بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory)

امواج و نظریه الیوت (Waves & Elliott Theory) آموزش و تحلیل بازار بر اساس الیوت ویو

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی سه شنبه ۱۲ بهمن ۸۹, ۲۰:۵۹   #21
imifx
کاربر ارشد

آواتار imifx

تشکر از ديگران: 112
تشکر از ایشان: 5,053 بار در 469 نوشته
imifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق ™Skype به imifx

شما حتی به تحلیل افراد که سالها با این روش ترید می کنند نمی توانید بیش از 40 درصد اعتماد داشته باشید حال دیگر یک نرم افزار که جای خود دارد برای درک بهتر و دید بهتر به افرادی که در سایت های متفاوت براساس امواج تحلیل هفتگی و ماهیانه می دهند توجه کنید حال روزانه که جای خود
imifx آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی سه شنبه ۱۲ بهمن ۸۹, ۲۱:۵۴   #22
imifx
کاربر ارشد

آواتار imifx

imifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished road

این اندیکاتور را برای شما می گذارم فعلا کارت انجام شود
فایل ضمیمه
نوع فایل: mq4 FX5_NeelyElliotWave_v1.2.mq4 (18.7 كیلو بایت, 140 نمایش)
تشکرکنندگان این نوشته: 6 نفر
erfan_83 (چهارشنبه ۱۳ بهمن ۸۹), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), omidkourd (سه شنبه ۱۲ بهمن ۸۹), pinklove1367 (سه شنبه ۱۲ بهمن ۸۹), tajerman (پنجشنبه ۱۷ فروردين ۹۱), VM511 (چهارشنبه ۲۴ اسفند ۹۰)
قدیمی سه شنبه ۱۲ بهمن ۸۹, ۲۲:۵۳   #23
omidkourd
کاربر عادی

آواتار omidkourd

تشکر از ديگران: 569
تشکر از ایشان: 119 بار در 7 نوشته
omidkourd is on a distinguished roadomidkourd is on a distinguished roadomidkourd is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله imifx نمایش نوشته ها
این اندیکاتور را برای شما می گذارم فعلا کارت انجام شود
سلام دوست عزیزجناب imifx
یه سوال داشتم خدمتتون می تونید راجب نحویه کار این اندیکاتور توضیحاتی بدید ممنون از لطفتون
omidkourd آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
VM511 (چهارشنبه ۲۴ اسفند ۹۰)
قدیمی چهارشنبه ۱۳ بهمن ۸۹, ۱۲:۳۹   #24
imifx
کاربر ارشد

آواتار imifx

اگر توجه کنید هنگام نصب در پنجره خصوصیات این اندیکاتور در قسمت رنگ تمام موارد توضیح داده شده است و شما نیز می توانید با تغییر مثلا در اولین بند بین True و False یکسری موارد را حذف یا اضافه کنید بقیه موارد هم در همین پنجره می باشد بهتر از این است که بخواهم مطلبی بیانکنم اگر باز با خواندن آن مطلب احتیاج به توضیح داشت بفرمایید خدمتتان عرض می کنم البته خود من از آن استفاده نمی کنم فقط گفتم تا مشکل قبلی که فرموید حل شود از نمایش این اندیکاتور نیز بهره ببرید
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), omidkourd (چهارشنبه ۱۳ بهمن ۸۹), VM511 (چهارشنبه ۲۴ اسفند ۹۰)
قدیمی پنجشنبه ۱۴ بهمن ۸۹, ۰۹:۱۸   #25
forex557
کاربر عادی

آواتار forex557

تشکر از ديگران: 15
تشکر از ایشان: 17 بار در 12 نوشته
forex557 is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله ghafari3 نمایش نوشته ها
این فایل بیشتر از 220 مرتبه دانلود شده. فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه.

