بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > تالار عمومی بازارهای مالی

تالار عمومی بازارهای مالی بحث و تبادل نظر عمومی پیرامون بازارهای مالی

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی شنبه ۱۹ مهر ۹۳, ۱۱:۵۵   #1
MehdiDolati
کاربر عادی

آواتار MehdiDolati

تشکر از ديگران: 1,363
تشکر از ایشان: 246 بار در 54 نوشته
MehdiDolati is on a distinguished roadMehdiDolati is on a distinguished roadMehdiDolati is on a distinguished roadMehdiDolati is on a distinguished roadMehdiDolati is on a distinguished roadMehdiDolati is on a distinguished road
پیش فرض کمپین افراد شجاع و با اراده که توانستند بپذیرند قورکس سراب و رویای مخدرگونه ای بیش نیست

این کمپین متعلق به افراد شجاع و با اراده ایست که انقدر همت و قدرت دارند که بالاخره بپذیرند

1-مدافعین و متعصبین به قورکس کسانی هستند که سطح توقع و آرزو هاشون در زندگی هماهنگ با بضاعت امکانات و استعداد هاشون نیست به همین خاطر مسیر هایی رویایی چون قورکس
شرکتای هرمی لاتاری ها و قرعه کشیا و قمار را که بوی کسب ثروت اونهم در کوتاه مدت و با سرمایه اولیه کم میده به شدت مستشون میکنه

و کاملا جنون آمیز ولو با تکیه به اکانت هیستوری های تقلبی یا اتفاقی و ادعا های تو خالی در فروم ها سعی دارند واقعیت مسلم این حرفه را در دید عموم وارونه جلوه بدند تا مبادا در این کویر تشنه احساس تنها بودن کنند
این افراد در محیط کار واقعی همیشه به جای تلاش در حال انتقاد اعتراض ناله و شکوه هستند و همیشه در هر محیط مدعیند که قدرشون دونسته نمیشه و حقشون ادا نمیشه

2-مارکتی که:
در همه دنیا اکثریت قاطع بازنده و اقلیت محدود برنده داره قمار و سرابه و نه یک شغل

3-ماهیت این مارکت عدم قطعیت و پیش بینی پذیری کاملا اتفاقی و ضعیف است و بی دلیل شکست ها را به آموزش ناکارامد!!! عدم دسترسی به منابع مفید!!!تلاش کم!!روانشناسی!!!
نباید نسبت داد که اگر شکست ها مربوط به این موارد بود مردم اروپا و ژاپن و آمریکا که این کمبود ها را نداشتند الان همه قورکس کار بودند ولی این مارکت بر خلاف استاک و آپشن در اونجا هم فقط و فقط زیان ده هست

4-در دروس اولیه همین قورکس می آموزیم برای برنده بودن در دراز مدت باید ریسک از ریوارد کمتر باشه
بعد در تناقضی وحشتناک اصرار داریم در حرفه ای که بیش از 90% بازنده اند به امید اون 10% که قطعا فرد نیستند بلکه کمپانی ها و بانک ها با تیم های کارشناسی چند صد نفره هستند
قرار بگیریم

5-من با شجاعت واقعیت ها را میپذیرم و دست از این رویای بسیار شیرین (کسب ثروت زیاد با سرمایه اولیه کم در کوتاه مدت) که چون ماده مخدر منو ذهنمو همتمو و جوونیمو به خودش وابسته کرده میکشم
MehdiDolati آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 10 نفر
B@$eRi (سه شنبه ۲۹ مهر ۹۳), bemo (دوشنبه ۱۷ آذر ۹۳), farhad fx (چهارشنبه ۱۰ دي ۹۳), golestanonline (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), milad70 (يکشنبه ۲۱ آبان ۹۶), mohsen66 (دوشنبه ۱۴ فروردين ۹۶), Stable Trade (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), starlingsar (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), هاشم (جمعه ۱۴ آذر ۹۳), webtalk (يکشنبه ۷ دي ۹۳)
قدیمی شنبه ۱۹ مهر ۹۳, ۱۳:۳۰   #2
majidlars
کاربر ارشد

آواتار majidlars

تشکر از ديگران: 5,689
تشکر از ایشان: 20,203 بار در 2,259 نوشته
majidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond repute

به قول نسبتا معروف ماذا فاذا ؟

داداش توهمات خودتو چرا به فارکس ربط میدی اخه ؟

شاید یکی نخواد مثل شما سریع میلیاردر شه با سرمایه اولیه کم !

