بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > نظریه ابوناچی (Abonacci Theory)

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی جمعه ۵ اسفند ۹۰, ۱۱:۴۲   #11
majidlars
کاربر ارشد

آواتار majidlars

تشکر از ديگران: 5,689
تشکر از ایشان: 20,203 بار در 2,259 نوشته
majidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond repute

گرچه بعد از 3 صفحه از تاپيك دير هست براي پست زدن اما گفتم نظرمو بگم .زماني كه روي حركت ذاتي نمودار ها زووم كردم ديدم كاملا نشانه هايي از نظمي توش ديده ميشه كه در اوج شگفت انگيزي بسيار سخت هست .چند ماهي هست كه با فيبوناتچي سعي در پيشبيني اينده دارم .تا حدي موفق بودم اما شايد 20 % (من بسيار نسبت به خودم سخت گيرم) علتش گستردگي رفتار ماركت هست .خوشحال شدم از حرفهاي 4xtrader كه منو اميدوار كردند نگرشم پوچ نيست چون من هم از 1 سال پيش كه دست چپو راستمو توو ماركت شناختم در اعماق مغزم يكنفر ميگفت اين ماركت رو ميشه مرحله به مرحله يا حتي چند مرحله ! پيش بيني كرد و بدون نشستن پاش با ليميت ها ماكزيمم سود روكرد .خودم اول راهم هنوز به اين مهم نرسيدم امااگه طبق گفته هاي ايشون واقعا من هم ياد بگيرم چه طوري با ابزار محبوبم فيبو نقاط بحراني ماركت رو بدون بحث فاندمنتالو ... پيدا كنم اون روز بهترين روز زندگيم ميشه نه از نظر سود بلكه از نظر رسيدن به ارزوم كه همون 1 يا چند فاز جلوتر بودن از ماركت هست ! مشتاقانه و صبورا در انتظار سخنان 4xtrader عزيز هستم .موفق باشيد
1raaz (جمعه ۵ اسفند ۹۰), abaszakani (يکشنبه ۷ اسفند ۹۰), ALi21_FX (جمعه ۵ اسفند ۹۰), altal (پنجشنبه ۹ شهريور ۹۱), amiraliforex (جمعه ۱۹ اسفند ۹۰), arman68 (دوشنبه ۲۸ فروردين ۹۱), armanfx7 (دوشنبه ۸ اسفند ۹۰), Bad Trader (شنبه ۶ اسفند ۹۰), bahmanfx (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), behnum (شنبه ۶ اسفند ۹۰), ed2008 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ehsanmet (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), eisapour (جمعه ۵ اسفند ۹۰), erfada (جمعه ۵ اسفند ۹۰), fateme3653 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), FullTimeTrader (جمعه ۵ اسفند ۹۰), FX_Maniac (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), gallardolp560 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ghaffar (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۱ خرداد ۹۴), hamid22 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), hamidreza1355 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), hojjat_davari2008 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), hooman.amirazodi (جمعه ۵ اسفند ۹۰), iranbox (سه شنبه ۲۳ اسفند ۹۰), mahan77 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mahoon (دوشنبه ۲۸ فروردين ۹۱), mamed (شنبه ۶ اسفند ۹۰), mamyl (جمعه ۵ آبان ۹۱), masoudboy (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mehdi-mzd (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mehr4u (يکشنبه ۱۴ اسفند ۹۰), mjklmj (چهارشنبه ۱۰ اسفند ۹۰), mojir-66 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mpi (شنبه ۶ خرداد ۹۱), nemesis.rose (جمعه ۵ اسفند ۹۰), nosrat54 (يکشنبه ۲۰ فروردين ۹۱), parvane (جمعه ۵ اسفند ۹۰), Persia_R (شنبه ۶ اسفند ۹۰), pourabdollah (يکشنبه ۷ اسفند ۹۰), rpshahram (جمعه ۵ اسفند ۹۰), sasal (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), shamimedel (چهارشنبه ۱۰ اسفند ۹۰), sina1990 (پنجشنبه ۲۸ ارديبهشت ۹۱), Solaiman (شنبه ۶ اسفند ۹۰), tashvir (جمعه ۵ اسفند ۹۰), tatris (شنبه ۲۳ دي ۹۱), میثم.ا (جمعه ۵ اسفند ۹۰), yh3e9rec (سه شنبه ۱ فروردين ۹۱), حلاج (جمعه ۵ اسفند ۹۰), حسام جلالی (دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۹۱)
قدیمی جمعه ۵ اسفند ۹۰, ۱۴:۱۱   #12
4xtrader
کاربر ارشد

آواتار 4xtrader

تشکر از ديگران: 16
تشکر از ایشان: 25,194 بار در 687 نوشته
4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله chris_japsian نمایش نوشته ها
سلام دوست عزیز

خیلی خوشحالم که شما به موفقیت رسیدید و امیدوارم همیشه راهتون رو خوب ادامه بدید

فقط در مورد این پیوتها ما 6 مدل پیوت داریم

woodie, classic,floor,fibo,fibo rec,camarilla این که شما فرمودید در واقع pivot floor هستش که اگر خودتون پیداش کردید بهتون تبریک میگم اما اگر به نام خودتون مغرفیش میکنید کار خوبی انجام نمیدید ....

pivot floor 12 سال پیش توسط یک نفر در روسیه طراحی شد و میتونم بگم هر کدوم
از این pivot ها کارایی خودش رو داره و هر کدوم سیگنالهای خیلی خوبی میده ... فقط
تعریف درستی ازشون نشده در ایران !!

قبلا گفته بودم که حدس میزنم شما تاپیکهای من رو نخونده باشید اما اگر ما با چیزی
به نتیجه نرسیدیم بنا بر بد بودنش نیست بلکه ما نتونستیم با اون کار کنیم و به نتیجه برسیم

در مورد indicator ها هم با شما موافق هستم ...

