بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > موضوعات عمومی > تجارت الکترونیکی (eCommerce)

تجارت الکترونیکی (eCommerce) دیدگاه و نظرات شما درباره مسائل مختلف حوزه تجارت الکترونیکی

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی شنبه ۱۸ آذر ۹۱, ۲۳:۲۷   #1
ناظمی
کاربر عادی

آواتار ناظمی

تشکر از ديگران: 269
تشکر از ایشان: 393 بار در 80 نوشته
ناظمی is on a distinguished roadناظمی is on a distinguished roadناظمی is on a distinguished roadناظمی is on a distinguished roadناظمی is on a distinguished roadناظمی is on a distinguished roadناظمی is on a distinguished road
پیش فرض نمایشگاه الکامپ 91

نمایشگاه الکترونیک ، فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک امسال هم از فردا یکشنبه 19 آذر لغایت 22 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی

تهران برای بازدیدکنندگان و عموم علاقمندان از ساعت 9 صبح لغایت 16 بعد از ظهر افتتاح گردید.

گفتم یاد آوری کرده باشم بد نیست . من خودم سال قبل به دلیل عدم اطلاع نتوانستم حضور داشته باشم .

سال قبل یادم هست که گفتند به خاطر تحریم و این گونه مسائل زیاد جالب توجه نبوده. امسال که دیگه ....

دیگه دیگه !!! حالا باید دید چه شرکتهائی امسال حضور دارن . به نظر شرکتهای ارائه دهندهء خدمات تجارت الکترونیک هم

هستند . من که به هر کدومشون برسم یه دل سیر از نبود امکانات و نابسامانی شکایت می کنم ببینم چه چیزی برای گفتن

دارن . آخر سری دیدم از رو نمیرن ! عدم وجود کارتهای الکترونیک رو حسابی چماق می کنم ببینم امسال چی میگن!!!

فعلا ...
ناظمی آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 11 نفر
bastamfx (يکشنبه ۱۹ آذر ۹۱), gallardolp560 (دوشنبه ۲۰ آذر ۹۱), hyby (يکشنبه ۱۹ آذر ۹۱), iranbox (يکشنبه ۱۹ آذر ۹۱), masoud1 (يکشنبه ۱۹ آذر ۹۱), reflex (دوشنبه ۲۰ آذر ۹۱), s.g (يکشنبه ۱۹ آذر ۹۱), smh1614 (يکشنبه ۱۹ آذر ۹۱), Unreliable (يکشنبه ۱۹ آذر ۹۱), vm68 (يکشنبه ۱۹ آذر ۹۱), zamane (يکشنبه ۱۹ آذر ۹۱)
قدیمی سه شنبه ۱۶ مرداد ۹۷, ۰۰:۰۵   #2
mahsa_mon
کاربر عادی

آواتار mahsa_mon

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: 0 بار در 0 نوشته
mahsa_mon is on a distinguished road
پیش فرض اپل واچ جان یکی از کاربران خود را نجات داد

ساعت هوشمند اپل جان یکی از کاربران خود را با متوجه شدن مشکل قلبی او نجات داد.
اپل واچ جان یکی از کاربران خود را نجات داد، خیلی از ما کاربرد ساعت‌های هوشمند را زیر سؤال می‌بریم و ممکن است از استفاده‌های آن بی‌خبر باشیم. Apple Watch در جدیدترین موردی که پیش آمده است جان یک جوان را نجات داده است. تا به حال چندین مورد پیش‌آمده است که Apple Watchها جان بسیاری از افراد را که بیماری قلبی دارند، نجات دهند اما این دفعه ساعت هوشمند اپل با فرستادن نوتیفیکیشن هشدار به کاربر خود، جان جوان 24 ساله استرالیایی را نجات داده است.

یک قلب در حالت عادی 60 مرتبه در دقیقه ضربان دارد اما در ماه مه، مایک لاو، جوان 24 ساله استرالیایی از طریق ساعت هوشمند اپل خود متوجه شد که ضربان قلب او در زمانی که خواب بود به 130 تا 140 بار در دقیقه رسیده است. پس از اینکه Apple Watch به این کاربر بیمار هشدار داده بود که قلب وی مشکلی دارد، مایک به بیمارستان منتقل شد و دکترها به او خبر دادند که در قلب او حفره‌ای وجود دارد که از زمان به دنیا آمدن او در قلب او وجود دارد. بعلاوه، جراح قلب مایک لاو گفته است این حفره در قلب لاو باعث گردش خون وی در ریه‌ها می‌شد و مانع عبور جریان خود از دیگر اعضای بدن او شده بود.

در حالی که، در بسیاری از این موارد از عمل قلب باز برای درمان استفاده می‌شود، دکتر جراح لاو قلب او را فقط از طریق باز کردن یک حفره در سینه او و ربات daVinci 3D جراحی کرد و او را از مرگ حتمی نجات داد.

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۱۴:۲۰

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.