بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > نظرات و تحلیلهای شما

نظرات و تحلیلهای شما بیان نظرات و تحلیلهای شما درباره ارزهای مختلف

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳, ۰۰:۱۷   #1
sadeghi67
کاربر ارشد

آواتار sadeghi67

محل سكونت: کنار ساحل ایران
تشکر از ديگران: 9,235
تشکر از ایشان: 1,842 بار در 355 نوشته
sadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished road
پیش فرض تحلیل های sadeghi67

سلام
از امروز سعی بر این دارم با توجه به مدت زمان کمی رو که پای چارت هستم معاملات باز شده خودم را برای تحلیل بیشتر در این تاپیک قرار دهم.البته پوزیشن ها بر روی حساب دمو گرفته می شود.

با تشکر از دوستان
ali-s (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), golestanonline (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), M-nikan (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), majidlars (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), msatco (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), omidrad (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳)
قدیمی جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳, ۰۰:۲۴   #2
sadeghi67
کاربر ارشد

آواتار sadeghi67

sadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished road
پیش فرض موقعیت audjpy

با توجه به شرایط موجود روی ارز مورد نظر یک پوزیشن سل گرفته شده.اگر چه سعی بر این است که تایم خاصی برای ترید در نظر گرفته شود.

1900 (پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۹۳), atila (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), golestanonline (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), hamid6301 (يکشنبه ۲۱ ارديبهشت ۹۳), M-nikan (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), msatco (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), water (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳)
قدیمی جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳, ۰۲:۰۶   #3
msatco
کاربر ارشد

آواتار msatco

محل سكونت: زنجان
تشکر از ديگران: 4,127
تشکر از ایشان: 6,208 بار در 582 نوشته
msatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud of
ارسال پیام از طریق Yahoo به msatco ارسال پیام از طریق ™Skype به msatco

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله sadeghi67 نمایش نوشته ها
سلام
از امروز سعی بر این دارم با توجه به مدت زمان کمی رو که پای چارت هستم معاملات باز شده خودم را برای تحلیل بیشتر در این تاپیک قرار دهم.البته پوزیشن ها بر روی حساب دمو گرفته می شود.

با تشکر از دوستان
سلام امیر عزیز
اولین قدم رو برای موفقیت برداشتی ارزوی موفقیت دارم امیر جان

https://telegram.me/msatcostock
msatco آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 9 نفر
1900 (پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۹۳), atila (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), golestanonline (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), hamid6301 (يکشنبه ۲۱ ارديبهشت ۹۳), M-nikan (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), piam (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), sadeghi67 (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), مجازی (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), water (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳)
قدیمی جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳, ۱۳:۲۴   #4
مجازی
کاربر فعال

آواتار مجازی

تشکر از ديگران: 333
تشکر از ایشان: 626 بار در 127 نوشته
مجازی is a splendid one to beholdمجازی is a splendid one to beholdمجازی is a splendid one to beholdمجازی is a splendid one to beholdمجازی is a splendid one to beholdمجازی is a splendid one to beholdمجازی is a splendid one to beholdمجازی is a splendid one to beholdمجازی is a splendid one to behold

اینجا ادم بخواد یه آلونک داشته باشه تا مزاحم دوستان نشیم باید چیکار کرد؟
در هر صورت تحلیل audnzd رو اینجا کپی میکنیم باشد که مقبول واقع شود. از صاحب خونه معذرت میخوام.

اگر در روز جاری در این جفت ارز شاهد بسته شدن قیمت بالای خط زرد رنگ یعنی 1.0840 باشیم . هدف قیمتی این ارز 1.1085 یعنی 240 پیپ خواهد بود.

نکات اخلاقی:
1. مطمئن ترین حالت برای ورود؛ پولبک به خط روند قرمز رنگ میباشد.
2. قیمت به دلیل قرار گرفتن استوکاستیک در منطقه اشباع خرید احتمالا برگشت خواهد کرد که برای خلاصی از اون خرید در منطقه اشباع فروش استوکاستیک در تایم 4ساعته توصیه میشود. که احتمالا معادل پولبک خواهد بود.
3. در همین قیمت هم میتوان وارد شد به شرطی که در ریزش قیمت مجددا پوزیشن بای اضافه کنیم.

