بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > سیستمها و استراتژیهای معاملاتی (Trading Systems & Strategies) > ایچیموکو کریس

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی سه شنبه ۷ آذر ۹۱, ۰۳:۰۴   #1
ALi21_FX
کاربر ارشد

آواتار ALi21_FX

محل سكونت: فنلاند
تشکر از ديگران: 3,306
تشکر از ایشان: 9,240 بار در 566 نوشته
ALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond repute
پیش فرض گپکده شاگرد ته کلاسی های کریس !

سلام دوستان عزیز

طبق تشکر هایی که زیر این پست خورده تا الان 9 نفر هستیم :

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

امیدوارم بیشتر هم بشیم . هدف از ایجاد تاپیک این بود که کسایی که دوست دارند بیشتر فعال باشند و باهم گپ و گفت داشته باشند یکجا جمع بشند .

دوستان عزیزی که اعلام حضور کردند خدمتتون عرض کنم که : انشالا در مورد همه چیز صحبت خواهیم کرد . اگر پوزیشنی میخواهید بگیرید و دوست دارید که به اشتراک بذارید یا اگر سیگنالی میخواهید بدین. اگر سوالی دارین یا در مورد قسمت خاصی از اموزش های کریس میخوایم تبادل نظر کنیم ... یا اینکه ایده ای به ذهنمون میرسه و میخواهیم با دوستان مطرح کنیم یا هر چیز دیگری.... اینجا پست میزنیم ایشالا .

خدمت دوستان عزیز دیگر هم عرض کنم که : این تاپیک خصوصی نیست ولی لطفا فقط دوستانی اینجا پست بزنند که شرایط حضور تو این تاپیک رو که در لینک بالا هستش را قبول کرده باشند . در غیر اینصورت لطفا احترام دوستانی که دارند اینجا پست میزنند رو نگه دارید و پست نزنید . اگر از موضوعاتی که اینجا صحبت میشه سوالی برای دوستان پیش اومد هم تاپیک سوالات هست و هم تاپیک تفاوت . لطفا اونجا مطرح کنید تا این تاپیک از روال خودش خارج نشه .

پیشاپیش ممنون از همکاری دوستان .

انشالا با کمک خدا و تبادل نظر در کنار همدیگر به موفقیت های بیشتری خواهیم رسید .

با تشکر

Ali21
Would you Capture It Or Just let it Slip ?

The moment you Own it You Better Never let it go
You only get one shot. Do Not Miss your Chance to Blow

" This Opportunity Comes Once In A Lifetime "

ALi21_FX آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 48 نفر
8512910 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), altal (شنبه ۳۰ دي ۹۱), anoman (پنجشنبه ۱۰ مرداد ۹۲), arm2012 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), asbehzad (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), azarpad (جمعه ۲۴ بهمن ۹۳), Babak.K.A (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), Behnam_Mi (چهارشنبه ۸ آذر ۹۱), behzad2007 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), black scorpion (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), chia1361 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), chris_japsian (سه شنبه ۲۱ آذر ۹۱), danooshuki (چهارشنبه ۸ آذر ۹۱), dejavu61 (دوشنبه ۲۷ آذر ۹۱), elyasi (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), Firstline (چهارشنبه ۲۷ دي ۹۱), Flamencoart7 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), fx saman (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), FX-Man (شنبه ۲۰ ارديبهشت ۹۳), fx129 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), FXRamin (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), hamzehrigi (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), ichimoku (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), jalilphp (شنبه ۱۱ آذر ۹۱), JAVAD564 (چهارشنبه ۱۴ مرداد ۹۴), keysan (چهارشنبه ۱۲ آبان ۹۵), majidlars (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), Mehran34 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), MJ66 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), modir35 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), mojaver (چهارشنبه ۸ آذر ۹۱), mpi (دوشنبه ۱۳ آذر ۹۱), MSH1 (پنجشنبه ۵ بهمن ۹۱), msnfx (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), nosrat54 (پنجشنبه ۹ آذر ۹۱), pourabdollah (جمعه ۱۰ آذر ۹۱), reza78reza (چهارشنبه ۸ آذر ۹۱), rezaarad (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), saki_sahar (دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۹۲), sanaye85 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), SCALPER (چهارشنبه ۸ آذر ۹۱), smh1614 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), songoku (يکشنبه ۲۶ آذر ۹۱), stinker (دوشنبه ۲۶ شهريور ۹۷), urom (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), حلاج (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), رسول شجاعی (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), علی رجایی (سه شنبه ۷ آذر ۹۱)
قدیمی سه شنبه ۷ آذر ۹۱, ۰۵:۰۸   #2
ichimoku
کاربر عادی

