بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory)

امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory) آموزش و تحلیل بازار بر اساس الیوت ویو

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی دوشنبه ۲۹ فروردين ۹۰, ۱۷:۳۴   #11
angella_ahrari
کاربر فعال

آواتار angella_ahrari

تشکر از ديگران: 1,430
تشکر از ایشان: 965 بار در 167 نوشته
angella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant future

سلام دوستان
امروز در حالی که یورو دلار در حال تشکیل یک موج 3 نزولی با قوت و قدرت هر چه تمام تر در هر دو تایم 240 و 60 دقیقه بود و خیلی خوب داشت پایین می یومد، یهویی قیمت برگشت و در عرض 10 دقیقه چیزی حدود 100 پیپ صعود کرد!!!!!!!!! و 2 تا از پوزیشن های ما هم که در اوج سود بودن استاپ خورد!
آیا کسی میتونه دلیلی برای این صعود شدید و قوی ارائه بده؟
نمودار 5 دقیقه رو برای مشاهده دقیق مراحل صعود می ذارم

و اینم یک ساعته تا ببینید روند نزولی مون چه حرکت قوی و خوبی رو داشت می کرد

با تشکر
عكس ضمیمه
نوع فایل: gif 1.GIF (18.5 كیلو بایت, 310 نمایش)
نوع فایل: gif 2.GIF (14.5 كیلو بایت, 314 نمایش)
http://iran-egold.com/forum/showthread.php?t=8745
angella_ahrari آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی دوشنبه ۲۹ فروردين ۹۰, ۲۰:۰۷   #12
امیر-شاد
کاربر ارشد

آواتار امیر-شاد

تشکر از ديگران: 782
تشکر از ایشان: 3,763 بار در 749 نوشته
امیر-شاد has a reputation beyond reputeامیر-شاد has a reputation beyond reputeامیر-شاد has a reputation beyond reputeامیر-شاد has a reputation beyond reputeامیر-شاد has a reputation beyond reputeامیر-شاد has a reputation beyond reputeامیر-شاد has a reputation beyond reputeامیر-شاد has a reputation beyond reputeامیر-شاد has a reputation beyond reputeامیر-شاد has a reputation beyond reputeامیر-شاد has a reputation beyond repute
Arrow

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله angella_ahrari نمایش نوشته ها

با سلام

با تشکر از شما، بنده هم در تایم هفتگی احتمال حضور در موقعیت موج 3 رو قبول دارم. فقط یک موضوع رو اینجا عنوان کنم که شاید هم همیشه درست نباشه، ولی به هر حال به نظر من میتونه بعضی مواقع کمک کننده باشه.همونطور که ملاحظه می فرمایید موج 1 ی که نرم افزار AD مشخص کرده با اونچه که شما مشخص کردید فرق داره! البته به نظر من شمارش شما صحیح تره.من خودم در این جور مواقع که احساس می کنم AD یک شمارش قناسی رو داره می ده (به خاطر شکل خاصی که الان موج 2 داره) میام و نمودار قیمت رو به شکل خطی می یارم؛ چون به نظر من در حالت نمایش خطی خیلی شمارش چشمی امواج الیوت راحتتر و دقیقتر انجام می شه.که با توجه به این شکل نحوه شمارش ما شکل دیگری به امواج الیوت می ده. همچنین اگر به موج 3 دقت کنید مشاهده می شه که احتمالا در موج 3 از موج 3 اصلی باشیم! نظر شما چیه؟و یک سوال دیگه هم از امیر شاد عزیز داشتم اونم اینکه آیا شما برای شمارش از نرم افزار خاصی استفاده می کنید؟پیروی صحبت هایی که قبل از این توضیحات در ارتباط با موج 3 در تایم هفتگی داشتیم من یک شمارش دیگه هم از امواج ارائه می کنم و از دوستان عزیز خواهشمندم در این مورد حتما نظر خودشونو بگن!!

منتظر نظرات شما عزیزان هستم

با تشکر

با سپاس فراوان

از تلفیقی از الگوهای آهنگین ( هارمونیک ) در بازه های زمانی گوناگون بهره جویید.