شاید یکی هوشش از بقیه بیشتر باشه و بتونه موقعیت خوب رو از بد تشخیص بده

شاید یکی بتونه روی احساسش مدیریت داشته باشه

و ....

اینا رو گفتم تا بدونی این کار با این همه ریسکی که داره برای افراد عامه ساخته نشده ! طرف تا دیروز موبایلو برعکس دستش میگرفته حالا ادعای تحلیل داره !

دقت کنی میبینی اکثر مردم همیشه اشتباه میکنن ! برعکس حرف مسخره ای که از بچگی به ما زدن که حق با اکثریته !

از دین بگیر تا اقتصاد همیشه افراد کمی هستند که از لایه سطحی مسایل رد بشن و به حقیقت امر واقف بشن !

این که شما یا بنده در ابتدا خیال بافی کردیم مشکل ماست نه فورکس !

اگه یه بچه بخواد مسی بشه ولی نتونه باید فوتبالو سراب بخونه ؟ یا نتونه بیل گیتس بشه باید بگه بیزنس سرابه ؟؟

نمیدونم چرا انقدر کوته فکر شدین فقط جلو بینیتونو میبینین ! آقا جان این شغل در رده ی سخت ترین شغل هاست . سالها باید پای چارت بشینی بازار لمس کنی تا کم کم با حرکتاش آشنا شی و تازه بعد از اون یاد بگیری مدیریت کنی سرمایتو و احساساتتو !!!

انتظار داری 2 ساله همه چی درست شه ؟؟؟؟

منم با توهم زدن سر فورکس مخالفم شدید و همون ابتدای کارم این توهمات رو گذاشتم کنار حالا شما نذاشتی مشکل خودته برادر !

اما نیا اینجا کمپین بزن که فورکس سرابه ! لابد 2 روز دیگه میای میگی بورس خوبه )

فورکس میتونه یه شغل باشه برای کسی که سرمایه کناره داره ! شغل جداگانه برای امرار معاش داره ! اقتصاد دنیا رو میفهمه ! مدیریت سرمایه و احساسات بلده ! نظم داره ! و چند سال رو صرف یادگیری کرده اونم پای چارت نه دوره ی اموزشی اصغر تی پی یا هشت ضلعی !!!

