بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory)

امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory) آموزش و تحلیل بازار بر اساس الیوت ویو

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی يکشنبه ۱۵ مهر ۸۶, ۰۴:۳۱   #1
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

تشکر از ديگران: 2,173
تشکر از ایشان: 11,995 بار در 2,282 نوشته
Khamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond repute
پیش فرض سوالات و نظرات شما در رابطه با نرم افزار Advanced GET

سلام مجدد خدمت دوستان،
با کسب اجازه از مدیریت محترم انجمن به خاطر حفظ یکپارچگی مطالب در تاپیک اصلی نرم افزار Advanced GET، این تاپیک را برای سوالات دوستان در مورد این نرم افزار ایجاد کردم تا با یاری همدیگر آنها را مرتفع کنیم.
Khamoosh آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 24 نفر
*** AmirReza110 *** (جمعه ۴ اسفند ۹۱), 007 Higher high (چهارشنبه ۱۱ ارديبهشت ۹۲), ahmad_abedini (پنجشنبه ۳ آذر ۹۰), ahmius (سه شنبه ۲۹ آبان ۸۶), altal (جمعه ۳۱ شهريور ۹۱), AMIR0o0 (يکشنبه ۸ بهمن ۹۱), anoori (پنجشنبه ۳۰ آبان ۹۲), fxstar (سه شنبه ۱۷ شهريور ۸۸), gallardolp560 (چهارشنبه ۲۰ مهر ۹۰), ghafari3 (يکشنبه ۱۵ مهر ۸۶), gharoel (دوشنبه ۱۷ مرداد ۹۰), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۱ آبان ۹۴), hamed1 (سه شنبه ۲۹ آبان ۸۶), helper_hamed (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۱), kishen (پنجشنبه ۱۴ آبان ۸۸), m509gha (چهارشنبه ۱۵ آبان ۸۷), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mehdi1355 (جمعه ۲۷ خرداد ۹۰), mohsen_farahvashi (دوشنبه ۲۵ شهريور ۸۷), mojoudi (يکشنبه ۲۷ آبان ۸۶), reza-z-phs (پنجشنبه ۱۱ مهر ۸۷), S_P (شنبه ۱۰ ارديبهشت ۹۰), tajerman (پنجشنبه ۱۷ فروردين ۹۱), www.super-exchanger.com (دوشنبه ۱ مهر ۸۷)
قدیمی يکشنبه ۱۵ مهر ۸۶, ۲۳:۳۷   #2
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

Khamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله mamad نمایش نوشته ها
با سپاس از شما
اگر ممکنه با ذکر چند مثال در مورد موجهای علامت گذاری شده مثال بزنید
و منبعی هم در مورد آموزش موجهای الیوت معرفی کنید؟
با سلام خدمت شما دوست عزیز و پوزش بابت تأخیر در جواب،
هدف از ایجاد این تاپیک درحقیقت رسیدن به مرحله ایست که بتوانیم با مثال های عملی کار را جلو ببریم و در شرایط زنده بازار بر اساس آن پوزیشن بگیریم. به خواست خدا خواسته شما برآورده خواهد شد. در مورد منبع بنده آن مقدار که برای کار با نرم افزار لازم است را در تاپیک اصلی عرض می کنم اگر مایلید بیشتر اطلاعات بدانید در انجمن های مختلف و اینترنت با جستجو می توانید به راحتی پیدا کنید. در سایت 4Shared.com اگر لغت Elliot را جستجو کنید PDF های زیادی را برای دانلود به شما می دهد.

