بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory)

امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory) آموزش و تحلیل بازار بر اساس الیوت ویو

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی پنجشنبه ۱۰ اسفند ۹۱, ۱۹:۳۹   #1
charisma
کاربر فعال

آواتار charisma

محل سكونت: تهران
تشکر از ديگران: 488
تشکر از ایشان: 900 بار در 136 نوشته
charisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق Yahoo به charisma ارسال پیام از طریق ™Skype به charisma
Lightbulb سیگنال های الیوتی

با سلام

تا چند وقت پیش من خط خطی های الیوتیم رو توی تاپیک های مختلف ارائه می دادم و وقتی از تحلیلم عکس میگرفتم ، میگفتم خب حالا این پست رو کجا بزنم که بحث تاپیک دیگران رو منحرف نکنه ...
با خودم گفتم بذار منم مثل خیلی از بچه ها که سیگنال های خودشون رو توی تاپیک مجزا ارائه می دهند یک تاپیک جدید باز کنم .

یک چیزی بگم برم سر اصل مطلب
متاسفانه زیاد نمیتونم به سایت وزین ایران ایگولد سر بزنم این رو از سابقه بد من توی شروع تاپیک های قبلیم میتونید متوجه بشید ؛ نگارشمم خیلی ضعیفه امیدوارم توی همین چند تا خط بهش پی برده باشید ...

بزنید به حساب اینکه الان حواسم پرته پوزیشن EURUSD هست که شاید چند دقیقه دیگه خدمتتون ارائه کنم

موفق باشید

.اول ای جان ، دفع شر موش کن . . . وانگهی در جمع گندم کوش کن .

charisma آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 12 نفر
aminaran (جمعه ۱۱ اسفند ۹۱), arash-tabriz (جمعه ۱۱ اسفند ۹۱), ehsan* (پنجشنبه ۱۰ اسفند ۹۱), ghoghnoosepars (پنجشنبه ۲۸ آبان ۹۴), Khamoosh (جمعه ۱۱ اسفند ۹۱), mani_jon15 (يکشنبه ۱۳ اسفند ۹۱), mohammad123 (يکشنبه ۱۳ اسفند ۹۱), night28 (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱), PINK-LOVE (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱), saeidmohamadi1359 (جمعه ۲۵ اسفند ۹۱), s_roomii (پنجشنبه ۱۰ اسفند ۹۱), zamane (پنجشنبه ۱۰ اسفند ۹۱)
قدیمی پنجشنبه ۱۰ اسفند ۹۱, ۱۹:۴۵   #2
charisma
کاربر فعال

آواتار charisma

charisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished road

خوب الان بازار حدودا 10 پیپ نقطه ورود من رو رد کرده و بنده روی این پوزیشن 5 درصد سرمایم رو ریسک کردم .
شکست خط روند اصلاحی ، تراز 50 درصد فیبو و شکست خط پیوت بهانه ای شده تا به سیگنال استراتژیم پاسخ مثبت بدم ...
ببینیم چی میشه ...
.

تشکرکنندگان این نوشته: 13 نفر
aminaran (جمعه ۱۱ اسفند ۹۱), arash-tabriz (جمعه ۱۱ اسفند ۹۱), ehsan* (پنجشنبه ۱۰ اسفند ۹۱), ghoghnoosepars (پنجشنبه ۲۸ آبان ۹۴), hzarenea (پنجشنبه ۱۰ اسفند ۹۱), ibrahim (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱), Khamoosh (جمعه ۱۱ اسفند ۹۱), mohammad123 (يکشنبه ۱۳ اسفند ۹۱), night28 (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱), PINK-LOVE (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱), spiral (جمعه ۱۱ اسفند ۹۱), s_roomii (پنجشنبه ۱۰ اسفند ۹۱), yoogi (جمعه ۱۱ اسفند ۹۱)
قدیمی شنبه ۱۲ اسفند ۹۱, ۰۸:۵۴   #3
charisma
کاربر فعال

آواتار charisma

Thumbs up

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله charisma نمایش نوشته ها
خوب الان بازار حدودا 10 پیپ نقطه ورود من رو رد کرده و بنده روی این پوزیشن 5 درصد سرمایم رو ریسک کردم .
شکست خط روند اصلاحی ، تراز 50 درصد فیبو و شکست خط پیوت بهانه ای شده تا به سیگنال استراتژیم پاسخ مثبت بدم ...
ببینیم چی میشه ...
.
از دیروز تا الان (24 ساعت) شیفت بودم که روی این پوزیشن سود کردم ، اگر پای چارت بودم یک کرمی میریختم تا پوزیشن استاپ بخوره ...
مثل مبتدی های ترسو که به استراتژیشون ایمان ندارند ...