اگه کسی به این درک رسیده که شرایط کار اینه میتونه با سطح توقع معمولی از ترید لذت ببره والسلام
1900 (دوشنبه ۲۱ مهر ۹۳), ahmadps (جمعه ۱۷ بهمن ۹۳), ali kiani (پنجشنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۴), alifar (يکشنبه ۱۶ آذر ۹۳), alirezaxx25 (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), B@$eRi (سه شنبه ۲۹ مهر ۹۳), babifiss (يکشنبه ۵ بهمن ۹۳), bbabakan (سه شنبه ۲۹ فروردين ۹۶), behzad_20 (شنبه ۲۹ آذر ۹۳), cinemagar2000 (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), DAVOOD24 (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳), dj2hamid (جمعه ۳۰ مهر ۹۵), ehsan* (دوشنبه ۲۱ مهر ۹۳), emperator68 (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), farhad fx (چهارشنبه ۱۰ دي ۹۳), Farzad-FX (جمعه ۴ دي ۹۴), gallardolp560 (دوشنبه ۲۱ مهر ۹۳), ghoghnoosepars (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳), golestanonline (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), hamid6301 (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), HOMA55 (چهارشنبه ۲۳ مهر ۹۳), hossein_k (دوشنبه ۷ ارديبهشت ۹۴), irena (دوشنبه ۱۸ اسفند ۹۳), kamanche (شنبه ۲۶ مهر ۹۳), kojkav (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), koorosh kabiir (سه شنبه ۲۳ دي ۹۳), mah-par (سه شنبه ۲۹ دي ۹۴), MahdiFx100 (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳), mahoon (شنبه ۱ آذر ۹۳), mehr4u (دوشنبه ۲۴ آذر ۹۳), mjklmj (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳), mohsen malek (جمعه ۱۹ دي ۹۳), mpi (دوشنبه ۵ مهر ۹۵), Mr.Young (جمعه ۲۶ تير ۹۴), parsley (چهارشنبه ۹ اسفند ۹۶), piki82 (جمعه ۳۰ آبان ۹۳), raminayat (شنبه ۲۴ آبان ۹۳), rayan66 (پنجشنبه ۲۴ مهر ۹۳), rezapz (سه شنبه ۷ مهر ۹۴), sam245 (جمعه ۱۰ بهمن ۹۳), shahram (چهارشنبه ۱۹ آذر ۹۳), smmfx (پنجشنبه ۱ آبان ۹۳), sonami (سه شنبه ۲۰ مهر ۹۵), sorenasami (دوشنبه ۳ آذر ۹۳), Stable Trade (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), starlingsar (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), traxtor (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳), منهتن (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳), Vahid-Zare (جمعه ۱۰ بهمن ۹۳), yazdaan (دوشنبه ۱۶ شهريور ۹۴), yoosef8051 (يکشنبه ۲ آذر ۹۳), yusefamini (دوشنبه ۱۲ آبان ۹۳), اسفنديار (شنبه ۱۹ مهر ۹۳)
قدیمی شنبه ۱۹ مهر ۹۳, ۱۳:۴۴   #3
alirezaxx25
کاربر عادی

آواتار alirezaxx25

تشکر از ديگران: 151
تشکر از ایشان: 315 بار در 64 نوشته
alirezaxx25 is a name known to allalirezaxx25 is a name known to allalirezaxx25 is a name known to allalirezaxx25 is a name known to allalirezaxx25 is a name known to allalirezaxx25 is a name known to all

سلام خوشحالم که این تصمیم رو گرفتی امیدوارم تو کارهای بعدیت موفق باشی.

************************************************************ ********************

پی نوشت:

بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... !

رومن پولانسکی
B@$eRi (سه شنبه ۲۹ مهر ۹۳), bbabakan (سه شنبه ۲۹ فروردين ۹۶), farhad fx (چهارشنبه ۱۰ دي ۹۳), gallardolp560 (دوشنبه ۲۱ مهر ۹۳), golestanonline (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), kojkav (يکشنبه ۲۵ آبان ۹۳), koorosh kabiir (سه شنبه ۲۳ دي ۹۳), MahdiFx100 (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳), MehdiDolati (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), mjklmj (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳), starlingsar (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), webtalk (يکشنبه ۷ دي ۹۳), اسفنديار (شنبه ۱۹ مهر ۹۳)
قدیمی شنبه ۱۹ مهر ۹۳, ۱۴:۱۲   #4
MehdiDolati
کاربر عادی

آواتار MehdiDolati

MehdiDolati is on a distinguished roadMehdiDolati is on a distinguished roadMehdiDolati is on a distinguished roadMehdiDolati is on a distinguished roadMehdiDolati is on a distinguished roadMehdiDolati is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله majidlars نمایش نوشته ها
به قول نسبتا معروف ماذا فاذا ؟

داداش توهمات خودتو چرا به فارکس ربط میدی اخه ؟

شاید یکی نخواد مثل شما سریع میلیاردر شه با سرمایه اولیه کم !

شاید یکی هوشش از بقیه بیشتر باشه و بتونه موقعیت خوب رو از بد تشخیص بده

شاید یکی بتونه روی احساسش مدیریت داشته باشه

و ....

اینا رو گفتم تا بدونی این کار با این همه ریسکی که داره برای افراد عامه ساخته نشده ! طرف تا دیروز موبایلو برعکس دستش میگرفته حالا ادعای تحلیل داره !

