بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > پولهای الکترونیکی (e-Currency) > پولهای الکترونیکی دیگر >  Liberty Reserve 

Liberty Reserve 

گفتگو قفل شد

ابزارهای موضوع
قدیمی دوشنبه ۲۴ آبان ۸۹, ۰۱:۱۵   #11
mahdi.sagga
کاربر عادی

آواتار mahdi.sagga

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: يک بار در يک نوشته
mahdi.sagga is on a distinguished road

سلام دوستان یه مشکل تو لیبرتی برام پیش اومده من برای اولین بار می خواستم به یه حساب LR دیگه 10$ بفرستم ولی این خطا رو میده به نظر شما چی کار کنم؟
You are trying to send money to a limited account. Please contact account owner for more information.
اینم عکس خطایی که میده

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
mahdi.sagga آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
iranbox (چهارشنبه ۲۷ دي ۹۱)
قدیمی دوشنبه ۲۴ آبان ۸۹, ۱۰:۳۸   #12
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

تشکر از ديگران: 21,353
تشکر از ایشان: 52,915 بار در 13,881 نوشته
OldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond repute

سلام.

حساب مقصد محدود شده. با دارندۀ حساب تماس بگیرید.

OldModir3 آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
iranbox (چهارشنبه ۲۷ دي ۹۱), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), xX_Ehsan_Xx (يکشنبه ۷ آذر ۸۹)
قدیمی يکشنبه ۷ آذر ۸۹, ۱۷:۲۶   #13
o0ehsan0o
کاربر عادی

آواتار o0ehsan0o

تشکر از ديگران: 256
تشکر از ایشان: 289 بار در 76 نوشته
o0ehsan0o is on a distinguished roado0ehsan0o is on a distinguished roado0ehsan0o is on a distinguished roado0ehsan0o is on a distinguished roado0ehsan0o is on a distinguished roado0ehsan0o is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق Yahoo به o0ehsan0o
Question

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله ghafari3 نمایش نوشته ها
سلام.

حساب مقصد محدود شده. با دارندۀ حساب تماس بگیرید.
عرض ادب جناب قفاری عزیز مگه لایبرتی هم جدیدا" اکانتهاشو لیمیت میکنه!؟
والا من 2 سالی هست با لایبرتی کار میکنم و تا حالا اینجوز چیزیو نه دیدم نه شنیدم ولی عکسی که دوستمون گذاشته به صحت این مطلب دامن میزنه کم کم داره ترس ورم میداره در مورد این پول بی درو پیکر که خیلی راحت میشه واسه پولشویی ازش استفاده کرد به سرنوشت ایگلد دچار بشه الان یه چند وقتی هم هست wire transfer رو واسه خارج کردن دلار برداشته و فقط اکسچنجرها میتونن دلارتو بخرن و این یه جورایی آدمو به فکر فرو میبره
شاد باشید
o0ehsan0o آفلاين است  
قدیمی سه شنبه ۹ آذر ۸۹, ۱۸:۲۲   #14
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

OldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله xX_Ehsan_Xx نمایش نوشته ها
والا من 2 سالی هست با لایبرتی کار میکنم و تا حالا اینجوز چیزیو نه دیدم نه شنیدم ولی عکسی که دوستمون گذاشته به صحت این مطلب دامن میزنه کم کم داره ترس ورم میداره در مورد این پول بی درو پیکر که خیلی راحت میشه واسه پولشویی ازش استفاده کرد به سرنوشت ایگلد دچار بشه الان یه چند وقتی هم هست wire transfer رو واسه خارج کردن دلار برداشته و فقط اکسچنجرها میتونن دلارتو بخرن و این یه جورایی آدمو به فکر فرو میبره
شاد باشید
خیر. لیمیت نمیکنه.