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله کامران نمایش نوشته ها
با سلام و تشکر از شما. من با تریدر فیبو کار می کنم و تمامی مراحل ارائه شده شما را طی کردم. ولی نمی دانم چرا به هنگام Load کردن این کار ناقص انجام شده و فقط 4 کندل پراکنده نمایش داده می شود؟
سلام،
آیا برای تمام تایم فریم ها و یا ارزهای مختلف همین گونه است؟ فکر می کنم با نصب مجدد متاتریدر مشکل شما حل شود. البته قبل از آن یک کار دیگر هم می توانید انجام دهید:
تمام فایل های PRN تولید شده در مسیر experts/files و همچنین اندیکاتور معرفی شده را پاک کرده و مجددا اندیکاتور را کپی و مراحل را تکرار کنید. دکمه Rescan فراموش نشود.
چیز دیگری فعلا به ذهنم نمی رسد.

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله blindguardian نمایش نوشته ها
سلام
ضمن تشکر از زحمتی که میکشین
برای منم همین مشکل وجود داره و من فقط چند تا کندل پراکنده میبینم
نقل قول:
سلام
من هر کاری میکنم باز هم همون مشکل پیش میاد
چطور میشه نرم افزار رو برای اینستال مجدد پاک کرد؟ انیستال نداره
نقل قول:
با سلام
تمام مواردی رو که نام بردین رو اجرا کردم ولی دوباره همون طور شد
نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله licoshahzade نمایش نوشته ها
با سلام خدمت خاموش عزیز، من یک مشکل دارم اون هم اینه که اندیکاتور رو دانلود کردم، Advanced GET رو هم گرفتم می خواستم بدونم که آیا Advanced GET احتیاج به نصب داره یاخیر و دیگه اینکه من این اندیکاتور رو روی چارت انداختم Advanced GET رو هم فعال کردم همانطور که گفته بودید اما وقتی تنظیمات رو انجام می دهم در آخر که باید Rescan انجام بگیرد هیچ اتفاقی نمی افتد ولی یک چارت که فکر می کنم در پیش فرض اون ذخبره بوده ظاهر می شه ضمن اینکه اگر فراموش نکرده باشم در کلاسی که برای این بخش فارکس رفته بودم گفته شد که باید Expert Elliot رو در بخش اکسپرت ها کپی کرد و روی چارت انداخت تا علامت آدمک با صورت خندان ظاهر بشه و بعد این مسیرها رو طی کرد که این با چیزی که شما فرمودید در تضاد است. با عرض پوزش مجدد

این نرم افزار یک فایل اجرایی است و نیازی به نصب ندارد. مشکل مشابهی که برای دوستان پیش آمده با نصب مجدد متاتریدر حل خواهد شد راه دیگری سراغ ندارم اگر ممکنه دوستانی که مشکل دارند نمونه ای از چارت پراکنده خودشون رو اینجا قرار بدن شاید از روی تصویر بشه بهتر نظر داد. در ضمن جز یک اندیکاتور که باید در پوشه اندیکاتورها کپی شود هیچ اندیکاتور و اکسپرت دیگری نیاز نیست. هر چارتی را که می خواهید در Advanced GET ببینید باید قبل از آن در متاتریدر دیده شود تا به روز شود و قبل از لود کردن در GET دکمه Rescan زده شود یا اگر از قبل لود شده است Advanced GET را ببندید و دوباره باز کنید.

نقل قول:
با سلام خدمت خاموش عزیز
من دوباره متاتریدر رو نصب کردم و ... مشکلم حل شد فقط می خواستم بدونم چی جوری میشه شکل رو به صورت کندل های شمعی ( ژاپنی ) تبدیل کرد.
برای نمایش چارت به صورت کندلهای شمعی (ژاپنی) بر روی چارت راست کلیک کرده و Properties و از قسمت Bar Type عبارت Candle Sticks را انتخاب کنید. میزان Spacing را برابر 6 قرار دهید.