آواتار ichimoku

تشکر از ديگران: 96
تشکر از ایشان: 92 بار در 6 نوشته
ichimoku is on a distinguished roadichimoku is on a distinguished road

با کسب اجازه از علی جان ..ضمن قبول موارد بالا گفتم از فرصت سوء استفاده کنم و یه پست بزنم البته راجع به گذشته نزدیک و اتفاقی که افتاد همونطور که تو شکل میبینید کندل ها به طور متوالی حدود 4 بار به خط سبز رنگ بالا برخورد کردن و هردفعه ضمن برخورد یک Low بالاتر از Low قبلی زدن به طوری که رفته رفته فشرده شدن زیر اون خط ..همچنین دومین گواه ما پیمودن دیواره کومو توسط کندل ها بود طوری که هیچ کدون قادر به شکستن نبودن و دیواره کومو مثل یک مقاومت قوی عمل کرد..سومین گواه ما میتونشت لول یک بالای ما باشه که با افتادن R1 بر روی اون جاذبه اش دو چندان شده همونطور که میبینید با یک کندل قوی خط افقی شکسته شده و قیمت یه لول یک رسیده میتونستیم حدود 30 پیپ کاسب بشیم
8512910 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), ALi21_FX (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), altal (شنبه ۳۰ دي ۹۱), asbehzad (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), ashkan22h (دوشنبه ۴ ارديبهشت ۹۶), atila (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), Babak.K.A (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), danooshuki (چهارشنبه ۸ آذر ۹۱), dejavu61 (پنجشنبه ۳۰ آذر ۹۱), elyasi (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), farhad5 (جمعه ۱۰ آذر ۹۱), Flamencoart7 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), fx saman (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), jalilphp (شنبه ۱۱ آذر ۹۱), modir35 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), msnfx (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), nosrat54 (پنجشنبه ۹ آذر ۹۱), paradise (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), pourabdollah (جمعه ۱۰ آذر ۹۱), rezaarad (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), sanaye85 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), smh1614 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), urom (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), رسول شجاعی (سه شنبه ۷ آذر ۹۱)
قدیمی سه شنبه ۷ آذر ۹۱, ۰۶:۰۰   #3
paradise
کاربر ارشد

آواتار paradise

محل سكونت: ایران سرای من است.
تشکر از ديگران: 2,239
تشکر از ایشان: 2,769 بار در 225 نوشته
paradise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond repute

با سلام

در نمودار یورو -دلار اگر خط پیوت 1.2981 بشکند ( احتمالا خواهد شکست ) قیمت تا کموی 1.2965 پایین می اید. ( در کوتاه مدت) براساس ایچی و پیوت روزانه در نمودار 30 دقیقه ای.
بسیار بعید است امروز قیمت مرز 1.3 را رد کند. و برای اینکار با مقاومت شدیدی روبرو خواهد شد. به نظر میرسد امروز بین 1.2956 تا 1.3 نوسان خواهد داشت.

موفق باشید.

