بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > نظریه ابوناچی (Abonacci Theory)

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی پنجشنبه ۳ دي ۹۴, ۰۹:۱۲   #11
ghoghnoosepars
کاربر ارشد

آواتار ghoghnoosepars

محل سكونت: مشهدالرضا
تشکر از ديگران: 7,437
تشکر از ایشان: 1,578 بار در 352 نوشته
ghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق Yahoo به ghoghnoosepars

با سلام
پیرو پست قبلی که ارسال کرده بودم، فکر کنم انتهای موج 2 از 5 که در قیمت 1.09841 پیش بینی کرده بودیم، درست بوده و قیمت از 1.09839 برگشت نموده و در حال حاضر موج 3 از 5 شروع شده، در ادامه با صعود روز گذشته موج 2 از 3 از 5 تشکیل شد و امروز صبح در نزدیکی قیمت 1.09395 باید پایان پیدا کنه، به همین خاطر یک اردر سل دیگه هم در این محدوده ست کردم و از حالا به بعد باید موج 3 از 3 از 5 شروع بشه. تا ببینیم چی میشه! اگه این تحلیل درست باشه ما از ابتدای موج 3 از 5 بین 400 تا 600 پیپ ریزش خواهیم داشت که مطمئنا انتهای موج 5 اصلی در ماه ژانویه 2016 خواهد بود. (دلیلش هم تعطیلات پیش روست)
این هم عکسش
موفق باشید

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
ali_raz (يکشنبه ۶ دي ۹۴), حیدر بابا (پنجشنبه ۳ دي ۹۴)
قدیمی پنجشنبه ۳ دي ۹۴, ۰۹:۱۵   #12
ghoghnoosepars
کاربر ارشد

آواتار ghoghnoosepars

ghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished road
پیش فرض ریزش یورو- دلار

با سلام
پیرو پست قبلی که ارسال کرده بودم، فکر کنم انتهای موج 2 از 5 که در قیمت 1.09841 پیش بینی کرده بودیم، درست بوده و قیمت از 1.09839 برگشت نموده و در حال حاضر موج 3 از 5 شروع شده، در ادامه با صعود روز گذشته موج 2 از 3 از 5 تشکیل شد و امروز صبح در نزدیکی قیمت 1.09395 باید پایان پیدا کنه، به همین خاطر یک اردر سل دیگه هم در این محدوده ست کردم و از حالا به بعد باید موج 3 از 3 از 5 شروع بشه. تا ببینیم چی میشه! اگه این تحلیل درست باشه ما از ابتدای موج 3 از 5 بین 400 تا 600 پیپ ریزش خواهیم داشت که مطمئنا انتهای موج 5 اصلی در ماه ژانویه 2016 خواهد بود. (دلیلش هم تعطیلات پیش روست)
این هم عکسش
موفق باشید

تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
ali_raz (يکشنبه ۶ دي ۹۴), omidrad (پنجشنبه ۳ دي ۹۴)
قدیمی چهارشنبه ۱۱ فروردين ۹۵, ۱۷:۱۰   #13
ghoghnoosepars
کاربر ارشد

آواتار ghoghnoosepars

با سلام به همه دوستان
سال نو بر همه شما مبارک باشه
مدت 6 ماهی میشه که این تاپیک رو راه اندازی کردم و قصد من از راه اندازی ارائه استراتژی خودم به هموطنانم بود که البته هنوز در حال بهینه سازی کردنش بودم. در این بین هر موضوع و مطلب جدیدی که برای بهینه سازی سیستمم به ذهنم میرسه رو مورد کنکاش و تست قرار می دم که این موضوع بعد از راه اندازی این تاپیک باعث شد که یک وقفه در راه ادامه دادن تاپیک ایجاد بشه مثلا به این نتیجه رسیدم که به جای زیگزاگ از امواج الیوت استفاده کنم که به مراتب دقتش بیشتر از زیگزاگ هست ولی به علت سختی تحلیل الیوت و عدم داشتن تجربه کافی به این روش تحلیل که باعث وابستگی بیش از حد به دیگران میشد و این مسأله چند ماهی وقت من رو گرفت و دوباره برگشتم سر خط و همون زیگزاگ خودمون در هر حال این تأخیر خوشبختانه نتایج خوبی هم به همراه داشت از جمله اینکه:
1- به جای فقط یورو- دلار الآن دیگه روی 21 جفت ارز می تونم این سیستم رو برای ترید بکار بگیرم.
2- *****ی در سیستم اضافه شده که باعث میشه بهتر بتونم زیگزاگهای اصلاحی رو از غیر اصلاحی تشخیص بدم.
و این موارد باعث شد که خطاها در تشخیص نقاط ورود خیلی کاهش پیدا کنه.
به هر حال سعی می کنم که این تاپیک رو ادامه بدم و پیشنهاد می کنم که این تاپیک رو دنبال کنید وگرنه پشیمان میشید به هر حال خود دانید.
با آرزوی موفقیت برای همه فارکس کاران
ارادتمند شما حسین
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
Farzan20 (پنجشنبه ۱۲ فروردين ۹۵), Khamoosh (پنجشنبه ۱۲ فروردين ۹۵), mjklmj (پنجشنبه ۱۲ فروردين ۹۵)
قدیمی پنجشنبه ۱۲ فروردين ۹۵, ۱۰:۴۵   #14
ghoghnoosepars
کاربر ارشد

