بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > موضوعات عمومی > خودرو (Car)

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی سه شنبه ۱۷ مرداد ۹۱, ۲۳:۲۸   #91
ghoghnoosepars
کاربر ارشد

آواتار ghoghnoosepars

محل سكونت: مشهدالرضا
تشکر از ديگران: 7,407
تشکر از ایشان: 1,577 بار در 351 نوشته
ghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق Yahoo به ghoghnoosepars

یک خاطره از ماشین!
3 یا 4سال پیش بود که با موتور به همراه یکی از همکارام بعد از تعطیلی توی بلوار سجاد مشهد می رفتیم خونه که یک بی ام و 518 سفید مدل 91 یا 92 میلادی بود، پشت چراغ قرمز وایستاد. من هم کنارش نگه داشتم و ازش پرسیدم که ببخشید، مدلش چیه و قیمتش چنده، خیلی مؤدبانه گفت: مدل 91 و قیمتش اگه تمیز باشه 20 و دو سه تومنه. من هم تشکر کردم و چراغ سبز شد و راه افتادیم، دوباره پشت چراغ بعدی بهش رسیدم (یک دفعه شوخی من هم گل کرد) دوباره گفتم: ببخشید، یک سؤال دیگه، گفت: خواهش می کنم، گفتم: این ماشینا بهتره یا پیکان؟ بنده خدا برافروخته شد و می خواست که یک جواب درست و حسابی بهم بده که دوستش که بغل دستش نشسته بود، گفت: آقا پیکان بهتره!
گفتم: خیلی ممنون و فورا راه افتادم و منتظر سبز شدن چراغ نشدم. چون احتمال داشت که یک دست کتک درست و حسابی بخورم.

ویرایش توسط ghoghnoosepars : سه شنبه ۱۷ مرداد ۹۱ در ساعت ۲۳:۳۸
ghoghnoosepars آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 12 نفر
fx saman (دوشنبه ۸ آبان ۹۱), hamid620 (پنجشنبه ۱۹ مرداد ۹۱), iranbox (پنجشنبه ۱۹ مرداد ۹۱), jetext (چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱), lilypedia (چهارشنبه ۱۸ مرداد ۹۱), mahanfx (سه شنبه ۹ آبان ۹۱), majidlars (چهارشنبه ۱۸ مرداد ۹۱), sadeghi67 (چهارشنبه ۱۸ مرداد ۹۱), smh1614 (چهارشنبه ۱۰ آبان ۹۱), Tomas1 (چهارشنبه ۱۸ مرداد ۹۱), گیلاس (چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱), water (دوشنبه ۸ آبان ۹۱)
قدیمی دوشنبه ۸ آبان ۹۱, ۱۲:۵۷   #92
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

تشکر از ديگران: 21,353
تشکر از ایشان: 52,914 بار در 13,881 نوشته
OldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond repute

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

.

OldModir3 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 10 نفر
black scorpion (دوشنبه ۸ آبان ۹۱), dante1366 (دوشنبه ۸ آبان ۹۱), ehsanmet (دوشنبه ۸ آبان ۹۱), iranbox (دوشنبه ۸ آبان ۹۱), mahanfx (سه شنبه ۹ آبان ۹۱), MSAModern (دوشنبه ۸ آبان ۹۱), sadeghi67 (چهارشنبه ۱۰ آبان ۹۱), smh1614 (چهارشنبه ۱۰ آبان ۹۱), Vida_Fx (چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱), water (دوشنبه ۸ آبان ۹۱)
قدیمی چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱, ۱۵:۲۹   #93
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

OldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond repute
پیش فرض پراید این مدلی دیده اید؟!