ویرایش توسط paradise : پنجشنبه ۳۰ آذر ۹۱ در ساعت ۰۴:۰۸
paradise آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 21 نفر
8512910 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), ALi21_FX (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), altal (شنبه ۳۰ دي ۹۱), asbehzad (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), Babak.K.A (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), danooshuki (چهارشنبه ۸ آذر ۹۱), Flamencoart7 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), fx saman (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), hamzehrigi (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), ichimoku (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), jalilphp (شنبه ۱۱ آذر ۹۱), modir35 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), msnfx (يکشنبه ۲۶ آذر ۹۱), nosrat54 (پنجشنبه ۹ آذر ۹۱), pourabdollah (جمعه ۱۰ آذر ۹۱), rezaarad (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), sanaye85 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), smh1614 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), urom (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), حلاج (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), رسول شجاعی (سه شنبه ۷ آذر ۹۱)
قدیمی سه شنبه ۷ آذر ۹۱, ۰۶:۳۱   #4
paradise
کاربر ارشد

آواتار paradise

محل سكونت: ایران سرای من است.
تشکر از ديگران: 2,239
تشکر از ایشان: 2,769 بار در 225 نوشته
paradise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond reputeparadise has a reputation beyond repute

با سلام

آوزی با توجه به کورلیشن بیش از 60درصدی که با دلار دارد و براساس نمودار یک ساعته به نظر میرسد بین خطوط 1.04827 و کموی 1.0443 نوسان خواهد داشت. البته ابتدا نزولی به سمت پیوت 1.0461 دارد و سپس پول بک هایی خواهد داشت.

در مجموع به نظرم در حد 40 - 50 پیپ نوسان دارد.

موفق باشید

ویرایش توسط paradise : پنجشنبه ۳۰ آذر ۹۱ در ساعت ۰۴:۰۸
paradise آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 17 نفر
8512910 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), ALi21_FX (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), azhinamin (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), Babak.K.A (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), Flamencoart7 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), fx saman (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), iranbox (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), modir35 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), mpi (دوشنبه ۱۳ آذر ۹۱), nosrat54 (پنجشنبه ۹ آذر ۹۱), pourabdollah (جمعه ۱۰ آذر ۹۱), rezaarad (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), sanaye85 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), smh1614 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), urom (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), حلاج (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), رسول شجاعی (سه شنبه ۷ آذر ۹۱)
قدیمی سه شنبه ۷ آذر ۹۱, ۱۳:۳۶   #5
rezaarad
کاربر فعال

آواتار rezaarad

تشکر از ديگران: 2,035
تشکر از ایشان: 2,613 بار در 186 نوشته
rezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond repute
پیش فرض شاگرد آخر