نقل قول:
با عرض پوزش من هم یک صفحه ی سفید با چند خط داشتم پس از نصب مجدد به طور اتفاقی وقتی بر روی چارت موس را کشیدم به سمت پایین نمودار از هم باز شد و خودش رو نشون داد شاید دوستان بتوانند این کار رو انجام بدهند.
نقل قول:
سلام
من چند بار نرم افزار رو برداشتم و دوباره همه مراحل رو طی کردم
حتی یه بار کل نرم افزار رو پاک کردم و بعد دوباره نرم افزار رو از سایت خودش داون لود و نصب کردم
ولی مشکل دقیقا همونه
اینو هم بگم دکمه ری اسکن کار نمیکنه
کاری هم که اقای شاهزاده گفتن من چندین بار کرده بودم ولی نشد
دوست عزیز امیدوارم تا الان مشکل شما حل شده باشد ولی این را بگم دکمه Rescan کار Refresh کردن اطلاعات را انجام می دهد و با زدن آن اتفاق خاصی در پنجره رخ نمی دهد یعنی کار در پشت صحنه انجام می شود. نمی دانم منظور دقیق شما از کار نکردن دکمه Rescan چیست؟ به هر حال تمام تلاش خودمون رو می کنیم تا با همدیگر همراه باشیم. اگر بتوانید یک نمونه تصویر از محیطی که به شما نشان داده می شود اینجا بگذارید شاید بهتر بشه قضاوت کرد. نصب مجدد متاتریدر را امتحان کردید؟ سوال دیگر اینکه چقدر از هیستوری چارتی که در Advanced GET لود می کنید در متاتریدر دانلود شده است؟ گاهی اوقات اگر آن هیستوری کم باشد این مشکل ممکن است بوجود آید.

نقل قول:
سلام اقای خاموش
ممنونم از توضیحاتتون
راستش من چندین و چند بار کل نرم افزار رو پاک کردم و تمام مراحل رو دوباره انجام دادم
دو چارت پوند و دلار و یورو و دلار رو اضافه کرده بودم
الان چارت های بیشتری رو ضافه میکنم امیدوارم مشکلم حل بشه
ممنونم از توضیحات و راهنمایی های خوبتون
نقل قول:
سلام اقای خاموش
من تمام مراحل رو از نصب متا تریدر تا بقیه مراحل از اول انجام دادم و 10 چارت هم سوار نرم افزار کردم اما مشکل همچنان باقیست
بخدا خیلی سعی کردم ولی دیگه عاجز موندم
عکسی که فرموده بودین رو اینجا میگذارم
ببخشید دیر شد دلیلشم این بود یادم رفته بود عکس اپلود کنم اینقدر به این در و اون در زدم تا یادم افتاد

نقل قول:
ای وایییییییییییییییییی
هر کاری میکنم عکس اینجا اپلود نمیشه
نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله golden.eagle62 نمایش نوشته ها
سلام به Khamosh عزیز.

نتونستم بدون تشکر برم. واقعا عالی بود. کاری از دست ما که بر نمیاد جز تشکر، ولی فقط می تونم بگم خیلی لطف کردی و وقت گذاشتی(زمان طلاست)

در همه ی مراحل زندگیت موفق و سر بلند باشی

سلام دوست عزیز،
شما به بنده لطف دارید، همین حضور شما و پیگیری مطلب برای من بهترین هدیه است. این برای همگی ما خوب است که کار رو به نتیجه برسونیم امیدوارم بتوانم از تجربیات و همکاری شما نیز استفاده کنم.
پیروز باشی.
تشکرکنندگان این نوشته: 11 نفر
*** AmirReza110 *** (جمعه ۴ اسفند ۹۱), alirezassd (دوشنبه ۲۶ آذر ۸۶), Amirfan (پنجشنبه ۱۸ اسفند ۹۰), gallardolp560 (چهارشنبه ۲۰ مهر ۹۰), ghoghnoosepars (يکشنبه ۶ مرداد ۹۲), hamed1 (سه شنبه ۲۹ آبان ۸۶), helper_hamed (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۱), mamad (يکشنبه ۱۵ مهر ۸۶), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mehdi1355 (جمعه ۲۷ خرداد ۹۰), vahidde (يکشنبه ۳ آذر ۸۷)
قدیمی سه شنبه ۱۷ مهر ۸۶, ۱۴:۴۵   #3
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

