بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > نظرات و تحلیلهای شما

نظرات و تحلیلهای شما بیان نظرات و تحلیلهای شما درباره ارزهای مختلف

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی جمعه ۳ آذر ۹۱, ۲۲:۵۸   #21
soroush_k2
کاربر عادی

آواتار soroush_k2

تشکر از ديگران: 2
تشکر از ایشان: 39 بار در 16 نوشته
soroush_k2 is on a distinguished road

باسلام
دوستان من الان یک ماه است که هرچه در بروکرم ترید میکیرم کمیسیون کم میکند ایا کسی میداند برای چی کمیسیون کم میکند به ازای هر لات 3دلار کم میکند
soroush_k2 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
reflex (شنبه ۴ آذر ۹۱)
قدیمی شنبه ۴ آذر ۹۱, ۰۱:۰۳   #22
fx.elham
کاربر عادی

آواتار fx.elham

محل سكونت: شيراز
تشکر از ديگران: 1,839
تشکر از ایشان: 549 بار در 64 نوشته
fx.elham is a splendid one to beholdfx.elham is a splendid one to beholdfx.elham is a splendid one to beholdfx.elham is a splendid one to beholdfx.elham is a splendid one to beholdfx.elham is a splendid one to beholdfx.elham is a splendid one to beholdfx.elham is a splendid one to beholdfx.elham is a splendid one to behold
ارسال پیام از طریق Yahoo به fx.elham

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله fxstar نمایش نوشته ها
با سلام مشخصات بنده :

Name : MOHSEN
Login : 3978083
Investor : o0ykobn (read only password
FxPro.com-Demo01
sell;eurusd@1.2963sl;1.3070-tp;1.2650
لطفأ ای پی سرور هم ضمیمه کنید.
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
charisma (شنبه ۴ آذر ۹۱), hamid2 (شنبه ۴ آذر ۹۱), reflex (شنبه ۴ آذر ۹۱)
قدیمی شنبه ۴ آذر ۹۱, ۰۹:۰۱   #23
charisma
کاربر فعال

آواتار charisma

محل سكونت: تهران
تشکر از ديگران: 488
تشکر از ایشان: 900 بار در 136 نوشته
charisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق Yahoo به charisma ارسال پیام از طریق ™Skype به charisma

دوستان حساب های 1000 دلاری رو باز کنند ولی فعلا پوزیشن نگیرند لطفا تا تعداد به حد نصاب برسه و زمان شروع و خاتمه مسابقه ( تقریبا 3 ماه ) رو اعلام کنیم .

s_roomii عزیز حرف شما متین و ممنون از انتقادتون ولی اینجا کسی مجبور نیست از روی دست کپی کنه مخصوصا الان که هیچ شناختی از تحلیل گرها نداریم ، ضمن اینکه بنده برای همین اسم تاپیک رو گذاشتم تحلیل گر برتر نگذاشتم معامله گر برتر ، سیگنال برتر ، اکانت هیستوری برتر و ...
ملاک ما اینجا فقط تحلیل هست و به مسائل دیگر از قبیل روانشناسی ترید و ... کاری نداریم با اینحال ممنون از اینکه مودبانه تجربتونو در اختیار ما گذاشتید

marya و fxstar عزیز ممنون که توی مسابقه شرکت میکنید ولی همونطور که اول این پست گفتم یکم صبر کنید تا زمان مشخصی برای مسابقه مشخص کنیم که انتقاد s_roomii شهید نشه .

راستی یک چیز دیگه marya جان من به شخصه نقاشی های رو چارت رو بیشتر میپسندم تا سیگنالی که تحلیلگر هیچ دلیل تکنیکالی براش نمیاره ، لطف میکنی اگر سیگنال رو با تحلیل بزارید تا تازه کاری مثل من از تحلیلتون یک چیز کاربردی یاد بگیره (مثلا نقطه ورود ، خروج ، تریلینگ استاپ و ... )

soroush_k2 عزیز من که جواب سوالتون رو نمیدونم ولی سوالتون رو توی [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]مطرح کنید تا زودتر به جوابتون برسید .