سلام به همه دوستان و تشکر از علی عزیز
برای اینکه هدف از این تاپیک و (به همت همه شما شاگردای با اراده کریس گلمون) تاپیک بعدی و شرح بدم اول میرم سر اصل مطلب و بعد در قالب یه خاطره از یه مرد بزرگ توضیح میدم:
1-این تاپیک یه تمرین و آماده باش هست برای تاپیک اصلی
2-هدف اول از این تاپیک اینه که وقتی به سیگنال ها یا استراتژی هایی بهینه شده (به قول کریس بالای 90 و به قول رضا بالای 70) رسیدیم وارد تاپیک اصلی که ترید زنده دسته جمعی هست بشیم چرا توضیحش و در ادامه میدم فقط قابل توجه علی آقا که استانداردی برای شناسایی این روش های بهینه اعلام کنند تا در اتاق ترید زنده تنها روش هایی مطرح بشه و یا افرادی این روش هارا اعلام کنند که قبلا در این تاپیک محرز شده
3-اینجا محلی باشه برای شارژ روحی تبادل نظر رفع اضطراب و تردید کسب اعتماد به نفس و حس با هم بودن(عزیزان یکی از آفت های این کار که با تجربه ها به من گفتند اینه که شمارو از محیط کار و در نتیجه از ارتباط اجتماعی دور میکنه و چشم رو هم بزارید میخوام انشالله بعد موفقیت این تاپیک دقیقا فضای یک محل کار صمیمی و برای همه فراهم کنه که از این نظر هم از مشاغل دیگه کمتر نباشه)
توضیح اول:
حتما در مورد روانشناسی ترید و اهمیت اون هم به طور شخصی تجربه کردید و هم کلی مطلب خوندید به عنوان مثال یکی از آسیب های جدی که کریس هم اشاره کرد اینه که ناخود آگاه انتظار داریم بازار به قیمتی که ما میخواهیم برسه یا بعد از رسیدن به قیمت مد نظر ما ریزش کنه و.....در تحلیل خیلی از دوستان هم این قضیه مشهوده ولی بدون اینکه متوجه باشند به دنبال این تحلیل ها توقع هم به وجود خواهد آمد که این مرحله توقع گاهی تعصب به بار میاره و مانع از درک زمان حال بازار میشه
آمارها نشون میدند که افرادی که دسته جمعی و حتی دو نفره ترید میکنند از بسیلری از این گونه آسیب ها در امان میمانند
توضیح دوم:
دلایل علمیش طولانیه و سر فرصت با هم راجبش صحبت میکنیم ولی نکته خیلی خیلی مهمی و میخوام به همه بگم
جو...اتمسفر....بسیار مهمه:اگر شما 10% پوزیشن هات مثبته وارد جمعی بشی که 50% پوزیشن هاشون مثبته بدون اینکه هیچ معلوماتی به دانش گذشتتون اضافه بشه تحت تاثیر پتانسیل انرژی محیط جدید حد اقل پوزیشن هات به 30% افزایش پیدا میکنه توضیح علمیش بمونه برای بعد ولی مصداقش به کرات در زندگی روزمرتون از ایام مدرسه گرفته تا محل زندگی و کار دیدید نتیجه گیری:
آرزوی من اینه که چنین جو یا اتمسفر قوی موفقیت به مرور به وجود بیاد باور کنید اگر موفق به رسیدن به این اتمسفر بشیم در آینده خواهید دید که حتی افراد تازه کار وارد اتاق ترید زنده بشند در کوتاهترین مدت تشخص موفقیت و پیدا میکنند درست مثل فوتبال که برخی تیم ها تشخص قهرمانی دارند و حتی در ضعیف ترین وضع مدعی بالای جدول و برخی تیم ها تشخص بقا در لیگ(...........) مهم اینه که دوستان در این بازار به اون تشخص و کاراکتر تریدر موفق برسیم که یکی از مسیرها برای کوتاه کردنش همینه
توضیح سوم:
مخاطب من افرادی هستند که این مارکت شغل اصلی اونهاست و یا تصمیم دارند که به زودی شغل اصلیشون بشه چون روانشناسی دسته دوم کاملا با این دوستان که خودم جزوشون هستم متفاوته حضور کسانی که ترید شغل اصلی و یا آیندشون نیست یک مقدار از بار اون پتانسیلی که گفتم کم میکنه چون نهایتا مکانیزم ذهنیشون به مارکت مکانیزم گیم خواهد شد بنابر این از این دسته از عزیزان خواهش دارم در هنگام همکاری واقعا حس افراد دسته اول و داشته باشند
باز هم از علی آقا که بانی این کار شدند ممنون
rezaarad آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 27 نفر
8512910 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), ALi21_FX (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), altal (پنجشنبه ۱۲ بهمن ۹۱), arm2012 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), asbehzad (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), azhinamin (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), Babak.K.A (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), babk (شنبه ۱۱ آذر ۹۱), behzad2007 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), ehsan900 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), farhad5 (سه شنبه ۲۸ آذر ۹۱), Flamencoart7 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), fx saman (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), fx129 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), jalilphp (شنبه ۱۱ آذر ۹۱), modir35 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), mojaver (چهارشنبه ۸ آذر ۹۱), mpi (دوشنبه ۱۳ آذر ۹۱), msnfx (يکشنبه ۲۶ آذر ۹۱), nosrat54 (پنجشنبه ۹ آذر ۹۱), paradise (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), pourabdollah (جمعه ۱۰ آذر ۹۱), smh1614 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), urom (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), آریا آریایی (چهارشنبه ۸ آذر ۹۱), حلاج (چهارشنبه ۸ آذر ۹۱), رسول شجاعی (سه شنبه ۷ آذر ۹۱)
قدیمی سه شنبه ۷ آذر ۹۱, ۱۳:۴۸   #6
rezaarad
کاربر فعال