[/QUOTE]

[QUOTE=نزدیک;299428]AUDNZD
مجازی آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 5 نفر
1900 (پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۹۳), golestanonline (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), lucifer_quest (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), sadeghi67 (دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۳), water (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳)
قدیمی جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳, ۱۳:۲۸   #5
مجازی
کاربر فعال

آواتار مجازی

مجازی is a splendid one to beholdمجازی is a splendid one to beholdمجازی is a splendid one to beholdمجازی is a splendid one to beholdمجازی is a splendid one to beholdمجازی is a splendid one to beholdمجازی is a splendid one to beholdمجازی is a splendid one to beholdمجازی is a splendid one to behold

usdsek
80 پیپ ریزش پیش روی این ارز

تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
1900 (پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۹۳), golestanonline (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), sadeghi67 (جمعه ۱۵ اسفند ۹۳), water (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳)
قدیمی جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳, ۱۳:۳۲   #6
مجازی
کاربر فعال

آواتار مجازی

نمونه هایی از تحلیلهای بنده تحت عنوان نزدیک رو میتوانید در این لینک مشاهده فرمایید. صادقی جان ببخشید.

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
1900 (پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۹۳), sadeghi67 (دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۳), water (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳)
قدیمی جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳, ۱۴:۴۷   #7
msatco
کاربر ارشد

آواتار msatco

msatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud of

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله مجازی نمایش نوشته ها
نمونه هایی از تحلیلهای بنده تحت عنوان نزدیک رو میتوانید در این لینک مشاهده فرمایید. صادقی جان ببخشید.

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

دوست عزیز لینک دادن خلاف مقررات است
و متاسفانه نظم تاپیک رو بر هم زدید و در ارسال هاتون دقت بیشتری کنید هر جای پستی نزنید و لینک ارائه بدین و مسیر تاپیک رو عوض کنید

از نام تاپیک پیداس که تحلیل های صادقی است نه همگانی.... دقت کنید عزیز من

از امیر عزیز عذز میخوام برای بر هم زدن نظم تاپیک اما مجبور بودم به این دوستون نکات رو عرض کنم

1900 (پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۹۳), M-nikan (چهارشنبه ۲۴ ارديبهشت ۹۳), sadeghi67 (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), مجازی (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), water (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳)
قدیمی جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳, ۱۷:۰۲   #8
مجازی
کاربر فعال

آواتار مجازی

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله msatco نمایش نوشته ها
دوست عزیز لینک دادن خلاف مقررات است
و متاسفانه نظم تاپیک رو بر هم زدید و در ارسال هاتون دقت بیشتری کنید هر جای پستی نزنید و لینک ارائه بدین و مسیر تاپیک رو عوض کنید

از نام تاپیک پیداس که تحلیل های صادقی است نه همگانی.... دقت کنید عزیز من

از امیر عزیز عذز میخوام برای بر هم زدن نظم تاپیک اما مجبور بودم به این دوستون نکات رو عرض کنم
ممنون از تذکرتون بنده ابتدا از صاحب تاپیک عذر خواهی کردم. میتونید همه این پستها و یک پستی هم که در تاپیک شما زدم حذف کنید.
تشکرکنندگان این نوشته: 6 نفر
1900 (پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۹۳), golestanonline (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), M-nikan (چهارشنبه ۲۴ ارديبهشت ۹۳), msatco (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), sadeghi67 (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), water (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳)
قدیمی جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳, ۱۷:۲۱   #9
msatco
کاربر ارشد

آواتار msatco

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله مجازی نمایش نوشته ها
ممنون از تذکرتون بنده ابتدا از صاحب تاپیک عذر خواهی کردم. میتونید همه این پستها و یک پستی هم که در تاپیک شما زدم حذف کنید.
با سلام
دوست عزیز بنده مثل شما یک کاربر ساده هستم و نه ادمین و نه مدیر که بخوام پستی رو ادیت یا حذف کنم
اخه دوست خوبم فوروم نویسی یکسری قوانین دارد دیگه شمایی که خودت در انجمن بورس بازان فعال هستی باید بهتر بدونید احترام به تاپیک و قوانین باید رعایت شه !

بنده میام دست تو جیب شما می کنم و بعد عذر خواهی میکنم !! صورت مسئله اشتباه است چه برسه به بعد دوم داستان!

حرف های بنده رو به دل نگیرد فوروم دوباره شروع به کار کرده و باید منظم تر بره جلو

golestanonline (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), M-nikan (چهارشنبه ۲۴ ارديبهشت ۹۳), sadeghi67 (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), مجازی (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳), water (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳)
قدیمی جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳, ۲۰:۰۳   #10
sadeghi67
کاربر ارشد

آواتار sadeghi67

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله msatco نمایش نوشته ها
سلام امیر عزیز
اولین قدم رو برای موفقیت برداشتی ارزوی موفقیت دارم امیر جان
مخلص برادر میثم هم هستیم,ما چاکریم
msatco (جمعه ۱۹ ارديبهشت ۹۳)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۱:۲۵

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.