بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > سیستمها و استراتژیهای معاملاتی (Trading Systems & Strategies) > ایچیموکو کریس

نمايش نتيجه نظرسنجی: میزان امتیازدهی شما به این تاپیک چقدر است؟
عالی 52 40.31%
خوب 35 27.13%
متوسط 16 12.40%
ضعیف 26 20.16%
تعداد رأی دهندگان: 129. شما نمی توانید در این نظرسنجی شرکت کنید!

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی پنجشنبه ۲۹ آبان ۹۳, ۱۵:۰۱   #411
fahime8540
کاربر عادی

آواتار fahime8540

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: 0 بار در 0 نوشته
fahime8540 is on a distinguished road

سلام من فیلم های اقای کریس رو دیدم تا حدودی با ایچی اشنا شدم ولی خیلی جاها ایراد دارم مثلا در مورد عدد26 که کیجنسن فلت میشه 26 تا میریم جلو بعد 52 تا برمیگردیم روند رو نشون میده. من نمیتونم روند رو تشخیص بدم و در مورد خطوط ساپورت و رزیستن وقتی با ایچی این خطوط رو میزارم چارتم پر از خط میشه. خطهای نزدیک به هم . نمیدونم کدوم از همه مهمتره. ممنون میشم راهنماییم کنید
fahime8540 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی پنجشنبه ۲۹ آبان ۹۳, ۱۸:۰۹   #412
majidlars
کاربر ارشد

آواتار majidlars

تشکر از ديگران: 5,689
تشکر از ایشان: 20,203 بار در 2,259 نوشته
majidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله fahime8540 نمایش نوشته ها
سلام من فیلم های اقای کریس رو دیدم تا حدودی با ایچی اشنا شدم ولی خیلی جاها ایراد دارم مثلا در مورد عدد26 که کیجنسن فلت میشه 26 تا میریم جلو بعد 52 تا برمیگردیم روند رو نشون میده. من نمیتونم روند رو تشخیص بدم و در مورد خطوط ساپورت و رزیستن وقتی با ایچی این خطوط رو میزارم چارتم پر از خط میشه. خطهای نزدیک به هم . نمیدونم کدوم از همه مهمتره. ممنون میشم راهنماییم کنید

بهترین راهنمایی اینه که ابزار ایچیموکو رو از چارت پاک کنین و با خیال راحت ترید کنی

اینو کسی داره بهت میگه که از روز اول با کریس بوده
ichihadi (پنجشنبه ۲۹ آبان ۹۳), korosh5055 (جمعه ۲۷ فروردين ۹۵), MahdiFx100 (جمعه ۳۰ آبان ۹۳), saeeeed (جمعه ۳۰ آبان ۹۳), sanaye85 (پنجشنبه ۲۹ آبان ۹۳), starlingsar (پنجشنبه ۲۹ آبان ۹۳), yahya_a (جمعه ۱۰ مهر ۹۴)
قدیمی پنجشنبه ۲۹ آبان ۹۳, ۱۸:۳۷   #413
ichihadi
کاربر فعال

آواتار ichihadi

تشکر از ديگران: 190
تشکر از ایشان: 460 بار در 120 نوشته
ichihadi is on a distinguished roadichihadi is on a distinguished roadichihadi is on a distinguished roadichihadi is on a distinguished roadichihadi is on a distinguished roadichihadi is on a distinguished roadichihadi is on a distinguished roadichihadi is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله majidlars نمایش نوشته ها
بهترین راهنمایی اینه که ابزار ایچیموکو رو از چارت پاک کنین و با خیال راحت ترید کنی

اینو کسی داره بهت میگه که از روز اول با کریس بوده

به شخص کریس تا آخر عمر ارادت دارم

ولی به سیستم آموزش برهوت.....از جنس کویر لوت...
ichihadi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 5 نفر
MahdiFx100 (شنبه ۱۵ آذر ۹۳), majidlars (پنجشنبه ۲۹ آبان ۹۳), saeeeed (جمعه ۳۰ آبان ۹۳), shooan Rahjoo (يکشنبه ۲۳ خرداد ۹۵), starlingsar (جمعه ۳۰ آبان ۹۳)
قدیمی جمعه ۱۴ آذر ۹۳, ۱۹:۵۳   #414
jam270
کاربر عادی