مجدداً فایل را دانلود کنید. بهتر است از [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]برای دانلود استفاده کنید.
آقای غفاری عزیز با عرض سلام و خسته نباشید
من همه ویدیوها را دانلود کردم اما بخش دوم ویدیوی 6 به صورت فایل وین رر است ولی بقیه به صورت فایل ایکزه (فایل اجرائی) و وقتی ویدیوی شماره 6 را اکسترکت می کنید در وارد کردن بخش دوم مشکل پیدا میکنه و فایل یک را هم اکسترکت نمیکنه.اگه ممکنه این مورد را بررسی بفرمائید تا دوستان نیز مشکلشان حل بشه.
ممنون
forex557 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی پنجشنبه ۱۴ بهمن ۸۹, ۱۸:۰۶   #26
javaheri24
کاربر فعال

آواتار javaheri24

تشکر از ديگران: 1,344
تشکر از ایشان: 729 بار در 118 نوشته
javaheri24 is a splendid one to beholdjavaheri24 is a splendid one to beholdjavaheri24 is a splendid one to beholdjavaheri24 is a splendid one to beholdjavaheri24 is a splendid one to beholdjavaheri24 is a splendid one to beholdjavaheri24 is a splendid one to beholdjavaheri24 is a splendid one to beholdjavaheri24 is a splendid one to beholdjavaheri24 is a splendid one to behold

[QUOTE=javaheri24;100218]سلام دوستان وقت بخیر
نرم افزار رو نصب کردم و یه 2 هفته ای کار میکرد
ولی الان این ارور رو نشون میده:
el wave has the detected a fatal error and shut down
از نو هم نصب کردم ولی با همین ارور میاد.

سلام از دوستان کسی دلیل ای ارور رو میدونه؟
راهنمایی کنید لطفا
javaheri24 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی دوشنبه ۱۸ بهمن ۸۹, ۱۵:۰۲   #27
mda7
کاربر عادی

آواتار mda7

تشکر از ديگران: 331
تشکر از ایشان: 631 بار در 44 نوشته
mda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله forex557 نمایش نوشته ها
آقای غفاری عزیز با عرض سلام و خسته نباشید
من همه ویدیوها را دانلود کردم اما بخش دوم ویدیوی 6 به صورت فایل وین رر است ولی بقیه به صورت فایل ایکزه (فایل اجرائی) و وقتی ویدیوی شماره 6 را اکسترکت می کنید در وارد کردن بخش دوم مشکل پیدا میکنه و فایل یک را هم اکسترکت نمیکنه.اگه ممکنه این مورد را بررسی بفرمائید تا دوستان نیز مشکلشان حل بشه.
ممنون
سلام دوست عزيز پارت 2 داخل پوشه Compressed دانلود ميشه
اميدوارم مشكلتون حل بشه
mda7 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
forex557 (سه شنبه ۱۹ بهمن ۸۹), masood3000 (شنبه ۲۰ فروردين ۹۰), VM511 (چهارشنبه ۲۴ اسفند ۹۰)
قدیمی دوشنبه ۱۸ بهمن ۸۹, ۱۵:۱۸   #28
mda7
کاربر عادی

آواتار mda7

mda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished road

با سلام خدمت اساتيد عزيز
من متاتريدر آلپاري رو سيستمم دارم و elwave 9.5c نصب كردم ويديوي اول رو كه نحوه كار رو آموزش ميدند رو هم ديدم بعد از انجام مراحل و زدن ok به اين مشكل برميخورم لطفا راهنمايي فرماييد
[IMG]file:///C:/Documents%20and%20Settings/Parisan/My%20Documents/1.jpg[/IMG]
قدیمی دوشنبه ۱۸ بهمن ۸۹, ۱۵:۴۴   #29
mda7
کاربر عادی

آواتار mda7

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله mda7 نمایش نوشته ها
سلام دوست عزيز پارت 2 داخل پوشه Compressed دانلود ميشه
اميدوارم مشكلتون حل بشه
[QUOTE=mda7;100878]با سلام خدمت اساتيد عزيز
من متاتريدر آلپاري رو سيستمم دارم و elwave 9.5c نصب كردم ويديوي اول رو كه نحوه كار رو آموزش ميدند رو هم ديدم بعد از انجام مراحل و زدن ok به اين مشكل برميخورم لطفا راهنمايي فرماييد
قدیمی دوشنبه ۱۸ بهمن ۸۹, ۱۵:۴۹   #30
mda7
کاربر عادی

آواتار mda7

ببخشيد كه يكم ناشي هستم
kopoll (پنجشنبه ۵ مرداد ۹۱)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۳:۴۴

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.