این عکسم میزارم که بگم آقا ما هم آره ، منم خفنم ، خوبم و ...
ولی باز با یک گل بهار نمیشه
راستی استاپم رو تریلینگ کردم استاپ اولیه همون استاپ تحلیل بود تی پی رو هم بخاطر ترس از گپ تعطیلات پایین تر گرفتم ...

ویرایش توسط charisma : شنبه ۱۲ اسفند ۹۱ در ساعت ۰۹:۰۶
تشکرکنندگان این نوشته: 12 نفر
ali_iranlo (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱), arash-tabriz (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱), ghoghnoosepars (پنجشنبه ۲۸ آبان ۹۴), hzarenea (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱), ibrahim (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱), mani_jon15 (يکشنبه ۱۳ اسفند ۹۱), mohammad123 (يکشنبه ۱۳ اسفند ۹۱), night28 (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱), PINK-LOVE (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱), saeidmohamadi1359 (جمعه ۲۵ اسفند ۹۱), Tomas1 (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱), zamane (يکشنبه ۱۳ اسفند ۹۱)
قدیمی يکشنبه ۱۳ اسفند ۹۱, ۱۰:۳۹   #4
ali088
کاربر عادی

آواتار ali088

تشکر از ديگران: 89
تشکر از ایشان: 169 بار در 64 نوشته
ali088 is on a distinguished roadali088 is on a distinguished roadali088 is on a distinguished roadali088 is on a distinguished road

نقل قول:
با سلام

تا چند وقت پیش من خط خطی های الیوتیم رو توی تاپیک های مختلف ارائه می دادم و وقتی از تحلیلم عکس میگرفتم ، میگفتم خب حالا این پست رو کجا بزنم که بحث تاپیک دیگران رو منحرف نکنه ...
با خودم گفتم بذار منم مثل خیلی از بچه ها که سیگنال های خودشون رو توی تاپیک مجزا ارائه می دهند یک تاپیک جدید باز کنم .

یک چیزی بگم برم سر اصل مطلب
متاسفانه زیاد نمیتونم به سایت وزین ایران ایگولد سر بزنم این رو از سابقه بد من توی شروع تاپیک های قبلیم میتونید متوجه بشید ؛ نگارشمم خیلی ضعیفه امیدوارم توی همین چند تا خط بهش پی برده باشید ...

بزنید به حساب اینکه الان حواسم پرته پوزیشن EURUSD هست که شاید چند دقیقه دیگه خدمتتون ارائه کنم

موفق باشید
شما الیوت رو به چه سبکی کار میکنید؟
شنیدم سبک های مختلفی داره
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ] رو یکی از دوستان به تازگی شروع کرده اند.
ali088 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 5 نفر
ali_iranlo (يکشنبه ۱۳ اسفند ۹۱), charisma (دوشنبه ۱۴ اسفند ۹۱), ghoghnoosepars (پنجشنبه ۲۸ آبان ۹۴), mohammad123 (يکشنبه ۱۳ اسفند ۹۱), saeidmohamadi1359 (جمعه ۲۵ اسفند ۹۱)
قدیمی يکشنبه ۱۳ اسفند ۹۱, ۱۲:۳۹   #5
charisma
کاربر فعال

آواتار charisma

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله ali088 نمایش نوشته ها
شما الیوت رو به چه سبکی کار میکنید؟
شنیدم سبک های مختلفی داره
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ] رو یکی از دوستان به تازگی شروع کرده اند.
دوست من
بنده صرفا الیوت کار محض نیستم ، تحلیل گر هم نیستم فقط یک معامله گر هستم که یک استراتژی ساده داره که بهش سیگنال میده فلان سهم یا ارز رو بخر یا فلان نماد رو مانیتور کن و ...

وقتی سیستمم بهم بگه الان وقته گرفتن پوزیشن هست و اصلاح تموم شده ؛ در جهت روند اصلی بازار تازه فکر می کنم که بازار را چگونه بر اساس قوانین کلی الیوت (نه بر اساس سبکی خاص) تحلیل کنم .

در واقع من مثل یک کارمندم ، که ریسم (بازار) گفته این قوانین (استراتژی) رو (به بهونه ی فلان تحلیل) اجرا کن و اصلا کاری به نتیجه اون نداشته باش .

تشکرکنندگان این نوشته: 10 نفر
behnum (سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱), devoshca (چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۱), ehsan* (جمعه ۱۸ اسفند ۹۱), ehsanmet (دوشنبه ۱۴ اسفند ۹۱), ghoghnoosepars (پنجشنبه ۲۸ آبان ۹۴), johnforx (جمعه ۱۸ اسفند ۹۱), PINK-LOVE (يکشنبه ۱۳ اسفند ۹۱), saeidmohamadi1359 (جمعه ۲۵ اسفند ۹۱), saidfar25 (يکشنبه ۱۳ اسفند ۹۱), zamane (دوشنبه ۱۴ اسفند ۹۱)
قدیمی يکشنبه ۱۳ اسفند ۹۱, ۱۸:۳۶   #6
asbehzad
کاربر عادی