ممنون از همه دوستان

.اول ای جان ، دفع شر موش کن . . . وانگهی در جمع گندم کوش کن .

charisma آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
fxstar (شنبه ۴ آذر ۹۱), hamid2 (شنبه ۴ آذر ۹۱), reflex (شنبه ۴ آذر ۹۱)
قدیمی شنبه ۴ آذر ۹۱, ۱۴:۵۱   #24
hamid2
کاربر عادی

آواتار hamid2

تشکر از ديگران: 30
تشکر از ایشان: 76 بار در 14 نوشته
hamid2 is on a distinguished roadhamid2 is on a distinguished road

یک پیشنهاد دارم شاید بشود این حساب دمو را کنار گذاشت بهتر هست اونهایی که میخواهند سیگنال ارائه کنن از یک حساب واقعی استفاده کنن البته لزومی نداره پول واریز کنن بروکرهایی هستند که وجه اولیه بدون سرمایه گزاری می دهند مثل [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ] که 7دلار میده یا جستجو کنید بروکرهای زیاد دیگری هم هستند. این باعث میشه تحلیلگر ارائه کننده سیگنال دقت بیشتری داشته باشه چرا که در حساب واقعی کار میکنه نه دمو.
hamid2 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
reflex (شنبه ۴ آذر ۹۱)
قدیمی شنبه ۴ آذر ۹۱, ۱۵:۴۵   #25
hamid2
کاربر عادی

آواتار hamid2

تشکر از ديگران: 30
تشکر از ایشان: 76 بار در 14 نوشته
hamid2 is on a distinguished roadhamid2 is on a distinguished road

سلامی دوباره عرض میکنم خدمت دوستان عزیز
گشت وگذاری زدم به سایتهای خارجی در مورد ترید کردن وچگونه موفق شدن در بازار اما چیزی که یافتم ضرر و زیان روشهایی بود که موجود بود که بسیار افرادی بودند که از این سیگنالها و روشها ضرر زیاد متحمل شدند در واقع میشه گفت کسی سود نبرده و فقط کسانی از این روشها و اندیکاتورها سود بردند که در نمودار روزانه و حداقل نمودار 4 ساعته و اون هم با لوریج 1:30 و یا نهایتا 1:50موفق بودند و به سود دائمی رسیدند متاسفانه حس طمع افراد برای استفاده از لوریج بالای 1:50 مثلا1:100و 1:200 و 1:400 و استفاده آنها در نمودار زیر 4 ساعته باعث از دست دادن سرمایه خود شده و با تکرار این موضوع بکلی از بازار بیرون رفتند. اما روشی که الان اکثرا روی ان تکیه شده و میشود با لوریج حداکثر 1:200 هم انجام داد. روش برایند خلاف جهت دو ارز میباشد مثلا eurusd ویا usdchf میباشد و غیره جستجو که کردم دیدم سایتها و وبلاگهای زیادی ایجاد شده و حتی بعضی ها ارائه سیگنال هم میکنن. البته خودم مدت یکسال چنین روشی را امتحان کردم اما نتیجه درستی که صدرصد مثلا با لوریج 1:200 به سود ختم بشود را پیدا نکردم البته چند وقتی از سیگنالهای بعضی از سایتها استفاده میکنم که در این مدت سه ماه هیچ گونه ضرری وجود نداشته و درنهایت سیگنالشان بین -20 تا +20 پیپ سود وضرر در حرکت است که وقتی مثب شد از کل جفت ارز خارج میشویم . خواستم استاید که متخصص روشهای نوین هستند مطالبشان را برای چنین معاملاتی را که خطرات کمتری برای کال شدن دارن و حتی افراد مبتدی هم می توانند بدون استرس حتی روی خبر معامله کنن بیان کنیم تا بتوانیم در یاری رساندن افراد ضرر ده کمک کنیم . به این مسابقه بنظر بهتر میشه دقت کرد و یک چیز جدید میشه. روشهای دیگر در همه جا پیدا میشه برای تحلیل فکر نکنم بدرد افراد طمع کار ما ایرانیها که اکثرا هستیم بخورد.
hamid2 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
reflex (شنبه ۴ آذر ۹۱)
قدیمی شنبه ۴ آذر ۹۱, ۱۷:۱۹   #26
reflex
کاربر فعال

