بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory)

امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory) آموزش و تحلیل بازار بر اساس الیوت ویو

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی پنجشنبه ۵ دي ۸۷, ۲۲:۵۵   #11
commerçant
کاربر ارشد

آواتار commerçant

تشکر از ديگران: 842
تشکر از ایشان: 928 بار در 297 نوشته
commerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant future

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله mohsen2000 نمایش نوشته ها
سلام آقای غفاری یه سئوال داشتم معمولا ایدیکاتورها رو در قسمت کاستوم انیکیتور جستجو می کنند و بعد روی چارت می اندازند ولی هر سه اندیکاتور که فایل ضمیمه آنها رو قرار دادید در قسمت اندیکاتورها نیستند چه کار باید کرد ؟ البته همنطور که فرمودید در قسمت تمپلت کپی شده اند با تشکر از جنابعالی و بقیه دوستان
قايل Live Chart Export.ex4 هست كه حتما در قسمت انديكاتورها وجود دارد. ساير فايلهايي كه جناب غفاري زحمتشو كشيدن، همونطور كه خود شما هم اشاره كردين Template هستن كه در حقيقت تنظيمات انجام شده رو براي استفاده از انديكاتور به همراه دارد.
commerçant آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 6 نفر
amir_gh642002 (جمعه ۱۹ آبان ۹۱), FXRamin (دوشنبه ۱۷ آبان ۸۹), ghafari3 (شنبه ۷ دي ۸۷), iranbox (جمعه ۲۸ آبان ۸۹), jaber2010 (جمعه ۶ دي ۸۷), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰)
قدیمی شنبه ۷ دي ۸۷, ۰۰:۰۰   #12
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

تشکر از ديگران: 21,353
تشکر از ایشان: 52,914 بار در 13,881 نوشته
OldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله mohsen2000 نمایش نوشته ها
سلام آقای غفاری یه سئوال داشتم معمولا ایندیکاتورها رو در قسمت کاستوم انیکیتور جستجو می کنند و بعد روی چارت می اندازند ولی هر سه اندیکاتور که فایل ضمیمه آنها رو قرار دادید در قسمت اندیکاتورها نیستند چه کار باید کرد ؟ البته همنطور که فرمودید در قسمت تمپلت کپی شده اند با تشکر از جنابعالی و بقیه دوستان
نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله commerçant نمایش نوشته ها
قايل Live Chart Export.ex4 هست كه حتما در قسمت انديكاتورها وجود دارد. ساير فايلهايي كه جناب غفاري زحمتشو كشيدن، همونطور كه خود شما هم اشاره كردين Template هستن كه در حقيقت تنظيمات انجام شده رو براي استفاده از انديكاتور به همراه دارد.
تشکر از commerçant عزیز.

همونطوری که جناب باقری گفتند ، فایل [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ] را در پوشه ی MetaTrader 4\experts\indicators کپی می کنیم و فایلهای تمپلیت را در پوشه ی
MetaTrader 4\templates

اندیکاتور در متاتریدر در بخش Custom Indicator قرار می گیرد:

فایلهای Template با رایت کلیک روی چارت در دسترس خواهند بود:

OldModir3 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
Alireza.g (سه شنبه ۱۹ آذر ۹۲), commerçant (شنبه ۷ دي ۸۷), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mohsen2000 (دوشنبه ۹ دي ۸۷)
قدیمی جمعه ۱۱ بهمن ۸۷, ۰۲:۵۹   #13
P.I.A.N.I.S.T
کاربر ارشد

آواتار P.I.A.N.I.S.T

تشکر از ديگران: 641
تشکر از ایشان: 483 بار در 211 نوشته
P.I.A.N.I.S.T is on a distinguished roadP.I.A.N.I.S.T is on a distinguished roadP.I.A.N.I.S.T is on a distinguished roadP.I.A.N.I.S.T is on a distinguished roadP.I.A.N.I.S.T is on a distinguished roadP.I.A.N.I.S.T is on a distinguished roadP.I.A.N.I.S.T is on a distinguished roadP.I.A.N.I.S.T is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق MSN به P.I.A.N.I.S.T ارسال پیام از طریق Yahoo به P.I.A.N.I.S.T ارسال پیام از طریق ™Skype به P.I.A.N.I.S.T
اقای غفاری اندیکاتور روی متاتریدر Windsor جواب نمیده هم وقتی که کپی میکنم توی فولدر اندیکاتور و متارو باز و بسته میکنم در قسمت اندیکاتورها نشون نمیده وقتی هم از یه جای دیگه تمپلت اماده رو روی چارت اتچ میکنم وقتی تایم فریم رو عوض میکنم تمپلت میپره یا وقتی میخام از قسمت Indicator List نگاه کنم این گزینه وجود نداره.

