بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory)

امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory) آموزش و تحلیل بازار بر اساس الیوت ویو

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی شنبه ۲۸ مهر ۸۶, ۱۱:۴۶   #11
golden.eagle62
کاربر ارشد

آواتار golden.eagle62

محل سكونت: ایران-فارکس
تشکر از ديگران: 3,890
تشکر از ایشان: 3,169 بار در 772 نوشته
golden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond repute
ارسال پیام از طریق Yahoo به golden.eagle62

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله seroos نمایش نوشته ها
سلام
در یورو دلار در نمودار 4 ساعته موج پنجم تشکیل شده اما به هدف نرسیده اسیلاتور هم داره از صفر دورتر میشه از این طرف در نمودار 1 ساعته موج سوم تشکیل شده و موج چهارم با عدد 4 نام گذاری شده اما هنوز دایره آبی رنگ دور عدد 4 نداریم اسیلاتور به صفر نزدیک میشه تکلیف چیه ؟
با تشکر
سلام. ببخشید آقای Khamosh من دخالت کردم.
موج 5 بعضی اوقات موج 3 را رد نمی کند و به هدف اصلی خودش نمی رسد که به این موج، موج وامانده(5تایی ناقص) می گویند. البته در این مورد موج 5 مقدار کمی از موج 3 را رد کرده است.
ممکن است این اتفاق افتاده و روند صعودی ادامه نداشته باشد و امواج اصلاحی شروع شود.
در ضمن در این بازار قطعیت معنایی ندارد.

یک سئوال از Khamooshعزیز: این برنامه وقتی عدد با دایره آبی زد، یعنی موج تمام شده؟؟

ديروز،‌ به تاريخ پيوسته،
فردا ، رازي است ناگشوده،
اما امروز يك هديه است
golden.eagle62 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 7 نفر
ahmius (سه شنبه ۲۹ آبان ۸۶), ehsanhamidi (پنجشنبه ۲۲ مرداد ۹۴), ghafari3 (سه شنبه ۲۰ فروردين ۸۷), ghoghnoosepars (چهارشنبه ۲۰ آبان ۹۴), helper_hamed (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۱), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), seroos (سه شنبه ۱ آبان ۸۶)
قدیمی شنبه ۲۸ مهر ۸۶, ۱۹:۲۰   #12
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

تشکر از ديگران: 2,173
تشکر از ایشان: 11,983 بار در 2,280 نوشته
Khamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond repute

با سلام خدمت همه دوستان عزیز،
امیدوارم پوزش بنده را بابت تأخیر بپذیرید. به علت مسمومیت بستری بودم. به خواست خدا تا یکی دو ساعت دیگه با جواب سوالات در خدمت دوستان هستم.
Khamoosh آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
ahmius (پنجشنبه ۱ آذر ۸۶), helper_hamed (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۱), marandi (چهارشنبه ۲۶ فروردين ۹۴), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰)
قدیمی شنبه ۲۸ مهر ۸۶, ۲۳:۱۹   #13
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

Khamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond repute

نقل قول:
سلام
در یورو دلار در نمودار 4 ساعته موج پنجم تشکیل شده اما به هدف نرسیده اسیلاتور هم داره از صفر دورتر میشه از این طرف در نمودار 1 ساعته موج سوم تشکیل شده و موج چهارم با عدد 4 نام گذاری شده اما هنوز دایره آبی رنگ دور عدد 4 نداریم اسیلاتور به صفر نزدیک میشه تکلیف چیه ؟
با تشکر
سلام،
نمودار رو بررسی کردم،
ابتدا باید به نمودار یک ساعته توجه کنیم، در این نمودار بهتر است اجازه دهیم که اسیلاتور به صفر برسد در ساعات بعد که نمودار رو بررسی کردم دیده شده که قیمت به سمت پایین تا خط %50 فیبو نزول داشته و در آن زمان اسیلاتور به صفر رسیده است این بدان معنی است که اگر زودتر وارد می شدید احتمال خوردن استاپ بالا بوده است. اما بعد از برقرار بودن شرایط باید تایم فریم 4 ساعته بررسی شود. بله درست گفتید 4 ساعته ساز مخالف نمی زند و در حال ساخت موج پنجم است و نمودار صعودی می باشد.
در پست بعد تاپیک اصلی در مورد نقطه ورود دقیقتر برای ترید نوع اول صحبت خواهم کرد.
تشکرکنندگان این نوشته: 5 نفر
ahmius (پنجشنبه ۱ آذر ۸۶), ghoghnoosepars (چهارشنبه ۹ مرداد ۹۲), helper_hamed (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۱), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), seroos (سه شنبه ۱ آبان ۸۶)
قدیمی شنبه ۲۸ مهر ۸۶, ۲۳:۲۱   #14
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله aska نمایش نوشته ها
با سلام وتشکر مخصوص از جناب خاموش عزیز و همچنین جناب آقای قاری
بسیار استفاده کردم ولذت بردم جدا دمتون گرم
دو تا سوال داشتم
1-این سیستم معاملاتی که دارید بیان می فرمایید کار خودتون هست یا که از جایی نقل می کنید(که در هر صورت ممنون از شما)
2-بک تست یا فوروارد تستی از اون دارید
جدا پیگیر این تاپیک شما هستم
زنده باشید
سلام به شما دوست عزیز و عرض خوش آمدگویی،
امیدوارم مانند سایت سرمایه از اطلاعات خوب شما هم در اینجا استفاده کنیم و تا آخر کار همراه ما باشید. سیستم معاملاتی که در این تاپیک بحث می شود مباحث اصلی آن از راهنمای متعلق به شرکت سازنده این نرم افزار و یک فایل ترجمه شده که بعضی دوستان زحمت آن را کشیده اند گردآوری شده و به صورت یکپارچه به همراه یک سری اطلاعات تکمیلی در اختیار شما دوستان عزیز قرار گرفته است. متأسفانه بک تست یکپارچه ای در اختیار ندارم اما نتیجه از نظر خودم بسیار خوب بوده است. برای فوروارد تست نیز می توانید در تاپیک اصلی پیگیر مطالب و پوزیشن گیری های بنده باشید. طبیعتاً به خاطر محدودیت زمانی امکان شکار همه موقعیت ها وجود ندارد، اما نتیجه قابل قبولی می توان گرفت. اگر در گرفتن پوزیشن ها قوانین را که به تدریج درحال تکمیل است کاملاً رعایت کنید و به آنها پایبند باشید بالای 80 درصد تریدهای شما ( شاید هم بالاتر ) با موفقیت همراه می شود.
تشکرکنندگان این نوشته: 8 نفر
*** AmirReza110 *** (جمعه ۴ اسفند ۹۱), ahmius (پنجشنبه ۱ آذر ۸۶), alirezassd (دوشنبه ۲۶ آذر ۸۶), aska (يکشنبه ۲۹ مهر ۸۶), ghoghnoosepars (چهارشنبه ۲۰ آبان ۹۴), helper_hamed (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۱), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰)
قدیمی شنبه ۲۸ مهر ۸۶, ۲۳:۲۴   #15
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله golden.eagle62 نمایش نوشته ها
سلام. ببخشید آقای Khamosh من دخالت کردم.
موج 5 بعضی اوقات موج 3 را رد نمی کند و به هدف اصلی خودش نمی رسد که به این موج، موج وامانده(5تایی ناقص) می گویند. البته در این مورد موج 5 مقدار کمی از موج 3 را رد کرده است.
ممکن است این اتفاق افتاده و روند صعودی ادامه نداشته باشد و امواج اصلاحی شروع شود.
در ضمن در این بازار قطعیت معنایی ندارد.

