بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > تالار عمومی بازارهای مالی

تالار عمومی بازارهای مالی بحث و تبادل نظر عمومی پیرامون بازارهای مالی

نمايش نتيجه نظرسنجی: سود ماهیانه شما از FX چند پیپ است؟
2000 پپ 40 10.64%
1000 پپ 38 10.11%
500 پپ 33 8.78%
400 پپ 41 10.90%
200 پپ 40 10.64%
100 پپ 44 11.70%
0 پپ 140 37.23%
تعداد رأی دهندگان: 376. شما نمی توانید در این نظرسنجی شرکت کنید!

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی دوشنبه ۱۰ مهر ۹۶, ۲۲:۵۶   #461
sadeghi67
کاربر ارشد

آواتار sadeghi67

محل سكونت: کنار ساحل ایران
تشکر از ديگران: 9,229
تشکر از ایشان: 1,838 بار در 355 نوشته
sadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished roadsadeghi67 is on a distinguished road

alirezaxx25 (سه شنبه ۱۱ مهر ۹۶), SOHRAAB (چهارشنبه ۳ آبان ۹۶)
قدیمی جمعه ۲۸ مهر ۹۶, ۲۳:۴۳   #462
paulpjack
کاربر عادی

آواتار paulpjack

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: 2 بار در 2 نوشته
paulpjack is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله iranbox نمایش نوشته ها
سلام دوستان<br /> در نظر سنجی شرکت کنید<br /> سود ماهیانه شما از FX چند پپ است؟<br /> اگر اون مقدار پیپ در نظر سنجی نیست در تاپیک پست کنید.
<br /> <br /> Watch and enjoy the hot romantic videos,[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ],[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ],[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ],[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ] >>>> hotvideosxx.com
paulpjack آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی دوشنبه ۸ آبان ۹۶, ۱۱:۵۳   #463
maya2013
کاربر عادی

آواتار maya2013

تشکر از ديگران: 5
تشکر از ایشان: 17 بار در 13 نوشته
maya2013 is on a distinguished road

دوستان من روزی 200 پوینت سود میکنم . مهم استراتژی هست . روزی 200 پوینت من بالات 4 پوزیشن گیری میشه . استراتژی من روزی صدها پیپ نیست ولی به ازای هر پوزیشن من 2 پیپ 2 پیپ با ریسک 5 درصد هست و سود میگیرم .یه جورایی توی هر 20 تا پوزیشن 2 تا استاپ شاید بخوره . به هر حال خواستم بگم میزان پیپ مهم نیست بلکه اینکه بتونی از اونها چقدر سود بکشی بیرون مهمه . من 20 تا پوزیشن 2 پیپ بگیرم دیگه هم معامله نمیکنم .

خواستم بگم وقتی نمیشه دنبال 200 پیپ یا 100 پیپ سود هم نرفتید نرفتید و بجاش استراتژی داشته باشید با همون 2 پیپ هم میشه مثلا با لات 10 سود خوب کرد.

توی این مارکت دنبال پیپ های بالا و مثلا سودهای فضایی و ... و یک شبه ره صدساله رفتن و ... خیالات خامه مگر با داشتن استراتژی .

ویرایش توسط maya2013 : دوشنبه ۸ آبان ۹۶ در ساعت ۱۲:۲۳
maya2013 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
danooshuki (دوشنبه ۲۰ آذر ۹۶), ghoghnoosepars (سه شنبه ۱۴ آذر ۹۶), sadeghi67 (شنبه ۲۷ آبان ۹۶)
قدیمی دوشنبه ۸ آبان ۹۶, ۱۲:۰۱   #464
maya2013
کاربر عادی