کامروا باشید.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
عكس ضمیمه
نوع فایل: gif eur usd.gif (20.4 كیلو بایت, 276 نمایش)

امیر-شاد آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
*Shadi (چهارشنبه ۷ ارديبهشت ۹۰), angella_ahrari (دوشنبه ۲۹ فروردين ۹۰), farzadof (دوشنبه ۲۹ فروردين ۹۰), masood3000 (يکشنبه ۴ ارديبهشت ۹۰)
قدیمی دوشنبه ۲۹ فروردين ۹۰, ۲۰:۳۰   #13
angella_ahrari
کاربر فعال

آواتار angella_ahrari

angella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant futureangella_ahrari has a brilliant future

نقل قول:
سلام دوستان
امروز در حالی که یورو دلار در حال تشکیل یک موج 3 نزولی با قوت و قدرت هر چه تمام تر در هر دو تایم 240 و 60 دقیقه بود و خیلی خوب داشت پایین می یومد، یهویی قیمت برگشت و در عرض 10 دقیقه چیزی حدود 100 پیپ صعود کرد!!!!!!!!! و 2 تا از پوزیشن های ما هم که در اوج سود بودن استاپ خورد!

با تشکر
نکته جالب دیگه اینجاست که دقیقا در همین زمانی که حرکت صعودی در جفت ارز یورو به دلار اتفاق افتاد، در جفت ارز پوند دلار هم همین اتفاق افتاد!! یعنی حرکت نزولی پوند دلار هم ناگهانی متوقف شد و یک صعود قوی رو آغاز کرد. (در ساعت 15:00 به وقت بروکر فیبو)
من توی اخبارهای اقتصادی رو هم نگاه کردم تا ببینم خبر خاصی که باعث این حرکت شده باشه آیا وجود داره یا نه که البته چیزی پیدا نکردم!
آیا کسی از دوستان عزیز نمی تونه دلیلی برای همچین رفتاری ارائه بده؟ چون به هر حال نمی شه که بی هیچ علتی همچین کاری انجام بشه!
تشکرکنندگان این نوشته: 5 نفر
javaheri24 (سه شنبه ۳۰ فروردين ۹۰), masood3000 (يکشنبه ۴ ارديبهشت ۹۰), meyti60 (دوشنبه ۲۹ فروردين ۹۰), pourabdollah (چهارشنبه ۳۱ فروردين ۹۰), sam57 (سه شنبه ۳۰ فروردين ۹۰)
قدیمی سه شنبه ۳۰ فروردين ۹۰, ۰۳:۵۵   #14
sam57
کاربر عادی

آواتار sam57

تشکر از ديگران: 323
تشکر از ایشان: 327 بار در 86 نوشته
sam57 is on a distinguished roadsam57 is on a distinguished roadsam57 is on a distinguished roadsam57 is on a distinguished roadsam57 is on a distinguished roadsam57 is on a distinguished road

خوب این زوج ارز با 150 پیپ اصلاح میخاست به سطوح قبلی برگرده که از نظر زمانی یه کم زود بود و با برگشت دوباره 100پیپ دیگه ریخت تا نشون بده که این بازار بسیار خطرناکه و اگه مدیریت سرمایه به کار نره بسیار زود باید ازش خداحافظی کرد.
sam57 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
angella_ahrari (سه شنبه ۳۰ فروردين ۹۰), iranbox (چهارشنبه ۳۱ فروردين ۹۰), masood3000 (يکشنبه ۴ ارديبهشت ۹۰)
قدیمی سه شنبه ۳۰ فروردين ۹۰, ۰۸:۲۴   #15
angella_ahrari
کاربر فعال