آواتار jam270

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: 12 بار در 10 نوشته
jam270 is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله fahime8540 نمایش نوشته ها
سلام دوست عزیز اگر امکان داره فیلم اموزشا رو برامون بزاری که راحتم دانلود بشه.من که هر کاری کردم نتونسم دانلود کنم.یا از دوستان دیگه اگر دارن دوباره اپلود کنن
jam270 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی جمعه ۱۴ آذر ۹۳, ۲۰:۰۷   #415
eslami
کاربر ارشد

آواتار eslami

تشکر از ديگران: 764
تشکر از ایشان: 1,551 بار در 480 نوشته
eslami is on a distinguished roadeslami is on a distinguished roadeslami is on a distinguished roadeslami is on a distinguished roadeslami is on a distinguished roadeslami is on a distinguished roadeslami is on a distinguished roadeslami is on a distinguished roadeslami is on a distinguished roadeslami is on a distinguished roadeslami is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله jam270 نمایش نوشته ها
سلام دوست عزیز اگر امکان داره فیلم اموزشا رو برامون بزاری که راحتم دانلود بشه.من که هر کاری کردم نتونسم دانلود کنم.یا از دوستان دیگه اگر دارن دوباره اپلود کنن
دوست عزیز برای این فیلمها وقت نذار..........بدرت نمیخوره.

با خطوط حمایت و مقاومت و خط روند .............. الگوی مثلث و الگوی پرچم بهترین نتیجه رو میتونی بگیری.

بقیه ابزارها بدرد تحلیل میخورن نه بدرد ترید.

خدا وکیلی چجوری این ایچیموکو رو میندازید روی چارت........

بابا وقتی خود نمودار به این زیبایی هست ایچی برای چه کارتونه.
eslami آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
alifar (يکشنبه ۲۳ آذر ۹۳), korosh5055 (جمعه ۲۷ فروردين ۹۵), MahdiFx100 (شنبه ۱۵ آذر ۹۳), majidlars (جمعه ۱۴ آذر ۹۳)
قدیمی جمعه ۱۴ آذر ۹۳, ۲۰:۱۸   #416
majidlars
کاربر ارشد

آواتار majidlars

تشکر از ديگران: 5,689
تشکر از ایشان: 20,203 بار در 2,259 نوشته
majidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله eslami نمایش نوشته ها
دوست عزیز برای این فیلمها وقت نذار..........بدرت نمیخوره.

با خطوط حمایت و مقاومت و خط روند .............. الگوی مثلث و الگوی پرچم بهترین نتیجه رو میتونی بگیری.

بقیه ابزارها بدرد تحلیل میخورن نه بدرد ترید.

خدا وکیلی چجوری این ایچیموکو رو میندازید روی چارت........

بابا وقتی خود نمودار به این زیبایی هست ایچی برای چه کارتونه.
اصلا چشم ادم درد میگیره 2 دقیقه به ایچی نگاه میکنه
alifar (يکشنبه ۲۳ آذر ۹۳), amirreza6790 (دوشنبه ۱۰ فروردين ۹۴), ehsanmet (يکشنبه ۱۶ آذر ۹۳), eslami (جمعه ۱۴ آذر ۹۳), hamid22 (سه شنبه ۱۶ آذر ۹۵), ichihadi (شنبه ۱۵ آذر ۹۳), korosh5055 (جمعه ۲۷ فروردين ۹۵), MahdiFx100 (شنبه ۱۵ آذر ۹۳)
قدیمی يکشنبه ۱ مهر ۹۷, ۱۴:۱۲   #417
p4i.ir
کاربر فعال

آواتار p4i.ir

محل سكونت: مشهد
تشکر از ديگران: 110
تشکر از ایشان: 142 بار در 98 نوشته
p4i.ir is on a distinguished roadp4i.ir is on a distinguished roadp4i.ir is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق Yahoo به p4i.ir ارسال پیام از طریق ™Skype به p4i.ir

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله رسول شجاعی نمایش نوشته ها
سلام دوست من

به قول یکی از فلاسفه میگه :
چه فکر کنید میتوانید چه نمی توانید در هر دو صورت حق با شماست !

موفق باشی دوست عزیز
به شخصه در بین تمامی پیامبرانی که در اینجا ظهور کردن ، ایمان دارم بی ریا ترین شون کریس بود .

دو حساب دوران جاهلیت که سعی دارم ریکاوری کنم VS یک حسابی که میتونم بهش افتخار کنم
آلپاری - روبوفارکس VS روبوگلد

p4i.ir آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
ed2008 (دوشنبه ۱۶ مهر ۹۷)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۳:۵۳

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.