دقیقاً نمیدونم دلیل اینکه به هنگام واریز به برخی از اکانتها اخطار لیمت نشان داده می شود، چیست ولی خوب موردی برای یکی از مشتریان پیش آمد، به ایشان اطلاع دادیم و شخصاً این مشکل را برطرف کردند

OldModir3 آفلاين است  
قدیمی چهارشنبه ۱۰ آذر ۸۹, ۰۱:۰۸   #15
member300
کاربر فعال

آواتار member300

تشکر از ديگران: 250
تشکر از ایشان: 155 بار در 77 نوشته
member300 is on a distinguished roadmember300 is on a distinguished roadmember300 is on a distinguished roadmember300 is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله xX_Ehsan_Xx نمایش نوشته ها
شاد باشید
حتما master key رو چند بار اشتباه وارد كرده صاحب حساب و حسابش فقط براي 24 ساعت ليميت ميشه و دوباره باز ميشه ! ليبرتي هيچ وقت حسابي رو بلوك نميكنه .
member300 آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
ghafari3 (چهارشنبه ۱۰ آذر ۸۹), iranbox (چهارشنبه ۲۷ دي ۹۱), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰)
قدیمی جمعه ۲۴ دي ۸۹, ۱۵:۳۴   #16
batman007
کاربر عادی

آواتار batman007

تشکر از ديگران: 16
تشکر از ایشان: 36 بار در 15 نوشته
batman007 is on a distinguished road
پیش فرض money

سلام من ميخواستم پول به حساب دوستم واريز كنم ولي ارور داد بعد همه پولم رفت تو يه حساب ديگه كه نميشناسم به اسم juna حالا چكر كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

U5674294 (juna)
batman007 آفلاين است  
قدیمی جمعه ۲۴ دي ۸۹, ۱۹:۲۰   #17
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله batman007 نمایش نوشته ها
سلام من ميخواستم پول به حساب دوستم واريز كنم ولي ارور داد بعد همه پولم رفت تو يه حساب ديگه كه نميشناسم به اسم juna حالا چكر كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

U5674294 (juna)
سلام.

متأسفانه راهی برای برگشت پول واریز شده نیست و باید موقع واریز پول به شماره و نام حساب دقت داشته باشید.
مبلغ چقدر بود؟ امیدوارم زیاد نباشه.

OldModir3 آفلاين است  
قدیمی جمعه ۲۴ دي ۸۹, ۲۱:۱۶   #18
batman007
کاربر عادی

آواتار batman007

تشکر از ديگران: 16
تشکر از ایشان: 36 بار در 15 نوشته
batman007 is on a distinguished road

200$ من شماره حساب دوستم رو درست وارد كردم ولي ارور داد بعد حسابم خالي شد ساپورت ليبرتي گفت هك شدم 1 ماه واسش زحمت كشيدم دوباره برگشتم پله اول
batman007 آفلاين است  
قدیمی جمعه ۲۴ دي ۸۹, ۲۳:۴۳   #19
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

نقل قول:
200$ من شماره حساب دوستم رو درست وارد كردم ولي ارور داد بعد حسابم خالي شد ساپورت ليبرتي گفت هك شدم 1 ماه واسش زحمت كشيدم دوباره برگشتم پله اول
متأسفم:

تاپیک زیر را حتماً مطالعه کنید:
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

.

OldModir3 آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
iranbox (چهارشنبه ۲۷ دي ۹۱), SCALPER (جمعه ۲۳ فروردين ۹۲), S_P (شنبه ۱۱ شهريور ۹۱)
قدیمی شنبه ۲ بهمن ۸۹, ۰۸:۱۵   #20
plutocrat
کاربر عادی

آواتار plutocrat

تشکر از ديگران: 85
تشکر از ایشان: 150 بار در 43 نوشته
plutocrat is on a distinguished roadplutocrat is on a distinguished roadplutocrat is on a distinguished roadplutocrat is on a distinguished road
Angry

نقل قول:
اگه به اين راحتي هك ميشه كه هيچي.....

اگر خود بروكر ها كار اين بانك هاي مجازي رو هم انجام ميدادن بسيار مفيد تر بودن.امنيتشون خيلي بهتره.
گفتگو قفل شد

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۲:۱۳

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.