آواتار ghoghnoosepars

با سلام مجدد
فعلا برای استارت کار، چند تا از تحلیلها رو می ذارم تا اول برادریمو ثابت کنم.
فقط چند تا توضیح بدم:
من برای تحلیل و معامله از 21 جفت ارز و در 2 تایم فریم H1 و H4 استفاده می کنم (که این نکته باعث میشه که قدرت مانور زیادی در بازار داشته باشم) و به ترتیب موجود در این عکس
روی چارت اضافه کردم و دو تا پروفایل به نامهای ZIGZAG H1 و ZIGZAG H4 هم درست کردم که تحلیلهای مربوط به هر تایم فریم رو در پروفایل خودش قرار می دم که خطوط ترسیمی روی چارت با هم تداخل نکنند و چارت شلوغ نشه.
برای راحتی کار، روی هر چارت سه تا زیگزاگ متفاوت رسم کردم که در تایم H1 زیگزاگ سه تایم فریم یکساعته(سفید)، 4ساعته(قرمز) و روزانه(آبی) رو دارم و در تایم H4 هم زیگزاگ دو تایم چهارساعته (سفید) و روزانه(قرمز) رو خواهم داشت.
خطوط اکسترمم (حمایتها و مقاومتها) رو به 2 روش بدست میارم که برای اینکه اشتباه نشه به 2 رنگ قرمز و آبی روی چارت رسم می کنم که از لحاظ آماری معمولا خطوط قرمز بیشتر کارایی داره ولی از لحاظ اهمیت تفاوتی با هم ندارن اما وقتی که اکسترمم بدست آمده یکتا هست دیگه نور علی نور هست.
خوب عکس اول چارت دلار- فرانک تایم یکساعته
توضیح: برای زیگزاگ صعودی جاری نسبت به زیگزاگ قبل از آن سه مقدار به عنوان مقاومت بدست آوردم که به ترتیب عبارتند از 0.9648 و 0.9687 و 0.9712 که با توجه به عکس اگر ملاحظه بفرمایید دو تا اندیکاتور استوک استیک و سی سی آی در محدوده اشباع خرید قرار دارند و اندیکاتور مکدی هم نتونسته به بالای خط صفر خودش صعود کنه و در روش کاری من این یعنی اینکه فشار فروش زیاده پس روی این سه قیمت بستگی به اینکه چند پیپ از هم فاصله داشته باشن 2 یا 3 تا اردر سل قرار می دم (در مورد مقاومت اولی به خاطر از دست نرفتن فرصت پوزیشن دستی گرفتم) منتظر میشم تا نتیجه رو ببینم. اگر مک دی به بالای خط صفر صعود کنه روی دره درست شده در حرکت نزولی قبلی یک فیبوناچی ریترسمنت(مطابق شکل) رسم می کنم و اگر مکدی از تراز 141درصد فراتر بره(این موضوع رو در آینده توضیح خواهم داد) به معنی تغییر روند به حساب میارم و اگر فرصت داشته باشم پوزیشنهای باز یا اردرهای ست شده رو کنسل می کنم.
موفق باشید
Farzan20 (پنجشنبه ۱۲ فروردين ۹۵), king of black (سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۹۵), mjklmj (پنجشنبه ۱۲ فروردين ۹۵)
قدیمی پنجشنبه ۱۲ فروردين ۹۵, ۱۷:۰۱   #15
ghoghnoosepars
کاربر ارشد

آواتار ghoghnoosepars

با سلام
پیرو پست قبلی پوزیشن سلی رو که روی دلار- فرانک گرفته بودم فعلا یک 50 پیپی وارد سود شده و من اولین حمایت بر سر راه قیمت رو در محدوده 0.9480 بدست آوردم به همین خاطر استاپ رو تا قله زیگزاگ قبلی پایین آوردم و تی پی رو هم روی 0.9480 تنظیم کردم.
دیگه به این پوزیشن کاری ندارم، یا تی پی میخوره یا استاپ مگر اینکه در تایم یکساعته که این پوزیشن رو گرفتم قبل این اتفاق (یعنی خوردن تی پی تا استاپ) یک زیگزاگ جدید ظاهر بشه که اونوقت براساس تحلیل جدید برای این پوزیشن تصمیم می گیرم.
موفق باشید
behzadcall (پنجشنبه ۱۲ فروردين ۹۵), Farzan20 (پنجشنبه ۱۲ فروردين ۹۵), king of black (سه شنبه ۱۴ ارديبهشت ۹۵)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۱۰:۰۱

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.