دقت کنی میبینی اکثر مردم همیشه اشتباه میکنن ! برعکس حرف مسخره ای که از بچگی به ما زدن که حق با اکثریته !

از دین بگیر تا اقتصاد همیشه افراد کمی هستند که از لایه سطحی مسایل رد بشن و به حقیقت امر واقف بشن !

این که شما یا بنده در ابتدا خیال بافی کردیم مشکل ماست نه فورکس !

اگه یه بچه بخواد مسی بشه ولی نتونه باید فوتبالو سراب بخونه ؟ یا نتونه بیل گیتس بشه باید بگه بیزنس سرابه ؟؟

نمیدونم چرا انقدر کوته فکر شدین فقط جلو بینیتونو میبینین ! آقا جان این شغل در رده ی سخت ترین شغل هاست . سالها باید پای چارت بشینی بازار لمس کنی تا کم کم با حرکتاش آشنا شی و تازه بعد از اون یاد بگیری مدیریت کنی سرمایتو و احساساتتو !!!

انتظار داری 2 ساله همه چی درست شه ؟؟؟؟

منم با توهم زدن سر فورکس مخالفم شدید و همون ابتدای کارم این توهمات رو گذاشتم کنار حالا شما نذاشتی مشکل خودته برادر !

اما نیا اینجا کمپین بزن که فورکس سرابه ! لابد 2 روز دیگه میای میگی بورس خوبه )

فورکس میتونه یه شغل باشه برای کسی که سرمایه کناره داره ! شغل جداگانه برای امرار معاش داره ! اقتصاد دنیا رو میفهمه ! مدیریت سرمایه و احساسات بلده ! نظم داره ! و چند سال رو صرف یادگیری کرده اونم پای چارت نه دوره ی اموزشی اصغر تی پی یا هشت ضلعی !!!

اگه کسی به این درک رسیده که شرایط کار اینه میتونه با سطح توقع معمولی از ترید لذت ببره والسلام
عزیز به متن بالا دقت میکردی من در مورد کسانی که موفق هستند و کسب درامد ثابت از قورکس دارند و خرج زندگیشون را در میارند حرفی نزدم

اتفاقا در مورد اکثریتی حرف زدم که حتی برای خرج 3 ماه زندگیشون هم به این شغل نمیتونند تکیه کنند
و لی با تعصب اصرار دارند از این شغل و موهباتای خیالی اون دفاع کنند

شما که با توجه به تعداد پست هات معلومه در این سایت با سابقه ای

انصافا قبول داری اکثریت متعصبین و شیفتگان قورکس در ایران در واقع تشنه کسب ثروت و میلیاردر شدن از قورکسند و نه کسب درامد مثل مشاغل دیگه؟

کسی را در سایت کریس گرامی میشناسم که الان 3 سال هست خرجشو داره زنش میده هر روز زودتر از ساعت 12 از خواب بیدار نمیشه

معتقد هم هست هر جا رفته سر کار حقوقش!!!!!برای اون کافی نبوده و نمیصرفه بره!!!!! و میشینه چرتکه میندازه اگر کریس استراتژیشو بالاخره یه روز کامل بگه...ظرف فلان مدت بسیار کم میتونه فلان مقدار سرمایه به جیب بزنه

هر بارم زنش اعتراض میکنه اونو میگیره به باد کتک و تهدید میکنه بچرو ازش میگیره اگر طلاق بخواد
یک همچین آدم تنبل بی مصرف پر توقع جاه طلبی الان به گفته خودش 5 ساله داره قورکس کار میکنه...و تا میگی قورکس سرابه ...انگار به امواتش ناسزا گفتی..عصبی میشه

میدونی چرا؟ چون اگر قورکسو ازش بگیری دیگه به چی تکیه کنه؟ از چه مسیری آرزو های بالا بلندشو تامین کنه؟