آواتار rezaarad

تشکر از ديگران: 2,035
تشکر از ایشان: 2,613 بار در 186 نوشته
rezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond reputerezaarad has a reputation beyond repute

یه خواهش از دوستان هر تحلیل یا سیگنالی که ارائه میکنید لطفا بر اساس شماره پست اون در تاپیک در آینده نتیجه تحلیل یا سیگنال رو هم قرار بدید مثلا نتیجه تحلیل شماره 4 آقای پردایز و در آینده داشته باشیم
ممنون
rezaarad آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 14 نفر
8512910 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), ALi21_FX (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), asbehzad (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), Babak.K.A (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), Flamencoart7 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), fx saman (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), modir35 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), mpi (دوشنبه ۱۳ آذر ۹۱), msnfx (يکشنبه ۲۶ آذر ۹۱), nosrat54 (پنجشنبه ۹ آذر ۹۱), paradise (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), pourabdollah (جمعه ۱۰ آذر ۹۱), smh1614 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), رسول شجاعی (سه شنبه ۷ آذر ۹۱)
قدیمی سه شنبه ۷ آذر ۹۱, ۱۴:۰۳   #7
ALi21_FX
کاربر ارشد

آواتار ALi21_FX

ALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond reputeALi21_FX has a reputation beyond repute

سلام دوستان عزیز

خیلی خوشحالم دوره هم داریم جمع میشیم . لطفا اینجا رو یک محیط صمیمی بدونید بدون استرس . در مورد مسائل مختلف اموزش ها از سیگنال و تحلیل گرفته تا گفتن نکته ی جدیدی که رسیدید و فکر میکنید به دوستان خودتون کمک میکنه یا اگر در مورد سیگنال خاصی از ایچی میخواهید بحث کنیم .... فرقی نمیکنه همه یک هدف داریم . خود منم که شاگرد همه ی شماها هستم .
در مورد تحلیل ها هم رضا جان خوب میگن اگر تحلیل هایی که میذاریم رو بررسی کنیم بهتره و اگر به هدف رسیده بود که هیچی اگر نرسیده بود میتونیم دلایل عدم رسیدنش رو بررسی کنیم .
اصلا مهم نیست که تحلیل حرفه ای هست یا نه . حالا ایشالا تو اینده چندتا تحلیل اشتباه از خود من که دیدین باور میکنید که مهم نیست .
در مورد روانشناسی ترید هم . قصد دارم یک تاپیک بزنم . به نظرم مطالبی که اونجا عنوان بشه هرجایی پیدا نخواهد شد و مطالبش تک هستش و خیلی کاربردی . حدود 20 مقاله کوتاه هستش که فعلا 4 تاش رو ترجمه کردم و ایشالا رسید بالای 10 تا شروع میکنم به گفتن . ( بحث زمان برای ترجمه نیست چون چندتا از دوستانم هستند که میتونند کمک کنند ولی الان موقعش نیست ) الان نمیخوام تاپیک بزنم چون واقعا نمیرسم که پیگیر باشم . انشالا اواخر ماه دسامبر.

از این حرف ها بگذریم .

بریم سراغ اصل کار تاپیک .

