بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory)

امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory) آموزش و تحلیل بازار بر اساس الیوت ویو

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی يکشنبه ۳ بهمن ۸۹, ۱۲:۵۷   #21
FX118
کاربر عادی

آواتار FX118

تشکر از ديگران: 35
تشکر از ایشان: 8 بار در 2 نوشته
FX118 is on a distinguished road

برای اینکه فقط چند تایم خاص(m30 , h1 , h4) رو اکسپورت کنیم چه تغییری توی این اندیکاتور باید داد؟ و چطور؟
ممنون
FX118 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
siamakfaraji (پنجشنبه ۳ شهريور ۹۰)
قدیمی يکشنبه ۳ بهمن ۸۹, ۱۳:۴۶   #22
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

تشکر از ديگران: 21,353
تشکر از ایشان: 52,916 بار در 13,881 نوشته
OldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله FX118 نمایش نوشته ها
برای اینکه فقط چند تایم خاص(m30 , h1 , h4) رو اکسپورت کنیم چه تغییری توی این اندیکاتور باید داد؟ و چطور؟
ممنون
نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله ghafari3 نمایش نوشته ها
اگر اعداد مربوط به ChartNumbers در بخش تنظیمات اندیکاتور اشتباه قرار داده شوند ، فایل های خروجی ایجاد نمی شوند.

اگر اندیکاتور را برروی چارت 15 دقیقه ای Attach می کنید، عدد مربوط به ChartNumbers را حداکثر برروی 7 قرار دهید. به این ترتیب تایمهای 15 ، 30 ، 60 ، 240 ، 1440 ، 10080 و 43200 (از 15 دقیقه ای تا چارت یک ماهه) را در Advanced GET یا Dynamic Trader خواهید داشت.

اگر اندیکاتور را برروی چارت 30 دقیقه ای Attach می کنید، عدد مربوط به ChartNumbers را حداکثر برروی 6 قرار دهید. به این ترتیب تایمهای 30 ، 60 ، 240 ، 1440 ، 10080 و 43200 (از 30 دقیقه ای تا چارت یک ماهه) را در Advanced GET یا Dynamic Trader خواهید داشت.

اگر اندیکاتور را برروی چارت 60 دقیقه ای (یکساعته) Attach می کنید، عدد مربوط به ChartNumbers را حداکثر برروی 5 قرار دهید. به این ترتیب تایمهای 60 ، 240 ، 1440 ، 10080 و 43200 (از 60 دقیقه ای تا چارت یک ماهه) را در Advanced GET یا Dynamic Trader خواهید داشت.

و ...

به عنوان مثال اگر در تایم 30 دقیقه ای عدد ChartNumbers را برروی 7 قرار دهید ، فایلهای خروجی ایجاد نمی شوند.

فایل های Template برای سه تایم 15 ، 30 و H1 را می توانید از ضمیمه ی پست دانلود کنید:
(تعداد بارهای خروجی (Number of Bars) برروی 3000 تنظیم شده است) (فایل ها را به پوشه ی MetaTrader 4\templates کپی کنید)
سلام.

با تغییر عدد ChartNumbers با توجه به تایم فریمی که چارت در حال نمایش است، دیتا خروجی داده می شود.

موفق باشید.

OldModir3 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی يکشنبه ۳ بهمن ۸۹, ۱۴:۰۴   #23
smmfx
کاربر فعال

آواتار smmfx

تشکر از ديگران: 1,790
تشکر از ایشان: 927 بار در 125 نوشته
smmfx has a brilliant futuresmmfx has a brilliant futuresmmfx has a brilliant futuresmmfx has a brilliant futuresmmfx has a brilliant futuresmmfx has a brilliant futuresmmfx has a brilliant futuresmmfx has a brilliant futuresmmfx has a brilliant futuresmmfx has a brilliant futuresmmfx has a brilliant future

سلام
از کجا میونم اطلاعات مربوط به نحو ه کاربرد این اندیکاتور و AG رومطالعه کنم؟
با تشکر
قدیمی يکشنبه ۳ بهمن ۸۹, ۱۵:۲۳   #24
FX118
کاربر عادی

آواتار FX118

تشکر از ديگران: 35
تشکر از ایشان: 8 بار در 2 نوشته
FX118 is on a distinguished road

ممنون از شما جناب غفاری. ولی منظور من فقط اکسپورت کردن همین سه تایم هست. الان دوباره امتحان کردم که نکنه من اشتباه کرده باشم اما وقتی عدد رو روی ۳ تنظیم کردم و حتی اندیکاتور رو برای همین ۳ تایم فعال کردم باز هم تایم های روزانه و هفتگی و ماهانه رو هم خودش اکسپورت کرد.
مشکل من اینه که صفحه لود شدن ادونس گت خیلی شلوغ شده و میخوام با این کار خلوتش کنم.
با چه برنامه ای میشه فایل های اندیکاتور رو ویرایش کرد؟
ممنون
FX118 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی دوشنبه ۴ بهمن ۸۹, ۱۳:۲۹   #25
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

OldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله smmfx نمایش نوشته ها
سلام
از کجا میونم اطلاعات مربوط به نحو ه کاربرد این اندیکاتور و AG رومطالعه کنم؟
با تشکر
سلام.

