بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory)

امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory) آموزش و تحلیل بازار بر اساس الیوت ویو

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی چهارشنبه ۱۶ مهر ۹۳, ۱۳:۳۷   #31
sobh1384
کاربر عادی

آواتار sobh1384

تشکر از ديگران: 99
تشکر از ایشان: 27 بار در 8 نوشته
sobh1384 is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله arash6208 نمایش نوشته ها
سلام به همه اعضا ، دوستان من به یه مشکلی برخوردم و ممنون خواهم بود اگه کسی بتونه کمکم کنه ،نرم افزار elwave رو نصب کردم ولی برای انتقال دیتای real به مشکل می خورم و انجام نمیشه با توجه به مطالبی که در پستهای قبل و جاهای دیگه مطالعه کردم ، روشهای مختلفی رو انجام دادم که در زیر واستون می نویسم :

1- وقتی اسکریپت ElwaveMetaTraderPluginScript.ex4 رو روی چارت اعمال می کنم پیغامی در برنامه ی meta ظاهر نمی شود و پس از این در برنامه elwave در قسمت new chart پس از انتخاب Meta trader بعنوان provider و انتخاب جفت ارز مورد نظر (که اسکریپت را روی آن در Meta اجرا کرده بودم) در قسمت symbol و زدن کلید open چارت بصورت عکس زیر باز می شود .
فایل پیوست 3251

2- با توجه به توصیه یکی از اعضا برنامه Meta trader را در درایو دیگری غیر از درایو c نصب کردم ولی در هنگام نصب برنامه elwave در قسمتی که بایستی مسیر برنامه ی Meta مورد نظرتان را معرفی کنید ، برنامه قادر به تشخیص برنامه Meta نبود ، لذا این پروژه نیز به شکست انجامید .

3- با توجه به توصیه دوست دیگری در همین فوروم از اندیکاتور DT Data Exporter v.ex4 جهت انتقال داده استفاده کردم که پس از اجرای بر روی جفت ارز مورد نظر در Meta ، فایل مورد نظر در پوشه ی MQL/File ذخیره شد و در برنامه ی elwave مسیر همین پوشه را دادم و چارت آن در elwave بدون مشکلی ایجاد شد ولی باز داده های real time بازار را ندارم .البته پس از گذشت مدت زمانی وقتی دوباره به پوشه MQL/File می روم فایل ذخیره شده بصورت مرتب آپدیت شده است ولی نمی دانم چرا در چارت elwave این تغییر صورت نمی گیرد. و این پروژه نیز به شکست انجامید .

4- با توجه به فیلم های آموزشی جناب سلیمی و توصیه ایشان به استفاده از اندیکاتور FarhadMetatoElwave.ex4 ، از این اندیکاتور استفاده کردم که شرایط مشابه گزینه 3 (گزینه قبلی) اتفاق افتاد . این نیز به شکست انجامید .

5 - با توجه به توضیحات و مطالب دوست دیگری در این فوروم از اکسپرت elliot_confirm-Geologist.blogfa.com.ex5 استفاده کردم و انرا در پوشه MQL/expert کپی کردم .ولی در برنامه Meta در قسمت /Expert/Navigator/ ، وجود ندارد(لازم بذکر است که پس از کپی Meta را بستم و دوباره باز کردم). این نیز به شکست انجامید.

6- با توجه به فیلم های آقای سلیمی بصورت دستی فابل جفت ارز مورد نظرم را در قسمتی از کامپیوترم save کردم و در elwave آنرا باز نمودم(تا اینجا کار بخوبی پیش رفت)، سپس در قسمت price data/realtime data feed مطابق با توضیح ایشان (جفت ارز مورد نظر)MT4 - BID/ASK - SYMBOL را وارد کردم و پس از زدن دکمه OK ، درخواست تعیین مسیر Save برای داده ها رو داد که روی خود فایلی که در بالا اشاره کردم مسیر دادم( که نمی دانم کار درست یا غلطی است ، منظورم از فایل مورد نظر همان است که در بالا گفتم - در قسمتی از کامپیوترم ذخیره کردم-)، که ظاهرا این نیز به شکست انجامید

7- خودم فکر می کنم تنها راه نرفته استفاده از elwave 7.6 باشد که هنوز تست نکرده ام ولی اگه اشتباه نکنم یکی از دوستان در همین فوروم فرموده اند که راحت تر است از elwave 9.5 جهت انتقال داده های real time بازار

با توجه به مطالب بالا اگر به نظر شما مسیری رو اشتباه رفتم یا مسیر دیگه ای رو شما پیشنهاد می کنید ، خوشحال می شوم راهنماییم کنید .

