بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > نظریه ابوناچی (Abonacci Theory)

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱, ۰۰:۰۵   #1
bizines
کاربر عادی

آواتار bizines

محل سكونت: tehran
تشکر از ديگران: 498
تشکر از ایشان: 1,239 بار در 142 نوشته
bizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished road
پیش فرض چرا بازار قابل پیش بینی است ؟ و چه رابطه ای با کلوز کندل دارد ؟

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله 4xtrader نمایش نوشته ها
سلام دوست عزیز
سعی میکنم این موضوع را در فیلمی که تهیه میکنم ، توضیح بیشتری بدهم . اما در کل اینگونه نیازی نیست پله به پله و ریز به ریز سیگنال بگیرید.
یادتان هست که قیمت رسیده بود به 3385 ؟ می عرض کردم ایندفعه قیمت که ریزش میکند ، علاوه بر اینکه 2974 را میبیند ، دیگر نقطه ساپورت مطمئنی نیست و قیمت حتما ریزش خواهد کرد تا 386x . پستهایم موجود هستند . چک کنید پیدا میکنید . چرا در آن زمان اینگونه محکم از شکست این ساپورت صحبت کردم ؟ یادتان هست که در فیلم سایت fx360.com را مطرح کردم ؟ حتی گفتم این آقایان که 20 سال در وال استریت درحال دادن تحلیل هستند و برای خودشان نامی جهانی دارند ، گفته اند در 1.3000 بای بزنید . حالا بروید به آدرسشان و ببینید که چه بچگانه بعد از عبور قیمت حرفشان را تغییر داده اند و 1000 دلیل برای سل آورده اند ؟ این آدرس را ببینید [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
شما بایستی بتوانید با اطمینان از شکست یک سطح و رسیدن به سطح دیگر صحبت کنید .قبل از آنکه بازار حرکت کند . آنوقت است که میتوانید افتخار کنید که من یک تریدر هستم .
چند روز پیش بود که تلفنی با آقای قاری صحبت میکردم . به ایشان عرض کردم که سل شروع شده است و سل از 3282 شروع شده و تا 2566 یا 2522 پیش خواهد رفت . البته این پیشبینی بر اساس نرم افزار دیگری است که Longterm با سود 600 یا 700 پیپی تارگت خود را مشخص میکند . هنوز تمام نشده و تست کامل نشده . طوری نوشته میشود که نقطه ورود مشخص شده و تارگت 600 تا 700 پیپ معلوم میشود و استاپلاسش 80 تا 100 پیپ است . آنهم تنها با یک کلوز!
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