موفق باشید دوست عزیز

به نام الله
دوست عزیز ، از اینکه به راحتی دیگران را متهم میکنید که نکند چیزی را به نام خود ثبت کند متاسفم. خیر Pivot Floor و یا تمام آن سیستمهایی که فرمودید نیست. چرا که تمامی پدیدآورندگان فرمولهای فوق اشتباهی مشترک با هم دارند که امروز دلیل اشتباهشان را در یک پستی جداگانه خواهم زد. نمیدانم چقدر با آنها کار کرده اید ، اما به جرات میگویم نمیتوانند خیلی کارایی داشته باشند .( در پستهای قبلی بیان کردم که اشکال عمده آنها اینست که همه نمادها و ارزها را با یک فرمول و یک نگاه ، تحلیل میکنند) از اینکه فکر میکنید در ایران تعریفی درست نشده جدا ناراحت میشوم . فکر میکنید که ایران بدبختی و فقر اطلاعاتی وجود دارد و شما آن سمت همه چیز را در عین شفافیت در دسترس دارید . یکبار هم در تاپیک حضرتعالی عرض کردم ([کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]) بنده نیز تحصیل کرده ایران نیستم و به اندازه کافی در خارج از کشور رفت و آمد دارم و شغلی هم در ایران ندارم و شرکت بنده در ایران نیست . در همان تاپیک شما هم گفتم ، تمام اطلاعاتی که در دنیا هست ، به نسبت در ایران نیز هست . همه دیدگاهها نیز نسبتا یکسان است وفکر نکنید سفر یک ایرانی به آن طرف یعنی نجات از زندان اطلاعات و باز شدن دربهای اطلاعاتی جدید . تنها مشکل بعضی از دوستان زبان انگلیسی است که اگر تقویت کنند ، اینترنت دیگر مرزها را ازبین برده است. بگذریم
پیوتی که بنده فرمول آن را پدید آوردم حاصل برآیند 1- فرکانس ثابت حرکتی ارز مورد نظر2- رنج ماه قبل3-رنج سال قبل و گاهی هم برای بدست آوردن قدرت موج در طول روز ، رنج روز قبل را نیز در نظر میگیرم. بسیار فرمول پیچیده ای است و خیلی طولانی. حتی در نرم افزار بنده شما تنها با وارد کردن یک close کندل ، میتوانید پیوت ها را بدست آورید !!! آیا تا بحال جایی چنین چیزی را شنیده اید ؟!! حتی این فرمول که گفتم ، پیوت آن مربوط به تنها همان ارز یا نماد است ( در پستهای بعدی بیشتر توضیح میدهم)
4xtrader آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 87 نفر
1raaz (جمعه ۵ اسفند ۹۰), abaszakani (جمعه ۵ اسفند ۹۰), Affluent (جمعه ۵ اسفند ۹۰), alibati (جمعه ۵ اسفند ۹۰), alidai (جمعه ۵ اسفند ۹۰), alireza84karimi (جمعه ۵ اسفند ۹۰), altal (جمعه ۱۰ شهريور ۹۱), amin18n (جمعه ۵ اسفند ۹۰), amiraliforex (جمعه ۱۹ اسفند ۹۰), amirfx_24 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), arman68 (دوشنبه ۲۸ فروردين ۹۱), bahmanfx (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), Bahman_7 (چهارشنبه ۱۰ اسفند ۹۰), bahram111 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), binam24 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), chris_japsian (جمعه ۵ اسفند ۹۰), davoodtrader (جمعه ۵ اسفند ۹۰), deathking (شنبه ۶ اسفند ۹۰), ed2008 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ehsanmet (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), eisapour (جمعه ۵ اسفند ۹۰), elyasi (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), eslami (شنبه ۶ اسفند ۹۰), FAREX (چهارشنبه ۱۹ شهريور ۹۳), farhad5 (يکشنبه ۱۹ آذر ۹۱), fateme3653 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), forexmashhad (دوشنبه ۸ اسفند ۹۰), FullTimeTrader (جمعه ۵ اسفند ۹۰), fx.elham (شنبه ۶ اسفند ۹۰), fxstar (جمعه ۵ اسفند ۹۰), FX_Maniac (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), gallardolp560 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ghaffar (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ghoghnoosepars (سه شنبه ۱۴ آذر ۹۱), hamid22 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), hamidreza1355 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), hojjat_davari2008 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), hooman.amirazodi (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ice_metal2007 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), iranbox (سه شنبه ۲۳ اسفند ۹۰), johnforx (يکشنبه ۲۱ خرداد ۹۱), king2011 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mahan77 (سه شنبه ۹ خرداد ۹۱), mahoon (دوشنبه ۲۸ فروردين ۹۱), majid agha (شنبه ۲۰ اسفند ۹۰), majidlars (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mamed (شنبه ۶ اسفند ۹۰), masoudboy (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mehdi-mzd (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mehr4u (يکشنبه ۱۴ اسفند ۹۰), mjklmj (چهارشنبه ۱۰ اسفند ۹۰), mohsen59 (دوشنبه ۲۷ بهمن ۹۳), mohsen_trader (دوشنبه ۱۵ خرداد ۹۱), moj65 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mojir-66 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), moslem (يکشنبه ۱۴ اسفند ۹۰), mpi (شنبه ۶ خرداد ۹۱), nasa (چهارشنبه ۱۷ اسفند ۹۰), nemesis.rose (جمعه ۵ اسفند ۹۰), nosrat54 (يکشنبه ۲۰ فروردين ۹۱), oomidian (جمعه ۵ اسفند ۹۰), parvane (جمعه ۵ اسفند ۹۰), Persia_R (جمعه ۵ اسفند ۹۰), pourabdollah (يکشنبه ۷ اسفند ۹۰), pouya87 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), price (سه شنبه ۱۶ اسفند ۹۰), p_alipour (جمعه ۵ اسفند ۹۰), sadat (جمعه ۵ اسفند ۹۰), sadeghi67 (پنجشنبه ۲۲ خرداد ۹۳), saeeed60h (يکشنبه ۷ اسفند ۹۰), saidfar25 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), sasal (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), sasan.adloo (جمعه ۵ اسفند ۹۰), SCALPER (دوشنبه ۸ اسفند ۹۰), Solaiman (شنبه ۶ اسفند ۹۰), taha1981 (سه شنبه ۱۵ فروردين ۹۱), tashvir (جمعه ۵ اسفند ۹۰), tatris (شنبه ۲۳ دي ۹۱), میثم.ا (جمعه ۵ اسفند ۹۰), مسلم لطفی (يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۹۱), vahidjan (جمعه ۵ اسفند ۹۰), vahidpoper1 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), water (يکشنبه ۲۱ اسفند ۹۰), yh3e9rec (سه شنبه ۱ فروردين ۹۱), حسیین (يکشنبه ۷ اسفند ۹۰), دویل (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), علی رجایی (جمعه ۵ اسفند ۹۰)
قدیمی جمعه ۵ اسفند ۹۰, ۱۴:۲۰   #13
4xtrader
کاربر ارشد