نقل قول:
سلام دوست عزیز اقای خاموش
من تمام سعی خودم رو کردم ولی متاسفانه باز هم همونطور شد
عکسها هم همونطور که گفتم اپلود نشدن نمیدونم چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببخشید که تا الان هم مزاحم شما شدم
شما لطفا بدون توجه به من به اموزش های خوبتون ادامه بدین
براتون در همه مراحل زندگی ارزوی موفقیت میکنم
شاد باشید
سلام،
شما مزاحمتی ایجاد نکردید، دوست عزیز پیشنهاد می کنم ویندوزتان را عوض کنید. به احتمال زیاد مشکلات شما از سیستم عامل شماست.

نقل قول:
با سلام خدمت خاموش عزیز که ما رو روشن کرده :wub:
1- می خواستم بدونم چی جوری میشه نمودار حرکت قیمت بازار رو در این چارت داشت.):
2- من الان که این نرم افزار را باز می کنم بعضی از چارت ها بروز نمی شه حتی بعد از چند بار باز و بسته کردن.:blush:
سلام به شما دوست دوست داشتنی!
جواب 1: اگر منظورتان نمودار خطی قیمت است بر روی چارت راست کلیک و سپس Properties. از قسمت Bar Type عبارت Close Line را انتخاب کنید و OK. اگر درست متوجه شده باشم.

جواب 2: نرم افزار قفل شکسته این مشکلات را دارد چارتی که به روز نمی شود را ببندید و مجددا آن را از پنجره New Chart لود کنید. قبل از لود دکمه Rescan فراموش نشود.

امیدوارم مشکل شما حل شود.

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله golden.eagle62 نمایش نوشته ها
سلام به Khamosh عزیز.

این هم نتیجه این برنامه برای من در امروز 76 پیپ مثبت.

البته من قبلا امواج الیوت کار کرده بودم.فقط یک همچین برنامه ای کم داشتم.
واقعا برای من عالی بود.

دست شما درد نکنه. باز هم از زحمات شما ممنون:wub::wub:
دوست عزیز قابلی نداشت. از نتایج شما خوشحال شدم امیدوارم تا پایان راه همراه ما باشید و بیشتر سود ببرید. به گفته سازندگان این نرم افزار و البته تجربه کوچک بنده با رعایت کامل قوانین و پایبند بودن به آنها 80% تریدها موفقیت آمیز است.

پیروز و پر پیپ باشید.

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله dat_iran نمایش نوشته ها
یه خسته نباشید جانانه
حیفم اومد تاپیک اصلی رو خراب کنم
خیلی عالیه موفق باشید
سلامت باشید دوست عزیز، منتظر نظرات ارزشمند شما هستم.
تشکرکنندگان این نوشته: 6 نفر
gallardolp560 (چهارشنبه ۲۰ مهر ۹۰), ghoghnoosepars (چهارشنبه ۲۰ آبان ۹۴), hamed1 (سه شنبه ۲۹ آبان ۸۶), helper_hamed (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۱), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mehdi1355 (جمعه ۲۷ خرداد ۹۰)
قدیمی چهارشنبه ۱۸ مهر ۸۶, ۱۳:۳۳   #4
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

نقل قول:
نه منظورم اینه که به فرض مثال در چارت یک ساعته در سمت راست عدد قیمتدر لحظه وجود دارد که همراه بالا یا پایین رفتن قیمت اون هم بالا و پایین رفته و قیمت رو در همون لحظه نشان می دهد.
نسخه ای که کار می کنیم نسخه EOD یا End of Day است که لحظه ای نیست. نسخه ای که شما مد نظرتونه نسخه RT یا Real Time است که فکز نمی کنم به این سادگی ها بشود آن را پیدا کرد. قیمتش هم بالاتر است.