یک سئوال از Khamooshعزیز: این برنامه وقتی عدد با دایره آبی زد، یعنی موج تمام شده؟؟
سلام،
دوست عزیز، تشکر فراوان بابت توضیحات خوب شما. دخالت چرا؟
هنگامی که عدد با دایره آبی مشخص می شود این فقط علامتی است که به ما می گوید به احتمال بسیار زیاد موج تمام شده است. شما باید به بقیه شرایط نیز برای ورود به یک پوزیشن توجه کنید و در صورت هماهنگی با آنها ترید کنید. طبیعی است که اگر به فرض مثال در شکل داده شده قیمت از High موج 5 بالاتر رود شماره گذاری موج پنجم توسط نرم افزار تغییر خواهد کرد. اما در مورد شماره گذاری و احتمال خطا در آن، خصوصا در موج پنجم، نکات بسیار مهمی وجود دارد که هنوز به آن نرسیده ایم و در تاپیک اصلی صحبت خواهد شد.
تشکرکنندگان این نوشته: 8 نفر
*** AmirReza110 *** (جمعه ۴ اسفند ۹۱), ahmius (سه شنبه ۲۹ آبان ۸۶), ghafari3 (يکشنبه ۲۹ مهر ۸۶), ghoghnoosepars (چهارشنبه ۹ مرداد ۹۲), golden.eagle62 (يکشنبه ۲۹ مهر ۸۶), helper_hamed (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۱), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), seroos (سه شنبه ۱ آبان ۸۶)
قدیمی يکشنبه ۲۹ مهر ۸۶, ۲۰:۵۲   #16
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله mehran69 نمایش نوشته ها
با سلام
دوست گرامی.بار اول که توصیه های شما را انجام دادم همه چیز درست بود... اما به محض بستن نرم افزار و بازکردن دوباره آن همه چیز ناپدید شده و حتی با عمل کردن مجدد به توصیه ها تصویری مشاهده نمی شود...!؟
سلام،
اگر فرصتش رو داشتید تمام مواردی را که برای رفع اشکال در این تاپیک برای دوستان گفته شده چک کنید، اگر نشد دوباره فایل زیپ شده نرم افزار رو دانلود کنید، تنظیمات آن را مجدداً انجام داده و آن را اجرا کنید. متاتریدر رو هم چک کنید آیا تغییری در آن بوجود نیاورده اید؟ پوشه Expert/Files رو هم چک کنید ببینید که اندیکاتور فایلی را که می خواهید برایتان می سازد یا خیر؟ امیدوارم مشکل شما حل شود.

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله shahbazi110 نمایش نوشته ها
ضمن تشکر از خاموش عزیز من هم در چند سعی اول مشکل دوستان را داشتم ولی با کمی دقت اگر تمامی پارامترهای موجود در عکسهای ضمیمه را انجام دهند هیچ مشکلی ندارد مثلا اگر ترتیب yyyy mm dd را انجام ندهید 4 و5 کندل پراکنده میبینید و یا تیک علامت سوال ها را مثل نونه نباشد و ترتیب high low closeمثل نمونه نباشد مشکل خواهید داشت
نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله golden.eagle62 نمایش نوشته ها
با تشکر از Khamoosh عزیز
نتیجه ی استفاده ی من از از این نرم افزار