آواتار 4xtrader

4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute4xtrader has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله majidlars نمایش نوشته ها
گرچه بعد از 3 صفحه از تاپيك دير هست براي پست زدن اما گفتم نظرمو بگم .زماني كه روي حركت ذاتي نمودار ها زووم كردم ديدم كاملا نشانه هايي از نظمي توش ديده ميشه كه در اوج شگفت انگيزي بسيار سخت هست .چند ماهي هست كه با فيبوناتچي سعي در پيشبيني اينده دارم .تا حدي موفق بودم اما شايد 20 % (من بسيار نسبت به خودم سخت گيرم) علتش گستردگي رفتار ماركت هست .خوشحال شدم از حرفهاي 4xtrader كه منو اميدوار كردند نگرشم پوچ نيست چون من هم از 1 سال پيش كه دست چپو راستمو توو ماركت شناختم در اعماق مغزم يكنفر ميگفت اين ماركت رو ميشه مرحله به مرحله يا حتي چند مرحله ! پيش بيني كرد و بدون نشستن پاش با ليميت ها ماكزيمم سود روكرد .خودم اول راهم هنوز به اين مهم نرسيدم امااگه طبق گفته هاي ايشون واقعا من هم ياد بگيرم چه طوري با ابزار محبوبم فيبو نقاط بحراني ماركت رو بدون بحث فاندمنتالو ... پيدا كنم اون روز بهترين روز زندگيم ميشه نه از نظر سود بلكه از نظر رسيدن به ارزوم كه همون 1 يا چند فاز جلوتر بودن از ماركت هست ! مشتاقانه و صبورا در انتظار سخنان 4xtrader عزيز هستم .موفق باشيد
با احترام
دوست عزیز درست متوجه شده اید . علاوه بر اینکه پوچ نیست ، بایستی تشویق شوید به ادامه راه. امروز یکی از اصلی ترین رازهای حرکتی بازار رو بیان میکنم . مطمئن هستم که از آن لذت خواهید برد و دوست عزیزتان (فیبوناچی) به شما لبخند خواهد زد . ادامه دهید.
تشکرکنندگان این نوشته: 67 نفر
1raaz (جمعه ۵ اسفند ۹۰), abaszakani (جمعه ۵ اسفند ۹۰), Affluent (جمعه ۵ اسفند ۹۰), alidai (جمعه ۵ اسفند ۹۰), altal (جمعه ۱۰ شهريور ۹۱), amiraliforex (جمعه ۱۹ اسفند ۹۰), amirfx_24 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), amya (دوشنبه ۸ اسفند ۹۰), arman68 (دوشنبه ۲۸ فروردين ۹۱), bahmanfx (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), Bahman_7 (چهارشنبه ۱۰ اسفند ۹۰), bahram111 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), bentley (شنبه ۶ اسفند ۹۰), binam24 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), davoodtrader (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ehsanmet (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), eisapour (جمعه ۵ اسفند ۹۰), farhad5 (يکشنبه ۱۹ آذر ۹۱), fateme3653 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), forexmashhad (دوشنبه ۸ اسفند ۹۰), FullTimeTrader (جمعه ۵ اسفند ۹۰), fxstar (جمعه ۵ اسفند ۹۰), FX_Maniac (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), gallardolp560 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ghoghnoosepars (سه شنبه ۱۴ آذر ۹۱), hadi_91 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), hamid900 (شنبه ۹ دي ۹۱), hamidreza1355 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), hojjat_davari2008 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), hooman.amirazodi (جمعه ۵ اسفند ۹۰), iranbox (سه شنبه ۲۳ اسفند ۹۰), king2011 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mahoon (دوشنبه ۲۸ فروردين ۹۱), majid agha (شنبه ۲۰ اسفند ۹۰), majidlars (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mamed (شنبه ۶ اسفند ۹۰), masoudboy (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mehdi-mzd (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mehr4u (يکشنبه ۱۴ اسفند ۹۰), mjklmj (چهارشنبه ۱۰ اسفند ۹۰), mohsen59 (دوشنبه ۲۷ بهمن ۹۳), mohsen_trader (دوشنبه ۱۵ خرداد ۹۱), mojir-66 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), morteza7928 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mpi (شنبه ۶ خرداد ۹۱), nemesis.rose (جمعه ۵ اسفند ۹۰), nosrat54 (يکشنبه ۲۰ فروردين ۹۱), omid1111 (شنبه ۶ اسفند ۹۰), oomidian (جمعه ۵ اسفند ۹۰), parvane (جمعه ۵ اسفند ۹۰), Persia_R (جمعه ۵ اسفند ۹۰), pourabdollah (يکشنبه ۷ اسفند ۹۰), price (سه شنبه ۱۶ اسفند ۹۰), sadat (جمعه ۵ اسفند ۹۰), saidfar25 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), sasal (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), sasan.adloo (جمعه ۵ اسفند ۹۰), SCALPER (دوشنبه ۸ اسفند ۹۰), Solaiman (شنبه ۶ اسفند ۹۰), taha1981 (سه شنبه ۱۵ فروردين ۹۱), tatris (شنبه ۲۳ دي ۹۱), میثم.ا (جمعه ۵ اسفند ۹۰), vahidjan (جمعه ۵ اسفند ۹۰), vahidpoper1 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), yh3e9rec (سه شنبه ۱ فروردين ۹۱), حسیین (يکشنبه ۷ اسفند ۹۰), علی رجایی (جمعه ۵ اسفند ۹۰)
قدیمی جمعه ۵ اسفند ۹۰, ۱۴:۳۸   #14
chris_japsian
کاربر ارشد