همه شاهد باشید بعد 5 سال همه در مهر ماه سال 1398 برگردیم همین تاپیک

ببینید همه افرادی که سنگ قورکس را به سینه میزنند هنوز هم نمیتونند خرج زندگیشونو از قورکس در بیارند و عملا نا موفقند ولی قول میدم هم چنان از قورکس دفاع میکنند و همه کسو همه چیزو مقصر میدونند الا اینکه ماهیت قورکس همینه اکثریت قاطع بازنده اقلیت اندک برنده
B@$eRi (سه شنبه ۲۹ مهر ۹۳), bemo (دوشنبه ۱۷ آذر ۹۳), farhad fx (چهارشنبه ۱۰ دي ۹۳), golestanonline (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), koorosh kabiir (سه شنبه ۲۳ دي ۹۳), majidlars (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), makarami90@yahoo.com (شنبه ۸ آذر ۹۳), milad70 (يکشنبه ۲۱ آبان ۹۶), starlingsar (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), webtalk (يکشنبه ۷ دي ۹۳)
قدیمی شنبه ۱۹ مهر ۹۳, ۱۶:۵۲   #5
hamid6301
کاربر عادی

آواتار hamid6301

تشکر از ديگران: 1,047
تشکر از ایشان: 425 بار در 104 نوشته
hamid6301 is on a distinguished roadhamid6301 is on a distinguished roadhamid6301 is on a distinguished roadhamid6301 is on a distinguished roadhamid6301 is on a distinguished roadhamid6301 is on a distinguished roadhamid6301 is on a distinguished road

آقا اصلا سراب چه دردی از شما دوا میشه؟
اصلا شما قاطیه این توهمی ها چکار میکنی؟
این شغل اولین شغل پرطرفدار دنیا و سختترین اونهاست
شما ضرر کردی و به نتیجه رسیدی از این راه نمیشه پول در آورد چرا باید بقیه هم با شما هم عقیده باشن!!!!!!؟
نکنه شما هم اینوستور می خواهی!!!!!!!!!!!!!!؟
باید پوست بندازی تا بتونی جواب بگیری
اونایی هم که جواب گرفتن دلیلی نداره به من و شما جواب پس بدن
این راه راهیه که معلم نداره باید خودت راه را پیدا کنی
امام حسین (ع) ثابت کردن همیشه رای با اکثریت نیست (با عرض پوزش از آقا مجید)
اکثر استراتژی هایی را هم در سایتا می خونید نوشته بروکر هاست و فقط ضرر را به شما نشان می دهد
شما تاریخچه را بخونید تا سال 2004 کسب سود از این بازار مثل آب خوردن بود برای رفع ای مشکل بروکر ها بوجود آمدن تا با سرمایه های کلان در بازار نویز ایجاد کنن
حال تلاش ندارید کل زیر سوال نبرید البته شما این حرف ها را هم بزنید چیزی از بازار کم نمیشه
بلا تشبیه مثل بعضی ها که میگن خدا اون کار را کرد من هم نماز نمی خونم!!!!!!!!!!!!!
hamid6301 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
bbabakan (سه شنبه ۲۹ فروردين ۹۶), ehsan* (دوشنبه ۲۱ مهر ۹۳), emperator68 (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), farhad fx (چهارشنبه ۱۰ دي ۹۳), gallardolp560 (دوشنبه ۲۱ مهر ۹۳), golestanonline (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), kojkav (يکشنبه ۲۵ آبان ۹۳), MahdiFx100 (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳), majidlars (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳), starlingsar (شنبه ۱۹ مهر ۹۳)
قدیمی شنبه ۱۹ مهر ۹۳, ۱۷:۵۰   #6
MehdiDolati
کاربر عادی