آواتار angella_ahrari

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله sam57 نمایش نوشته ها
خوب این زوج ارز با 150 پیپ اصلاح میخاست به سطوح قبلی برگرده که از نظر زمانی یه کم زود بود و با برگشت دوباره 100پیپ دیگه ریخت تا نشون بده که این بازار بسیار خطرناکه و اگه مدیریت سرمایه به کار نره بسیار زود باید ازش خداحافظی کرد.
با تشکر از شما
این مبحث زمانی که مثلا تشخیص بدیم که آیا از نظر زمانی زوده یا موقعشه که قیمت برگرده رو چطوری می تونیم تشخیص بدیم؟
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
iranbox (سه شنبه ۳ خرداد ۹۰), masood3000 (يکشنبه ۴ ارديبهشت ۹۰), pourabdollah (چهارشنبه ۳۱ فروردين ۹۰), sam57 (چهارشنبه ۳۱ فروردين ۹۰)
قدیمی سه شنبه ۳۰ فروردين ۹۰, ۱۱:۱۷   #16
mmhhss
کاربر عادی

آواتار mmhhss

محل سكونت: shiraz
تشکر از ديگران: 29
تشکر از ایشان: 32 بار در 6 نوشته
mmhhss is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق Yahoo به mmhhss

نقل قول:
سلام دوستان

با تشکر
مهمترین بخش این بازار بعد از تجربه کوتاه مدتم اینه که هیچ غیر ممکنی وجود نداره و سیاستهای وجود داره که میتونه بعد از اعلام خبر یا قبلش روند بازار را به هم بریزد.
دیروز خبر رتبه بندی اوراق قرضه کانادا خارج از حد انتظار بود(ساعت 17 بوقت ایران)احتمال داره به علت ارتباط بین ارز کشورها حرکت غیر منطقی داشته باشیم.
همیشه اهداف قیمتی بصورت پله ای حرکت میکنه پس هر دفعه سهم خودت رو از بازار بگیر و از معامله خارج شو.(منظورم موج و اصلاحیه)
من به خودم همیشه این جمله رو گوشزد میکنم:در یک روز چند معامله سود آور داشته باشید بهتر است تا در انتظار یک معامله با توقع بالا باشیم.
mmhhss آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 6 نفر
angella_ahrari (سه شنبه ۳۰ فروردين ۹۰), esmael (سه شنبه ۳۰ فروردين ۹۰), iranbox (سه شنبه ۳ خرداد ۹۰), masood3000 (يکشنبه ۴ ارديبهشت ۹۰), pourabdollah (چهارشنبه ۳۱ فروردين ۹۰), sam57 (چهارشنبه ۳۱ فروردين ۹۰)
قدیمی چهارشنبه ۳۱ فروردين ۹۰, ۰۰:۰۷   #17
sam57
کاربر عادی

آواتار sam57

تشکر از ديگران: 323
تشکر از ایشان: 327 بار در 86 نوشته
sam57 is on a distinguished roadsam57 is on a distinguished roadsam57 is on a distinguished roadsam57 is on a distinguished roadsam57 is on a distinguished roadsam57 is on a distinguished road

نقل قول:
با تشکر از شما
این مبحث زمانی که مثلا تشخیص بدیم که آیا از نظر زمانی زوده یا موقعشه که قیمت برگرده رو چطوری می تونیم تشخیص بدیم؟
بعضی وقتها برای اینکه بفهمیم چه موقع یه حرکت در بازار به پایان میرسه اندیکاتور زمانی فیبو به کار برده میشه که باز هم نمیشه به اون استناد کرد چون یه نوع پیشبینی محسوب میشه ولی نشانه هایی برای برگشت روند وجود داره که یکیش شکل کندلهاست اگه به شکل کندل یکساعته ی عکستون نگاه کنین یه شدو یا سایه ی بلند میبینین که نشوندهنده ی هیجانی شدن و انصراف بازار از تغییر جهته و ما از این کندل شاهد ریزش 90 پیپی هستیم بیشتر به این کندلها کندل خبری هم گفته میشه و برای تصمیم باید منتظر بسته شدنش بمونیم اگر این کندل بالا بسته میشد انتظار اینو داشتیم که بازار برگشت کنه.
sam57 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 5 نفر
angella_ahrari (چهارشنبه ۳۱ فروردين ۹۰), iranbox (سه شنبه ۳ خرداد ۹۰), masood3000 (يکشنبه ۴ ارديبهشت ۹۰), mmhhss (چهارشنبه ۳۱ فروردين ۹۰), pourabdollah (چهارشنبه ۳۱ فروردين ۹۰)
قدیمی چهارشنبه ۳۱ فروردين ۹۰, ۱۱:۲۷   #18
pourabdollah
کاربر ارشد