آواتار chris_japsian

محل سكونت: Kuwait
تشکر از ديگران: 6,387
تشکر از ایشان: 46,307 بار در 1,178 نوشته
chris_japsian has a reputation beyond reputechris_japsian has a reputation beyond reputechris_japsian has a reputation beyond reputechris_japsian has a reputation beyond reputechris_japsian has a reputation beyond reputechris_japsian has a reputation beyond reputechris_japsian has a reputation beyond reputechris_japsian has a reputation beyond reputechris_japsian has a reputation beyond reputechris_japsian has a reputation beyond reputechris_japsian has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله 4xtrader نمایش نوشته ها
به نام الله
دوست عزیز ، از اینکه به راحتی دیگران را متهم میکنید که نکند چیزی را به نام خود ثبت کند متاسفم. خیر Pivot Floor و یا تمام آن سیستمهایی که فرمودید نیست. چرا که تمامی پدیدآورندگان فرمولهای فوق اشتباهی مشترک با هم دارند که امروز دلیل اشتباهشان را در یک پستی جداگانه خواهم زد. نمیدانم چقدر با آنها کار کرده اید ، اما به جرات میگویم نمیتوانند خیلی کارایی داشته باشند .( در پستهای قبلی بیان کردم که اشکال عمده آنها اینست که همه نمادها و ارزها را با یک فرمول و یک نگاه ، تحلیل میکنند) از اینکه فکر میکنید در ایران تعریفی درست نشده جدا ناراحت میشوم . فکر میکنید که ایران بدبختی و فقر اطلاعاتی وجود دارد و شما آن سمت همه چیز را در عین شفافیت در دسترس دارید . یکبار هم در تاپیک حضرتعالی عرض کردم ([کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]) بنده نیز تحصیل کرده ایران نیستم و به اندازه کافی در خارج از کشور رفت و آمد دارم و شغلی هم در ایران ندارم و شرکت بنده در ایران نیست . در همان تاپیک شما هم گفتم ، تمام اطلاعاتی که در دنیا هست ، به نسبت در ایران نیز هست . همه دیدگاهها نیز نسبتا یکسان است وفکر نکنید سفر یک ایرانی به آن طرف یعنی نجات از زندان اطلاعات و باز شدن دربهای اطلاعاتی جدید . تنها مشکل بعضی از دوستان زبان انگلیسی است که اگر تقویت کنند ، اینترنت دیگر مرزها را ازبین برده است. بگذریم
پیوتی که بنده فرمول آن را پدید آوردم حاصل برآیند 1- فرکانس ثابت حرکتی ارز مورد نظر2- رنج ماه قبل3-رنج سال قبل و گاهی هم برای بدست آوردن قدرت موج در طول روز ، رنج روز قبل را نیز در نظر میگیرم. بسیار فرمول پیچیده ای است و خیلی طولانی. حتی در نرم افزار بنده شما تنها با وارد کردن یک close کندل ، میتوانید پیوت ها را بدست آورید !!! آیا تا بحال جایی چنین چیزی را شنیده اید ؟!! حتی این فرمول که گفتم ، پیوت آن مربوط به تنها همان ارز یا نماد است ( در پستهای بعدی بیشتر توضیح میدهم)
سلام دوست عزیز

من گفته بودم اگر خودتون پیداش کردید کارتون خیلی عالیه و قصد متهم کردن نداشتم ..از
نوشتن شما میشه فهمید خیلی انرژی دارید

در مورد ایران هم بگم بله فقر اطلاعاتی وجود داره دوست من ... به خاطر همون زبان انگلیسی
و اینترنت ... به خاطر همین کسانی سو استفاده کردند و اطلاعات غلط به خورد مردم دادند
و کلی هم پول به جیب زدند ... من و شما هم فکر میکنم به خاطر همین اینجا هستیم ...

من خوشحالم از وجود شما و امیدوارم دوستان بتونند از وجود شما استفاده کنند و مطالب
رو کامل در اختیار دوستان قرار بدید من هم کمکی از دستم بر بیاد برای شما انجام میدم

راستی اون عدد 26 شما خیلی برای من جالب بود

از طرز فکر شما خوشم میاد اما یه نفس عمیق بکشید من از متنهای شما هیجان فوق العاده
شما رو حس میکنم

موفق باشید

Japanese Proverb
chris_japsian آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 89 نفر
1raaz (جمعه ۵ اسفند ۹۰), abaszakani (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ali.forex (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ALi21_FX (جمعه ۵ اسفند ۹۰), alidai (جمعه ۵ اسفند ۹۰), altal (جمعه ۱۰ شهريور ۹۱), amid (جمعه ۲۶ اسفند ۹۰), amin18n (جمعه ۵ اسفند ۹۰), amiraliforex (جمعه ۱۹ اسفند ۹۰), amirfx_24 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), amirsarmad (جمعه ۵ اسفند ۹۰), arman68 (دوشنبه ۲۸ فروردين ۹۱), armanfx7 (دوشنبه ۸ اسفند ۹۰), atila (شنبه ۶ اسفند ۹۰), azhinamin (جمعه ۵ اسفند ۹۰), bad boy (سه شنبه ۶ تير ۹۱), Bad Trader (جمعه ۵ اسفند ۹۰), bahmanfx (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), bahram111 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), binam24 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), black scorpion (يکشنبه ۱۴ اسفند ۹۰), chia1361 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), davoodtrader (جمعه ۵ اسفند ۹۰), deathking (شنبه ۶ اسفند ۹۰), ed2008 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ehsanmet (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), eisapour (جمعه ۵ اسفند ۹۰), emperator68 (پنجشنبه ۲۹ خرداد ۹۳), erfada (جمعه ۵ اسفند ۹۰), fardin1980 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), farhad5 (يکشنبه ۱۹ آذر ۹۱), fateme3653 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), forexmashhad (دوشنبه ۸ اسفند ۹۰), Free Man (پنجشنبه ۱۷ تير ۹۵), FullTimeTrader (جمعه ۵ اسفند ۹۰), fx saman (پنجشنبه ۲۶ مرداد ۹۱), fx.elham (شنبه ۶ اسفند ۹۰), FX_Maniac (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), gallardolp560 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), gaxter (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ghaffar (جمعه ۵ اسفند ۹۰), gharoel (شنبه ۱۷ فروردين ۹۲), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۱ خرداد ۹۴), hamid22 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), hamidhad (جمعه ۵ اسفند ۹۰), hooman.amirazodi (جمعه ۵ اسفند ۹۰), iranbox (سه شنبه ۲۳ اسفند ۹۰), kazem.asadi (شنبه ۶ اسفند ۹۰), king2011 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), kiumarth (پنجشنبه ۲۳ خرداد ۹۲), korosh5055 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), lucifer_quest (جمعه ۵ اسفند ۹۰), maghdoor (شنبه ۶ اسفند ۹۰), majid agha (شنبه ۲۰ اسفند ۹۰), mamed (شنبه ۶ اسفند ۹۰), masoudboy (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mehdi-mzd (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mehr4u (يکشنبه ۱۴ اسفند ۹۰), mjklmj (چهارشنبه ۱۰ اسفند ۹۰), mohsen59 (دوشنبه ۲۷ بهمن ۹۳), mohsenra1361 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mojir-66 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), morteza7928 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mpi (شنبه ۶ خرداد ۹۱), nemesis.rose (جمعه ۵ اسفند ۹۰), nosrat54 (يکشنبه ۲۰ فروردين ۹۱), O.M.I.D (جمعه ۵ اسفند ۹۰), omid1111 (شنبه ۶ اسفند ۹۰), parvane (جمعه ۵ اسفند ۹۰), pourabdollah (يکشنبه ۷ اسفند ۹۰), price (سه شنبه ۱۶ اسفند ۹۰), s.g (يکشنبه ۷ اسفند ۹۰), sadeghi67 (پنجشنبه ۲۲ خرداد ۹۳), saeeed60h (يکشنبه ۷ اسفند ۹۰), sasal (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), sasan.adloo (جمعه ۵ اسفند ۹۰), SCALPER (جمعه ۵ اسفند ۹۰), songoku (جمعه ۵ اسفند ۹۰), taha1981 (سه شنبه ۱۵ فروردين ۹۱), tashvir (جمعه ۵ اسفند ۹۰), tatris (شنبه ۲۳ دي ۹۱), لاجوردین سپهر (دوشنبه ۸ اسفند ۹۰), مسلم لطفی (سه شنبه ۱۶ اسفند ۹۰), vahidpoper1 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), water (يکشنبه ۲۱ اسفند ۹۰), yh3e9rec (سه شنبه ۱ فروردين ۹۱), آیسان (يکشنبه ۱۲ آذر ۹۱), رسول شجاعی (شنبه ۱۳ آبان ۹۱), علی رجایی (جمعه ۵ اسفند ۹۰)
قدیمی جمعه ۵ اسفند ۹۰, ۱۵:۲۹   #15
حلاج
کاربر عادی