با تشکر از وقتی که گذاشتین واسه مطالعه
با سلام
من هم راههای زیادی رو رفتم حتی با الویو 7.6 هم تست کردم ولی جوابی نگرفتم.
به نظر من علت این مشکل، فرمت خروجی تاریخ و زمان هست که متاتریدر تولید میکنه، اگر دقت کرده باشید هنگامی که قیمت حرکت جدیدی انجام میده، در نوار استاتوس الویو پیغامی میاد که میگه تاریخ نامعتبره و در نتیجه اطلاعات نادیده گرفته میشه. به نظر من باید کاری کرد که تاریخی که متاتریدر خروجی میده برای الویو قابل خوندن باشه. من هر کاری کردم نتونستم اگر به نتیجه ای رسیدید خوشحال میشم که مطرح کنید.
sobh1384 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی پنجشنبه ۱۷ مهر ۹۳, ۱۶:۴۶   #32
sobh1384
کاربر عادی

آواتار sobh1384

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله arash6208 نمایش نوشته ها
سلام به همه اعضا ، دوستان من به یه مشکلی برخوردم و ممنون خواهم بود اگه کسی بتونه کمکم کنه ،نرم افزار elwave رو نصب کردم ولی برای انتقال دیتای real به مشکل می خورم و انجام نمیشه با توجه به مطالبی که در پستهای قبل و جاهای دیگه مطالعه کردم ، روشهای مختلفی رو انجام دادم که در زیر واستون می نویسم :

1- وقتی اسکریپت ElwaveMetaTraderPluginScript.ex4 رو روی چارت اعمال می کنم پیغامی در برنامه ی meta ظاهر نمی شود و پس از این در برنامه elwave در قسمت new chart پس از انتخاب Meta trader بعنوان provider و انتخاب جفت ارز مورد نظر (که اسکریپت را روی آن در Meta اجرا کرده بودم) در قسمت symbol و زدن کلید open چارت بصورت عکس زیر باز می شود .
فایل پیوست 3251

2- با توجه به توصیه یکی از اعضا برنامه Meta trader را در درایو دیگری غیر از درایو c نصب کردم ولی در هنگام نصب برنامه elwave در قسمتی که بایستی مسیر برنامه ی Meta مورد نظرتان را معرفی کنید ، برنامه قادر به تشخیص برنامه Meta نبود ، لذا این پروژه نیز به شکست انجامید .

3- با توجه به توصیه دوست دیگری در همین فوروم از اندیکاتور DT Data Exporter v.ex4 جهت انتقال داده استفاده کردم که پس از اجرای بر روی جفت ارز مورد نظر در Meta ، فایل مورد نظر در پوشه ی MQL/File ذخیره شد و در برنامه ی elwave مسیر همین پوشه را دادم و چارت آن در elwave بدون مشکلی ایجاد شد ولی باز داده های real time بازار را ندارم .البته پس از گذشت مدت زمانی وقتی دوباره به پوشه MQL/File می روم فایل ذخیره شده بصورت مرتب آپدیت شده است ولی نمی دانم چرا در چارت elwave این تغییر صورت نمی گیرد. و این پروژه نیز به شکست انجامید .

4- با توجه به فیلم های آموزشی جناب سلیمی و توصیه ایشان به استفاده از اندیکاتور FarhadMetatoElwave.ex4 ، از این اندیکاتور استفاده کردم که شرایط مشابه گزینه 3 (گزینه قبلی) اتفاق افتاد . این نیز به شکست انجامید .

