بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > موضوعات عمومی > فرهنگ (Culture) > ادبیات  

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۹۳, ۱۵:۴۹   #11
starlingsar
کاربر فعال

آواتار starlingsar

تشکر از ديگران: 9,066
تشکر از ایشان: 609 بار در 147 نوشته
starlingsar is on a distinguished roadstarlingsar is on a distinguished roadstarlingsar is on a distinguished roadstarlingsar is on a distinguished roadstarlingsar is on a distinguished roadstarlingsar is on a distinguished roadstarlingsar is on a distinguished roadstarlingsar is on a distinguished roadstarlingsar is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله lucifer_quest نمایش نوشته ها
مدیر گرامی

شما هم توجه داشته باشید که اگر پست من توهین به یک نفر تلقی می شود اما پست های نامربوطی که به وفور در انجمن ثبت می شود توهین به شعور تمام کاربران واقعی انجمن می باشد و جالب اینجاست که شما به آن کاربران هیچ تذکر و اخطاری نمی دهید و با اخطاری که به بنده و امثال بنده می دهید عملا از آن کاربران معلوم الحال دفاع می کنید . در صورتی که بهتر بود به بنده در پیام خصوصی تذکر می دادید و به آن کاربر، در تاپیک اخطار می دادید .

به هرحال مطمئن باشید که کاربران قدیمی که هنوز در انجمن حضور پیدا می کنند صرفا به این دلیل هست که به نوعی به این انجمن تعلق خاطر دارند و دلشان برای انجمن می سوزد و نمی خواهند شاهد نابودی انجمن باشند و شک نکنید که برخوردهای سهل انگارانه ای که از طرف مسئولین محترم انجمن صورت می گیره به زودی باعث دلسردی اعضای قدیمی می شه و هیچ انگیزه ای برای حضور مجددشان باقی نمی گذارد . هر چند که هیمن الان هم خیلی از عزیزان دیگه به انجمن سر نمی زنند.

اگر مدیران انجمن واقعا قصد بهبود شرایط انجمن را دارند بهتر است در عمل نیز این قصد و نیت را اجرا کنند. مگر اینکه هدفشان تخریب تدریجی انجمن باشد .

با احترام.

پ ن : از اینکه علیرغم اخطاری که دادید ولی پست بنده رو حذف نکردید سپاسگزارم.

---
با سلام. عالی بود.
این پست حرف دل همه بچه های ایران ایگلد هست البته اونایی که واقعا ایران ایگلدی هستند.

starlingsar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
lucifer_quest (سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۹۳), omidrad (سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۹۳)
قدیمی سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۹۳, ۱۸:۴۳   #12
samannnn
مدیر انجمن

آواتار samannnn

تشکر از ديگران: 3,697
تشکر از ایشان: 9,763 بار در 2,777 نوشته
samannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond repute

نقل قول:
مدیر گرامی

شما هم توجه داشته باشید که اگر پست من توهین به یک نفر تلقی می شود اما پست های نامربوطی که به وفور در انجمن ثبت می شود توهین به شعور تمام کاربران واقعی انجمن می باشد و جالب اینجاست که شما به آن کاربران هیچ تذکر و اخطاری نمی دهید و با اخطاری که به بنده و امثال بنده می دهید عملا از آن کاربران معلوم الحال دفاع می کنید . در صورتی که بهتر بود به بنده در پیام خصوصی تذکر می دادید و به آن کاربر، در تاپیک اخطار می دادید .

به هرحال مطمئن باشید که کاربران قدیمی که هنوز در انجمن حضور پیدا می کنند صرفا به این دلیل هست که به نوعی به این انجمن تعلق خاطر دارند و دلشان برای انجمن می سوزد و نمی خواهند شاهد نابودی انجمن باشند و شک نکنید که برخوردهای سهل انگارانه ای که از طرف مسئولین محترم انجمن صورت می گیره به زودی باعث دلسردی اعضای قدیمی می شه و هیچ انگیزه ای برای حضور مجددشان باقی نمی گذارد . هر چند که هیمن الان هم خیلی از عزیزان دیگه به انجمن سر نمی زنند.

اگر مدیران انجمن واقعا قصد بهبود شرایط انجمن را دارند بهتر است در عمل نیز این قصد و نیت را اجرا کنند. مگر اینکه هدفشان تخریب تدریجی انجمن باشد .

با احترام.

