بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory)

امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory) آموزش و تحلیل بازار بر اساس الیوت ویو

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷, ۱۵:۱۹   #1
golden.eagle62
کاربر ارشد

آواتار golden.eagle62

محل سكونت: ایران-فارکس
تشکر از ديگران: 3,890
تشکر از ایشان: 3,179 بار در 772 نوشته
golden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond reputegolden.eagle62 has a reputation beyond repute
ارسال پیام از طریق Yahoo به golden.eagle62
پیش فرض تشکر از زحمات بنیامین عزیز (خاموش)

سلام
یک سال پیش در چنین روزی بود که در این فروم یکی از اساتید خوبم :wub: بنیامین :wub: گل، آموزش ادونسد گت را شروع کردند.

خواستم توی این روز از همه ی زحمات ایشون تشکر کنم.امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و سربلند باشند.

ديروز،‌ به تاريخ پيوسته،
فردا ، رازي است ناگشوده،
اما امروز يك هديه است
golden.eagle62 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 30 نفر
alester (شنبه ۲۷ ارديبهشت ۹۳), AMIR (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), dr.bahman (دوشنبه ۸ آذر ۸۹), frank (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), ghafari3 (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), ghoghnoosepars (چهارشنبه ۲ مرداد ۹۲), hadi123456 (پنجشنبه ۲ آبان ۸۷), hamidreza1355 (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), Immortal (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), kermanforex (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), Khamoosh (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), mahdicivil (يکشنبه ۱ خرداد ۹۰), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), me_sa245 (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), mjfaster (شنبه ۷ مرداد ۹۱), mm1950 (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), mohamad_oops (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), mohammad rostami (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), moslem (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), mostafa ghobadi (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), naser_h60 (سه شنبه ۱۶ مهر ۸۷), news (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), Nice dragon (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), omidbaran (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), parvan (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), Rasool.K (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), rosa (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), rsa (سه شنبه ۲۳ مهر ۸۷), S_P (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), zener_kurd (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷)
قدیمی دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷, ۱۶:۰۹   #2
hamidreza1355
کاربر ارشد

آواتار hamidreza1355

محل سكونت: Qazvin
تشکر از ديگران: 10,376
تشکر از ایشان: 1,466 بار در 308 نوشته
hamidreza1355 has much to be proud ofhamidreza1355 has much to be proud ofhamidreza1355 has much to be proud ofhamidreza1355 has much to be proud ofhamidreza1355 has much to be proud ofhamidreza1355 has much to be proud ofhamidreza1355 has much to be proud ofhamidreza1355 has much to be proud ofhamidreza1355 has much to be proud ofhamidreza1355 has much to be proud ofhamidreza1355 has much to be proud of

ممنون آقا مهدی .

بله ، آقا بنیامین گردن خیلی از بچه های این فروم و از جمله خود من حق دارند.
انصافاً نمونه این آموزشهای تصویری ، روان و صادقانه ایشون رو من تا به حال تو هیچ انجمنی ندیدم.
آموزش های آقا بنیامین فقط آموزش یک نرم افزار نبود بلکه آموزش الیوت بود .
همون امواجی که یه تصویر خوب از حرکات قیمت در بازار رو در ذهن مجسم میکنه .

آرزو میکنم هر جا که هستند کامیاب و سر افراز باشند.

hamidreza1355 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 22 نفر
ghafari3 (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۱ آبان ۹۴), golden.eagle62 (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), hadi123456 (پنجشنبه ۲ آبان ۸۷), Immortal (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), kermanforex (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), Khamoosh (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), mahdicivil (يکشنبه ۱ خرداد ۹۰), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mjfaster (شنبه ۷ مرداد ۹۱), mm1950 (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), mohammad rostami (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), moslem (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), mostafa ghobadi (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), naser_h60 (سه شنبه ۱۶ مهر ۸۷), news (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), Nice dragon (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), parvan (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), rsa (سه شنبه ۲۳ مهر ۸۷), since660 (پنجشنبه ۲ آبان ۹۲), S_P (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), zener_kurd (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷)
قدیمی سه شنبه ۱۶ مهر ۸۷, ۰۱:۳۱   #3
naser_h60
کاربر ارشد