آواتار reflex

محل سكونت: دیگر ندارم
تشکر از ديگران: 2,903
تشکر از ایشان: 425 بار در 147 نوشته
reflex is on a distinguished roadreflex is on a distinguished roadreflex is on a distinguished roadreflex is on a distinguished roadreflex is on a distinguished roadreflex is on a distinguished roadreflex is on a distinguished road

سلام خدمت دوستان گلم....
با تشکر از زحمتهای اساتیدکه در این تاپیک متحمل شدن...
دوستان سعی کنید این مسابقه نباشه رقابت با رفاقت همراه باشه ..
دوستان زحمت کشیدن تو پستهای قبل گفتن ولی من نظرم اینه یه استاد بیاد بگه امرور کدام نقطه منطقه مرزی رو تثبیت میکنه حدومرز سل وبای رو میگم...مثال:بیاد بگه 1.2670نقطه مرز کندل4ساعته اگه امد بالای12680 با اختلاف 10پیپ با مرز بای رو بزنید با استاپ1.2670 اگر هم پایین قیمت رفت بلعکس...
من نظر شخصی من اینه که باید این قانون باشد که بانکها و موسسات میان این قیمت مرزی رو اعلام میکنن منطقه مرزیست نشان از قوت یا تضعیف یک ارز رو نشان میده در بازار لندن و امریکا....
عقایدی دارم که در روزهای اینده به ......... تبدیل میشود....
ارادتمند
افکار ---> گفتار ---> رفتار ---> عادت ---> شخصيت --->

ویرایش توسط reflex : شنبه ۴ آذر ۹۱ در ساعت ۱۷:۲۱ دلیل: درویش
reflex آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
hamid2 (شنبه ۴ آذر ۹۱), zamane (شنبه ۴ آذر ۹۱)
قدیمی شنبه ۴ آذر ۹۱, ۲۰:۵۵   #27
marya
کاربر عادی

آواتار marya

تشکر از ديگران: 350
تشکر از ایشان: 191 بار در 34 نوشته
marya is on a distinguished roadmarya is on a distinguished roadmarya is on a distinguished roadmarya is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله charisma نمایش نوشته ها

marya و fxstar عزیز ممنون که توی مسابقه شرکت میکنید ولی همونطور که اول این پست گفتم یکم صبر کنید تا زمان مشخصی برای مسابقه مشخص کنیم که انتقاد s_roomii شهید نشه .

راستی یک چیز دیگه marya جان من به شخصه نقاشی های رو چارت رو بیشتر میپسندم تا سیگنالی که تحلیلگر هیچ دلیل تکنیکالی براش نمیاره ، لطف میکنی اگر سیگنال رو با تحلیل بزارید تا تازه کاری مثل من از تحلیلتون یک چیز کاربردی یاد بگیره (مثلا نقطه ورود ، خروج ، تریلینگ استاپ و ... )
سلام
حتمآ -پس لطفآ 1 تاریخ برای شروع مشخص کنین تا با برنامه ریزی پیش بریم مثلآ 2 هفته دیگه همه استارت می کنیم

در مورد تحلیل,فعلآ صلاح نمی دانم تحلیل هایم را قرار دهم چون بعضی از دوستان همچنان ذهن مسمومی دارند نسبت به برخی از روش ها,چرا که هنوز ذهنشان محدود است و نمی خواهند حتی واقعیت ها را ببینند چون فکر می کنن باید همه چیز شسته و رفته و آماده بهشون داده بشه چون هنوز معنی تلاش و وقت را نمی دونند......بگذریم دیگه .........
البته منظور شما را از نقاشی های روی چارت متوجه نمیشم ؟؟!!!
شما می تونید اسمشو هرچی که دوست داری بزاری
marya آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی دوشنبه ۶ آذر ۹۱, ۱۴:۴۶   #28
saeeeed
کاربر ارشد

آواتار saeeeed

تشکر از ديگران: 1,282
تشکر از ایشان: 1,957 بار در 475 نوشته
saeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to behold
Exclamation

لیدیز اند جنتلمن !!!