نقل قول:
مشکل دیگرم در مورد به روز نشدن چارت هم هنوز به قوت خوش باقی است حتی چند بار اون رو بستم دوبار از نو ریاسکن کردم ولی هنوز هم چارت 9 ساعت پیش رو نشون میده
این راه رو هم امتحان کنید:
اندیکاتور را از روی چارت متاتریدر پاک کنید همچنین فایل PRN ساخته شده برای چارت مورد نظر در پوشه experts/files رو هم پاک کنید. اندیکاتور را دوباره روی چارت Attach کنید تا فایل PRN جدید ساخته شود. دوباره چارت را با Rescan لود کنید.

نقل قول:
با سلام خدمت استاد خاموش عزیز و عرض پوزش از اینکه دم به دم مزاحم روند کلاس می شم.
سوال الان من مورد زمان ورود به پوزیشن هست. پس از رسم نمودار فیبوناچی کدام نقطه دقیقا محل ورود هست. ما نمودار رو رسم می کنیم یکسری خطوط رو به ما میدهد حالا کدام خط نقطه ی ورود است.
با عرض پوزش مجدد
اختیار دارید شاهزاده عزیز،
فیبوناچی برای تعیین حد ضرر به کار می رود. هنگامی که Oscillator به صفر می رسد در Open کندل بعد وارد می شویم البته می توانید کمی صبر کنید که Oscillator روند صعودی (در روند بالارو) و یا روند نزولی (در روند پایین رو) به خود بگیرد و در 2 یا 3 کندل بعد و یا بیشتر به شرط برقرار بودن شرایط وارد شوید. از این جهت این را گفتم چون ممکن است موج 4 تا داخل "کانال های موج چهارم" نیز وارد شود و Oscillator نیز مقداری از خط صفر در خلاف جهت حرکت کند و پس از آن تغییر مسیر داده و در جهت تارگت پیش رود. البته در این مورد توضیحات تکمیلی را در ادامه مبحث در تاپیک اصلی خواهم داد.

ممنون از سوالات خوبتون.
تشکرکنندگان این نوشته: 9 نفر
ahmius (سه شنبه ۲۹ آبان ۸۶), gallardolp560 (چهارشنبه ۲۰ مهر ۹۰), ghoghnoosepars (چهارشنبه ۲۰ آبان ۹۴), hamed1 (دوشنبه ۲۳ مهر ۸۶), helper_hamed (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۱), licoshahzade (چهارشنبه ۱۸ مهر ۸۶), m509gha (چهارشنبه ۱۵ آبان ۸۷), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mehdi1355 (جمعه ۲۷ خرداد ۹۰)
قدیمی شنبه ۲۱ مهر ۸۶, ۰۰:۲۶   #5
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

تشکر از ديگران: 21,353
تشکر از ایشان: 52,916 بار در 13,881 نوشته
OldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond repute

دوستانی که با آپدیت نشدن چارتها مواجه هستند از اندیکاتوری که پیوست کردم استفاده کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا نه. فکر میکنم ورژنش نسبت به اندیکاتوری که Khamoosh عزیز معرفی کردند بالاتر باشه.

تفاوت ظاهریش هم اینه که بعد از Attach کردن روی چارت عبارتی که در شکل می بینید ، در بالای چارت ظاهر میشه:

فایل ضمیمه
نوع فایل: mq4 AgetData-Elliot Confirm V003.mq4 (4.9 كیلو بایت, 346 نمایش)

OldModir3 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 10 نفر
gallardolp560 (چهارشنبه ۲۰ مهر ۹۰), ghoghnoosepars (چهارشنبه ۲۰ آبان ۹۴), golden.eagle62 (دوشنبه ۲۳ مهر ۸۶), hamed1 (دوشنبه ۲۳ مهر ۸۶), helper_hamed (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۱), Khamoosh (شنبه ۲۱ مهر ۸۶), licoshahzade (شنبه ۲۱ مهر ۸۶), m509gha (چهارشنبه ۱۵ آبان ۸۷), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mehdi1355 (جمعه ۲۷ خرداد ۹۰)
قدیمی دوشنبه ۲۳ مهر ۸۶, ۱۶:۴۲   #6
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

نقل قول:
با سلام خدمت تمامی دوستان خواهشمندم به برنامه تحلیل چارت و تشخیص الگو AutoChartist بروید و یک برنامه زیبا و خوب رو که آقای قاری و آقای خاموش عزیز معرفی کرده اند ببینید و واقعا لذت ببرید.