پ ن : از اینکه علیرغم اخطاری که دادید ولی پست بنده رو حذف نکردید سپاسگزارم.

---
کاربر گرامی و عزبز
حزف از بچه های قدیمی این سایت زدید. لازم به ذکر است که خدمتتون عزض کنم من خودم از کاربرای قدیمی اینجا هستم و کسانی رو اینجا به خاطر دارم که شاید شما ها نشناسید.
دلیل اینکه من هنوز اینجا حضور دارم همون تعلق خاطر به این فروم و احترام به کاربران این سایت است ولی لازمه خدمتتون عرض کنم که من زیاد اینجا را کنترل نمیکنم و بیشتر پستهایی نظر من رو جلب میکنه که از طرف کاربران به عنوان تخلف گزارش میشه. عقیده دارم که تا وقتی که اینجا به عنوان مدیر انجمن یوزرم فعال است به کاربران کمک کنم. شما تو پستتون با لحن و کلامات قشنگی کاربر مذکور رو مورد خطاب قرار ندارید هر چند که اون کاربر کار اشتباهی کرده باشه نمیشه توهین کرد و این خلاف قوانین انجمن است.
شما میتونید کاربرانی که ایچاد مزاحمت می کنند با ذکر چند نمونه پست به مدیرت ارجاع بدید که در موردشون تصمیم گیری بشه.
به یک نکته دیگر هم توجه کنید و اینه که این کاربر جزو تازه وارداست و اولین پستی که گذاشته شما با کلاماتتون تخریبش کردید. به نظر شما قشنگتر این نبود که یه تذکر میدادید؟

با مدعي نگوييد اسرار عشق و مستي تا بي خبر بميرد در درد خود پرستي

ساین کردن برنامه های گوشی نوکیا با دريافت فايل CER و Key از طريق سايت OPDA

قبل از ارسال نظر یا ایجاد موضوع جدید اساسنامه و قوانین انجمن ايران-فارکس را مطالعه فرمایید

از ارسال پستهایی که ایجاد تنش میکنند جددا خودداری فرمایید

samannnn آفلاين است   پاسخ با نقل قول
ali088 (چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۹۳), lucifer_quest (سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۹۳)
قدیمی سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۹۳, ۱۹:۲۹   #13
lucifer_quest
کاربر ارشد

آواتار lucifer_quest

محل سكونت: تهران
تشکر از ديگران: 1,932
تشکر از ایشان: 3,237 بار در 495 نوشته
lucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond repute
ارسال پیام از طریق Yahoo به lucifer_quest

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله samannnn نمایش نوشته ها
به یک نکته دیگر هم توجه کنید و اینه که این کاربر جزو تازه وارداست و اولین پستی که گذاشته شما با کلاماتتون تخریبش کردید. به نظر شما قشنگتر این نبود که یه تذکر میدادید؟
مدیر جان
به عنوان یک مدیر از شما انتظار میره که نکته سنج تر باشید !

کینگ عزیز تازه کار بودنه این کاربر ( و امثال ایشون رو ) رو [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ] کاملا شفاف توضیح دادن

در مورد پست اولی بودن ایشون هم باید خدمت حضورت عرض کنم که ظاهرا شما نوشته های قبلی ایشون رو یادتون نیست، در زیر نام کاربری ایشون نوشته شده :

" تشکر از ایشان: 16 بار در 8 نوشته "

این ینی چی ؟ ینی اینکه ایشون قبل از این پست شاعرانه، 7پست دیگه نوشته که عین 7تاش پاک شده !!! ینی در این 6ماه حضور پربارشون در انجمن کلا هرچی نوشته خلاف و اسپم بوده .

بازم حق رو به ایشون میدید و معتقد هستید که صرفا یه تذکر کوچولو لازم بود ؟؟؟

---

تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
که رحم اگر نکند مدعی ، خـــــــدا بکنـد
lucifer_quest آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
ali-s (چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۹۳), MahdiFx100 (يکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۹۳), omidrad (سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۹۳), starlingsar (سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۹۳)
قدیمی چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۹۳, ۰۹:۱۸   #14
samannnn
مدیر انجمن

آواتار samannnn

تشکر از ديگران: 3,697
تشکر از ایشان: 9,763 بار در 2,777 نوشته
samannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond reputesamannnn has a reputation beyond repute

نقل قول:
مدیر جان
به عنوان یک مدیر از شما انتظار میره که نکته سنج تر باشید !