آواتار MehdiDolati

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله hamid6301 نمایش نوشته ها
آقا اصلا سراب چه دردی از شما دوا میشه؟
اصلا شما قاطیه این توهمی ها چکار میکنی؟
این شغل اولین شغل پرطرفدار دنیا و سختترین اونهاست
شما ضرر کردی و به نتیجه رسیدی از این راه نمیشه پول در آورد چرا باید بقیه هم با شما هم عقیده باشن!!!!!!؟
نکنه شما هم اینوستور می خواهی!!!!!!!!!!!!!!؟
باید پوست بندازی تا بتونی جواب بگیری
اونایی هم که جواب گرفتن دلیلی نداره به من و شما جواب پس بدن
این راه راهیه که معلم نداره باید خودت راه را پیدا کنی
امام حسین (ع) ثابت کردن همیشه رای با اکثریت نیست (با عرض پوزش از آقا مجید)
اکثر استراتژی هایی را هم در سایتا می خونید نوشته بروکر هاست و فقط ضرر را به شما نشان می دهد
شما تاریخچه را بخونید تا سال 2004 کسب سود از این بازار مثل آب خوردن بود برای رفع ای مشکل بروکر ها بوجود آمدن تا با سرمایه های کلان در بازار نویز ایجاد کنن

حال تلاش ندارید کل زیر سوال نبرید البته شما این حرف ها را هم بزنید چیزی از بازار کم نمیشه
بلا تشبیه مثل بعضی ها که میگن خدا اون کار را کرد من هم نماز نمی خونم!!!!!!!!!!!!!
وقتی میگم اکثریت توجه کنید گفتم اکثریت نه همه...متعصبین به قورکس آدم هایی با اختلال شخصیتی یا روحی هستند

نمونش همین جملات شما در دفاع از قورکس است

لطف کنید مرجع معتبر بازم تاکید میکنم معتبر که تایید میکنه قورکس پر طرفدارترین شغل دنیاست ارائه کنید
(تو همین کشور خودمون از فامیل و همسایه آمار بگیرید متوجه میشید بر خلاف شغلایی مثل پزشکی مهندسی معلمی ورزشکاری و......اصلا اکثریت مردم هموطن این شغل را نمیشناسند چه برسه که پر طرفدارترین باشه)

لطف کنید منبع معتبری که ادعای دایی جان ناپلئونی شما در مورد اینکه اکثر استراتؤی ها را بروکر ها ساختند که ما ضرر کنیم را ارائه کنید

در مورد ادعای آب خوردن بودن ترید در قورکس تا سال 2004 دیگه هیچ حرفی نمیزنم

و در آخر: شما که مدعی هستی قورکس سراب نیست و یک شغل عالی و پر طرفدار هست حتما خودت داری زندگیتو حد اقل ازش تامین میکنی
لطف کن 20 تا سیگنال لایو در همین تاپیک قرار بده تا در عمل درستی حرف شما و بی اساس بودن حرف من ثابت بشه

میگم بیدار کردن کسی که خواب شیرین میبینه عذاب آوره...در توهمات بیمارگونتون باقی بمونید اطمینان دارم این توهم 20سال هم طول بکشه ادامه میدید

تشکرکنندگان این نوشته: 7 نفر
B@$eRi (سه شنبه ۲۹ مهر ۹۳), bbabakan (سه شنبه ۲۹ فروردين ۹۶), farhad fx (چهارشنبه ۱۰ دي ۹۳), golestanonline (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), koorosh kabiir (سه شنبه ۲۳ دي ۹۳), starlingsar (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), webtalk (يکشنبه ۷ دي ۹۳)
قدیمی شنبه ۱۹ مهر ۹۳, ۱۸:۳۱   #7
emperator68
کاربر عادی

آواتار emperator68

تشکر از ديگران: 224
تشکر از ایشان: 125 بار در 34 نوشته
emperator68 is on a distinguished roademperator68 is on a distinguished roademperator68 is on a distinguished road
پیش فرض اقا قبل از تاپیک زدنت دقت کن برادر

هدف شما از این تاپیک چیه اخه 2 روزه امدی فارکس کار کنی الانم دپرس شدی
خب کار نکن برادر من کسی زورت نکرده که
بعد هدف دیگران از کار کردن درامده
هدف شما نیست؟
حتما هدف شما امر به معروف فارکسیه
farhad fx (چهارشنبه ۱۰ دي ۹۳), gallardolp560 (دوشنبه ۲۱ مهر ۹۳), golestanonline (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), kojkav (يکشنبه ۲۵ آبان ۹۳), majidlars (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳), mjklmj (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳), starlingsar (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳), اسفنديار (شنبه ۱۹ مهر ۹۳)
قدیمی شنبه ۱۹ مهر ۹۳, ۱۸:۵۵   #8
hamid6301
کاربر عادی