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله hamed1 نمایش نوشته ها
سلام

همه کارهایی که گفتید رو کردم ولی هنوز چارت من آپدیت نمی شه ):
سلام،
دوست عزیز امروز همین مشکل برای خودم پیش آمد:
  1. Advanced GET رو بستم.
  2. در متاتریدر اندیکاتور رو از چارتی که آپدیت نمی شه پاک و چارت رو Refresh کردم. ( از اندیکاتور اول استفاده می کنم ).
  3. دوباره اندیکاتور رو اضافه و تایم فریم های یک ساعته و چهارساعته رو با کمی درنگ دیدم.
  4. Advanced GET رو اجرا کردم چند ثانیه صبر و دوباره از پنجره New Chart بعد از دکمه Rescan لود کردم. مشکل حل شد.
دوباره امتحان کنید

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله hamed1 نمایش نوشته ها
ممنون ولی بازم نشد

عکس چارتی رو که برای من نشون می ده ضمیمه کردم
دوست عزیز، چیزی که الان به ذهنم رسید اینه که در خود متاتریدر چارت را ببندید و دوباره همانجا آن را لود و اندیکاتور را اضافه کنید و مراحل Advanced GET رو تکرار کنید. امیدوارم مشکل شما حل شود.
عكس ضمیمه
نوع فایل: jpg 0123.JPG (69.5 كیلو بایت, 139 نمایش)
تشکرکنندگان این نوشته: 8 نفر
ahmius (سه شنبه ۲۹ آبان ۸۶), gallardolp560 (چهارشنبه ۲۰ مهر ۹۰), ghoghnoosepars (يکشنبه ۶ مرداد ۹۲), hamed1 (دوشنبه ۲۳ مهر ۸۶), helper_hamed (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۱), m509gha (چهارشنبه ۱۵ آبان ۸۷), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mehdi1355 (جمعه ۲۷ خرداد ۹۰)
قدیمی چهارشنبه ۲۵ مهر ۸۶, ۰۷:۲۳   #7
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

نکته دیگری که باید خدمت تمامی دوستان عرض کنم این است که گاهی اوقات و نه همیشه اگر چارتی را که در Advanced GET باز می کنید همزمان در متاتریدر باز باشد و آنلاین باشید Advanced GET در لود کردن فایل PRN دچار مشکل خواهد شد و ممکن است چارتی را نمایش ندهد.