کینگ عزیز تازه کار بودنه این کاربر ( و امثال ایشون رو ) رو [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ] کاملا شفاف توضیح دادن

در مورد پست اولی بودن ایشون هم باید خدمت حضورت عرض کنم که ظاهرا شما نوشته های قبلی ایشون رو یادتون نیست، در زیر نام کاربری ایشون نوشته شده :

" تشکر از ایشان: 16 بار در 8 نوشته "

این ینی چی ؟ ینی اینکه ایشون قبل از این پست شاعرانه، 7پست دیگه نوشته که عین 7تاش پاک شده !!! ینی در این 6ماه حضور پربارشون در انجمن کلا هرچی نوشته خلاف و اسپم بوده .

بازم حق رو به ایشون میدید و معتقد هستید که صرفا یه تذکر کوچولو لازم بود ؟؟؟

---
تاریخچه کامل این کاربر رو نگاه کردم و ایشون سه تا پست داشتن یکیش انتقاد از بچه های اینجا بود بعدیش در مورد بورس و یکیش هم این بود. شما معتقدید که اگر یکی از رفتار ناهنجاری داشت باید با بی احترامی مورد حجوم قرار بگیره؟ بر فرض هم که حق با شما. مگر شما قوانین انجمن را مطالعه نکردید زمانی که ثبت نام میکردید؟ یکی از موارد این نبود که توهین به افراد خلاف قوانین می باشد؟

با مدعي نگوييد اسرار عشق و مستي تا بي خبر بميرد در درد خود پرستي

ساین کردن برنامه های گوشی نوکیا با دريافت فايل CER و Key از طريق سايت OPDA

قبل از ارسال نظر یا ایجاد موضوع جدید اساسنامه و قوانین انجمن ايران-فارکس را مطالعه فرمایید

از ارسال پستهایی که ایجاد تنش میکنند جددا خودداری فرمایید

samannnn آفلاين است   پاسخ با نقل قول
ali088 (چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۹۳), tara61 (چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۹۳)
قدیمی چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۹۳, ۱۰:۰۷   #15
tara61
کاربر عادی

آواتار tara61

تشکر از ديگران: 6
تشکر از ایشان: 19 بار در 10 نوشته
tara61 is on a distinguished road

نقل قول:
تاریخچه کامل این کاربر رو نگاه کردم و ایشون سه تا پست داشتن یکیش انتقاد از بچه های اینجا بود بعدیش در مورد بورس و یکیش هم این بود. شما معتقدید که اگر یکی از رفتار ناهنجاری داشت باید با بی احترامی مورد حجوم قرار بگیره؟ بر فرض هم که حق با شما. مگر شما قوانین انجمن را مطالعه نکردید زمانی که ثبت نام میکردید؟ یکی از موارد این نبود که توهین به افراد خلاف قوانین می باشد؟
ممنون از توجهتون مدیر گرامی.
tara61 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۹۳, ۱۰:۴۱   #16
lucifer_quest
کاربر ارشد

آواتار lucifer_quest

محل سكونت: تهران
تشکر از ديگران: 1,932
تشکر از ایشان: 3,237 بار در 495 نوشته
lucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond repute
ارسال پیام از طریق Yahoo به lucifer_quest

نقل قول:
یا شما دارید اشتباه می کنید و یا سیستم آماری انجمن به هم ریخته !

وقتی در مشخصات کسی ذکر می شه " تشکر از ایشان: 16 بار در 8 نوشته "
ینی ایشون حداقل 8 نوشته داشته که از این نوشته ها تشکر شده. حالا شما می گی کلا سه تا پست داشته که تازه یکیش هم همین پست شاعرانه بوده که هیچ تشکری از ایشون نشده ( ینی شامل اون آمار " تشکر از ایشان: 16 بار در 8 نوشته " نمی شه !!! ).

ظاهرا با قصد و غرض دارید دفاع می کنید و هدفی پشت این برخوردتون هست.
حوصله ی بحث فرساینده رو ندارم.

دمتون گرم. معنی تعلق خاطر و دلسوزی رو هم فهمیدیم !!!

---

تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
که رحم اگر نکند مدعی ، خـــــــدا بکنـد
lucifer_quest آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
ali-s (چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۹۳), MahdiFx100 (يکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۹۳), starlingsar (چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۹۳)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۱۷:۵۷

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.