با سلام
لازم بود این پست جناب ابوناچی را از بین پست های دیگر مجزا کنم تا خدمت دوستان عرض کنم زمانی که این پست را می خواندم به این فکر می کردم که ایشان با چه قاطعیتی قبل از وقوع این اتفاق چنین چیزی را بیان می کنند !؟ امروز که قیمت ریزش کرد و تا مرز 2545 رفت دیگر اطمینان پیدا کردم طبق پیش بینی اشان قیمت 2522 را هم خواهد دید .
نکته ای که باعث شد این پست را بزنم قاطعیت ایشان در بیان آنچیزی بود که به آن ایمان داشتند زیرا وقتی با استفاده از یک نرم افزار و صرفا با دادن یک کلوز چنین صحبت از محتوم بودن بازار می کنند حتما بی دلیل نیست . زیرا مهمترین اصلی که یک آموزش دهنده باید داشته باشد اشراف کامل به آموزش و ایمان و آگاهی به کاری است که انجام می دهد .
در طی سالهای متمادی که بنده در اغلب فورم های ایرانی خواننده مطالب گوناگون بودم ابوناچی تنها آموزش دهنده ای در بین اساتید بودند که به صورت مستند و یا نوشتاری و حتی لایو و به صورت فیلم قبل از وقوع اتفاق و فقط با استفاده از یک کلوز بازار را پیش بینی می کردند .
ایشان حتی در آخرین فیلم آموزشی خود نیم ساعت قبل از بسته شدن بازار ، پیش بینی روز دوشنبه را میکنند و دقیقا اعلام میکنند که قیمت از 1.2767 تا 1.2633 ریزش خواهد کرد .
حال سوالی پیش می آید که چطور دادن یک کلوز به برنامه نزول قیمت را چنین پیش بینی می کند و این در حالی است که اتفاقات مهمی در این مدت در جهان رخ داده از قبیل قضیه یونان ، انتخاب رئیس جمهور فرانسه و یا حتی نشست سوم خرداد ایران در بغداد .... و با توجه به این همه اتفاقات قیمت همچنان مسیر خود را طی می کند !؟
پس به این ترتیب آیا حرکات بازار محتوم است و یا خبر است که چارت را می سازد !؟ و اینکه بازاری به این بزرگی ، با چنین حجم بسیار زیادی از نقدینگی و با توجه به چنین پیشامدهایی که هر کدام به هر حال در اقتصاد دنیا نقش مهمی دارند چطور با یک نرم افزار و صرفا با یک کلوز نقاطی چنین دقیق را برای ما معلوم می کند و مسیر بازار را به ما نشان میدهد ؟ آیا واقعیتی پشت حرکت بازار نهفته است که یک کلوز و محاسبات آن تکلیف بازار و البته دنیا را معلوم می کند !؟ آیا فاندامنتال با تمام قدرتی که دارد ، مقهور چارت میشود !؟ اگر نمیشود ، آیا مقهور سیستم ابوناچی میشود!؟ و از همه مهم تر آیا نظم ریاضی حاکم بر بازار و بر فاندامنتال غلبه میکند !؟ و این در حالیست که خیلی از سیستمهای تکنیکالی در این بازار شکست خوردند ، و نتوانسته بودند چنین ریزش بزرگی را قبل از وقوع آن پیش بینی کنند . حتی بسیاری از سایتها همانند سایت [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ] که در فیلم آموزش فاندامنتال و تکنیکال نیز توسط ابوناچی مورد اشاره قرار گرفته بود ، و مدیران آن از افراد با سابقه در وال استریت با سابقه 20 ساله بوده اند ، صحبت از خرید یورو در 1.3000 کرده بودند و این در حالیست که ابوناچی ریزش تا سطح 1.2522 را با چنین قاطعیتی بیان کرده بودند ؟
و اینک باز چند سوال قابل تامل ؟ آیا بایستی با سیستمهای سنتی ، خداحافظی کرد و آیا آن سیستمها جای خود را با سیستمهای جدیدی همچون Abonaccisystem که با نگاهی ویژه بازار را مینگرند ، عوض خواهند کرد ؟و آیا واقعا واقعیتی جز آنچه میدانیم در پشت این بازار نهفته است ؟
همانطور که قبلا هم عرض کردم روز گذشته که با ابوناچی صحبت می کردم و از میزان پیشرفت دیگر ارزها را از ایشان جویا میشدم ، از پوند-دلار صحبت به میان آمد و اینکه دقت آن حتی بیشتر از یورو-دلار است . چرا بایستی بازار بر این اساس و دقت پیش برود ؟
دوستان با شرکت در این بحث میتوانیم ، برای آینده کاری خود تصمیمی درست بگیریم و حتی بینشی صحیح از جابجایی بازار بدست بیاوریم .
امیدوارم با بینشی صحیح و با رعایت ادب و صد البته دور از هر تنش و در کمال آرامش در این بحث همدیگر را یاری کنیم .

با سپاس

ادب
مرد به از دولت اوست ...