آواتار naser_h60

محل سكونت: خونمون
تشکر از ديگران: 2,396
تشکر از ایشان: 5,646 بار در 1,089 نوشته
naser_h60 has a reputation beyond reputenaser_h60 has a reputation beyond reputenaser_h60 has a reputation beyond reputenaser_h60 has a reputation beyond reputenaser_h60 has a reputation beyond reputenaser_h60 has a reputation beyond reputenaser_h60 has a reputation beyond reputenaser_h60 has a reputation beyond reputenaser_h60 has a reputation beyond reputenaser_h60 has a reputation beyond reputenaser_h60 has a reputation beyond repute
پیش فرض سلام

سلام خدمت تمامی دوستان و از جمله خدمت استاد گرامی (آقا بنیامین گل)
منم اگه به تاریخ عضویتم نگاه کنید 14 آگوست هست بعد کلی این درو اون در زدن بالاخره با آقا بنیامین آشنا شدم ایشون با سعه صدر جواب سوالاتم رو می دادن و من از همینجا دوست دارم بم که انشا الله در پناه حق و زیر سایه پدر و مادر گرامیشون همیشه موفق و خوش خرم باشن این پست تنها شاید بتونه یه کم از خستگی ایشون رو از تن به در کنه ولی من به شخصه که همیشه در حقشون دعا میکنم .
دوستان امیدوارم که باز هم ایشون رو تو انجمن ببینیم چون هنوز خیلی نیاز به ایشون داریم .
از همینجا هم از زحمات شما استاد گرامی ممنون D::c:

naser_h60 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 19 نفر
alester (شنبه ۲۷ ارديبهشت ۹۳), ghafari3 (سه شنبه ۱۶ مهر ۸۷), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۱ آبان ۹۴), golden.eagle62 (سه شنبه ۱۶ مهر ۸۷), hadi123456 (پنجشنبه ۲ آبان ۸۷), hamidreza1355 (سه شنبه ۱۶ مهر ۸۷), Immortal (سه شنبه ۱۶ مهر ۸۷), kangely (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), Khamoosh (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mjfaster (شنبه ۷ مرداد ۹۱), mm1950 (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), mostafa ghobadi (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), news (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), Nice dragon (سه شنبه ۱۶ مهر ۸۷), parvan (سه شنبه ۱۶ مهر ۸۷), rsa (سه شنبه ۲۳ مهر ۸۷), S_P (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), zener_kurd (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷)
قدیمی سه شنبه ۱۶ مهر ۸۷, ۰۱:۵۵   #4
parvan
کاربر ارشد

آواتار parvan

تشکر از ديگران: 2,085
تشکر از ایشان: 1,297 بار در 320 نوشته
parvan is on a distinguished roadparvan is on a distinguished roadparvan is on a distinguished roadparvan is on a distinguished roadparvan is on a distinguished roadparvan is on a distinguished roadparvan is on a distinguished roadparvan is on a distinguished roadparvan is on a distinguished roadparvan is on a distinguished roadparvan is on a distinguished road

یادش بخیر اون قدیما را میگم همین چند ماه پیش بود . وقتی که بازار فارکس باز بود .انلاین که میشدم اولین کاری که میکردم سریع میرفتم تو تاپیک <<سیگنالهای خاموش بر اساس نظریه الیوت >> ببینم چه خبره .
دوران خوشی بود و ایشان خالصانه خیلی زحمت کشیدند .امیدوارم باز هم ایشان را فعال ببینیم
انشاا... همیشه موفق و سلامت و شاد زیر سایه خداوند به همراه عزیزانشان زندگی سعادتمندی داشته باشند

پ.ن: حیفه که تاپیک جناب بنیامین باشه ولی اواتاری را که من هروقت چراغش را آنلاین میدیدم در این بازار شلوغ قوت قلب میگرفتم .در این تاپیک نباشه

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
parvan آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 21 نفر
alireza28age (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), ghafari3 (سه شنبه ۱۶ مهر ۸۷), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۱ آبان ۹۴), golden.eagle62 (سه شنبه ۱۶ مهر ۸۷), hadi123456 (پنجشنبه ۲ آبان ۸۷), hamidreza1355 (سه شنبه ۱۶ مهر ۸۷), Immortal (سه شنبه ۱۶ مهر ۸۷), kangely (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), Khamoosh (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mjfaster (شنبه ۷ مرداد ۹۱), mm1950 (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), moslem (جمعه ۱۹ مهر ۸۷), mostafa ghobadi (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), naser_h60 (سه شنبه ۱۶ مهر ۸۷), news (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), Nice dragon (سه شنبه ۱۶ مهر ۸۷), rosa (سه شنبه ۱۶ مهر ۸۷), rsa (سه شنبه ۲۳ مهر ۸۷), S_P (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), zener_kurd (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷)
قدیمی پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷, ۱۱:۱۲   #5
Khamoosh
کاربر ارشد

