بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > نظریه ابوناچی (Abonacci Theory)

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی شنبه ۳۱ تير ۹۱, ۱۵:۵۵   #41
mouses
کاربر عادی

آواتار mouses

تشکر از ديگران: 6
تشکر از ایشان: 11 بار در يک نوشته
mouses is on a distinguished road

از آقای ابوناچی تشکر و قدر دانی می کنم .حتی اگر نخواهم از سیستم او برای درامد استفاده کنم.بخاطر دیدن لحضاتی که بی دریغ وقتش رو روی آموزش این سیستم به دیگر هموطنانش گذاشتبدون در نظر گرفتن منافع مالی.
mouses آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 11 نفر
amirfx_24 (شنبه ۳۱ تير ۹۱), behzad61 (شنبه ۳۱ تير ۹۱), gallardolp560 (سه شنبه ۱۰ بهمن ۹۱), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵), kakadoo (دوشنبه ۲ مرداد ۹۱), mm1950 (شنبه ۳۱ تير ۹۱), Patriot iran (شنبه ۳۱ تير ۹۱), reflex (دوشنبه ۲ مرداد ۹۱), sasal (دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۱), shamimedel (يکشنبه ۱۵ مرداد ۹۱), SOHRAAB (شنبه ۳۱ تير ۹۱)
قدیمی يکشنبه ۱۵ مرداد ۹۱, ۱۱:۰۵   #42
starlingsar
کاربر فعال

آواتار starlingsar

تشکر از ديگران: 9,066
تشکر از ایشان: 609 بار در 147 نوشته
starlingsar is on a distinguished roadstarlingsar is on a distinguished roadstarlingsar is on a distinguished roadstarlingsar is on a distinguished roadstarlingsar is on a distinguished roadstarlingsar is on a distinguished roadstarlingsar is on a distinguished roadstarlingsar is on a distinguished roadstarlingsar is on a distinguished road

گمان مبر که به پایان رسید کار مغان هزار باده ناخورده در رگ تاک است.
starlingsar آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
Babak.K.A (دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۱), gallardolp560 (سه شنبه ۱۰ بهمن ۹۱), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵)
قدیمی دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۱, ۲۰:۴۶   #43
Babak.K.A
کاربر ارشد

آواتار Babak.K.A

محل سكونت: ایران
تشکر از ديگران: 3,446
تشکر از ایشان: 3,089 بار در 363 نوشته
Babak.K.A is on a distinguished roadBabak.K.A is on a distinguished roadBabak.K.A is on a distinguished roadBabak.K.A is on a distinguished roadBabak.K.A is on a distinguished roadBabak.K.A is on a distinguished roadBabak.K.A is on a distinguished roadBabak.K.A is on a distinguished roadBabak.K.A is on a distinguished roadBabak.K.A is on a distinguished roadBabak.K.A is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق Yahoo به Babak.K.A

سلام و درود بر جناب آبوناچی و همه دوستان همراه
بنده متاسفانه خیلی دیر با این سیستم آشنا شدم اما بشدت من رو جلب خودش نمود مخصوصا اصل قضیه یعنی طرز فکر و ذهنیت و تئوری جناب آبوناچی که خیلی حرف و نبوغ پشتش هست و مقداریش درک میشه اما خیلیش پنهانه....
خلاصه ممنون جناب آبوناچی و امیدوارم همیشه سلامت و شاد و موفق باشید و راهی رو که درپیش گرفتین با موفقیت تا انتها برسونید...
خداوند روح بزرگ تمام شهدای عزیز و فداکار مخصوصا برادر بزرگوارتان را غرق در رحمت و مغفرت و رضوان عظیمش برگرداند و به خانواده های محترم شهدا طول عمر با عزت و عافیت و تسلی عنایت بفرماید انشاالله.
ارادتمند :
کاظمی
Babak.K.A آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 8 نفر
behzad2007 (جمعه ۳۱ شهريور ۹۱), FXRamin (دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۱), gallardolp560 (سه شنبه ۱۰ بهمن ۹۱), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵), mm1950 (سه شنبه ۱۰ بهمن ۹۱), yoosef8051 (سه شنبه ۱۰ بهمن ۹۱), حلاج (دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۱), سیدعرفان (چهارشنبه ۲۵ مرداد ۹۱)
قدیمی سه شنبه ۱۰ بهمن ۹۱, ۱۳:۰۵   #44
pari.ebrahimi
کاربر عادی