ویرایش توسط bizines : پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱ در ساعت ۰۰:۱۶
bizines آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 54 نفر
ali_raz (يکشنبه ۲۹ تير ۹۳), amirfx_24 (يکشنبه ۱ مرداد ۹۱), arman68 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), babakk (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), behnam1234 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), behzad61 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), danooshuki (جمعه ۵ خرداد ۹۱), ed2008 (يکشنبه ۷ خرداد ۹۱), ehsan* (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), ehsanmet (شنبه ۶ خرداد ۹۱), elyasi (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), fateme3653 (شنبه ۶ خرداد ۹۱), fx.elham (چهارشنبه ۶ دي ۹۱), FX_Maniac (چهارشنبه ۳ آبان ۹۱), ghaffar (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), ghoghnoosepars (سه شنبه ۵ آذر ۹۲), HGlobal (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), hooman.amirazodi (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), hosain.nor (شنبه ۶ خرداد ۹۱), ice_metal2007 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), iranbox (سه شنبه ۱۰ ارديبهشت ۹۲), jiran (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), majidlars (جمعه ۵ خرداد ۹۱), mamed (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), marya (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), masoudboy (جمعه ۵ خرداد ۹۱), mehr4u (شنبه ۶ خرداد ۹۱), mm1950 (جمعه ۵ خرداد ۹۱), mojir-66 (جمعه ۵ خرداد ۹۱), mpi (پنجشنبه ۲۵ خرداد ۹۱), msatco (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), nasa (جمعه ۵ خرداد ۹۱), nima123 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), nmrahimi (چهارشنبه ۱۰ خرداد ۹۱), nosrat54 (دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۱), O.M.I.D (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), oldtrader (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), omidrad (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), pejman2012 (يکشنبه ۷ خرداد ۹۱), peyman1351 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), ramin7500 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), S.4x (يکشنبه ۷ خرداد ۹۱), saeid114 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), samen (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), shamimedel (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), shovalieh (پنجشنبه ۱۸ خرداد ۹۱), sina1990 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), Solaiman (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), S_P (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), مجید میبدی (جمعه ۵ خرداد ۹۱), مسلم لطفی (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), WXYZ (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), xp70 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), حلاج (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱)
قدیمی پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱, ۰۰:۱۹   #2
ice_metal2007
کاربر ارشد

آواتار ice_metal2007

تشکر از ديگران: 1,067
تشکر از ایشان: 712 بار در 173 نوشته
ice_metal2007 is a splendid one to beholdice_metal2007 is a splendid one to beholdice_metal2007 is a splendid one to beholdice_metal2007 is a splendid one to beholdice_metal2007 is a splendid one to beholdice_metal2007 is a splendid one to beholdice_metal2007 is a splendid one to beholdice_metal2007 is a splendid one to beholdice_metal2007 is a splendid one to beholdice_metal2007 is a splendid one to behold
ارسال پیام از طریق Yahoo به ice_metal2007

سلام و ارادت خدمت همگی
داستان از اینجا شروع میشه که آنها میخواهند ما آنچه که خود درست کردهاند و دوست دارند را به ما آموزش بدهند و به مغز و خورد تریدرها وارد کنند و اگر کسی به این دنیای که آنها ساختهاند وارد شوند به سختی خواهند توانست از آن خارج شوند و دید خود رو به این بازار عوض کنند من بعد از سالها شاید در حدود 1-2 سال پیش به این موضوع پی بردم و در سدد راهی برای پیش بینی روزانه هفتگی و ماهیانه بازر بر آمدم که تا حدودی هم موفق بودم و عددهای روزانهام خیلی به سیستم ابوناچی نزدیک هستنند و در مواردی هم اختلاف شدید وجود دارد ما که آخر از سورس این سیستم وچیزی سر در نیاوردیم یا بهتر بگم اجازه انتشار ندادند و خبری از بلک اسکروپین که هم تا حدودی تونسته بود به سورس دست پیدا کنه نیست؟
ولی در کل این سیستم با وجود کارای خوبی که داره طراحی کاربر پسندی نداشته از دوستان اگر کسی دو مورد سورس و نحوه محاسبات اطلاعاتی دارد هر چند ناقص با همدیگر به اشتذاگ بذاریم شاید به نتیجه مطلوبی برسیم
موفق باشید ضمن تشکر از جناب ابونچی و بلک اسکروپین و تمام دوستان
ice_metal2007 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 13 نفر
amirfx_24 (يکشنبه ۱ مرداد ۹۱), arman68 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), behnam1234 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), behroz34 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), bizines (جمعه ۵ خرداد ۹۱), ehsan* (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), majidlars (جمعه ۵ خرداد ۹۱), mamed (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), nima123 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), nmrahimi (چهارشنبه ۱۰ خرداد ۹۱), nosrat54 (دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۱), ramin7500 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), حلاج (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱)
قدیمی پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱, ۰۲:۵۰   #3
sina1990
کاربر فعال