آواتار حلاج

تشکر از ديگران: 5,137
تشکر از ایشان: 949 بار در 81 نوشته
حلاج is on a distinguished roadحلاج is on a distinguished roadحلاج is on a distinguished roadحلاج is on a distinguished roadحلاج is on a distinguished roadحلاج is on a distinguished roadحلاج is on a distinguished roadحلاج is on a distinguished roadحلاج is on a distinguished roadحلاج is on a distinguished roadحلاج is on a distinguished road

نقل قول:

نتیجه نهایی اینکه قیمت در هنگام صعود و نزول به محدوده ای وارد میشود که آن محدوده برای خود یک ساپورت و رزیستنسی که حاصل از سال و ماه قبل وجود دارد بوده و برای حرکت به سمت بالا ، سال کنترل کننده و تعیین کننده بوده (درازمدت) و ماه نیز هم برای بالا رفتن و پایین رفتن ساپورت و رزیستنسهایی را بوجود میآورد. که تا آخر ماه ثابت خواهد بود.
با تشکر از شما
خیلی عالی بود
به نظر من با توجه به گفته های قبلی ، شما از فیبو برای پیدا کردن این ساپورت و رزیستنسها استفاده میکنید ولی فیبو را روی موجها و کندلها رسم نمیکنید
بلکه 0 تا 100 فیبو را بر روی نقاطی که توسط پیوت با روش و فرمولی که خودتان بدست آورده اید رسم میکنید و ساپورت و رزیستنسهای خیلی قوی ازش میگیرید
امیدوارم یه مقدار درست حدس زده باشم
بسیار مشتاقیم که طریقه بدست آوردن این ساپورت و رزیستنسها را برایمان مفصلا توضیح بدهید.
باز هم از اینکه اطلاعات بسیار مفیدتان را در اختیار ما قرار میدید متشکرم
حلاج آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 26 نفر
alidai (جمعه ۵ اسفند ۹۰), altal (جمعه ۱۰ شهريور ۹۱), arman68 (دوشنبه ۲۸ فروردين ۹۱), Bahman_7 (چهارشنبه ۱۰ اسفند ۹۰), behnum (شنبه ۶ اسفند ۹۰), chia1361 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), erfada (جمعه ۵ اسفند ۹۰), FAREX (چهارشنبه ۱۹ شهريور ۹۳), FullTimeTrader (جمعه ۵ اسفند ۹۰), fx.elham (شنبه ۶ اسفند ۹۰), FX_Maniac (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), gallardolp560 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۱ خرداد ۹۴), hooman.amirazodi (جمعه ۵ اسفند ۹۰), masoudboy (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mehr4u (يکشنبه ۱۴ اسفند ۹۰), mjklmj (چهارشنبه ۱۰ اسفند ۹۰), mojir-66 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mpi (شنبه ۶ خرداد ۹۱), nosrat54 (يکشنبه ۲۰ فروردين ۹۱), taha1981 (سه شنبه ۱۵ فروردين ۹۱), میثم.ا (جمعه ۵ اسفند ۹۰), vahidjan (جمعه ۵ اسفند ۹۰), vahidpoper1 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), water (يکشنبه ۲۱ اسفند ۹۰), yh3e9rec (سه شنبه ۱ فروردين ۹۱)
قدیمی جمعه ۵ اسفند ۹۰, ۱۵:۳۳   #16
4xtrader
کاربر ارشد