به امید خدا

موفق باشید

تشکرکنندگان این نوشته: 20 نفر
8512910 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), asbehzad (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), azhinamin (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), Babak.K.A (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), behzad2007 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), Flamencoart7 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), fx saman (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), jalilphp (شنبه ۱۱ آذر ۹۱), modir35 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), mpi (دوشنبه ۱۳ آذر ۹۱), msnfx (يکشنبه ۲۶ آذر ۹۱), nosrat54 (پنجشنبه ۹ آذر ۹۱), paradise (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), pourabdollah (جمعه ۱۰ آذر ۹۱), rezaarad (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), smh1614 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), songoku (يکشنبه ۲۶ آذر ۹۱), urom (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), حلاج (چهارشنبه ۸ آذر ۹۱), رسول شجاعی (سه شنبه ۷ آذر ۹۱)
قدیمی سه شنبه ۷ آذر ۹۱, ۱۴:۳۴   #8
smh1614
کاربر ارشد

آواتار smh1614

تشکر از ديگران: 6,940
تشکر از ایشان: 11,585 بار در 1,054 نوشته
smh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud of

سلام به دوستان عزیز
میخوام در مورد موضوعی صحبت کنم که بسیار ساده و در عین حال کمک زیادی میکنه به شما در تریدهای کوتاه مدت.
مهمترین و ساده ترین موضوع در ترید بحث مقاومتها هستش که هر کسی با ابزاری این کارو انجام میده
بعنوان مثال ما ایچیکارها از لولها دیگر دوستان از مویینگها ومثالهای دیگر مانند پیوتهای روزانه هفتگی و ماهیانه.
چند مدتی هست که در ترید لایو از تکنیکی بسیار ساده استفاده میکنم که پیشنهاد میکنم حتما انجام دهید البته بعضی از دوستان که نزدیکتر هستند به من دارن استفاده میکنن و حتما نتیجه رو اعلام میکنند.
ما در هر هفته پیوتهای هفتگی رو داریم و در هر ماه پیوتهای ماهیانه
اگر هر دوی این پیوتها رو روی چارت قرار بدید خواهید دید که یکی از معتبرترین خطوط مقاومتی هستند که روزانه به ما کمک میکنند
کاری که من انجام میدم اینه که این دو پیوت رو با یک اندیکاتور روی چارت قرار میدم و در طول هفته فاصله بین هر کدام از خطوط را میانگین میگیرم که این خطوط قویترین خطوط را میتونند بسیار راحت به ما بدهند
اندیکاتور رو میذارم اینجا واسه دوستان که استفاده کنند
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
فایل ضمیمه
نوع فایل: mq4 SMH_ALL_PIVOT.mq4 (20.3 كیلو بایت, 369 نمایش)
مجموعه شانزده اکسپرت هست روی هشت جفت ارز بصورت کاملا حرفه ای تریدها انجام میشه به دو صورت تریدهای کوتاه مدت و بلند مدت
فرصت رو از دست ندید🙏🙏😊😊
⚜️ https://t.me/smh1614
SMH1614@GMAIL.COM
smh1614 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 24 نفر
8512910 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), ALi21_FX (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), asbehzad (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), atila (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), azhinamin (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), Babak.K.A (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), Bad Trader (پنجشنبه ۲۴ اسفند ۹۱), behzad2007 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), EBTESAM_3610 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), Flamencoart7 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), fx saman (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), iranbox (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), jalilphp (شنبه ۱۱ آذر ۹۱), modir35 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), mpi (دوشنبه ۱۳ آذر ۹۱), msnfx (يکشنبه ۲۶ آذر ۹۱), nosrat54 (پنجشنبه ۹ آذر ۹۱), paradise (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), pish02312 (چهارشنبه ۸ آذر ۹۱), pourabdollah (جمعه ۱۰ آذر ۹۱), rezaarad (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), urom (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), حلاج (چهارشنبه ۸ آذر ۹۱), رسول شجاعی (سه شنبه ۷ آذر ۹۱)
قدیمی سه شنبه ۷ آذر ۹۱, ۱۵:۰۵   #9
ALi21_FX
کاربر ارشد

آواتار ALi21_FX

سلام دوستان عزیز

ممنون از محسن جان که داشته های خودش رو با دوستان خودش تقسیم میکنه .

