بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory)

امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory) آموزش و تحلیل بازار بر اساس الیوت ویو

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی يکشنبه ۱۲ آبان ۸۷, ۰۱:۲۱   #11
aliforex
کاربر عادی

آواتار aliforex

محل سكونت: پایتخت
تشکر از ديگران: 90
تشکر از ایشان: 115 بار در 53 نوشته
aliforex is on a distinguished roadaliforex is on a distinguished roadaliforex is on a distinguished road
پیش فرض هر چی خواستم این رو نگم طاقت نیاوردم .

سلام
یه چند وقتی بود که ای دی اقا بنیامین روشن نبود حدود 2 الی 3 ماه یه دفعه ای 10 15 روز پیش بود داشتم به چارت جفت ارزها نگاه می کردم یه ان دیدم ای دی اقا بنیامین روشن شد گفتم که اشتباه دیدم وقتی رفتم اد لیستم رو نگاه کردم دیگه متوجه شدم اشتباه نکردم زود شروع به چت کردن کردم و اولین کلام من این بود :
سلام علیکم والرحمه الله والبرکاته
بعد گفت سلام
بعدش گفت عجب سلام داغی بهش گفتم تو آسمون هفتم دنبالت می کردیم یه دفعه ای تو یاهو مسنجر ملاقات کردیم :c:.
بعدش گفت که به زودی یه تایپیک جدید راه اندازی می کنم بعد شروع می کنم به سیگنال دادن :d::c::t:.
اقا بنیامین عزیز یه متن بده تو این تایپیک به خاطر رفاقتهاو... داداش رفیق نیمه راه نبودیم که

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی مارستگار
aliforex آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 15 نفر
ehsanmet (سه شنبه ۳ خرداد ۹۰), ghafari3 (دوشنبه ۱۳ آبان ۸۷), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۱ آبان ۹۴), golden.eagle62 (يکشنبه ۱۲ آبان ۸۷), iranbox (يکشنبه ۶ مرداد ۹۲), javadbohlul (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), Khamoosh (يکشنبه ۱۲ آبان ۸۷), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mjfaster (شنبه ۷ مرداد ۹۱), mm1950 (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), mostafa ghobadi (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), naser_h60 (دوشنبه ۱۳ آبان ۸۷), reza-forex (يکشنبه ۱ خرداد ۹۰), S_P (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰)
قدیمی دوشنبه ۱۳ آبان ۸۷, ۰۰:۴۷   #12
kermanforex
کاربر ارشد

آواتار kermanforex

تشکر از ديگران: 738
تشکر از ایشان: 784 بار در 227 نوشته
kermanforex is on a distinguished roadkermanforex is on a distinguished roadkermanforex is on a distinguished roadkermanforex is on a distinguished roadkermanforex is on a distinguished roadkermanforex is on a distinguished roadkermanforex is on a distinguished roadkermanforex is on a distinguished roadkermanforex is on a distinguished roadkermanforex is on a distinguished roadkermanforex is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق Yahoo به kermanforex

من شاید زودتر از اینها میبایست این پست رو بزنم . :unsure:
اول تشکر از مهدی عزیز به خاطر انکه یادمون انداخت استاد عزیزمون اقا بنیامین یادمون نره و دوم
اینقدری من اقا بنیامین رو اذیت کردم با PM ها و پیغام خصوصی و انواع و اقسام سوالات فکر نکنم کسی اینکار رو کرده باشه ولی همیشه بنیامین عزیز کمکم کرده و میکنه و ازش ممنونم .:detective:
امیدوارم همیشه تو زندگیت شاد باشی و موفق دوست خوبم . :wub:
And Nothing Else MatterS

kermanforex آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 14 نفر
ehsanmet (سه شنبه ۳ خرداد ۹۰), ghafari3 (دوشنبه ۱۳ آبان ۸۷), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۱ آبان ۹۴), golden.eagle62 (دوشنبه ۱۳ آبان ۸۷), iranbox (چهارشنبه ۲۱ مهر ۸۹), javadbohlul (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), Khamoosh (دوشنبه ۱۳ آبان ۸۷), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mjfaster (شنبه ۷ مرداد ۹۱), mm1950 (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), mostafa ghobadi (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), naser_h60 (دوشنبه ۱۳ آبان ۸۷), reza-forex (يکشنبه ۱ خرداد ۹۰), S_P (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰)
قدیمی دوشنبه ۸ آذر ۸۹, ۰۸:۰۳   #13
angella_ahrari
کاربر فعال