آواتار Khamoosh

تشکر از ديگران: 2,173
تشکر از ایشان: 11,995 بار در 2,282 نوشته
Khamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond reputeKhamoosh has a reputation beyond repute

سلام،
با دیدن این تاپیک نتونستم چیزی نگم. بنده کاری برای شما نکرده ام که لایق چنین محبتی از جانب شما عزیزان باشم. اگر راهی بوده با وجود شما پیمودن آن برایم آسان و دلنشین شده. هر کاری که از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم. به زودی ( نه خیلی زود ) سیستم معاملاتی خودم را به طور کامل در اختیار شما قرار خواهم داد که سود من با آن در این هفته تاکنون بیش از 2000 پیپ بوده است. قبل از آن با معرفی یک پلن معاملاتی مقدمات کار فراهم خواهد شد. قصد رویا پردازی ندارم و نمی خواهم بگویم که سیستم ضرر ندارد، اما با توجه به تجربه ای که بر روی آن دارم استاپ ها در برابر سود ها بسیار ناچیز است. دانستن اصول پایه ای از الیوت و آشنایی با نرم افزار ادونسدگت از ملزومات برداشت یک تحلیل صحیح از این سیستم است. در همین حد که بتوانید ادونسدگت را باز کنید و به چارت و اسیلاتورهای آن نگاه کنید کافیست! پس تا آن زمان صبر می کنیم. بنده خانه الکترونیکی ام و بچه های گل آن را هرگز فراموش نمی کنم.
Khamoosh آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 45 نفر
1900cd (سه شنبه ۲۷ مرداد ۸۸), alester (شنبه ۲۷ ارديبهشت ۹۳), alibeti (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), alireza28age (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), AMIR (شنبه ۱۱ آبان ۸۷), angella_ahrari (دوشنبه ۸ آذر ۸۹), commerçant (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), dr.bahman (دوشنبه ۸ آذر ۸۹), ehsanmet (سه شنبه ۳ خرداد ۹۰), foton (سه شنبه ۹ آذر ۸۹), frank (شنبه ۱۱ آبان ۸۷), ghafari3 (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), ghoghnoosepars (چهارشنبه ۲ مرداد ۹۲), golden.eagle62 (جمعه ۱۹ مهر ۸۷), hadi123456 (پنجشنبه ۲ آبان ۸۷), hamed1 (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), hamidreza1355 (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), Ho$ein (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), Immortal (جمعه ۱۹ مهر ۸۷), kangely (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), kermanforex (پنجشنبه ۹ آبان ۸۷), mahdicivil (يکشنبه ۱ خرداد ۹۰), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), me_sa245 (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), mjfaster (شنبه ۷ مرداد ۹۱), mm1950 (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), mohamad_oops (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), mohsen.d (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), mohsen_fxx2007 (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), moslem (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), mostafa ghobadi (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), mzy939 (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), naser_h60 (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), news (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), parvan (جمعه ۱۹ مهر ۸۷), Rasool.K (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), rsa (سه شنبه ۲۳ مهر ۸۷), sabtename (يکشنبه ۶ مرداد ۹۲), shovalieh (شنبه ۱۹ مرداد ۹۲), s_high_hopes (يکشنبه ۱۳ تير ۸۹), S_P (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), topdeals (چهارشنبه ۱۴ مرداد ۸۸), vahid_kh (دوشنبه ۸ آبان ۹۱), zener_kurd (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), افروز (جمعه ۱۰ آبان ۸۷)
قدیمی پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷, ۲۰:۱۰   #6
news
کاربر ارشد

آواتار news

تشکر از ديگران: 886
تشکر از ایشان: 3,716 بار در 1,026 نوشته
news has a reputation beyond reputenews has a reputation beyond reputenews has a reputation beyond reputenews has a reputation beyond reputenews has a reputation beyond reputenews has a reputation beyond reputenews has a reputation beyond reputenews has a reputation beyond reputenews has a reputation beyond reputenews has a reputation beyond reputenews has a reputation beyond repute

من تا به حال ده نکته ارزشمند و حیاتی از جناب خاموش یاد گرفتم و ایشون انقدر بزرگوار بودند که در همه حال جواب های من را میدادند حتی روزی که ایشون 400 پیپ ضرر داده بودند خیلی آرام و با حوصله به من جواب میدادند و من همیشه در سر دعا و نماز به یاد این بزرگوار هستم.