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله seroos نمایش نوشته ها
نقل قول " زمانی که بازار توالی 5 موج الیوت را تکمیل می کند Dma را قطع خواهد کرد و یک حرکت شدید در خلاف جهت خواهد داشت "
با عرض سلام و خسته نباشید
منظورتون از این جمله چیه ؟مگه همیشه این موج در حال قطع قیمت نیست چون همه جا قطع کرده نمودار رو
سلام به شما دوست گرامی و تشکر بابت دقت شما،
زمانی قطع قیمت توسط DMA برای ما اهمیت دارد که شرایط ترید نوع دوم برقرار شده باشد:
  1. قیمت در نزدیکی هدف موج 5 باشد. این هدف با دو علامت خط تیره در اطراف عدد 5 نشان داده می شود. ( -5- )
  2. دیدن همگرایی یا واگرایی بین انتهای موج 4 و انتهای موج 5 توسط Oscillator.
در این زمان در صورت قطع شدن DMA و بسته شدن کندل در سمت دیگر آن حرکت شدید به سمت انتهای موج چهارم بسیار زیاد است.
اگر قانع نشدید بیشتر توضیح بدم.
تشکرکنندگان این نوشته: 7 نفر
gallardolp560 (چهارشنبه ۲۰ مهر ۹۰), ghoghnoosepars (يکشنبه ۶ مرداد ۹۲), hamed1 (سه شنبه ۲۹ آبان ۸۶), helper_hamed (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۱), m509gha (چهارشنبه ۱۵ آبان ۸۷), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mehdi1355 (جمعه ۲۷ خرداد ۹۰)
قدیمی چهارشنبه ۲۵ مهر ۸۶, ۲۲:۱۴   #8
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله chichest نمایش نوشته ها
سلام
در مورد کانالهای آبی و قرمز و سبز من طبق فرموده شما تمام مراحل رو انجام دادم ولی اونا رو روی چارت نمی بینم در ضمن در مورد اپدیت شدن نرم افزار آیا با وصل شدن به اینترنت عین متا قیمت ها اپدیت میشن ؟ چون من اینجا تفاوت می بینم بین قیمتها . در مورد سوال قبلیم هم (شرمنده ام از این همه بی سوادیم) اگه میشه بیشتر توضیح بدید .
با تشکر
سلام،
خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که این نسخه همانطور که قبلا در همین تاپیک برای دوست خوبمون جناب licoshahzade بیان شد، Real Time نیست و نمی توان به صورت آنلاین از آن استفاده کرد.

در مورد کانال های موج چهارم این نکته مهم است که تنها زمانی روی چارت به طور واضح دیده می شوند که شما در موج چهارم باشید و از لحاظ زمانی ( افقی ) نیز این موج کمی کشیده شده باشد.

و اما توضیح قسمت قبل به همراه شکل:

همانطور که می بینید در جاهای مختلفی شکست DMA توسط قیمت دیده می شود اما فقط به مورد آخر توجه می کنیم چون هدف موج پنجم که یکی از پارامترهای اصلی برای ترید نوع دوم است باید در نزدیکی قیمت قبل از شکست DMA دیده شود که فقط در مورد آخر بدین شکل بوده است. در این شرایط است که می گوییم بازار توالی 5 موج الیوت را تکمیل نموده و شکست DMA به منزله نزول شدید به سمت انتهای موج چهارم است ( در این شکل ) . ما معمولا از اهداف کوتاه مدت که با ابزار فیبوناجی ترسیم می شوند استفاده می کنیم.
امیدوارم توانسته باشم منظور را به درستی بیان کنم.
تشکرکنندگان این نوشته: 12 نفر
ahmius (سه شنبه ۲۹ آبان ۸۶), alirezassd (دوشنبه ۲۶ آذر ۸۶), a_esmaeily (سه شنبه ۶ ارديبهشت ۹۰), gallardolp560 (چهارشنبه ۲۰ مهر ۹۰), ghoghnoosepars (چهارشنبه ۲۰ آبان ۹۴), hamed1 (سه شنبه ۲۹ آبان ۸۶), helper_hamed (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۱), m509gha (چهارشنبه ۱۵ آبان ۸۷), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mehdi1355 (شنبه ۷ خرداد ۹۰), photon (چهارشنبه ۱۱ مرداد ۹۱), seroos (چهارشنبه ۲۵ مهر ۸۶)
قدیمی پنجشنبه ۲۶ مهر ۸۶, ۱۷:۰۱   #9
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله farzaddd نمایش نوشته ها
با با سلام و تشکر من تا حالا با نرم افزار کار نکردم و کمی گیج شدم .باید مطالب چند بار بخونم
سلام به شما دوست عزیز، خوش آمدید.
حتما این کار رو انجام بدید سوالی داشتید من و سایر دوستان در خدمت هستیم. امیدوارم بتوانیم از نظرات شما هم استفاده کنیم.
تشکرکنندگان این نوشته: 9 نفر
farzaddd (جمعه ۲۷ مهر ۸۶), gallardolp560 (چهارشنبه ۲۰ مهر ۹۰), ghoghnoosepars (چهارشنبه ۲۰ آبان ۹۴), hamed1 (سه شنبه ۲۹ آبان ۸۶), helper_hamed (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۱), m509gha (چهارشنبه ۱۵ آبان ۸۷), majidlars (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mehdi1355 (شنبه ۷ خرداد ۹۰)
قدیمی پنجشنبه ۲۶ مهر ۸۶, ۲۰:۰۴   #10
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله Yash نمایش نوشته ها
با سلام خدمت جناب khamoosh