تشکرکنندگان این نوشته: 8 نفر
ali-s (چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱), black scorpion (چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱), danooshuki (چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱), iranbox (چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱), jetext (چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱), sadeghi67 (چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱), گیلاس (چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱), Vida_Fx (چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱)
قدیمی چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱, ۱۹:۴۹   #94
PaLeVoOoN
کاربر عادی

آواتار PaLeVoOoN

تشکر از ديگران: 581
تشکر از ایشان: 136 بار در 32 نوشته
PaLeVoOoN is on a distinguished roadPaLeVoOoN is on a distinguished roadPaLeVoOoN is on a distinguished road

15 سال پیش بود که یکی از هم سایه هامون یه ژیان داشت
از همون موقع من عاشق ژیان شدم که یکیش را داشته باشم اما متصفانه هنوز ندارم
PaLeVoOoN آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
danooshuki (چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱), iranbox (چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱), jetext (چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱), sadeghi67 (چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱)
قدیمی چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱, ۲۱:۵۲   #95
iranbox
کاربر ارشد

آواتار iranbox

تشکر از ديگران: 13,434
تشکر از ایشان: 2,510 بار در 503 نوشته
iranbox is a splendid one to beholdiranbox is a splendid one to beholdiranbox is a splendid one to beholdiranbox is a splendid one to beholdiranbox is a splendid one to beholdiranbox is a splendid one to beholdiranbox is a splendid one to beholdiranbox is a splendid one to beholdiranbox is a splendid one to beholdiranbox is a splendid one to beholdiranbox is a splendid one to behold

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله ghafari3 نمایش نوشته ها

فتو شاپیه.
iranbox آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
ghafari3 (چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱), sadeghi67 (چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱), water (چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱)
قدیمی چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱, ۲۲:۲۹   #96
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله iranbox نمایش نوشته ها
فتو شاپیه.
درسته. در منبع (عصر ایران) هم در بخش نظرات گفته شده.

این هم از خبرگزاریهای رسمی!

تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
iranbox (جمعه ۱۹ آبان ۹۱), mahanfx (پنجشنبه ۱۸ آبان ۹۱), sadeghi67 (جمعه ۱۹ آبان ۹۱)
قدیمی چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱, ۲۲:۳۰   #97
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

پیش فرض لامبورگینی 1 میلیاردی در تهران (عکس)

لامبورگینی 1 میلیاردی در تهران (عکس)

تشکرکنندگان این نوشته: 7 نفر
danooshuki (چهارشنبه ۱۷ آبان ۹۱), espadana_2000 (پنجشنبه ۱۸ آبان ۹۱), iranbox (پنجشنبه ۱۸ آبان ۹۱), mahanfx (پنجشنبه ۱۸ آبان ۹۱), mojir-66 (جمعه ۱۹ آبان ۹۱), oldtrader (پنجشنبه ۱۸ آبان ۹۱), sadeghi67 (جمعه ۱۹ آبان ۹۱)
قدیمی جمعه ۱۹ آبان ۹۱, ۰۳:۵۵   #98
mojir-66
کاربر ارشد

آواتار mojir-66

محل سكونت: مشهد
تشکر از ديگران: 3,811
تشکر از ایشان: 2,735 بار در 595 نوشته
mojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond repute

سلام

یاد گذشته ها به خیر دلم برای همه بچه های ایران ایگولد تنگ بود خیلی وقته که نت ندارم الان با دایل اپ دزدکی به دور از چشم اهل منزل وارد نت شدم

==========================================

من اسپورتیج کیا موتورز از این مدل جدیداش دوست دارم
ghafari3 (جمعه ۱۹ آبان ۹۱), ice_metal2007 (جمعه ۱۹ آبان ۹۱), iranbox (جمعه ۱۹ آبان ۹۱), sadeghi67 (جمعه ۱۹ آبان ۹۱), water (جمعه ۱۹ آبان ۹۱), داریوش فرهادی (جمعه ۱۹ آبان ۹۱)
قدیمی جمعه ۱۹ آبان ۹۱, ۱۹:۰۶   #99
mojir-66
کاربر ارشد

آواتار mojir-66

محل سكونت: مشهد
تشکر از ديگران: 3,811
تشکر از ایشان: 2,735 بار در 595 نوشته
mojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond reputemojir-66 has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله mojir-66 نمایش نوشته ها
سلام

یاد گذشته ها به خیر دلم برای همه بچه های ایران ایگولد تنگ بود خیلی وقته که نت ندارم الان با دایل اپ دزدکی به دور از چشم اهل منزل وارد نت شدم

==========================================

من اسپورتیج کیا موتورز از این مدل جدیداش دوست دارم
خوب برای که هیچ شبه ای نمونه از ماشینم یک عکس انداختم

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۱۴:۰۴

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.