میخواستم دید خودم رو در مورد GBP/USD بگم . لطفا دوستان اگر نظرشون با من تفاوت داره یا فکر میکنن در موردش بحث کنیم بهتره . بفرمایید . اینجا چون همه با هم دوست هستیم . پس وقتی من تحلیل بذارم و دوست دیگری بیاد و بگه به نظر من اینطوری نمیشه به این معنی نیست که میخوایم تحلیل رو زیر سوال ببریم . هدف همفکری هستش . پس راحت باشید لطفا .

در شکل زیر همونطور که میبینید gbp تشکیل یک کرپ رو داده که یک دابل تاپ هم هست و همونطور که از خواص کرپ میدونیم در بعضی مواقع چندتا قله میزنه و سپس شروع میکنه به ریزش .

خط اول که نوشتم TP1 جایی هستش که بریک اوت داشتیم و معمولا برمیگرده و لولی که بریک شده رو دوباره تست میکنه . از اونجایی که هم کیجنسن و هم تنکنسن و چیکو در بالای کومو نیم ساعته هستند . من الان اقدام به پوزیشن سل نمیکنم و همچنین کومو 1 ساعته که صعودی هستش .

برای وارد شدن به پوزیشن سل دو تا سناریو در نظر میگیرم .

1 . زده شدن های جدید و گذاشتن پندینگ سل حدودا 1.6062
2. شکست کومو و همچنین خط سبز رنگ به سمت پایین .

برای پوزیشن بای هم که به صورت کوتاه مدت با جهت حرکت کیجنسن و تنکنسن به سمت بالا و در صورت دیدن سیگنال قوی بای توی پوزیشن بای میمونم .

موفق باشید .

تشکرکنندگان این نوشته: 18 نفر
ali_mobayyen (شنبه ۱۷ بهمن ۹۴), atila (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), Babak.K.A (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), chia1361 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), danooshuki (پنجشنبه ۹ آذر ۹۱), ehsan900 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), Flamencoart7 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), fx saman (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), jalilphp (شنبه ۱۱ آذر ۹۱), modir35 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), mpi (دوشنبه ۱۳ آذر ۹۱), msnfx (يکشنبه ۲۶ آذر ۹۱), nosrat54 (پنجشنبه ۹ آذر ۹۱), rezaarad (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), smh1614 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), urom (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), حلاج (چهارشنبه ۸ آذر ۹۱), رسول شجاعی (سه شنبه ۷ آذر ۹۱)
قدیمی سه شنبه ۷ آذر ۹۱, ۱۵:۱۰   #10
chia1361
کاربر فعال

آواتار chia1361

محل سكونت: KURDISTAN
تشکر از ديگران: 1,270
تشکر از ایشان: 1,473 بار در 134 نوشته
chia1361 is on a distinguished roadchia1361 is on a distinguished roadchia1361 is on a distinguished roadchia1361 is on a distinguished roadchia1361 is on a distinguished roadchia1361 is on a distinguished roadchia1361 is on a distinguished roadchia1361 is on a distinguished roadchia1361 is on a distinguished roadchia1361 is on a distinguished roadchia1361 is on a distinguished road
پیش فرض GBPJPY

GBPJPY

chia1361 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 18 نفر
ALi21_FX (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), atila (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), azhinamin (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), Babak.K.A (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), Flamencoart7 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), fx saman (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), iranbox (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), jalilphp (شنبه ۱۱ آذر ۹۱), modir35 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), mpi (دوشنبه ۱۳ آذر ۹۱), msnfx (يکشنبه ۲۶ آذر ۹۱), nosrat54 (پنجشنبه ۹ آذر ۹۱), pourabdollah (جمعه ۱۰ آذر ۹۱), rezaarad (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), smh1614 (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), urom (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), حلاج (چهارشنبه ۸ آذر ۹۱), رسول شجاعی (سه شنبه ۷ آذر ۹۱)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۹:۳۸

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.