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله shahbazi110 نمایش نوشته ها
ضمن تشکر از خاموش عزیز من هم در چند سعی اول مشکل دوستان را داشتم ولی با کمی دقت اگر تمامی پارامترهای موجود در عکسهای ضمیمه را انجام دهند هیچ مشکلی ندارد مثلا اگر ترتیب yyyy mm dd را انجام ندهید 4 و5 کندل پراکنده میبینید و یا تیک علامت سوال ها را مثل نونه نباشد و ترتیب high low closeمثل نمونه نباشد مشکل خواهید داشت
نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله blindguardian نمایش نوشته ها
اقا دمت گرم
اشکال از خودم بود که قسمتی که کلوز و های رو نوشته بود و قسمت yyy mm dd رو درست تنظیم نمیکردم
خداییش اینقدر شب تا صبح باهاش ور رفته بودم دیگه داشتم دیوونه میشدم
خاموش عزیز من چند وقتی مسافرت بودم و بعد از اون هم مشکل داشتم
فکر کنم خیلی عقبم از امشب سعی میکنم از اول اموزش های خوب شما رو پیگیری کنم
خدا به شما عوض خیر بده که دانش خودتون رو خالصانه با دوستان خودتون تقسیم میکنید
شاد باشید
تشکرکنندگان این نوشته: 6 نفر
*** AmirReza110 *** (جمعه ۴ اسفند ۹۱), anoori (پنجشنبه ۳۰ آبان ۹۲), ghoghnoosepars (چهارشنبه ۹ مرداد ۹۲), helper_hamed (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۱), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mehran69 (سه شنبه ۱ آبان ۸۶)
قدیمی سه شنبه ۱ آبان ۸۶, ۲۰:۰۴   #17
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

نقل قول:
سلام
در موقع لود کردن چارتها بعد از زدن دکمه دیتاپس اونجا که می خواهیم مسیر بدیم مثلا داخل درایو فلان .... آیا برای هر چارت باید مسیرش را دوباره اد کنیم ؟ یا می تونیم بذاریم رو مسیر قبلی و اوکی روبزنیم
میتونید بگید عکس رو چه جوری اپلود بکنم ؟
سلام،
تنظیمات Data Paths فقط برای بار اول که نرم افزار رو اجرا می کنید انجام می شود. برای لود کردن چارت ها دیگر نیازی به کلیک دکمه Data Paths ندارید.
در مورد آپلود عکس هم می توانید از سایت [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ] استفاده کنید و بعد از آپلود عکس، آدرسی رو که این سایت در اختیارتان قرار می دهد ( آدرس دوم ) را در متن پیغام در انجمن Paste کنید.
*** AmirReza110 *** (جمعه ۴ اسفند ۹۱), ahmius (پنجشنبه ۱ آذر ۸۶), anoori (پنجشنبه ۳۰ آبان ۹۲), ghoghnoosepars (چهارشنبه ۲۰ آبان ۹۴), helper_hamed (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۱), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), seroos (سه شنبه ۱ آبان ۸۶)
قدیمی پنجشنبه ۳ آبان ۸۶, ۱۱:۰۰   #18
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله am_peg نمایش نوشته ها
سلام جناب khamoosh
ممنون از معرفی نرم افزار. من فایل راهنمای AGet را تقریبا" کامل خواندم. در آن اشاره ای به ابزار TJ's Ellipse شده است. نظرتان در مورد استفاده از این ابزار و Pivot چیست؟
با سلام و تشکر از دقت نظر شما،
در مورد آنها صحبت خواهد شد و بنده نظرات شخصی خودم را خواهم گفت.
*** AmirReza110 *** (جمعه ۴ اسفند ۹۱), ahmius (پنجشنبه ۱ آذر ۸۶), am_peg (پنجشنبه ۳ آبان ۸۶), ghoghnoosepars (چهارشنبه ۲۰ آبان ۹۴), helper_hamed (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۱), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mehdi1355 (شنبه ۷ خرداد ۹۰)
قدیمی پنجشنبه ۳ آبان ۸۶, ۲۰:۳۴   #19
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

نقل قول:
با عرض سلام و خسته نباشید
در نموداریک ساعته پوند دلار موج پنجم کامل شده و میانگین متحرک هم قطع شده و خلاصه تمام شرایط برای فروش مهیاست در نمودار چهار ساعته موج پنجم تشکیل شده اما به هدف دوم نرسیده حال از کجا تشخیص بدیم که به طرف هدف دوم حرکت می کند یا طبق نمودار یک ساعته نزول میکند ؟
سلام،
در نمودار چهارساعته موج پنجم به هدف نرسیده و روند صعودی است. البته اگر در این تایم فریم DMA قطع شده بود می توانست تغییر روند را به دنبال داشته باشد. بنابراین نباید اقدام به فروش نمایید. درضمن بنده نمودار یک ساعته را بررسی کردم DMA به طور واضح قطع نشده است و ظاهراً کندل بعد روی DMA باز شده است نه زیر آن. همیشه یک فاصله اطمینان چند پیپی در نظر بگیرید.