تو قسمت تنظیمات متا هم تنظیم خاصی ندیدم.
قدیمی جمعه ۱۱ بهمن ۸۷, ۰۹:۲۹   #14
commerçant
کاربر ارشد

آواتار commerçant

commerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant futurecommerçant has a brilliant future

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله P.I.A.N.I.S.T نمایش نوشته ها
اقای غفاری اندیکاتور روی متاتریدر Windsor جواب نمیده هم وقتی که کپی میکنم توی فولدر اندیکاتور و متارو باز و بسته میکنم در قسمت اندیکاتورها نشون نمیده وقتی هم از یه جای دیگه تمپلت اماده رو روی چارت اتچ میکنم وقتی تایم فریم رو عوض میکنم تمپلت میپره یا وقتی میخام از قسمت Indicator List نگاه کنم این گزینه وجود نداره.

تو قسمت تنظیمات متا هم تنظیم خاصی ندیدم.
با كسب اجازه از جناب غفاري
شما بايد دنبال اين انديكاتور در قسمت Custom Indicators مربوط به متاتريدر باشيد. و توجه داشته باشيد كه اگر از Template هاي آماده شده توسط جناب غفاري استفاده مي‌كنيد، انديكاتور فقط روي يك تايم فريم ست شده و با تعويض تايم فريم انديكاتور هم حذف مي‌شه و فقط روي همون تايم فريم مربوط نمايش داده مي‌شود.
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
ghafari3 (جمعه ۱۱ بهمن ۸۷), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), Nice dragon (جمعه ۱۱ بهمن ۸۷), P.I.A.N.I.S.T (جمعه ۱۱ بهمن ۸۷)
قدیمی جمعه ۱۱ بهمن ۸۷, ۱۰:۳۸   #15
P.I.A.N.I.S.T
کاربر ارشد

آواتار P.I.A.N.I.S.T

P.I.A.N.I.S.T is on a distinguished roadP.I.A.N.I.S.T is on a distinguished roadP.I.A.N.I.S.T is on a distinguished roadP.I.A.N.I.S.T is on a distinguished roadP.I.A.N.I.S.T is on a distinguished roadP.I.A.N.I.S.T is on a distinguished roadP.I.A.N.I.S.T is on a distinguished roadP.I.A.N.I.S.T is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق MSN به P.I.A.N.I.S.T ارسال پیام از طریق Yahoo به P.I.A.N.I.S.T ارسال پیام از طریق ™Skype به P.I.A.N.I.S.T
نقل قول:
با كسب اجازه از جناب غفاري
شما بايد دنبال اين انديكاتور در قسمت Custom Indicators مربوط به متاتريدر باشيد. و توجه داشته باشيد كه اگر از Template هاي آماده شده توسط جناب غفاري استفاده مي‌كنيد، انديكاتور فقط روي يك تايم فريم ست شده و با تعويض تايم فريم انديكاتور هم حذف مي‌شه و فقط روي همون تايم فريم مربوط نمايش داده مي‌شود.
با تشکر از شما, Custom Indicators رو هم نگاه کردم نیست.
از تمپلتی که از روی متاتریدر فیبو Save کردم استفاده میکنم و روی متاتریدر فیبو هیچ مشکلی نیست و همه تایم فریمها اپدیت میشن.
قدیمی جمعه ۱۱ بهمن ۸۷, ۱۳:۲۸   #16
P.I.A.N.I.S.T
کاربر ارشد

آواتار P.I.A.N.I.S.T

Smile

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله P.I.A.N.I.S.T نمایش نوشته ها
با تشکر از شما, Custom Indicators رو هم نگاه کردم نیست.
از تمپلتی که از روی متاتریدر فیبو Save کردم استفاده میکنم و روی متاتریدر فیبو هیچ مشکلی نیست و همه تایم فریمها اپدیت میشن.

مشکل حل شد. چون از تمپلت اماده استفاده میکردم این مشکل پیش اومده بود ولی وقتی خود اندیکاتور رو تو قسمت اندیکاتورها گذاشتم مشکل حل شد.
با تشکر از دوستان.
ghafari3 (جمعه ۱۱ بهمن ۸۷), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰)
قدیمی چهارشنبه ۱۶ بهمن ۸۷, ۲۰:۵۴   #17
rsrm
کاربر عادی

آواتار rsrm

تشکر از ديگران: 2
تشکر از ایشان: 3 بار در 2 نوشته
rsrm is on a distinguished road

نقل قول:
با درود فراوان،

انديكاتور قبلي كه براي AG استفاده مي‌كرديم، به منظور ايجاد چارتها به طوريكه قابل استفاده براي AG باشه، تايم فريمها رو با دستكاري تاريخها به روزانه تبديل مي‌كرد و ممكنه كه ما تايم و تاريخ دقيق كندلها رو هم براي بعضي نرم‌افزارهاي ديگه لازم داشته باشيم.