آواتار pari.ebrahimi

تشکر از ديگران: 20
تشکر از ایشان: 16 بار در 7 نوشته
pari.ebrahimi is on a distinguished road
پیش فرض تشکر تشکر تشکر

سلام
من دیروز تازه با این سیستم آشنا شدم و تا نیمه شب تقریبا ً همه پست ها رو خوندم... متاسفانه از اونجاییکه از ریاضی تقریبا ً هیچی سر در نمیارم، نمی تونم بحث خاصی رو مطرح کنم، اما حداقل تو این 6 سال که با ***** کار کردم از ابتدا همه اندیکاتورها رو (غیر از فیبو و پیوت) جز فریب هیچی ندیدم (واسه همین کمی به خودم امیدوار شدم)... اگر آقای ابوناچی صحبتم رو می خونن اول می خواستم از ایشون تشکر کنم، به خاطر همه تلاشی که گذاشتن، و در ضمن همه ویدئوها رو تقریبا ً دانلود کردم، چون واسه کسی مثل من که ریاضی حالیش نیس دیدن ویدئوی آموزشی خیلی کمک می کنه تا تصویری متوجه موضوع بشم... (آخه همه پست ها رو دیشب تقریبا ً خوندم، اما چیز زیادی دستگیرم نشد، اما اولین ویدئوی آموزشی مربوط به "تمام ماه" رو که تا یک سوم ابتداش دیدم، تصمیم گرفتم زودتر بیام و این پیغام تشکر رو بنویسم)
با اینکه نمی دونم چقدر ممکنه موفق بشم، اما باز هم خالصانه از شما متشکرم و حتما ً 3 شرطی که گذاشتین رو اجرا خواهم کرد، البته انجام می دم، بخصوص سومی همیشه به وسعم...

ببخشید که ادامه می دم.. اما باز هم می گم، حتی اگه نتونم موفق بشم با سیستمتون کار کنم، خیلی خیلی ازتون متشکرم، چون زحمت کشیدین، وقت گذاشتین و بدون دریافت هزینه خالصانه سیستم رو با کلی توضیحات در اختیار بقیه گذاشتین... موفق باشین
pari.ebrahimi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 7 نفر
altal (سه شنبه ۱۰ بهمن ۹۱), atila (چهارشنبه ۱۱ بهمن ۹۱), FXRamin (سه شنبه ۱۰ بهمن ۹۱), gallardolp560 (سه شنبه ۱۰ بهمن ۹۱), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵), mm1950 (سه شنبه ۱۰ بهمن ۹۱), trade (سه شنبه ۱۰ بهمن ۹۱)
قدیمی چهارشنبه ۱۱ بهمن ۹۱, ۱۴:۵۹   #45
takdata
کاربر عادی

آواتار takdata

تشکر از ديگران: 71
تشکر از ایشان: 243 بار در 51 نوشته
takdata has a spectacular aura abouttakdata has a spectacular aura abouttakdata has a spectacular aura abouttakdata has a spectacular aura abouttakdata has a spectacular aura about

اقامن دنبال جدیدترین ورژن اقای ابوناچی میگردم تو سایتشون هست ولی 4 مگا بایته اما ورژن های قبلیش 23 مگابایت بودند

ممنون میشم ورژن جدید فارسیشو بزارید
با تشکر
takdata آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
gallardolp560 (چهارشنبه ۱۱ بهمن ۹۱)
قدیمی سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۲, ۲۲:۵۷   #46
ashkan1358
کاربر عادی

آواتار ashkan1358

محل سكونت: مرودشت
تشکر از ديگران: 172
تشکر از ایشان: 83 بار در 32 نوشته
ashkan1358 is on a distinguished roadashkan1358 is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله ehzar نمایش نوشته ها
شخصي بنام ابوناچي در حال كلاهبرداري از مشتريان ايراني و هندي و مالزيايي خود ميباشد.

خبرش در ***** فكتوري ميباشد.بابت فروش نرم افزارش تابحال 145 هزار دلار پول گرفته.مراقب باشيد.
سلام
مگه شما یا سایر دوستان به ایشون بابت نرم افزار پولی پرداخت کردید؟
ashkan1358 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵), omidrad (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲), starlingsar (چهارشنبه ۱۶ مرداد ۹۲)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۹:۳۸

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.