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله chichest نمایش نوشته ها
سلام
در نمودار 4 ساعته موج پنجم با دایره آبی رنگ نامگذاری شده و به هدف اول رسیده اینطور نیست ؟
در نمودار یک ساعته هم باز موج پنجم با دایره آبی رنگ شماره گذاری شده و حتی مقداری هم نزول کرده اما به هدف اول هم نرسیده است (چطور ممکن است موج پنجم شماره گذاری شود اما به هدف اول هم نرسد)
در تایم فریم چهارساعته عدد 5 نامگذاری شده و با اینکه قیمت تا نزدیکی های هدف موج پنجم رفته است اما می توان گفت برای لمس هدف قابل قبول است ( نمودار رو با دقت بیشتری بررسی کردم ) . این نکته را همیشه باید مدنظر داشته باشید که قیمت به محض اینکه از High موج سوم ( در روند صعودی ) رد کرد و یا اینکه توسط نرم افزار تشخیص داده شد که موج پنجم است همواره بالای کندلی که بالاترین High را دارد عدد 5 به همراه دایره آبی دیده میشود چه به هدف موج پنجم برسد چه نرسد. دقت کنید که شماره گذاری نرم افزار تنها فاکتور ما برای ترید بر اساس امواج الیوت نیست.
تشکرکنندگان این نوشته: 9 نفر
*** AmirReza110 *** (جمعه ۴ اسفند ۹۱), ahmius (پنجشنبه ۱ آذر ۸۶), anoori (پنجشنبه ۳۰ آبان ۹۲), ghafari3 (پنجشنبه ۳ آبان ۸۶), ghoghnoosepars (چهارشنبه ۲۰ آبان ۹۴), helper_hamed (سه شنبه ۱۸ مهر ۹۱), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mehdi1355 (شنبه ۷ خرداد ۹۰), seroos (پنجشنبه ۳ آبان ۸۶)
قدیمی جمعه ۴ آبان ۸۶, ۱۷:۰۷   #20
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله yoosef8051 نمایش نوشته ها
با سلام خدمت خاموش عزیز
من در تایم 1 ساعته gbpjpy مشاهده کردم که نرم افزار در حال تکمیل موج چهارم و آماده برای حرکت به هدف که همان موج پنجم است شماره گذاری کرده است وحتی PTI82 بوده که نشان از قوی بودن این دستوره. اما بعد از یکی دو ساعت و باز کردن نرم افزار دیدم در همین تایم فریم اثری از شماره گذاری نیست و فقط حروف A B C که در دایره قرمز وجود داره به نمایش در اومد میتونید بگید دلیلش چیه و این حروفها چی رو میرسونه؟

با تشکر
سلام،
دوست عزیز خوشحال هستم از اینکه در شرایط زنده بازار به یکی از مهمترین مباحث آموزش این نرم افزار و امواج الیوت رسیده اید. در تعطیلی بازار فارکس پیگیر مطالب تاپیک آموزشی باشید تا به خواست خدا به جواب خود برسید.
تشکرکنندگان این نوشته: 5 نفر
*** AmirReza110 *** (دوشنبه ۷ اسفند ۹۱), FX.market (شنبه ۱۲ آذر ۹۰), ghoghnoosepars (چهارشنبه ۲۰ آبان ۹۴), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), yoosef8051 (جمعه ۴ آبان ۸۶)
پاسخ

برچسبها
Advanced GET, AGET, نرم افزار الیوت, الیوت, امواج, ادوسندگت

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۰:۱۴

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.