آواتار angella_ahrari

تشکر از ديگران: 1,430
تشکر از ایشان: 964 بار در 167 نوشته
angella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant future
پیش فرض پرواز را به خاطر بسپار ...

با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده هم بسیار احساس دین به این انجمن و بیشتر از همه هم به جناب خاموش دارم و بنابراین نتونستم در این تاپیک چیزی ننویسم. راستش به تاریخ پست ها که نیگاه می کنم واقعا تعجب می کنم که در سال 89 و بعد از 2 یا 3 سال هنوز زحمات خاموش عزیز به همون تازگی و جذابیت هست. راستش توی کار فارکس که بنده خیلی خیلی اتفاقی باهاش آشنا شدم خیلی از شما دوستان به من کمک کردید، چه مثل جناب خاموش با گذاشتن وقت برای دیگران و دادن آموزش بدون هیچ بخل و کاستی و چه مثل دیگر دوستان با دنبال کردن موضوعات و پیگیری سوال هایی که بعضا امروز سوال خود من هم هست.
از همه شما ممنونم
هر چند این حرف برای ابراز احساس قلبی من خیلی خیلی کمه
angella_ahrari آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 13 نفر
dr.bahman (دوشنبه ۸ آذر ۸۹), ehsanmet (سه شنبه ۳ خرداد ۹۰), ghafari3 (دوشنبه ۸ آذر ۸۹), golden.eagle62 (سه شنبه ۹ آذر ۸۹), iranbox (سه شنبه ۲۴ اسفند ۸۹), javadbohlul (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), Khamoosh (دوشنبه ۸ آذر ۸۹), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mjfaster (شنبه ۷ مرداد ۹۱), mm1950 (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), mostafa ghobadi (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), reza-forex (يکشنبه ۱ خرداد ۹۰), S_P (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰)
قدیمی جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰, ۱۵:۲۴   #14
majidlars
کاربر ارشد

آواتار majidlars

تشکر از ديگران: 5,689
تشکر از ایشان: 20,150 بار در 2,259 نوشته
majidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond repute

سلام جناب بنيامين عزيز .من تازه شروع به يادگيري ادونسگيت كردم و از اموزش هاي شما استفاده كردم .به خاطر زحماتتون ممنونم .اميدوارم سالم وموفق باشين .
angella_ahrari (يکشنبه ۱ خرداد ۹۰), ehsanmet (سه شنبه ۳ خرداد ۹۰), iranbox (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), javadbohlul (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), kangely (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), Khamoosh (چهارشنبه ۲ مرداد ۹۲), mjfaster (شنبه ۷ مرداد ۹۱), mostafa ghobadi (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), reza-forex (يکشنبه ۱ خرداد ۹۰)
قدیمی شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰, ۱۶:۲۳   #15
mostafa ghobadi
کاربر عادی

آواتار mostafa ghobadi

محل سكونت: شیراز
تشکر از ديگران: 7,236
تشکر از ایشان: 372 بار در 72 نوشته
mostafa ghobadi is on a distinguished roadmostafa ghobadi is on a distinguished roadmostafa ghobadi is on a distinguished roadmostafa ghobadi is on a distinguished roadmostafa ghobadi is on a distinguished roadmostafa ghobadi is on a distinguished roadmostafa ghobadi is on a distinguished road