آواتار hamid6301

تشکر از ديگران: 1,047
تشکر از ایشان: 425 بار در 104 نوشته
hamid6301 is on a distinguished roadhamid6301 is on a distinguished roadhamid6301 is on a distinguished roadhamid6301 is on a distinguished roadhamid6301 is on a distinguished roadhamid6301 is on a distinguished roadhamid6301 is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله MehdiDolati نمایش نوشته ها
وقتی میگم اکثریت توجه کنید گفتم اکثریت نه همه...متعصبین به قورکس آدم هایی با اختلال شخصیتی یا روحی هستند

نمونش همین جملات شما در دفاع از قورکس است

لطف کنید مرجع معتبر بازم تاکید میکنم معتبر که تایید میکنه قورکس پر طرفدارترین شغل دنیاست ارائه کنید
(تو همین کشور خودمون از فامیل و همسایه آمار بگیرید متوجه میشید بر خلاف شغلایی مثل پزشکی مهندسی معلمی ورزشکاری و......اصلا اکثریت مردم هموطن این شغل را نمیشناسند چه برسه که پر طرفدارترین باشه)

لطف کنید منبع معتبری که ادعای دایی جان ناپلئونی شما در مورد اینکه اکثر استراتؤی ها را بروکر ها ساختند که ما ضرر کنیم را ارائه کنید

در مورد ادعای آب خوردن بودن ترید در قورکس تا سال 2004 دیگه هیچ حرفی نمیزنم

و در آخر: شما که مدعی هستی قورکس سراب نیست و یک شغل عالی و پر طرفدار هست حتما خودت داری زندگیتو حد اقل ازش تامین میکنی
لطف کن 20 تا سیگنال لایو در همین تاپیک قرار بده تا در عمل درستی حرف شما و بی اساس بودن حرف من ثابت بشه

میگم بیدار کردن کسی که خواب شیرین میبینه عذاب آوره...در توهمات بیمارگونتون باقی بمونید اطمینان دارم این توهم 20سال هم طول بکشه ادامه میدید

اولا من کارشناس الکترونیک هستم و توی یک شرکت دولتی مشغول هستم
درآمدم هم الحمدلله خوبه
وقت های بیکاریم رو چون لاین و ... را دوست ندارم به این انجمن سر می زنم
آلرژی وحشتناک به حرف مفت دارم به چیزی تعصب ندارم
حتما چون مخت نمی کشه مثلا رتبه اول کنکور بشی مگی هیچ کس نمیشه و سرابه!!!!؟
ثانیا چقدر حاضری برای سیگنال پول بدی من برای اندوخته هام زحمت کشیدم
ثالثا اصلا من نمی خواهم ثابت کنم قورکس خوبه و فلان...
اصلا من هم از متضرر ها
من می خواهم این ثابت کنم که شما و امثالهم حرف بی پایه و اساس می زنید
من خودم ارشد الکترونیک دادم 2000 شدم دیدم اگه بخوام یه دانشگاه خوب برم باید تلاش کنم
برای قورکس خیلی باید تلاش کرد
hamid6301 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
135624 (چهارشنبه ۲۵ اسفند ۹۵), gallardolp560 (دوشنبه ۲۱ مهر ۹۳), golestanonline (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), kojkav (يکشنبه ۲۵ آبان ۹۳), MahdiFx100 (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳), mahoon (شنبه ۱ آذر ۹۳), majidlars (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳), Soroosh (شنبه ۲۳ اسفند ۹۳), starlingsar (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳), اسفنديار (شنبه ۱۹ مهر ۹۳)
قدیمی شنبه ۱۹ مهر ۹۳, ۱۹:۰۶   #9
MehdiDolati
کاربر عادی

