بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > بازار تبادلات ارزی چیست؟

نمايش نتيجه نظرسنجی: فارکس چه جایگاه شغلی برای شما دارد؟
شغل اصلی من فارکس است 218 42.83%
در کنار شغل دیگری فارکس نیز کار می کنم 291 57.17%
تعداد رأی دهندگان: 509. شما نمی توانید در این نظرسنجی شرکت کنید!

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی يکشنبه ۱۸ شهريور ۹۷, ۱۱:۱۵   #531
p4i.ir
کاربر فعال

آواتار p4i.ir

محل سكونت: مشهد
تشکر از ديگران: 110
تشکر از ایشان: 141 بار در 98 نوشته
p4i.ir is on a distinguished roadp4i.ir is on a distinguished roadp4i.ir is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق Yahoo به p4i.ir ارسال پیام از طریق ™Skype به p4i.ir

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله shangil نمایش نوشته ها
9 سال از اون زمان گذشت و حداکثر تا 123 اومد. میخوام ببینم چه کردید با اون معامله؟!
البته بعد گرفتن پوزیشن شما، اومد تا 75 حدودا و در عمل یعنی 17000 دلار ضرر تقریبا.
اگر پولتون تحمل این مقدار رو داشته که فبها تازه اونم بعد دو سال!
کاش اینا بودن و بر میگشتن و در مورد این نظریه پردازی هاشون حرف میزدن واقعاً که

دو حساب دوران جاهلیت که سعی دارم ریکاوری کنم VS یک حسابی که میتونم بهش افتخار کنم
آلپاری - روبوفارکس VS روبوگلد

p4i.ir آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی يکشنبه ۱۳ آبان ۹۷, ۱۳:۵۰   #532
zahra72489
کاربر عادی

آواتار zahra72489

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: 0 بار در 0 نوشته
zahra72489 is on a distinguished road

سلام منون عالیه
قدیمی يکشنبه ۱۸ آذر ۹۷, ۲۲:۱۶   #533
hesam forex
کاربر عادی

آواتار hesam forex

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: 0 بار در 0 نوشته
hesam forex is on a distinguished road
پیش فرض باسلام

دوستان عزیز باسلام .
من امیرحسام میری هستم . قبلا تو این سایت مطلب میذاشتم ولی مدتی مشغول تحصیل و داستانهای دیگه بودم . امروز که خواستم با نام کاربری قبلی وارد بشم امکانش نبود لذا مجدد ثبت نام کردم .
خواستم درمورد شغل فارکس عرض کنم . این لاگین و اینوستور رو دریافت کنید و ببینید . حساب ریل هستش و با بالانس کم شروع شده .
میخواستم به این تفکر که ایا تریدری رو دیدید که دربازارفارکس سود بگیره یا نه خاتمه بدم .
از طرفی چون مقیم کانادا هستم تنها بروکری که با قوانین مالیاتی کانادا مشکل نداشت همین fxtm بود که چند ماه پیش توش ثبت نام کردم و شروع به ترید کردم . البته این تنها حساب بنده نبود و این حساب به دلیل ازارو اذیت های زیادی که توسایتهای دیگه شدم و مرتب از بنده لاگین و اینوستور میخواستند صورت گرفت . حساب مربوطه تا امروز بعد از 125 روز ترید 6.5 برابر شده و برای دوستان که مایل به سرمایه گذاری پم بودند قرار داده شده دراودان حساب بسیار پایینه این نشون میده که بیشتر پوزیشنها درجای درست گرفته میشه . بنده مبتکر روش لوشو -ورتکس و ریاضیات عددیابی درریاضیات لوشو- ورتکس و ستاره داوود هستم و دراین زمینه تا این لحظه حدود 1000 صفحه درمورد رموز اعدادنوشتم و منتظرم تا به عنوان مبحث جدید درریاضی به جامعه ریاضی تقدیم کنم و براساس این قانون رمز یابی درسیستم ورتکش - لوشو- ستاره داود - هدسه دوجینی - فرکتالها - ساهچاله اعداد - رمز مثلث خیام و ..... ترید میکنم .میتونید مطالب بنده رو از کانال دنبال کنید که تو قسمت امضاء گذاشتم .

هرهفته لاگین و اینوستور درانتهای هفته به شما دوستان داده خواهد شد تا نتیجه رو ببینید

نتیجه مدیریت حساب پم رو میتونید هر روز از سایت زیر نگاه کنید و ماشین حسابی اون زیر طراحی شده که میتونید ببینید چه میزان سود میتونستید تا این لحظه با سرمایه تون بگیرید . تو کانالم هم پیش بینی های قبلی بنده رو درمورد بیت کوین خواهید دید که براساس همین رمزیابی ضورت گرفته .
تاقبل از ساعت 5 عضر به وقت تورنتو اینوستور عوض نمیشه و هر هفته از شنبه تا شروع بازار اینوستور این حساب ریل دراختیار شما قرار خواهد گرفت

login:2100180 ForexTimeFXTM-ECN-Zero
Be.Responsible@333: investor

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند.
]

ویرایش توسط hesam forex : يکشنبه ۱۸ آذر ۹۷ در ساعت ۲۲:۳۵
hesam forex آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسبها
واقعیت فارکس, شروع فارکس, شغل

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۷:۰۲

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.