موفق باشید.
news آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 16 نفر
ehsanmet (سه شنبه ۳ خرداد ۹۰), frank (جمعه ۱۹ مهر ۸۷), ghafari3 (پنجشنبه ۱۸ مهر ۸۷), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۱ آبان ۹۴), golden.eagle62 (جمعه ۱۹ مهر ۸۷), hadi123456 (پنجشنبه ۲ آبان ۸۷), hamidreza1355 (جمعه ۱۹ مهر ۸۷), kangely (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), Khamoosh (پنجشنبه ۹ آبان ۸۷), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mjfaster (شنبه ۷ مرداد ۹۱), mm1950 (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), moslem (جمعه ۱۹ مهر ۸۷), mostafa ghobadi (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), rsa (سه شنبه ۲۳ مهر ۸۷), S_P (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰)
قدیمی پنجشنبه ۹ آبان ۸۷, ۰۱:۰۸   #7
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

تشکر از ديگران: 21,353
تشکر از ایشان: 52,915 بار در 13,881 نوشته
OldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond repute

پوزش به خاطر تاخیری که برای ارسال این پست داشتم.

به عنوان شاگردی تنبل که تا حالا نتونسته زحمات استادش را جبران کنه همینجا از زحمات آقا بنیامین تشکر میکنم. یکی از دلایل اصلی حضورم در فارکس را آموزشهای عالی آقا بنیامین میدونم. اگر با آموزشهای خوب ایشون آشنا نمیشدم و جلو نمیرفتم ، نمیدونم الان در چه وضعیتی بودم.

امیدوارم آقابنیامین هرکجا که هستند همواره سالم ، موفق و پیروز باشند و به هرچی که دوست دارن، برسند. ما که همیشه دعاشون میکنیم و هیچ وقت زحماتشون را فراموش نخواهیم کرد.

ان شاء الله بتونیم در آینده ای نزدیک در کنار هم، نتیجه ی تلاشهای گذشته را ببینیم.

به امید موفقیت تمامی دوستان و کاربران عزیز ایران-فارکس

OldModir3 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 17 نفر
1900cd (سه شنبه ۲۷ مرداد ۸۸), ehsanmet (سه شنبه ۳ خرداد ۹۰), ghoghnoosepars (چهارشنبه ۲ مرداد ۹۲), golden.eagle62 (شنبه ۱۱ آبان ۸۷), kangely (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), kermanforex (پنجشنبه ۹ آبان ۸۷), Khamoosh (پنجشنبه ۹ آبان ۸۷), mahdicivil (يکشنبه ۱ خرداد ۹۰), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), me_sa245 (پنجشنبه ۹ آبان ۸۷), mjfaster (شنبه ۷ مرداد ۹۱), mm1950 (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), mohamad_oops (پنجشنبه ۹ آبان ۸۷), mohsen_fxx2007 (پنجشنبه ۹ آبان ۸۷), mostafa ghobadi (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), naser_h60 (پنجشنبه ۹ آبان ۸۷), S_P (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰)
قدیمی پنجشنبه ۹ آبان ۸۷, ۱۲:۳۸   #8
FxAli
کاربر ارشد

آواتار FxAli

محل سكونت: همین نزدیکیها
تشکر از ديگران: 425
تشکر از ایشان: 3,680 بار در 333 نوشته
FxAli has a reputation beyond reputeFxAli has a reputation beyond reputeFxAli has a reputation beyond reputeFxAli has a reputation beyond reputeFxAli has a reputation beyond reputeFxAli has a reputation beyond reputeFxAli has a reputation beyond reputeFxAli has a reputation beyond reputeFxAli has a reputation beyond reputeFxAli has a reputation beyond reputeFxAli has a reputation beyond repute
ارسال پیام از طریق Yahoo به FxAli ارسال پیام از طریق ™Skype به FxAli

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزم در این انجمن و بخصوص استاد خاموش عزیز

من با توجه به اینکه فعالیت چندانی در این انجمن نداشتم ولی همیشه آقا بنیامین رو دعا کردم واقعا جا داره یه خسته نباشید اساسی به ایشون بگیم بابت تمام زحمت هایی که کشیدند.
و همچنین جا داره از دوست عزیزم محمد غفاری که هم دوستم و هم استادم هستند تشکر کنم از بابت تمام زحمت هایی که کشیدند و تمام جواب هایی که به سوالات من دادند.