آواتار 4xtrader

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله حلاج نمایش نوشته ها
با تشکر از شما
خیلی عالی بود
به نظر من با توجه به گفته های قبلی ، شما از فیبو برای پیدا کردن این ساپورت و رزیستنسها استفاده میکنید ولی فیبو را روی موجها و کندلها رسم نمیکنید
بلکه 0 تا 100 فیبو را بر روی نقاطی که توسط پیوت با روش و فرمولی که خودتان بدست آورده اید رسم میکنید و ساپورت و رزیستنسهای خیلی قوی ازش میگیرید
امیدوارم یه مقدار درست حدس زده باشم
بسیار مشتاقیم که طریقه بدست آوردن این ساپورت و رزیستنسها را برایمان مفصلا توضیح بدهید.
باز هم از اینکه اطلاعات بسیار مفیدتان را در اختیار ما قرار میدید متشکرم
با احترام
نه درست حدس نزدید . تا به الان بیش از 63 نحوه حرکت در بازار هر ارزی پیدا کرده ام . یعنی 63 روش راه رفتن قیمت . تنها در 8 روش آن فیبو استفاده میشود . که در پست بعدی یکی از آنها را نشان میدهم. در محاسبات ریاضی نرم افزارم ، اصلا فیبوناچی استفاده نشده است و ریاضیات محض میباشد.
تشکرکنندگان این نوشته: 60 نفر
1raaz (شنبه ۶ اسفند ۹۰), abaszakani (جمعه ۵ اسفند ۹۰), Affluent (جمعه ۵ اسفند ۹۰), alidai (جمعه ۵ اسفند ۹۰), altal (جمعه ۱۰ شهريور ۹۱), amiraliforex (جمعه ۱۹ اسفند ۹۰), amirfx_24 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), amya (دوشنبه ۸ اسفند ۹۰), arman68 (دوشنبه ۲۸ فروردين ۹۱), best trader (سه شنبه ۲۸ شهريور ۹۱), binam24 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), chia1361 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), deathking (شنبه ۶ اسفند ۹۰), ehsanmet (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), eisapour (جمعه ۵ اسفند ۹۰), elyasi (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), erfada (جمعه ۵ اسفند ۹۰), farhad5 (شنبه ۱ مهر ۹۱), forexmashhad (دوشنبه ۸ اسفند ۹۰), FullTimeTrader (جمعه ۵ اسفند ۹۰), fx.elham (شنبه ۶ اسفند ۹۰), fxstar (جمعه ۵ اسفند ۹۰), FX_Maniac (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), gallardolp560 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ghaffar (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ghoghnoosepars (سه شنبه ۱۴ آذر ۹۱), hadi_91 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), hamidreza1355 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), hooman.amirazodi (جمعه ۵ اسفند ۹۰), korosh5055 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mahan77 (سه شنبه ۹ خرداد ۹۱), majid agha (شنبه ۲۰ اسفند ۹۰), majidlars (جمعه ۵ اسفند ۹۰), masoudboy (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mehdi-mzd (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mehr4u (يکشنبه ۱۴ اسفند ۹۰), mjklmj (چهارشنبه ۱۰ اسفند ۹۰), mohsen59 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mohsen_trader (دوشنبه ۱۵ خرداد ۹۱), mojir-66 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mpi (شنبه ۶ خرداد ۹۱), nemesis.rose (جمعه ۵ اسفند ۹۰), nosrat54 (يکشنبه ۲۰ فروردين ۹۱), parvane (جمعه ۵ اسفند ۹۰), Persia_R (جمعه ۵ اسفند ۹۰), price (سه شنبه ۱۶ اسفند ۹۰), sasal (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), sasan.adloo (جمعه ۵ اسفند ۹۰), SCALPER (دوشنبه ۸ اسفند ۹۰), Solaiman (شنبه ۶ اسفند ۹۰), taha1981 (سه شنبه ۱۵ فروردين ۹۱), tatris (شنبه ۲۳ دي ۹۱), لاجوردین سپهر (دوشنبه ۸ اسفند ۹۰), میثم.ا (جمعه ۵ اسفند ۹۰), vahidjan (جمعه ۵ اسفند ۹۰), vahidpoper1 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), water (يکشنبه ۲۱ اسفند ۹۰), yh3e9rec (سه شنبه ۱ فروردين ۹۱), حلاج (جمعه ۵ اسفند ۹۰), حسیین (يکشنبه ۷ اسفند ۹۰)
قدیمی جمعه ۵ اسفند ۹۰, ۱۵:۴۱   #17
hadi_91
کاربر ارشد

آواتار hadi_91

تشکر از ديگران: 1,663
تشکر از ایشان: 3,463 بار در 589 نوشته
hadi_91 has a reputation beyond reputehadi_91 has a reputation beyond reputehadi_91 has a reputation beyond reputehadi_91 has a reputation beyond reputehadi_91 has a reputation beyond reputehadi_91 has a reputation beyond reputehadi_91 has a reputation beyond reputehadi_91 has a reputation beyond reputehadi_91 has a reputation beyond reputehadi_91 has a reputation beyond reputehadi_91 has a reputation beyond repute

نقل قول:
این پست بدرد کسانی میخورد که در حال تحقیق بر روی حرکتهای ذاتی بازار هستند .
اصلی ترین اشتباهی که بسیاری از سیستمهای معاملاتی دارند این است که بازه زمانی همچون تعدادی از کندلها و یا روز قبل و یا تعدادی از روزها را مبنای محاسبات خود میگیرند. در حالی که آنچه را که بنده در تحقیقات خود به آن رسیدم اینست :
حرکت بازار در دراز مدت تحت کنترل تنها رنج سال قبل (High,Low,Close) و کوتاه مدت در تحت سیطره رنج ماه قبل (High,Low,Close) قرار دارد و تمامی کندلها برایندی از حرکات مربوط به فرکانسهای تداخلی از سال قبل و ماه قبل بوجود می آیند . هیچ ساپورت و رزیستنسی از گذشته مورد اعتبار نیست و در ابتدای هر سال بدون توجه به گذشته بازار و تنها با توجه به رنج(تعداد پیپ حاصله از High-Low) رزیستنسهایی بوجود می آید که تا انتهای 6 ماهه سال ثابت خواهند بود (برای حرکات دراز مدت) . بطور مثال الان قیمت یورو در محدوده 3400 است و اصلی ترین رزیستنسی که وجود دارد 3418 است که شکست آن یعنی رسیدن به سمت 1.3461 . این تا آخر سال ثابت خواهد بود !!! یعنی هر وقت قیمت در این رنج قرار گرفته باشد و 3418 را بشکند (شکست یعنی حد اقل 10 پیپ ) و 3487 به عنوان منطقه تغییر ترند مطرح میباشد تا بتواند عامل رسیدن به 1.3583 شود . جالبی این تفکر و سیستم اینست که تا انتهای 6 ماهه اول سال ثابت خواهد بودو در اولین ثانیه ورود به 6 ماهه دوم سال (میلادی) همه ساپورت و رزیستنهایی که تولید شده بودند غیر معتبر شده و دیگر نمیتوان به آنها اعتماد کرد .بلکه در همان ثانیه اول ورود به 6 ماهه دوم ساپورت و رزیستنسهای جدید به وجود خواهد آمد و آنها نیز دوباره تا انتهای سال معتبر خواهند بود ودر ورود به سال جدید آنها نیز غیر معتبر خوهند بود.
اما این مقوله برای حرکت کردن قیمت به سمت پایین درست نمیباشد و سال کنترل کننده قیمت نبوده و تنها رنج ماه قبل است که باعث میشود که تعیین کند ساپورتها برای حرکت قیمت به سمت پایین در چه نقاطی وجود دارند. البته رزیستنسهایی نیز توسط ماه بوجود می آید که بسیار برای ترید کوتاه مدت مفید میباشند و آنها نیز همچون سال تا انتهای ماه معتبر بوده ودر ماه جدید دوباره آنها غیر معتبر شده و ساپورت و رزیستنسهای جدید بوجود می آید . بطور مثال 1.3383 یک ساپورت در این منطقه بوده و شکست آن به سمت 1.3340 پیش میرود . ترند بالا رونده زمانی عوض شده و تغییر مسیر میدهد که قیمت ساپورت ماهیانه اصلی یعنی 1.3237 را بشکند ، آنگاه قیمت بسوی 1.3168 و در نهایت 1.3034 پیش خواهد رفت.