آواتار pourabdollah

تشکر از ديگران: 5,619
تشکر از ایشان: 2,018 بار در 322 نوشته
pourabdollah is on a distinguished roadpourabdollah is on a distinguished roadpourabdollah is on a distinguished roadpourabdollah is on a distinguished roadpourabdollah is on a distinguished roadpourabdollah is on a distinguished roadpourabdollah is on a distinguished roadpourabdollah is on a distinguished roadpourabdollah is on a distinguished roadpourabdollah is on a distinguished roadpourabdollah is on a distinguished road

به نظر من این یکی از قوانین بازار بود. اگه قوانین الیوت ماینر را خونده باشید تو یه جا می گه اگه دیدید نمی تونید موج را تحلیل کنید یا بفهمید تو کدام موج هستید قطعا موج B هست و به نظر من هم این موج همان B بود که اینطور شد

ارادتمند پورعبدالله
تشکرکنندگان این نوشته: 6 نفر
angella_ahrari (پنجشنبه ۱ ارديبهشت ۹۰), ars (چهارشنبه ۳۱ فروردين ۹۰), ghoghnoosepars (پنجشنبه ۲۸ آبان ۹۴), iranbox (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), masood3000 (يکشنبه ۴ ارديبهشت ۹۰), mmhhss (پنجشنبه ۱ ارديبهشت ۹۰)
قدیمی شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰, ۱۷:۱۲   #19
majidlars
کاربر ارشد

آواتار majidlars

تشکر از ديگران: 5,689
تشکر از ایشان: 20,155 بار در 2,259 نوشته
majidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond repute

ديگه ادامه نميديد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
angella_ahrari (يکشنبه ۱ خرداد ۹۰), iranbox (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), javadbohlul (يکشنبه ۱ خرداد ۹۰)
قدیمی دوشنبه ۲ خرداد ۹۰, ۱۸:۴۷   #20
یداله
کاربر ارشد

آواتار یداله

تشکر از ديگران: 657
تشکر از ایشان: 2,014 بار در 256 نوشته
یداله has a reputation beyond reputeیداله has a reputation beyond reputeیداله has a reputation beyond reputeیداله has a reputation beyond reputeیداله has a reputation beyond reputeیداله has a reputation beyond reputeیداله has a reputation beyond reputeیداله has a reputation beyond reputeیداله has a reputation beyond reputeیداله has a reputation beyond reputeیداله has a reputation beyond repute

نقل قول:
سلام دوستان

با تشکر
f
با سلا م
اون چه که به نظر قاصر من میرسه عرض می کنم با رجوع به تام 30 این تصویرو داریم در تاریخ 15 چون قبل 18 تعطیلات هفتکی بوده با تغییر فاز در مکدی امکان ایجاد موج جدید رو می دیم
ولی موج 1زیاد به دل نمی شینه چون نسبت خوبی با اصلاحی های قبل خود نداره ولی هرچند در صد برگشتی در موج دو خوبه ولی نسبت زمانیش درست نیست ومن هم الان امکان دس رسی به فاندامنتال اون تاریخ رو ندارم تا ببینم امکان روند جدید ممکنه یا نه
اولا اگر این یه موج جدید موسوم به 1و2ودر ادامه 3 باشه یا یک اصلاحی هست یا یک روند جدید حالا با این فرض می ریم جلو[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
angella_ahrari (سه شنبه ۳ خرداد ۹۰), ghoghnoosepars (پنجشنبه ۲۸ آبان ۹۴), majidlars (دوشنبه ۲ خرداد ۹۰)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۱۳:۵۸

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.