بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > تالار عمومی بازارهای مالی

تالار عمومی بازارهای مالی بحث و تبادل نظر عمومی پیرامون بازارهای مالی

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی پنجشنبه ۲۳ آذر ۹۶, ۱۵:۰۹   #111
shangil
کاربر عادی

آواتار shangil

تشکر از ديگران: 1
تشکر از ایشان: 11 بار در 9 نوشته
shangil is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله enterex نمایش نوشته ها
شما هنوز داستانو نگرفتی عزیز دل برادر. از این موفق های مجازی تا دلت بخواد هست. یکم بگردی گنده تر هاشو و چاق و چله ترهاشو پیدا میکنی
زحمت شما لازم نیست برا پاسخ چون من صبرم زیاده دو سال دیگه پروفایل همین آدم رو اگه وجود داشت اینجا آپلود می کنم معلوم میشه کی چی می گفت!!!

پ ن: محض اطلاع شما صد میلیون با سرمایه گذاری در بازار بدون ریسک الان به 182 میلیون تبدیل شده و بسیار هم خوشحالم که ریسک نکردم. اما بد نیست اینم بدونید که 50 میلیون هم همزمان با اون 100 میلیون در بازار بورس خودمون وارد شد که الان به 150 میلیون تبدیل شده بنابراین برای کسب سود مناسب هیچ نیازی به فارکس بازی نیست و میشه با آرامش و بدون دغدغه کلاهبرداری بروکر نماها تو بازار خودمون سود قابل قبولی کسب کرد.
من البته از بازاری دفاع نمیکنم پستهای من رو بخونید به صورت چکیده اصل مطلب رو گفتم که چه کسی باید در فارکس باشد و چه کسی نباشه و سود معنیش چیه و ...
ولی یه مورد باید بگم اونم اینکه همانطور که شما باور ندارید که افرادی در فارکس سود معقول میکنند و هی میگید تو فضای مجازی اله هست بله هست دقیقا عین اون کسی هم این سود شما در بورس ایران رو باور ندارد و قطعا نخواهد کرد چون اگر بیایید استیتمنت بزارید میگن سیگنال بده ببینیم بعد اون رو بکنید میگن لایو خود هم معامله کن و الی اخر. قضیه روباهی که به خودش شک داشت برا گرفتن خرگوش
shangil آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی چهارشنبه ۹ اسفند ۹۶, ۰۲:۵۴   #112
parsley
کاربر عادی

آواتار parsley

تشکر از ديگران: 219
تشکر از ایشان: 6 بار در 6 نوشته
parsley is on a distinguished road

به نظر من اینکه به این راحتی کسی را پیدا نمی کنید که سود کرده باشد فقط دلایل فنی ندارد بلکه دلایل دیگری هم پشت قضیه است از جمله دلایل فرهنگی. متاسفانه با این شرایط تنازع برای بقا که در کشور ما حاکم شده اگر انگیزه هایی مثل مالی و... نباشد کمتر کسی حاضر به کمک به دیگران آن هم در مسایلی می شود که خودشان مالی هستند! بنابراین طبیعتا اکثریت قریب به اتفاق افرادی که به فروم هایی مثل فروم جاری مراجعه می کنند افرادی هستند که تازه کار و در حال یاد گرفتن این تجارت می باشند. در دنیای حقیقی هم چنین است که طبیعتا وقتی نیاز داریم به فکر دیگران می افتیم تا از آن ها کمک بگیریم. البته منظور من این نیست که حتما افراد موفق در این تجارت وجود دارند یا ندارند، منظور این است که همانطور که در زندگی عادی هم معمولا هنگام نیاز بیشتر با دیگران ارتباط برقرار می کنیم غیرطبیعی نیست که در تجارت مجازی هم چنین باشد...
parsley آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی چهارشنبه ۱۷ مرداد ۹۷, ۲۳:۴۳   #113
sina.m
کاربر عادی

آواتار sina.m

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: 0 بار در 0 نوشته
sina.m is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله enterex نمایش نوشته ها
سلام
سوابق من مشخصه. خلاصه اش اینه که سالها در بازارهای مالی هستم چه فارکس و چه بورس و سهام. تحصیلکرده همین رشته هام و دوره های بین المللی هم گذروندم، فارکس خرد رو چندین سال زیر و رو کردم و به این نتیجه رسیدم که فارکس خرد دروغی بیش نیست. یعنی معتقدم کسانی که بدون شانس و مستمر از این بازار سود کنند بسیار بسیار اندکند و شاید هم گونه منقرض شده. در ایران که داستان اصلا از این حرفها هم گذشته و کلاهبرداری بیشتر نیست.
از آنجا که آدم متعصبی نیستم چند سالی است که گفتم برای رد ادعام کافیه فقط یک مورد نقض پیدا بشه و با مدارک و مستندات روشن و ملاقات حضوری نشون بده که داره سود می کنه و این فرایند برای مدت بیش از سه سال ادامه داشته در این صورت بنده دو تا کار می کنم:
اول اینکه در همن تاپیک و در تمامی فرومهای دیگه رسما تایید می کنم که فارکس خرد سودآوره و من مورد نقضش رو می شناسم.
دوم اینکه سرمایه شخصی خودم را تا 100 میلیون تومان برای دوره یکساله، طی قرارداد روشن و با دریافت وثیقه به ازای اصل سرمایه در اختیار اون فرد می گذارم (در صورتی که قبول کنه) با شراکت در سود طبق ترتیبی که مذاکره می کنیم.
این تاپیک رو ایجاد کردم تا همه کسانی که می خواند فارکس کار کنند بدونند تا زمانی که اینجا ننوشتم هنوز چنین فردی پیدا نشده بنابراین از من باتجربه بشنوید که همچنان این جمله "فارکس در ایران جز کلاهبرداری نیست" صحت دارد.

با سلام خوشحال میشم اگر خواستین یک حساب دمو براتون بگذارم و هر هفته سود مشابه که خود بروکر برا اون حساب دمو گذاشته نشونتون بدم و خودم توش خرید و فروش می کنم براتون، قصدی ندارم فقط منظورم این هست که خیلی از دوستان فکر می کنند فارکس مثل بورس هست اما نحوه نوع و شکل روند های بورس و فارکس دقیقا دو نقطه مقابل هم هستند، اگر خواستین براتون من می تونم باز کنم مسله رو
sina.m آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۷:۱۵

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.