سلام به همه دوستان
منم به نوبه خودم از استاد بنیامین عزیز تشکر میکنم و واقعا دوستشون دارم.
angella_ahrari (يکشنبه ۱ خرداد ۹۰), ehsanmet (سه شنبه ۳ خرداد ۹۰), iranbox (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), javadbohlul (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), Khamoosh (چهارشنبه ۲ مرداد ۹۲), majidlars (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), mjfaster (شنبه ۷ مرداد ۹۱), reza-forex (يکشنبه ۱ خرداد ۹۰)
قدیمی شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰, ۱۸:۵۱   #16
javadbohlul
کاربر عادی

آواتار javadbohlul

تشکر از ديگران: 1,447
تشکر از ایشان: 353 بار در 76 نوشته
javadbohlul is on a distinguished roadjavadbohlul is on a distinguished roadjavadbohlul is on a distinguished roadjavadbohlul is on a distinguished roadjavadbohlul is on a distinguished roadjavadbohlul is on a distinguished roadjavadbohlul is on a distinguished road
پیش فرض تقدیر و تشکر ویژه

با سلام
من هم به نوبه خود از دوست و استاد خوب بنیامین خان (خاموش عزیز) بسیار تشکر و قدردانی میکنم زمانی که دچار بازار زدگی شده بودم شروع به خواندن آموزش ادونس گت استاد شدم بسیار شیوا و نکته سنج توضیح داه اند و به همه دوستان توصیه میکنم که حتمن این اموزش را بخونند و با خیلی از چسزها آشنا میشوند
طبق همین استراتژی من یک حساب 25 دلاری را البته بدون رعایت مدیریت سرمایه به 1400 دلار رسوندم طی 2 ماه و انقدر مغرور شده بودم که این حساب سر یک ترید کاملا احساسی و بدون مدیریت سرمایه یک شبه کال شد

بازهم از بنیامین عزیز تشکر میکنم و دوست دارم بازهم در تایپیکی که اموزش میدهد شرکت کنم و هر روز یک چیز از این عزیز یاد بگیرم
javadbohlul آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 10 نفر
angella_ahrari (يکشنبه ۱ خرداد ۹۰), ehsanmet (سه شنبه ۳ خرداد ۹۰), ghafari3 (يکشنبه ۱ خرداد ۹۰), hgh1342 (دوشنبه ۲ خرداد ۹۰), iranbox (يکشنبه ۶ مرداد ۹۲), Khamoosh (چهارشنبه ۲ مرداد ۹۲), majidlars (يکشنبه ۱ خرداد ۹۰), mjfaster (شنبه ۷ مرداد ۹۱), mostafa ghobadi (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), reza-forex (يکشنبه ۱ خرداد ۹۰)
قدیمی سه شنبه ۳ خرداد ۹۰, ۰۸:۳۴   #17
ehsanmet
کاربر فعال

آواتار ehsanmet

تشکر از ديگران: 4,875
تشکر از ایشان: 507 بار در 112 نوشته
ehsanmet is on a distinguished roadehsanmet is on a distinguished roadehsanmet is on a distinguished roadehsanmet is on a distinguished roadehsanmet is on a distinguished roadehsanmet is on a distinguished roadehsanmet is on a distinguished roadehsanmet is on a distinguished road

سلام خدمت جناب بنیامین گرامی.
من همین امروز مطالب پربارتون رو پیدا کردم.
ممنون از سخاوتمندی شما.
امیدوارم موفق و سلامت باشید.

ehsanmet آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
iranbox (يکشنبه ۶ مرداد ۹۲), Khamoosh (چهارشنبه ۲ مرداد ۹۲), majidlars (سه شنبه ۱۰ خرداد ۹۰), mjfaster (شنبه ۷ مرداد ۹۱)
قدیمی چهارشنبه ۲ مرداد ۹۲, ۰۷:۴۱   #18
ghoghnoosepars
کاربر ارشد

آواتار ghoghnoosepars

محل سكونت: مشهدالرضا
تشکر از ديگران: 7,330
تشکر از ایشان: 1,576 بار در 351 نوشته
ghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق Yahoo به ghoghnoosepars