اینطوری نمیشه ! فقط هرج و مرج میشه ، بعد هم همه میرن سی کار خودشون

من میگم مسابقه باشه و اون هم به این شکل :

1- فقط جفت ارز یورو دلار
2- تحلیل 5 روز هفته انجام بشه
3- برنده کسی هست که بتونه نزدیکترین تشخیص نقطه کلوز یورو دلار در پایان روز پیشبینی کنه و تا قبل از ساعت 12 ظهر پیشبینی خودشو در این تاپیک به ثبت برسونه .
4- در پایان ماه کسی که بیشترین برد در ماه رو داشته باشه برنده اصلی شناخته میشه و جایزش اینه که باید سیستم خودشو برای بقیه شرح بده
saeeeed آفلاين است   پاسخ با نقل قول
حلاج (دوشنبه ۶ آذر ۹۱)
قدیمی دوشنبه ۶ آذر ۹۱, ۲۰:۱۴   #29
NeoWave
کاربر عادی

آواتار NeoWave

تشکر از ديگران: 334
تشکر از ایشان: 352 بار در 54 نوشته
NeoWave is on a distinguished roadNeoWave is on a distinguished roadNeoWave is on a distinguished roadNeoWave is on a distinguished roadNeoWave is on a distinguished roadNeoWave is on a distinguished roadNeoWave is on a distinguished road

در بروکر Oanda میشه Contest مجانی راه اندازی کرد.

لینک: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
پیج ایجاد مسابقه: [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
NeoWave آفلاين است   پاسخ با نقل قول
charisma (سه شنبه ۷ آذر ۹۱)
قدیمی سه شنبه ۷ آذر ۹۱, ۱۰:۰۰   #30
charisma
کاربر فعال

آواتار charisma

محل سكونت: تهران
تشکر از ديگران: 488
تشکر از ایشان: 900 بار در 136 نوشته
charisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished roadcharisma is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق Yahoo به charisma ارسال پیام از طریق ™Skype به charisma
Thumbs down حذف تاپیک

دوستان زیادی این تاپیک رو نقد کردن و از تجربیاتشون در مورد تاپیک های مشابه این گفتند بنده نیز با کمی سبک و سنگین کردن سخنان دوستان و علی الخصوص شرایط بد پیشرفت تاپیک به این نتیجه رسیدم که از مدیر محترم تالار درخواست کنم در صورت امکان و صلاحدید اقدام به حذف این تاپیک کنند .

فکر نمی کنم این تاپیک منو به اهدافی که بیان کردم برسونه ؛ چرا که دوستان مشاهده کردند تو همین چند پستی که اینجا زده شد هیچ کس تحلیلی ارئه نکرد ، سیگنال زیاد داده شد ولی خبری از دلیل تکنیکالی نبود ؛ بگذریم از اینکه تاپیک مورد استقبال تحلیل گران نیز قرار نگرفت .

خب پیشتر ، از دوستانی که با نظراتشون سعی در بهبود دادن در روند کار را داشته اند و دوستانی که سیگنال های خویش رو با ما به اشتراک گذاشته اند تشکر می کنم و ازشون معذرت میخواهم که نتونستم این تاپیک رو خوب مدیریت کنم و به ثمر برسونم ...

.اول ای جان ، دفع شر موش کن . . . وانگهی در جمع گندم کوش کن .

charisma آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
FXRamin (سه شنبه ۷ آذر ۹۱), hamid620 (پنجشنبه ۹ آذر ۹۱), iranbox (چهارشنبه ۸ آذر ۹۱), mehrdad_gold (چهارشنبه ۸ آذر ۹۱)
پاسخ

برچسبها
"مسابقه", "تحلیل", "ترید لایو"

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۹:۰۱

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.