آواتار sina1990

تشکر از ديگران: 422
تشکر از ایشان: 621 بار در 134 نوشته
sina1990 is a splendid one to beholdsina1990 is a splendid one to beholdsina1990 is a splendid one to beholdsina1990 is a splendid one to beholdsina1990 is a splendid one to beholdsina1990 is a splendid one to beholdsina1990 is a splendid one to beholdsina1990 is a splendid one to beholdsina1990 is a splendid one to behold
پیش فرض یه سوال اساسی

با فرض پذیرفتن این قضیه که بازار محتوم است چند موضوع در ذهن بنده تداعی میشه:
1- این محتوم بودن با توجه به اینکه از طریق عواملی مثل کلوز اتفاق می افته و البته در میانه راه اگه مثلا از نقطه ای با n مقدار پپ گذر وارد مرحله بعد نزول یا صعود میشه به نظر بنده یه دلیل میتونه داشته باشه و اون به احتمال زیاد همون دست داشتن عده ای خاص در تولید این نمودارها هست.
چون ارزها ساخته دست بشر هستن نه پدید آمده توسط خالق بی همتا.

2- این عده خاص میتونن وابسته به هیچ دولتی نباشن ولی در عین حال تو کل دنیا بر روی تمامی سیاستهای اقتصادی و سیاسی و فرهنگی در بیشتر کشورها اشراف داشته باشن بالاخص در کشورهای پیشرفته.

4- اگه شما جای این افراد خاص باشید چکار میکنید برای اینکه این فرمول لو نره؟
میتونه این باشه که یه سری بدیهیات ساختگی که دور کننده باقی افراد هست رو برای دیگران رو میکنید و اونها رو با یه سری ایندیکیتور و قوانین تکنیکال و ... مشغول میکنید تا از مسیر اصلی منحرف بشن.
یعنی این همه علوم تکنیکال و فاندامنتال یعنی سرکاری، رد گم کنی؟! میشه اینطوری باشه؟!
البته اگه یه روز کسی مثل جناب آبوناچی پیدا بشه که بتونه تا حدودی(که با سعی و تلاش شاید کامل) به این فرمولا یا قوانین سری پی ببره؛ یا خدای ناکرده بلایی سرش میارن (خدا حفظت کنه جناب آبوناچی عزیز) یا اگه نتونن یه فرمول جدید برای بازارها میدن که این دومی خیلی هزینه بره براشون چون باید کلی تغییرات بوجود بیارن که اون یافته های قبلی بی مصرف بشه که با این کار نیاز به یه علم تکنیکال جدید با یه سری فرمولای جدید هست.