با سلام به همه دوستان
من هم با احساس نیازی که به الیوت پیدا کردم از امروز شروع به خواندن تاپیک آقا بنیامین می کنم.
امیدوارم در طی این راه به سؤالاتی که برای ما تازه واردها در زمینه الیوت پیش میاد با همون سخاوت و بزرگواری که دارند پاسخ بدن.
با تشکر
تشکرکنندگان این نوشته: 8 نفر
1900 (چهارشنبه ۲ مرداد ۹۲), gallardolp560 (چهارشنبه ۲ مرداد ۹۲), iranbox (يکشنبه ۶ مرداد ۹۲), javadbohlul (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲), Khamoosh (چهارشنبه ۲ مرداد ۹۲), OMIDDANA (يکشنبه ۶ مرداد ۹۲), reza78reza (پنجشنبه ۳ مرداد ۹۲), ابوناچی (جمعه ۴ مرداد ۹۲)
قدیمی چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲, ۱۱:۰۸   #19
elliot
کاربر عادی

آواتار elliot

تشکر از ديگران: 3
تشکر از ایشان: 44 بار در 17 نوشته
elliot is on a distinguished road

من هم از ايشون بابت تمام زحماتشون تشكر ميكنم.استاد خاموش عزيز با معرفي نرم افزار ادونسد گت و آموزش آن خيلي از تريدرها را با اين سبك آشنا نمودند.تشكر ويژه از ايشان.

و اينكه استاد عزيز توانسته ايد فرمول pti را در ادونسد گت بفهميد و همچنين ابزار Mob؟؟؟؟

ايا متوجه شده ايد كه اين محاسبات پي تي اي و موب و همچنين بيضي بر چه مبنايي ميباشد؟ و ايا انديكاتوري بر بر مبناي ان ساخته شده است؟كه همان كار را در متاتريدر انجام دهد بدون انتقال ديتا به نرم افزار؟

اگر سوال بنده را ديديد ممنون ميشوم پاسخ دهيد.
elliot آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
ghoghnoosepars (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲), javadbohlul (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲), Khamoosh (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲)
قدیمی چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲, ۲۲:۲۷   #20
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

تشکر از ديگران: 2,173
تشکر از ایشان: 11,983 بار در 2,280 نوشته
Khamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله elliot نمایش نوشته ها
من هم از ايشون بابت تمام زحماتشون تشكر ميكنم.استاد خاموش عزيز با معرفي نرم افزار ادونسد گت و آموزش آن خيلي از تريدرها را با اين سبك آشنا نمودند.تشكر ويژه از ايشان.

و اينكه استاد عزيز توانسته ايد فرمول pti را در ادونسد گت بفهميد و همچنين ابزار Mob؟؟؟؟

ايا متوجه شده ايد كه اين محاسبات پي تي اي و موب و همچنين بيضي بر چه مبنايي ميباشد؟ و ايا انديكاتوري بر بر مبناي ان ساخته شده است؟كه همان كار را در متاتريدر انجام دهد بدون انتقال ديتا به نرم افزار؟

اگر سوال بنده را ديديد ممنون ميشوم پاسخ دهيد.
سلام و ممنون از محبت شما، تنها چیزی که می دانم اینست:
برای PTI از مومنتوم بازار و مقایسه حجم معاملاتی در موج های اخیر استفاده می شود که فرمولش را نمی دانم. برای موب از کلاسترهای فیبوناچی، پیوت ها و احتمالا خطوط خاص مقاومت و حمایت (شاید تجمع اخیر کندل ها) استفاده می شود. برای بیضی هم علاوه بر محاسبات فیبوناچی و قیمتی، پارامتر زمان نیز دخالت دارد. در مورد اینکه آیا اندیکاتوری ساخته شده یا خیر بنده ندیدم یا اطلاعی ندارم.
زنده باشید.
Khamoosh آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
Ajab (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲), elliot (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۱ آبان ۹۴), javadbohlul (شنبه ۱۹ مرداد ۹۲)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۰:۱۷

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.