آواتار maya2013

تشکر از ديگران: 5
تشکر از ایشان: 17 بار در 13 نوشته
maya2013 is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله T.tamara نمایش نوشته ها
سلام به همه دوستایه خوبم .
من امروز عضو این فروم شدم و تا قبل از این فقط مطالب رو میخوندم و نیازی هم به پاسخ دادن نداشتم . بهمین دلیل نیازی به عضو شدن نبود
دوستایه خوبم فقط میخوام یه مطلبو بگمو برم . منم میخواستم از این کار کناره گیری کنم چون خدایش هیچ اموزش درستی ندیدمو هیچ سودی نکردم اما برای من یه معجزه اتفاق افتاد . الان دیگه این فکرو نمیکنمو میتونید باور نکنید اما سوده فوق العاده ای دریافت میکنم .منم مثل شماها دنباله ابوناچیو کریسو این دوستان رفتم البته خدایش از اینکه وقت گذاشتن واقعا ممنون و جایه تشکر داره اما من یه دخترم و عجول و از این دوستان هیچ اموزشی که به سود منتهی بشه ندیدم . جالب اینکه هنوز خیلی ها دارن بحث میکنن که ابوناچی سیستمش کارایی داره یا نه . بابا ول کنید یارو خودش این کارو گذاشت کنار شماها ول نمیکنید . چون خودش هم میدونست سیستمش نقص زیاد داره.. خیلی دوس داشتم زودتر به نتیجه برسمو خدا میدونه چقدر در این راه هزینه کردم تا اینکه یه نفر بهم گفت یه نفر هست به نام استاد مریس که شاگرد هم قبول نمیکنه . البته منظورش این بود که در اون زمان شاگرد قبول نمیکرد . دوستم گفت که این استاد هم مثل همه اساتید فقط بصورت عمومی اموزش میده اما روشی هم داره که تحت شرایط خاص ممکنه به کسی اموزش بده و این اتفاق در مورده یکنفر افتاده . خلاصه به هر بدبختی بود تلفنشو پیداکردمو گفتم میخوام فار ر کس یاد بگیرم . گفت الان وقت ندارمو خبر میدمو از این حرفا تا یک ماه بعد که ظاهرا یه مقدار فرصت پیدا کرده بود . وقتی دیدمش براش توضیح دادم که جریان چیه و خلاصه باهاش به نتیجه رسیدم و تونستم مبلغی رو پیشنهاد کنم که بپذیره . الان اون اموزش رو به اتمامه و فقط همینو بگم که من دیگه ضرر نمیدم . این جمله رو بارها پیشه خودم تکرار کردم و خدامیدونه که چقدر خوشحالم . من با دوتا از دوستام با هم یه اکانته بزرگ داریم که خداییش هر تریدی که من پیشنهاد میکنم بدونه ضرر به نتیجه میرسه و هر پوزیشنی که اونها پیشنهاد میکنند 28 درصد امکانه به سود رسدنش هست .
اگر با من کاری داشتید بهم ایمیل بدید [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
استاد مریس عزیز تا آخر عمر مدیونتم و تا همیشه برات احترام قائلم
سلام دوست من
نمیدونم در مورد کاربرای این سایت چه فکری کردی که اومدی این پست رو گذاشتی ولی اینا همشون گرگ بارون دیده ان مریس جان.
بگذریم
یک نصیحت : یک تریدر موفق هیچوقت هیچوقت و هیچوقت دنبال آموزش نمیره مگر اینکه کسی بشه که به لحاظ سرمایه در حد گنده های جهان باشه که ما الحمدالله تو ایران چنین چیزی نداریم . تمام این کسایی هم که آموزش میدن دنبال همون دوزار پول هستند و اگه از ترید پولی در میاوردن دنبال آموزش نمیرفتن . مثال زنده خیلی براتون دارم از دکتر ها و استاد استاد هابگیر و ... چون اینجا نیستن و نمیتونن از خودشون دفاع بکنن اسمشون رو نمیارم . ولی خواستم بگم مراقب باشید و گول کلاسهای آموزشی رو نخورید . تا میتونید تجریبه خودتو کسب کنید و لاغیر . بدرورد . به مریس هم سلام برسون ( دم ساقیش گرم)
maya2013 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
mosta (چهارشنبه ۲۴ آبان ۹۶)
قدیمی پنجشنبه ۱۱ آبان ۹۶, ۱۱:۰۱   #465
indoet93
کاربر عادی

آواتار indoet93

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: 3 بار در 3 نوشته
indoet93 is on a distinguished road

terima kasih
indoet93 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
ghoghnoosepars (پنجشنبه ۱۱ آبان ۹۶)
قدیمی سه شنبه ۲۳ آبان ۹۶, ۲۳:۴۳   #466
mehdifx2006
کاربر عادی

آواتار mehdifx2006

تشکر از ديگران: 1
تشکر از ایشان: يک بار در يک نوشته
mehdifx2006 is on a distinguished road
پیش فرض بیش از 1500 پیپ در ماه

سلام دوستان
عزیرانی از فارکس دلسرد شدند و سودی از این بازار پر هیاهو نکردند پیشنهاد میکنم این سایت رو حتما ببیند .
بیش از 1500 پیپ در ماه

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

ویرایش توسط mehdifx2006 : سه شنبه ۲۳ آبان ۹۶ در ساعت ۲۳:۴۶ دلیل: تصحیح متن
mehdifx2006 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
ghoghnoosepars (چهارشنبه ۲۴ آبان ۹۶)
قدیمی سه شنبه ۳۰ آبان ۹۶, ۱۰:۰۴   #467
saeeeed
کاربر ارشد

آواتار saeeeed

تشکر از ديگران: 1,282
تشکر از ایشان: 1,954 بار در 475 نوشته
saeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to behold

کانال خبری به روز

@CNBC_Farsi
saeeeed آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی يکشنبه ۱۲ آذر ۹۶, ۱۴:۱۶   #468
F0R3X
کاربر عادی

آواتار F0R3X

تشکر از ديگران: 344
تشکر از ایشان: 74 بار در 14 نوشته
F0R3X is on a distinguished roadF0R3X is on a distinguished road

سلام
نتایج دوماه نیم
F0R3X آفلاين است   پاسخ با نقل قول
mjklmj (سه شنبه ۱۴ آذر ۹۶)
قدیمی يکشنبه ۱۹ آذر ۹۶, ۱۳:۳۲   #469
ali_raz
کاربر عادی

آواتار ali_raz

محل سكونت: صفحه اینستاگرام : freedomfromforex
تشکر از ديگران: 372
تشکر از ایشان: 45 بار در 20 نوشته
ali_raz is on a distinguished roadali_raz is on a distinguished road

سلام دوستان
ویدئوی رایگانی آماده کردیم برای دوستانی که تجربه معامله گری در بازار ارز رو دارن.
اینکه چطور پلن معاملاتی محکم با یک مدیریت سرمایه قوی میتونه نتایج معاملاتی شگفت انگیزی برای معامله گر به همراه داشته باشه
و در کمتر از یک سال به سود بسیار خوبی دست پیدا کنه
لینک آپارات : [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
فایل های اکسل استفده شده در ویدئو در کانال تلگرام قرار داده شده. برای جزییات بیشتر و مشاوره رایگان در تلگرام مارو دنبال کنید.
لطفاً ابتدا ویدئو رو کامل ببینید تاکید می کنم ویدئو رو تا انتها ببینید بعد اگه سوالی بود از طریق آیدی تلگرام پاسخگو هستیم.
چند نمونه معامله لایو هم در کانال تلگرام و اینستگرام قرار گرفته شده.
امیدوارم مفید واقع بشه.
Admin : @PMTraders
ali_raz آفلاين است   پاسخ با نقل قول
ghoghnoosepars (دوشنبه ۲۰ آذر ۹۶)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۱۱:۲۳

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.