نحوه ی کاربرد اندیکاتور را در صفحه ی اول همین تاپیک ببینید.

آموزش ادوسندگت را در لینک زیر ببینید:

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

سئوالات خود را در تاپیک زیر مطرح نمایید:

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ] ( [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ] [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ] [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ] ... [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ])

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله FX118 نمایش نوشته ها
ممنون از شما جناب غفاری. ولی منظور من فقط اکسپورت کردن همین سه تایم هست. الان دوباره امتحان کردم که نکنه من اشتباه کرده باشم اما وقتی عدد رو روی ۳ تنظیم کردم و حتی اندیکاتور رو برای همین ۳ تایم فعال کردم باز هم تایم های روزانه و هفتگی و ماهانه رو هم خودش اکسپورت کرد.
مشکل من اینه که صفحه لود شدن ادونس گت خیلی شلوغ شده و میخوام با این کار خلوتش کنم.
با چه برنامه ای میشه فایل های اندیکاتور رو ویرایش کرد؟
ممنون
فرضاً قصد دارید سه تایم 15، 30 و 60 را داشته باشید. اندیکاتور را روی چارت 15 دقیقه ای اتچ کنید و عدد را 3 وارد کنید.

برای اینکه دیتاهای قبلی حذف شوند در محل نصب متاتریدر، فایل های موجود در پوشه ی experts\files\Advanced GET را حذف کنید.

توجه داشته باشد اگر در متاتریدر تایم فریم را تغییر دهید، فرضاً چارت 1 ساعته را برای چند لحظه ببینید، 3 تایم بالاتر خروجی داده می شود. راه حل در این صورت اینست که زمانیکه اندیکاتور را روی چارت اتچ می کنید در بخش تنظیمات Visualization، فقط تایم 15 دقیقه ای را فعال کنید.

موفق باشید.

تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
FX118 (سه شنبه ۵ بهمن ۸۹), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), smmfx (سه شنبه ۵ بهمن ۸۹)
قدیمی پنجشنبه ۳ شهريور ۹۰, ۱۰:۳۳   #26
siamakfaraji
کاربر عادی

آواتار siamakfaraji

تشکر از ديگران: 17
تشکر از ایشان: 8 بار در 5 نوشته
siamakfaraji is on a distinguished road

جناب غفاری عزیز خسته نباشید.الان وقتی new chart رو انتخاب می کنم یه اروری میده invaled argument to time encode که عدد چارت نامبرز رو هم روی 4 گذاشتم.number burs رو هم روی 1000.این ارور چیه؟با تشکر
siamakfaraji آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی پنجشنبه ۳ شهريور ۹۰, ۱۶:۰۴   #27
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله siamakfaraji نمایش نوشته ها
جناب غفاری عزیز خسته نباشید.الان وقتی new chart رو انتخاب می کنم یه اروری میده invaled argument to time encode که عدد چارت نامبرز رو هم روی 4 گذاشتم.number burs رو هم روی 1000.این ارور چیه؟با تشکر
سلام.

از تمپلیت های معرفی شده در پست زیر استفاده کنید و ببینید مشکل حل می شود یا خیر:

siamakfaraji (جمعه ۴ شهريور ۹۰)
قدیمی جمعه ۴ شهريور ۹۰, ۰۸:۱۲   #28
siamakfaraji
کاربر عادی

آواتار siamakfaraji

تشکر از ديگران: 17
تشکر از ایشان: 8 بار در 5 نوشته
siamakfaraji is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله ghafari3 نمایش نوشته ها
سلام.

از تمپلیت های معرفی شده در پست زیر استفاده کنید و ببینید مشکل حل می شود یا خیر:
ممنون جناب غفاری عزیز.مشکل در تنظیم نوع تایم بود چون فکر نمی کردم انقدر مهم باشه به تنظیم دیفالتش دست نزده بودم.با تشکر
siamakfaraji آفلاين است   پاسخ با نقل قول
ghafari3 (جمعه ۴ شهريور ۹۰)
قدیمی چهارشنبه ۱۰ اسفند ۹۰, ۰۱:۰۷   #29
aelhamian
کاربر عادی

آواتار aelhamian

تشکر از ديگران: 68
تشکر از ایشان: 191 بار در 28 نوشته
aelhamian is on a distinguished roadaelhamian is on a distinguished roadaelhamian is on a distinguished roadaelhamian is on a distinguished road

سلام دوست عزیز
من یک سوال داشتم این فایل شما روی meta trader 5 کار میکنه ؟ اگه نه من برای متاتریدر 5 چیکار باید بکنم مرسی
آرش
aelhamian آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی چهارشنبه ۲۴ اسفند ۹۰, ۰۸:۵۴   #30
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله aelhamian نمایش نوشته ها
سلام دوست عزیز
من یک سوال داشتم این فایل شما روی meta trader 5 کار میکنه ؟ اگه نه من برای متاتریدر 5 چیکار باید بکنم مرسی
آرش
سلام.

خیر. در MT5 قابل استفاده نیست.

پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۷:۴۲

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.