بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory)

امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory) آموزش و تحلیل بازار بر اساس الیوت ویو

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی دوشنبه ۸ ارديبهشت ۹۳, ۰۰:۱۲   #151
PINK-LOVE
کاربر ارشد

آواتار PINK-LOVE

محل سكونت: Darkness...
تشکر از ديگران: 6,011
تشکر از ایشان: 9,521 بار در 827 نوشته
PINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله alester نمایش نوشته ها
دوستان فارکسی لطفا کمک کنید

بخدا دیگه خسته شدم از بسن ادونس گت و دیتا اکسپورت و الویو نصب کردم و پاک کردم

یک نرم افزار میخوام برای شمارش امواج الیوت

هیچکدوم یا کار نمیکنه یا ناقص هستند

نرم افزار ال ویو رو نصب کردم متاسفانه نمی تونم با متا تریدر مچش کنم چارت رو نمیاره یعنی اون اکسپرت مربوطه ElwaveMetaTraderPluginScript.ex4 نمیاد تو متاتریدر هر چی هم دنبالش گشتم پیدا نکردم فقط یکجایی بود برای دانلود که اونم دلار می گرفت

لطفا کمک کنید
درود
یادش بخیر با اسم این نرم افزار یاد استاد سلیمی افتادم و تاپیک ایشون سرمایه!
اگر اشتباه نکنم و یادم مونده باشه شما این فایل رو میتونید در قسمت اسکریپت پلتفرومی که روی اون نصبش کردید پیدا کنید و به همین نام در قسمت اسکریپت پلتفروم شما ذخیره شده.
اگر علاقه به تئوری الیوت دارید به نظر من شروع کنید کلیاتشو یاد گرفتن و کم کم شروع کنید به شمارش امواج به صورت دستی در تایم فریم های بالاتر از 4 ساعته و به مرور نقاط ضعف و قوت شمارشهای خود را متوجه میشوید هرچه باشد نرم افزار هست و زیاد قابل اتکا نیست و بهتر است خودتان این کار را انجام دهید.
موفق باشید.
PINK-LOVE آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 5 نفر
alester (دوشنبه ۸ ارديبهشت ۹۳), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۹ بهمن ۹۴), majidlars (دوشنبه ۸ ارديبهشت ۹۳), mohsen kh (دوشنبه ۸ ارديبهشت ۹۳), mohsenra1361 (دوشنبه ۸ ارديبهشت ۹۳)
قدیمی دوشنبه ۸ ارديبهشت ۹۳, ۱۰:۴۴   #152
alester
کاربر فعال

آواتار alester

تشکر از ديگران: 138
تشکر از ایشان: 497 بار در 156 نوشته
alester is a jewel in the roughalester is a jewel in the roughalester is a jewel in the roughalester is a jewel in the roughalester is a jewel in the roughalester is a jewel in the roughalester is a jewel in the roughalester is a jewel in the rough

فقط بخاطر شمارش امواج نمی خوام ابزارهای دیگه ای داره مثل فیبوی زمانی و فیبوی اکسپنشن که بخاطر اونها بیشتر لازمش دارم

حرفه ای ها منتظر فرصت اند اما اماتورها پا برهنه وسط بازار می پرند!

alester آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۹ بهمن ۹۴), hasanh (چهارشنبه ۱۵ مرداد ۹۳), PINK-LOVE (دوشنبه ۸ ارديبهشت ۹۳)
قدیمی چهارشنبه ۱۵ مرداد ۹۳, ۱۳:۰۴   #153
mohamadhunter
کاربر عادی

آواتار mohamadhunter

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: 3 بار در 2 نوشته
mohamadhunter is on a distinguished road
پیش فرض سلام

سلام دوستان من یک مشکلی با elwave دارم اونو که این برنامه ریز موچ ها رو برای من نشون نمیده
چون میخواستم شمارش دستی رو یاد بگیرم ولی متاسفانه شمارش ریز موج ها مشخص نیست
و ایا میشه با کمک این نرم افزار الگوهای هارمونیکم شناسایی کرد؟
و یک گزینه تو wave tree بوذ د که حالت های شماره گراری موج رو نشون میده ایا میشه برای ریز موج ا این کارو کرد و مثلا من روی یک بخش از چارت زوم کنم و ریز موچ ها و انواع شماره گزاری هاشو یررسی کنم
راستش شماره گزاری امواجش انقد کوچیکه که چشمم نمیبینه نمیشه یزرگش کرد فونتشو؟
mohamadhunter آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۹ بهمن ۹۴), hasanh (چهارشنبه ۱۵ مرداد ۹۳)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۱۳:۵۲

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.