نتیجه نهایی اینکه قیمت در هنگام صعود و نزول به محدوده ای وارد میشود که آن محدوده برای خود یک ساپورت و رزیستنسی که حاصل از سال و ماه قبل وجود دارد بوده و برای حرکت به سمت بالا ، سال کنترل کننده و تعیین کننده بوده (درازمدت) و ماه نیز هم برای بالا رفتن و پایین رفتن ساپورت و رزیستنسهایی را بوجود میآورد. که تا آخر ماه ثابت خواهد بود.
خیلی ممنون از اطلاعات مفیدتون من استفاده بردم و همچنین لذت بردم
اون چیزایی که من متوجه شدن این بود که:
1-مبنای محاسبه فقط رنج کندل قبلی می باشد که می تواند کندل سالانه ماهانه یا هفتگی باشد
2-رنج سال قبل فقط برای پیدا کردن رزیستنس ها میباشد و برای پیدا کردن ساپورت ها از رنج ماهانه استفاده میشود.
ولی این قسمت حرف شمارو متوجه نشدم که گفتید:
كد:
بطور مثال الان قیمت یورو در محدوده 3400 است و اصلی ترین رزیستنسی که وجود دارد 3418 است که شکست آن یعنی رسیدن به سمت 1.3461 . این تا آخر سال ثابت خواهد بود !!!
مگه این رزیستنس بر مبنای کندل سالانه به وجود نیامده پس اصولا باید تا آخر ماه ششم این سال(2012) باید ثابت باشد.طبق گفته خودتون که گفتید رزیستنس هایی که بر اساس رنج سالانه بدست می آیند تا 6 ماه اول معتبر هستند.

سوال دیگه ای که دارم اینه که مثلا ثانیه اول ماه ژانویه ما رزیستنس هایی از رنج سال قبل بدست می آوریم که اینا برای 6 ماه معتبرند.و در ثانیه اول ورود به 6 ماه دوم غیر معتبراست.پس حالا برای 6 ماه دوم از رنج کدام کندل برای پیدا کردن رزیستنس استفاده می کنیم؟

با تشکر
تشکرکنندگان این نوشته: 20 نفر
altal (جمعه ۱۰ شهريور ۹۱), arman68 (دوشنبه ۲۸ فروردين ۹۱), eisapour (جمعه ۵ اسفند ۹۰), erfada (جمعه ۵ اسفند ۹۰), forexmashhad (دوشنبه ۸ اسفند ۹۰), FullTimeTrader (جمعه ۵ اسفند ۹۰), fx.elham (يکشنبه ۱۴ اسفند ۹۰), FX_Maniac (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), gallardolp560 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۱ خرداد ۹۴), hojjat_davari2008 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), lucifer_quest (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mjklmj (چهارشنبه ۱۰ اسفند ۹۰), nemesis.rose (جمعه ۵ اسفند ۹۰), nosrat54 (يکشنبه ۲۰ فروردين ۹۱), taha1981 (سه شنبه ۱۵ فروردين ۹۱), tatris (شنبه ۲۳ دي ۹۱), vahidjan (جمعه ۵ اسفند ۹۰), vahidpoper1 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), yh3e9rec (سه شنبه ۱ فروردين ۹۱)
قدیمی جمعه ۵ اسفند ۹۰, ۱۶:۰۱   #18
4xtrader
کاربر ارشد

آواتار 4xtrader

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله hadi_91 نمایش نوشته ها
خیلی ممنون از اطلاعات مفیدتون من استفاده بردم و همچنین لذت بردم
اون چیزایی که من متوجه شدن این بود که:
1-مبنای محاسبه فقط رنج کندل قبلی می باشد که می تواند کندل سالانه ماهانه یا هفتگی باشد
2-رنج سال قبل فقط برای پیدا کردن رزیستنس ها میباشد و برای پیدا کردن ساپورت ها از رنج ماهانه استفاده میشود.
ولی این قسمت حرف شمارو متوجه نشدم که گفتید:
كد:
بطور مثال الان قیمت یورو در محدوده 3400 است و اصلی ترین رزیستنسی که وجود دارد 3418 است که شکست آن یعنی رسیدن به سمت 1.3461 . این تا آخر سال ثابت خواهد بود !!!
مگه این رزیستنس بر مبنای کندل سالانه به وجود نیامده پس اصولا باید تا آخر ماه ششم این سال(2012) باید ثابت باشد.طبق گفته خودتون که گفتید رزیستنس هایی که بر اساس رنج سالانه بدست می آیند تا 6 ماه اول معتبر هستند.

سوال دیگه ای که دارم اینه که مثلا ثانیه اول ماه ژانویه ما رزیستنس هایی از رنج سال قبل بدست می آوریم که اینا برای 6 ماه معتبرند.و در ثانیه اول ورود به 6 ماه دوم غیر معتبراست.پس حالا برای 6 ماه دوم از رنج کدام کندل برای پیدا کردن رزیستنس استفاده می کنیم؟