به همين منظور من انديكاتور قبليمو تغييرات دادم و سه پارامتر جديد بهش اضافه كردم.

1- GenerateRealCharts:
اگه اين گزينه غيرفعال باشه، دقيقا مثل انديكاتور قبلي فقط چارتهاي AG رو ايجاد مي‌كنه. اگه اين گزينه رو فعال كنيد اونوقت علاوه بر يجاد چارتهاي مورد نياز AG، در تايم فريمهاي مورد نظر شما كندلها رو با تاريخ و ساعت دقيقشون هم به خروجي مي‌فرسته و يك سري فايل جديد ايجاد مي‌كنه.

2- FileFolderForAG
3- FileFolderForRealCharts
به منظور جدا كردن فايلهاي ايجاد شده، شما با انتخاب نام مورد نظر براي هر سري از چارتها، انديكاتور فايلها را در فولدر مورد نظر شما ايجاد خواهد كرد. در اينصورت تعداد فايلها در فولدر زياد نشده و انتخاب چارت و پيدا كردن آن راحتتر خواهد شد.
نكته:براي اين پارامتر فقط يك نام انتخاب كنيد و از بكار بردن كاراكترهايي مثل \, |, / و غيره كه براي نام فولدر معتبر نيست استفاده نكنيد. همچنين توجه داشته باشيد كه فولدر انتخاب شده توسط شما در شاخه MetaTrader\experts\files به عنوان يك زير شاخه ايجاد خواهد شد.
پس از انجام اينكار تنظيمات مربوط به AG و يا نرم‌افزار خود را براي خواندن چارتها از فولدر جديد تغيير دهيد.

نكته ديگه اينكه فرمت تاريخ در خروجي به صورت YYYYMMDD و يا در مورد بعضي ديگه از نرم‌افزارها مثل Dynamic Trader به صورت CCYYMMDD و فرمت ساعت در خروجي به صورت HHMMSS مي‌باشد.

اميدوارم كه مورد استفاده قرار بگيره.
با سلام
من نمیتونم اندیکاتور را روی چارت قرار بدم لطفا توضیح بدید.
rsrm آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی چهارشنبه ۱۶ بهمن ۸۷, ۲۱:۰۵   #18
commerçant
کاربر ارشد

آواتار commerçant

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله rsrm نمایش نوشته ها
با سلام
من نمیتونم اندیکاتور را روی چارت قرار بدم لطفا توضیح بدید.
پستهاي 9 و 12 همين تاپيك را ببينيد.
توجه كنيد كه اين انديكاتور را فقط روي يك تايم فريم فعال مي‌كنيم.
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
ghafari3 (چهارشنبه ۱۶ بهمن ۸۷), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰)
قدیمی دوشنبه ۱۷ آبان ۸۹, ۱۶:۵۸   #19
yakamoooz
کاربر عادی

آواتار yakamoooz

تشکر از ديگران: 2
تشکر از ایشان: 2 بار در يک نوشته
yakamoooz is on a distinguished road

متاسفانه تمام روش ها رو امتحان کردم اندیکاتور live chart exportفقط پیغام خطا میده بصورت زیر
Live Chart Export: invalid filename for FileOpen function
Live Chart Export EURUSD..,M15: Cannot open file. Error: 4101
yakamoooz آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی دوشنبه ۱۷ آبان ۸۹, ۱۸:۰۹   #20
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

تشکر از ديگران: 21,353
تشکر از ایشان: 52,914 بار در 13,881 نوشته
OldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله yakamoooz نمایش نوشته ها
متاسفانه تمام روش ها رو امتحان کردم اندیکاتور live chart exportفقط پیغام خطا میده بصورت زیر
Live Chart Export: invalid filename for FileOpen function
Live Chart Export EURUSD..,M15: Cannot open file. Error: 4101
سلام.

اندیکاتور چندین مرتبه تست شده و هیچ مشکلی ندارد.

از تمپلیت های موجود در پست 9 استفاده کنید:

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

OldModir3 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
iranbox (جمعه ۲۸ آبان ۸۹), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۱۳:۲۶

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.