همگی جمیعا خسته نباشید و برای همه آرزوی موفقیت و کامیابی رو دارم.
من ساکن شهر قم هستم . امشب هم شب تولد حضرت معصومه علیها سلام هست از همین جا نایب زیارت همه دوستان این انجمن می شم و برای همه دعا می کنم که همیشه در هر کاری موفق و پیروز باشند انشاالله...

.:: با اعتماد به نفس و توکل به خدا به همه چی میرسی ::.

از قدیم همیشه گفتن تا فــــــا رکس هست زندگی باید کرد

FxAli آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 14 نفر
1900cd (سه شنبه ۲۷ مرداد ۸۸), ehsanmet (سه شنبه ۳ خرداد ۹۰), ghafari3 (پنجشنبه ۹ آبان ۸۷), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۱ آبان ۹۴), golden.eagle62 (شنبه ۱۱ آبان ۸۷), Khamoosh (شنبه ۱۱ آبان ۸۷), lucifer_quest (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), me_sa245 (پنجشنبه ۹ آبان ۸۷), mjfaster (شنبه ۷ مرداد ۹۱), mm1950 (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), moslem (جمعه ۱۰ آبان ۸۷), mostafa ghobadi (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), naser_h60 (جمعه ۱۰ آبان ۸۷)
قدیمی جمعه ۱۰ آبان ۸۷, ۰۰:۰۵   #9
افروز
کاربر عادی

آواتار افروز

تشکر از ديگران: 74
تشکر از ایشان: 238 بار در 47 نوشته
افروز is on a distinguished roadافروز is on a distinguished roadافروز is on a distinguished roadافروز is on a distinguished roadافروز is on a distinguished road

اقا بنیامین عزیز
بنده که سعادت نداشتم به صورت لایو از محبتهای شما استفاده ببرم . ولی خوبی اینگونه فرومها اینه که پست ها ماندگار و در دسترسه .مطمئنا اموزشهای شما گنجینه ای که برای من تازه وارد بسیار ارزشمند خواهد بود . پس بنده هم از شما متشکرم .
به امید موفقیت بیشتر شما
افروز آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 11 نفر
1900cd (سه شنبه ۲۷ مرداد ۸۸), ehsanmet (سه شنبه ۳ خرداد ۹۰), ghafari3 (جمعه ۱۰ آبان ۸۷), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۱ آبان ۹۴), golden.eagle62 (شنبه ۱۱ آبان ۸۷), Khamoosh (شنبه ۱۱ آبان ۸۷), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mjfaster (شنبه ۷ مرداد ۹۱), mm1950 (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), mostafa ghobadi (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), naser_h60 (جمعه ۱۰ آبان ۸۷)
قدیمی شنبه ۱۱ آبان ۸۷, ۱۷:۳۳   #10
AMIR
کاربر عادی

آواتار AMIR

تشکر از ديگران: 29
تشکر از ایشان: 25 بار در 10 نوشته
AMIR is on a distinguished road

بنیامین عزیز

منهم 1 سالی هست که از مطالب خوب شما استفاده میکنم.واقعا دلسوزی شما در پست هایتان کاملا مشهود است.

بیصبرانه منتظر سیستم جدید شما هستم.

امیدوارم هر کجا که هستید همیشه شاد و سبز باشید.
AMIR آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 11 نفر
ehsanmet (سه شنبه ۳ خرداد ۹۰), frank (يکشنبه ۱۲ آبان ۸۷), ghafari3 (شنبه ۱۱ آبان ۸۷), golden.eagle62 (شنبه ۱۱ آبان ۸۷), Khamoosh (شنبه ۱۱ آبان ۸۷), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), mjfaster (شنبه ۷ مرداد ۹۱), mm1950 (جمعه ۳۰ ارديبهشت ۹۰), mostafa ghobadi (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), naser_h60 (شنبه ۱۱ آبان ۸۷), s_high_hopes (دوشنبه ۱۴ تير ۸۹)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۲:۳۵

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.