5 - با توجه به توضیحات و مطالب دوست دیگری در این فوروم از اکسپرت elliot_confirm-Geologist.blogfa.com.ex5 استفاده کردم و انرا در پوشه MQL/expert کپی کردم .ولی در برنامه Meta در قسمت /Expert/Navigator/ ، وجود ندارد(لازم بذکر است که پس از کپی Meta را بستم و دوباره باز کردم). این نیز به شکست انجامید.

6- با توجه به فیلم های آقای سلیمی بصورت دستی فابل جفت ارز مورد نظرم را در قسمتی از کامپیوترم save کردم و در elwave آنرا باز نمودم(تا اینجا کار بخوبی پیش رفت)، سپس در قسمت price data/realtime data feed مطابق با توضیح ایشان (جفت ارز مورد نظر)MT4 - BID/ASK - SYMBOL را وارد کردم و پس از زدن دکمه OK ، درخواست تعیین مسیر Save برای داده ها رو داد که روی خود فایلی که در بالا اشاره کردم مسیر دادم( که نمی دانم کار درست یا غلطی است ، منظورم از فایل مورد نظر همان است که در بالا گفتم - در قسمتی از کامپیوترم ذخیره کردم-)، که ظاهرا این نیز به شکست انجامید

7- خودم فکر می کنم تنها راه نرفته استفاده از elwave 7.6 باشد که هنوز تست نکرده ام ولی اگه اشتباه نکنم یکی از دوستان در همین فوروم فرموده اند که راحت تر است از elwave 9.5 جهت انتقال داده های real time بازار

با توجه به مطالب بالا اگر به نظر شما مسیری رو اشتباه رفتم یا مسیر دیگه ای رو شما پیشنهاد می کنید ، خوشحال می شوم راهنماییم کنید .

با تشکر از وقتی که گذاشتین واسه مطالعه
با سلام مجدد
دوست عزیز تاریخ سیستم خود را به قبل از 2010 تغییر دهید. من خودم در نسخه 7.6 تاریخ سیستم را روی 2009 تنظیم کردم مشکل حل شد شما هم تست بفرمایید.
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
aajilian (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳), ffkknik (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳), MahdiFx100 (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳)
قدیمی يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳, ۰۶:۲۷   #33
ffkknik
کاربر عادی

آواتار ffkknik

تشکر از ديگران: 13
تشکر از ایشان: 6 بار در 5 نوشته
ffkknik is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله sobh1384 نمایش نوشته ها
با سلام مجدد
دوست عزیز تاریخ سیستم خود را به قبل از 2010 تغییر دهید. من خودم در نسخه 7.6 تاریخ سیستم را روی 2009 تنظیم کردم مشکل حل شد شما هم تست بفرمایید.
با سلام دوست عزیزجواب نداد!
ffkknik آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
sobh1384 (يکشنبه ۲۷ مهر ۹۳)
قدیمی شنبه ۲۶ مهر ۹۳, ۱۸:۴۲   #34
sobh1384
کاربر عادی

آواتار sobh1384

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله ffkknik نمایش نوشته ها
با سلام دوست عزیزجواب نداد!
سلام دوست گرامی
من در الویو 7.6 با استفاده از اندیکاتور FarhadMetatoElwave.ex4 اطلاعات را ذخیره کردم و در الویو باز کردم بعد هم تاریخ سیستم رو به 2009 تغییر دادم. مشکل ریل تایم بودن اطلاعات حل شد، با عرض معذرت راه حل دیگری به نظرم نمیرسه که در اختیارتون قرار بدم.
قدیمی شنبه ۲۶ مهر ۹۳, ۱۹:۳۴   #35
ffkknik
کاربر عادی

آواتار ffkknik

تشکر از ديگران: 13
تشکر از ایشان: 6 بار در 5 نوشته
ffkknik is on a distinguished road

ممنون عزیز محبت کردی راهنمایی کردی.
ffkknik آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
sobh1384 (يکشنبه ۲۷ مهر ۹۳)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۰:۳۵

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.