آواتار MehdiDolati

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله hamid6301 نمایش نوشته ها
اولا من کارشناس الکترونیک هستم و توی یک شرکت دولتی مشغول هستم
درآمدم هم الحمدلله خوبه
وقت های بیکاریم رو چون لاین و ... را دوست ندارم به این انجمن سر می زنم
آلرژی وحشتناک به حرف مفت دارم به چیزی تعصب ندارم
حتما چون مخت نمی کشه مثلا رتبه اول کنکور بشی مگی هیچ کس نمیشه و سرابه!!!!؟
ثانیا چقدر حاضری برای سیگنال پول بدی من برای اندوخته هام زحمت کشیدم
ثالثا اصلا من نمی خواهم ثابت کنم قورکس خوبه و فلان...
اصلا من هم از متضرر ها
من می خواهم این ثابت کنم که شما و امثالهم حرف بی پایه و اساس می زنید
من خودم ارشد الکترونیک دادم 2000 شدم دیدم اگه بخوام یه دانشگاه خوب برم باید تلاش کنم
برای قورکس خیلی باید تلاش کرد
آقای کارشناس ارشد الکترونیک!!! لطف کن یک سرچ بزن در اینترنت در مورد اختلال شخصیتی

خود شیفتگی....اصلا مدرک تحصیلی شما و به رخ کشیدن اون!!!!! چه ربطی به بحث ما داشت

همه متعصبین قورکس مثل شما علت شیفتگیشون به قورکس اینه که دچار همین بیماری شما هستند
جاه طلب خود نما متکبر و برای همین به حرفه ای که بوی ثروت!!!!!اونم خیلی زیاد!!!!!اونم با سرمایه کم!!!!!!میده انقدر متعصبند

آدم احتمالا منطقی!!!!این تاپیک برای مخالفین قورکس هست....پس مخالفت در این تاپیک با قورکس حرف مفت نیست

ولی آدم هایی مثل تو که سینه چاک قورکس هستند ولی در تمام این بحث ها در این سال ها

در عمل عرضه دادن 20 سیگنال لایو ندارند و تا کار به عمل و دادن سیگنال لایو میرسه

1000 جور بهانه میارند که فرار کنند و شونه خالی کنند

لطفا جنبه بحث داشته باش لطفا جنبه تحمل عقیده مخالف را داشته باش

ببخشید خودتون بحث را به رعایت عدم احترام کشوندید قرار نیست تا یکی خلاف سلیقه ما حرفی زد نفرت و کینه تبادل بشه
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
B@$eRi (سه شنبه ۲۹ مهر ۹۳), webtalk (يکشنبه ۷ دي ۹۳)
قدیمی شنبه ۱۹ مهر ۹۳, ۱۹:۱۰   #10
MehdiDolati
کاربر عادی

آواتار MehdiDolati

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله emperator68 نمایش نوشته ها
هدف شما از این تاپیک چیه اخه 2 روزه امدی فارکس کار کنی الانم دپرس شدی
خب کار نکن برادر من کسی زورت نکرده که
بعد هدف دیگران از کار کردن درامده
هدف شما نیست؟
حتما هدف شما امر به معروف فارکسیه
لطفا تحمل عقیده مخالف سلیقه خودتون را داشته باشید

مطابق قوانین سایت و آزادی بیان این حق من هست که در مورد کار قورکس نظر مخالف داشته باشم

ضمنا به جای کنایه به هم زدن اگر شما مدافع سوداوری و شغل مناسب بودن قورکس هستید پس حتما خودتون به این درجه رسیدید
لطفا به جای بحث بی حاصل با همدیگه برای اثبات حرفتون 20 تا سیگنال لایو بدید
ممنون
تشکرکنندگان این نوشته: 7 نفر
emperator68 (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), farhad fx (چهارشنبه ۱۰ دي ۹۳), golestanonline (شنبه ۱۹ مهر ۹۳), parsley (چهارشنبه ۹ اسفند ۹۶), reza55 (شنبه ۸ آذر ۹۳), starlingsar (يکشنبه ۲۰ مهر ۹۳), webtalk (يکشنبه ۷ دي ۹۳)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۵:۰۳

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.