بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > موضوعات عمومی > فرهنگ (Culture) > ادبیات  

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی يکشنبه ۷ آذر ۸۹, ۱۹:۱۷   #1
blindguardian
کاربر ارشد
عبور پنگوئن Champion ماهی گیری Champion اسکی Champion شکارچی خرگوش Champion

آواتار blindguardian

محل سكونت: ایران ایگلد
تشکر از ديگران: 941
تشکر از ایشان: 3,942 بار در 1,178 نوشته
blindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud of
Smile وصیت نامه ی وحشی بافقی

روز مرگم، هر که شیون کند از دور و برم دور کنید
همه را مســــت و خراب از مــــی انــــگور کنیـــــد

مزد غـسـال مرا سیــــر شــــرابــــــش بدهید
مست مست از همه جا حـــال خرابش بدهید

بر مزارم مــگــذاریــد بـیـــاید واعــــــظ
پـیــر میخانه بخواند غــزلــی از حــــافـــظ

جای تلقــیـن به بالای سرم دف بـــزنیـــد
شاهدی رقص کند جمله شما کـــف بزنید

روز مرگــم وسط سینه من چـــاک زنیـد
اندرون دل مــن یک قـلمه تـاک زنـیـــــــد

روی قــبـــرم بنویـسیــد وفــــادار برفـــت
آن جگر سوخته خسته از این دار برفــــت

همه دردی بدوران یافت درمان***ندانم مو که بیدرمان چرایم

blindguardian آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 23 نفر
ali mohseni (دوشنبه ۸ آذر ۸۹), AliROCK (دوشنبه ۸ آذر ۸۹), alisoli (دوشنبه ۸ آذر ۸۹), diploma (سه شنبه ۹ آذر ۸۹), elliot2008 (يکشنبه ۷ آذر ۸۹), frank (دوشنبه ۸ آذر ۸۹), ghafari3 (يکشنبه ۷ آذر ۸۹), golden.eagle62 (دوشنبه ۸ آذر ۸۹), hamid maleki (دوشنبه ۸ آذر ۸۹), hamidreza1355 (دوشنبه ۸ آذر ۸۹), hello (دوشنبه ۸ آذر ۸۹), iran7000 (سه شنبه ۹ آذر ۸۹), iranbox (دوشنبه ۸ آذر ۸۹), iran_trader (يکشنبه ۷ آذر ۸۹), khozaei-p (چهارشنبه ۱۰ آذر ۸۹), mehdi20 (سه شنبه ۹ آذر ۸۹), me_sa245 (سه شنبه ۹ آذر ۸۹), mohsen59 (دوشنبه ۸ آذر ۸۹), PersianLord (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹), reza1359 (دوشنبه ۸ آذر ۸۹), sayna (يکشنبه ۷ آذر ۸۹), sepehr2 (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹), فرید (سه شنبه ۹ آذر ۸۹)
قدیمی دوشنبه ۸ آذر ۸۹, ۱۱:۳۹   #2
reza1359
کاربر ارشد

آواتار reza1359

محل سكونت: ايران *****
تشکر از ديگران: 3,113
تشکر از ایشان: 1,835 بار در 345 نوشته
reza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished road
Smile

خدا رحمتت کنه با این وصیت نامت حالی بردیم
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]جان انشالله این کاپ ها رو از راه درست گرفتی

ویرایش توسط reza1359 : دوشنبه ۸ آذر ۸۹ در ساعت ۱۱:۵۱
reza1359 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
blindguardian (سه شنبه ۹ آذر ۸۹), iran7000 (سه شنبه ۹ آذر ۸۹), iranbox (دوشنبه ۸ آذر ۸۹)
قدیمی سه شنبه ۹ آذر ۸۹, ۱۸:۳۱   #3
blindguardian
کاربر ارشد

آواتار blindguardian

blindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud ofblindguardian has much to be proud of
Smile