با تشکر
منظور از 3418 که رزیستنس است ، شکست آن به رزیستنس بعدی که 3461 است میرود .
در 6 ماهه دوم نیز مجبور به استفاده از 6 ماهه اول میشویم (High-Low) مربوط به شش ماه قبل
تشکرکنندگان این نوشته: 53 نفر
abaszakani (جمعه ۵ اسفند ۹۰), Affluent (جمعه ۵ اسفند ۹۰), alidai (جمعه ۵ اسفند ۹۰), altal (جمعه ۱۰ شهريور ۹۱), Ambient (شنبه ۶ اسفند ۹۰), amya (دوشنبه ۸ اسفند ۹۰), arman68 (دوشنبه ۲۸ فروردين ۹۱), binam24 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), davoodtrader (جمعه ۵ اسفند ۹۰), deathking (شنبه ۶ اسفند ۹۰), ehsanmet (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), elyasi (دوشنبه ۱ خرداد ۹۱), erfada (جمعه ۵ اسفند ۹۰), fateme3653 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), forexmashhad (دوشنبه ۸ اسفند ۹۰), FullTimeTrader (جمعه ۵ اسفند ۹۰), fx 2011 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), fx.elham (شنبه ۶ اسفند ۹۰), fxstar (جمعه ۵ اسفند ۹۰), FX_Maniac (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), gallardolp560 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ghaffar (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ghoghnoosepars (سه شنبه ۱۴ آذر ۹۱), hadi_91 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), hamid22 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), hamidreza1355 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), hooman.amirazodi (جمعه ۵ اسفند ۹۰), king2011 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), korosh5055 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), majid agha (شنبه ۲۰ اسفند ۹۰), majidlars (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mamed (شنبه ۶ اسفند ۹۰), masoudboy (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mehdi-mzd (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mehr4u (يکشنبه ۱۴ اسفند ۹۰), mjklmj (چهارشنبه ۱۰ اسفند ۹۰), mohsen59 (دوشنبه ۲۷ بهمن ۹۳), mohsen_trader (دوشنبه ۱۵ خرداد ۹۱), mojir-66 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), nosrat54 (يکشنبه ۲۰ فروردين ۹۱), parvane (جمعه ۵ اسفند ۹۰), pouya87 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), saeedfx2009 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), saidfar25 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), sasan.adloo (جمعه ۵ اسفند ۹۰), SCALPER (دوشنبه ۸ اسفند ۹۰), Solaiman (شنبه ۶ اسفند ۹۰), taha1981 (سه شنبه ۱۵ فروردين ۹۱), tatris (شنبه ۲۳ دي ۹۱), vahidjan (جمعه ۵ اسفند ۹۰), vahidpoper1 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), water (يکشنبه ۲۱ اسفند ۹۰), yh3e9rec (سه شنبه ۱ فروردين ۹۱)
قدیمی جمعه ۵ اسفند ۹۰, ۱۶:۰۵   #19
hojjat_davari2008
کاربر عادی

آواتار hojjat_davari2008

محل سكونت: آسمان آبی
تشکر از ديگران: 895
تشکر از ایشان: 305 بار در 52 نوشته
hojjat_davari2008 is on a distinguished roadhojjat_davari2008 is on a distinguished roadhojjat_davari2008 is on a distinguished roadhojjat_davari2008 is on a distinguished roadhojjat_davari2008 is on a distinguished roadhojjat_davari2008 is on a distinguished road

با سلام و عرض ادب
ابتدا تشکر می کنم از جناب 4xtrader بابت تاپیکی که زدند . و اطلاعات مفیدی که قراره در اختیار دوستان قرار بدهند .
امید وارم این تاپیک تا به انتهای مبحث ادامه داشته باشه و همه بتونیم از اون اسنفاده کنیم .

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله hadi_91 نمایش نوشته ها

با تشکر
هادی جان اگر درست حدث زده باشم در ابتدای هر 6 ماهه خطوط عوض میشوند که بر اساس رنج کندل 1 سال قبل قیمت است حالا هر 6 ماه که جدید میشه 6 ماهه دوم رنج کندل ما هم تغییر می کنه به عبارتی مثلا بخواهیم نقاط ساپورت و رسیستنس رو برای 6 ماهه دوم 2012 بدست بیاریم باید رنج کندل 1 سال قبلشو داشته باشیم که میشه ابتدای ماه 6 از سال 2011 تا انتهای ماه 5 از سال 2012
همین دیگه
البته اگر اشتباه گفتم جناب 4xtrader توضیح صحیحش رو بفرمائید .
با تشکر
Affluent (جمعه ۵ اسفند ۹۰), alidai (جمعه ۵ اسفند ۹۰), altal (جمعه ۱۰ شهريور ۹۱), erfada (جمعه ۵ اسفند ۹۰), forexmashhad (دوشنبه ۸ اسفند ۹۰), FullTimeTrader (جمعه ۵ اسفند ۹۰), fx 2011 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), FX_Maniac (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), gallardolp560 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۱ خرداد ۹۴), hadi_91 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), mjklmj (چهارشنبه ۱۰ اسفند ۹۰), mojir-66 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), nosrat54 (يکشنبه ۲۰ فروردين ۹۱), saidfar25 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), taha1981 (سه شنبه ۱۵ فروردين ۹۱), tatris (شنبه ۲۳ دي ۹۱), vahidjan (جمعه ۵ اسفند ۹۰), vahidpoper1 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), yh3e9rec (سه شنبه ۱ فروردين ۹۱)
قدیمی جمعه ۵ اسفند ۹۰, ۱۶:۱۵   #20
marya
کاربر عادی

آواتار marya

تشکر از ديگران: 350
تشکر از ایشان: 191 بار در 34 نوشته
marya is on a distinguished roadmarya is on a distinguished roadmarya is on a distinguished roadmarya is on a distinguished road
Smile نحوه پوزیشن گیری

سلام بر شما دوست گرامی
خیلی خوشحال هستم از اینکه دوستان گلی مثل شما ,برای پیشرفت تریدرهای ایرانی,تجارب با ارزششان را به اشتراک همه می گذارند.
سوالی از شما دارم
آیا با توجه به همین R و S ها هم می توان وارد معامله شد؟ یا برای ورود باید نکات دیگر را در نظر بگیریم؟
و 1 خواهش دیگر,لطفآ بر روی دیگر جفت ارزها در کنار ارز یورو دلار هم مثال هایی بزنید همانند یورو ین و پوند ین و پوند دلار.
1 سوال هم همیشه از خودم می پرسم
چه دلیل هست که قیمت در فلان نرخ استاپ می شود؟و من همیشه از دید تکنیکال بررسی می کنم-آیا صحیح است؟

ممنونم از شما

ویرایش توسط marya : جمعه ۵ اسفند ۹۰ در ساعت ۱۶:۳۳
marya آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 18 نفر
Affluent (جمعه ۵ اسفند ۹۰), altal (جمعه ۱۰ شهريور ۹۱), amirfx_24 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), behmanesh (جمعه ۵ اسفند ۹۰), erfada (جمعه ۵ اسفند ۹۰), forexmashhad (دوشنبه ۸ اسفند ۹۰), FullTimeTrader (جمعه ۵ اسفند ۹۰), fx 2011 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), FX_Maniac (سه شنبه ۹ اسفند ۹۰), gallardolp560 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۱ خرداد ۹۴), hamidkhan (جمعه ۵ اسفند ۹۰), nosrat54 (يکشنبه ۲۰ فروردين ۹۱), saidfar25 (جمعه ۵ اسفند ۹۰), taha1981 (سه شنبه ۱۵ فروردين ۹۱), tatris (شنبه ۲۳ دي ۹۱), vahidjan (جمعه ۵ اسفند ۹۰), yh3e9rec (سه شنبه ۱ فروردين ۹۱)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۱۰:۱۵

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.