آواتار asbehzad

محل سكونت: ایران
تشکر از ديگران: 1,210
تشکر از ایشان: 464 بار در 80 نوشته
asbehzad is a jewel in the roughasbehzad is a jewel in the roughasbehzad is a jewel in the roughasbehzad is a jewel in the roughasbehzad is a jewel in the roughasbehzad is a jewel in the roughasbehzad is a jewel in the roughasbehzad is a jewel in the rough

سلام

دوست عزیز اگر مقدور است از روش خودتان بیشتر صحبت کنید.
ali_iranlo (سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱), behnum (سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱), charisma (جمعه ۱۸ اسفند ۹۱), devoshca (چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۱), ehsanmet (دوشنبه ۱۴ اسفند ۹۱), ghoghnoosepars (پنجشنبه ۲۸ آبان ۹۴), johnforx (جمعه ۱۸ اسفند ۹۱), PINK-LOVE (يکشنبه ۱۳ اسفند ۹۱), saeidmohamadi1359 (جمعه ۲۵ اسفند ۹۱), zamane (دوشنبه ۱۴ اسفند ۹۱)
قدیمی جمعه ۱۸ اسفند ۹۱, ۱۰:۲۶   #7
charisma
کاربر فعال

آواتار charisma

asbehzad عزیز قصد اینه که فعلا اینجا فقط سیگنال بزارم اونم از روی بیکاری ...
بگذریم :
دقت کنید پوزیشن دوم از نوع استاپ هست و ممکنه اصلا فعال نشه اگر بازار از نقطه استاپ پایین تر بیاد پوزیشن رو کنسل میکنم .
من توی این پوزیشن 2 درصد سرمایم رو ریسک میکنم ( به دلایلی )

تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
ghoghnoosepars (پنجشنبه ۲۸ آبان ۹۴)
قدیمی جمعه ۱۸ اسفند ۹۱, ۱۰:۵۳   #8
charisma
کاربر فعال

آواتار charisma

Thumbs down

نقل قول:
asbehzad عزیز قصد اینه که فعلا اینجا فقط سیگنال بزارم اونم از روی بیکاری ...
بگذریم :
دقت کنید پوزیشن دوم از نوع استاپ هست و ممکنه اصلا فعال نشه اگر بازار از نقطه استاپ پایین تر بیاد پوزیشن رو کنسل میکنم .
من توی این پوزیشن 2 درصد سرمایم رو ریسک میکنم ( به دلایلی )
تا بیخش رفت و فعال نشد ولی خوبه تکلیف من روشن شد من میرم خونه تکونی ...

تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
ali_iranlo (دوشنبه ۲۱ اسفند ۹۱), ehsan* (جمعه ۱۸ اسفند ۹۱), ghoghnoosepars (پنجشنبه ۲۸ آبان ۹۴), johnforx (جمعه ۱۸ اسفند ۹۱)
قدیمی سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۱, ۲۱:۲۵   #9
charisma
کاربر فعال

آواتار charisma

فردا بعد از ظهر اخبار مهمی روی این دو ارز داریم .
از لحاظ تکنیکالی هم شکست کانال تایم فریم 4 ساعته رو به پایین احتمال وقوع این تحلیل رو بالا برده ...
پوزیشن از نوع استاپ هست و ممکنه فعال نشه در صورت فعال شدن من 5 درصد سرمایم را روش ریسک میکنم ...
ببینیم چی میشه ...
.

تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
ghoghnoosepars (پنجشنبه ۲۸ آبان ۹۴), omidrad (سه شنبه ۲۲ اسفند ۹۱)
قدیمی پنجشنبه ۲۴ اسفند ۹۱, ۱۲:۳۷   #10
charisma
کاربر فعال

آواتار charisma

Thumbs up دومین سیگنال

نقل قول:
فردا بعد از ظهر اخبار مهمی روی این دو ارز داریم .
از لحاظ تکنیکالی هم شکست کانال تایم فریم 4 ساعته رو به پایین احتمال وقوع این تحلیل رو بالا برده ...
پوزیشن از نوع استاپ هست و ممکنه فعال نشه در صورت فعال شدن من 5 درصد سرمایم را روش ریسک میکنم ...
ببینیم چی میشه ...
.

خودمونیم کسی سیگنال های این تاپیک رو که نمیگیره
60pip سود این پوزیشن نوش جون خودم ... احتمالا بازار نرخ های پایین تر از tp من رو هم میبینه منتهی من پوزیشن رو بستم .
بدرود

تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
ghoghnoosepars (پنجشنبه ۲۸ آبان ۹۴), omidrad (پنجشنبه ۲۴ اسفند ۹۱), saeidmohamadi1359 (جمعه ۲۵ اسفند ۹۱)
پاسخ

برچسبها
سیگنال های الیوتی

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۱۳:۲۶

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.