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله reza1359 نمایش نوشته ها
خدا رحمتت کنه با این وصیت نامت حالی بردیم
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]جان انشالله این کاپ ها رو از راه درست گرفتی
سلام رضا جان
در مورد بازی اگه یک درصد به هر کدوم از نتایج شک دارین به اقای قاری بگین پاکشون کنه من ناراحت نمیشم
اگه نگاه کنی نتایج من با نفرات بعدی زیاد فرقی نداره یعنی رکورد ها نزدیکن
شاد باشید

تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
ghafari3 (سه شنبه ۹ آذر ۸۹), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), PersianLord (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹)
قدیمی سه شنبه ۹ آذر ۸۹, ۱۸:۴۲   #4
reza1359
کاربر ارشد

آواتار reza1359

محل سكونت: ايران *****
تشکر از ديگران: 3,113
تشکر از ایشان: 1,835 بار در 345 نوشته
reza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished roadreza1359 is on a distinguished road
Smile

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله blindguardian نمایش نوشته ها
سلام رضا جان
در مورد بازی اگه یک درصد به هر کدوم از نتایج شک دارین به اقای قاری بگین پاکشون کنه من ناراحت نمیشم
اگه نگاه کنی نتایج من با نفرات بعدی زیاد فرقی نداره یعنی رکورد ها نزدیکن
شاد باشید
سلام
فرامرز جان چرا ناراحت شدی داداش بچه که زدن نداره شوخی کردم من چند ساله شما رو میشناسم شما از بچه های گل این انجمن هستی ارادت داریم خدمت شما.
reza1359 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
blindguardian (سه شنبه ۹ آذر ۸۹), ghafari3 (سه شنبه ۹ آذر ۸۹), iranbox (چهارشنبه ۱۰ آذر ۸۹), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰)
قدیمی سه شنبه ۹ آذر ۸۹, ۱۹:۰۱   #5
blindguardian
کاربر ارشد

آواتار blindguardian

Smile

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله reza1359 نمایش نوشته ها
سلام
فرامرز جان چرا ناراحت شدی داداش بچه که زدن نداره شوخی کردم من چند ساله شما رو میشناسم شما از بچه های گل این انجمن هستی ارادت داریم خدمت شما.
رضا جان خدا شاهده ناراحت نشدم
اون رکورد ها رو فقط زدم چون میخواستم بدونم میتونم رکورد ها رو بزنم یا نه؟
چون به هر حال ادم که سنش بالا میره عکس العملش کند میشه
کلا من با بازی های کامپیوتری بزرگ شدم
وقتی خیلی بچه بودم پدرم برام یه تی وی گیم خرید
یه بازی ابتدایی بود که فقط تشکیل میشد از یکی دو تا خط و یه مربع که مثلا به عنوان توپ بود
بعد اتاری اومد اتاری خریدم
بعد نینتندو اومد اونو خریدم
بعد سگا اومد اونو خریدم
بعد پلی استیشن اومد اونو هم گرفتم
بعدش هم که کامپیوتر اومد دیگه بی خیال این چیزا شدم
چند تا بازی کامپیوتری کردم فکر کنم مکس پین 2 رو تقریبا دو تا سه روزه تموم کردم و یا پرینس اف پرشیا 3 رو چند روزه تمومش کردم
خیلی وقت هم هست به علت پیری و لرزش دست و الزایمر بازی نمیکنم
در مورد بازی های اینجا هم رکورد ها شکستنی هستن
سخت ترینش برای من مار بود که وقت زیادی روش گذاشتم
همین بازی رو هم فکر کنم دوستمون حامد خیلی راحت بتونه رکورد منو بشکونه
شاد باشی

تشکرکنندگان این نوشته: 6 نفر
ghafari3 (سه شنبه ۹ آذر ۸۹), iranbox (چهارشنبه ۱۰ آذر ۸۹), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), PersianLord (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹), reza1359 (سه شنبه ۹ آذر ۸۹)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۱:۱۸

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.