در این قسمت [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
متوجه توضیحات شما نشدم برام نا مفهوم هست لطفا بیشتر توضیح بفرمایید

با تشکر از زحمات شما دوست عزیز و گرانقدر
سلام به شما دوست عزیز و تشکر از ابراز لطف شما،

شکل زیر را در نظر بگیرید:
نقطه A نقطه ماکزیمم اسیلاتور تا خط صفر برای موج سوم است.
طول نقطه B تا صفر برابر 10 درصد طول نقطه A تا خط صفر است.
طول نقطه C تا خط صفر برابر 38 درصد طول نقطه A تا خط صفر است.

اگر به یاد داشته باشید یکی از شروطی که برای ترید نوع اول ( ورود در انتهای موج چهارم اصلاحی ) باید برقرار باشد اینست که اسیلاتور ( Oscillator ) به صفر رسیده باشد. در اینجا میزان بازگشت آن را دقیقتر بیان کردیم یعنی گفتیم حداقل مقداری که اسیلاتور لازم است برگردد تا بتوانیم روی آن حساب کنیم برابر با 90 درصد طول نقطه A تا خط صفر است یعنی باید حداقل تا نقطه B پایین بیاید. این از یک طرف.
از طرف دیگر گفتیم که نباید بیش از 38 درصد طول نقطه A تا خط صفر در جهت منفی پیش رود. یعنی در شکل، اسیلاتور حداکثر می تواند تا نقطه C پایین بیاید اگر پایینتر آمد دیگر نمی توان روی موج چهارم آن حساب باز کرد. اگر باز هم نامفهوم بود با توضیحات بیشتر در خدمت هستم.

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله ZORO نمایش نوشته ها
با سلام
لطفا در مورد خوطوط فیو ناچی وهمچنین طریقه کار کردن با ان را توضیح بدهید.واینکه
با این خوطوط چقد ر روند بازار رو میشه تشخیص داد . با تشکر
سلام،
دوست عزیز در این نرم افزار از ابزار فیبوناجی به سه منظور استفاده می کنیم:
  1. در ترید نوع اول برای تعیین نقاط استاپ لاس ( Stop Loss ) که روی خطوط فیبوناجی رسم شده با چند پیپ فاصله اطمینان قرار می دادیم.
  2. برای پیدا کردن مناطقی که احتمال اتمام و برگشت موج چهارم در آنها وجود دارد که در این پست به طور مفصل توضیح داده شده است: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
  3. برای تعیین اهداف کوتاه مدت در ترید نوع دوم.
طریقه رسم خطوط فیبوناجی نیز در این پست شرح داده شده است:
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
تشکرکنندگان این نوشته: 12 نفر
ahmius (سه شنبه ۲۹ آبان ۸۶), anoori (پنجشنبه ۳۰ آبان ۹۲), FX.market (شنبه ۱۲ آذر ۹۰), gallardolp560 (چهارشنبه ۲۰ مهر ۹۰), ghafari3 (سه شنبه ۲۰ فروردين ۸۷), ghoghnoosepars (يکشنبه ۶ مرداد ۹۲), hamed1 (سه شنبه ۲۹ آبان ۸۶), helper_hamed (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۱), m509gha (چهارشنبه ۱۵ آبان ۸۷), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mehdi1355 (شنبه ۷ خرداد ۹۰), Yash (جمعه ۲۷ مهر ۸۶)
پاسخ

برچسبها
Advanced GET, AGET, نرم افزار الیوت, الیوت, امواج, ادوسندگت

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۷:۴۰

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.