هستن.شاید سیستمی تونستن برای خودشون درست کنن.من یک سیستم برای خودم درست کردم.البته فکر اینکه بخوام عمومیش کنم هم ندارم. چون 15 سال وقت منو گرفته.این بازار یک میدان رقابت هست.تا تو ضرر نکنی من سود نمی کنم. پس وسیله جنگی هرکسی در این میدان مال خودشه و اگر دیگری ازش بویی ببره برای صاحبش نا کارآمد خواهد شد.هدف من نه معرفی روشم هست بلکه هدف من کمک به همنوع برای ساختن سیستمی برای خودش هست که بسیار کار مشکلی هست.درمورد سیستم خودم هیچ توضیحی نمیدم و فقط سوالات دوستان را از تجربیاتی که بدست آوردم در هر زمینه که باشه پاسخگو هستم.بنده هیچ ادعایی ندارم پس لازم نیست چیزی رو اثبات کنم چون لازم نیست اثبات کنم هیچ مدرکی هم قرار نیست ارائه بدم.صرفا بحث با دوستان و اعلام یافته هایم که در هیچ کتابی نوشته نشده و تجربه 15 سال پشت مونیتور نشستن و دچار آرترز گردن و مچ دست شدن هست که حاضرم اگر کمکی به کسی کرد بطور رایگان راهنمایش کنم.در ضمن سیستم من تازه تکمیل شده و تمام سوالات ذهنی و شرایطی که میتونه در بازار متصور بود در آن لحاظ شده و به این صورت در آمده و تست اون رو شروع کردم.این سیستم ضرر هم دارد.مدیریت سرمایه هم دارد.بحث روانشناسی و جلوگیری از هیپنوتیزم معامله گر توسط بازار دارد.و.... و نیمه اتوماتیک هست و البته اکسپرت بکار رفته جنبه کمکی دارد و تمام فرایند دستی هست و نبود آن فقط کار دستی رو بیشتر می کنه.در خدمت مشتاقان و تلاشگران ساخت سیستم شخصی هستم . سوالات شما تا اونجا که تجربه من اجازه بده پاسخ گو هستم.بریم جلو ببینیم تا کجا میریم و انشالله دوستان بحث رو منحرف نکنن تا اگر یک نفرهم استفاده ای برد به سیستم شخصی خودش برسه.انشالله.
shahram99 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۰:۵۲

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.