5- حال فرض کنید شما بجای آقای آبوناچی به این اسرار پی ببرید فکر میکنید چی میشه؟
برای اینکه پیداتون نکنن چیکار میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من برای لحظاتی خودمو گذاشتم جا ایشون یه ذره، به این نتایج رسیدم:
هر جا باشی پیدات میکنن چون با همه بروکرهایی که سرشون به تنشون بیارزه (دزد نباشن:رگوله شده=اگه دزد باشن که هیچی گیر طرفی که پی به این قوانین سری برده نمی آد) در ارتباطن، نبض اقتصاد دنیا دستشونه لا مذهبا
اگرم از هرجا تراکنشی داشته باشی پیدات میکنن هر جوری باشه
دیدم کاری که جناب آبوناچی انجام داده نشونه زیرکی زیاد ایرانی بودن ایشونه اونم آموزش و نرم افزاری که تهیه کردن اینجوری هزاران نفر میتونن این تراکنشها رو داشته باشن ولی پی بردن به اینکه اصل کاری کیه میتونه خیلی خیلی سخت باشه حتی با داشتن یه سایت که معلوم نیست توسط کی ثبت شده!
البته باید جناب آبوناچی مواظب باشن که با آی پی که وارد سایتشون میشن پیدا نشن که خدا رو شکر ایشون خیلی باهوش هستن و چون تونستن به قوانین سری دست پیدا کنن فکر همه چی رو کردن انشااله
یه نظریه اینه که این افراد خاص میتونن فراماسونرها باشن! بهش فکر کنید!؟
شایدم همه اینها یه تخیل باشه؟! خدا میدونه؟!
sina1990 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 14 نفر
ali rezaei (شنبه ۱ مهر ۹۱), alimoshae (دوشنبه ۸ خرداد ۹۱), amya (جمعه ۵ خرداد ۹۱), arman68 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), bizines (جمعه ۵ خرداد ۹۱), ehsan* (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵), hosain.nor (شنبه ۶ خرداد ۹۱), mamed (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), msatco (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), ramin7500 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), saeid114 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), shovalieh (پنجشنبه ۱۸ خرداد ۹۱), sobhan_ab (يکشنبه ۲۱ خرداد ۹۱)
قدیمی پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱, ۰۹:۰۰   #4
saeid114
کاربر ارشد

آواتار saeid114

تشکر از ديگران: 2,070
تشکر از ایشان: 1,869 بار در 451 نوشته
saeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله bizines نمایش نوشته ها

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

با سلام
لازم بود این پست جناب ابوناچی را از بین پست های دیگر مجزا کنم تا خدمت دوستان عرض کنم زمانی که این پست را می خواندم به این فکر می کردم که ایشان با چه قاطعیتی قبل از وقوع این اتفاق چنین چیزی را بیان می کنند !؟ امروز که قیمت ریزش کرد و تا مرز 2545 رفت دیگر اطمینان پیدا کردم طبق پیش بینی اشان قیمت 2522 را هم خواهد دید .
نکته ای که باعث شد این پست را بزنم قاطعیت ایشان در بیان آنچیزی بود که به آن ایمان داشتند زیرا وقتی با استفاده از یک نرم افزار و صرفا با دادن یک کلوز چنین صحبت از محتوم بودن بازار می کنند حتما بی دلیل نیست . زیرا مهمترین اصلی که یک آموزش دهنده باید داشته باشد اشراف کامل به آموزش و ایمان و آگاهی به کاری است که انجام می دهد .
در طی سالهای متمادی که بنده در اغلب فورم های ایرانی خواننده مطالب گوناگون بودم ابوناچی تنها آموزش دهنده ای در بین اساتید بودند که به صورت مستند و یا نوشتاری و حتی لایو و به صورت فیلم قبل از وقوع اتفاق و فقط با استفاده از یک کلوز بازار را پیش بینی می کردند .
ایشان حتی در آخرین فیلم آموزشی خود نیم ساعت قبل از بسته شدن بازار ، پیش بینی روز دوشنبه را میکنند و دقیقا اعلام میکنند که قیمت از 1.2767 تا 1.2633 ریزش خواهد کرد .
حال سوالی پیش می آید که چطور دادن یک کلوز به برنامه نزول قیمت را چنین پیش بینی می کند و این در حالی است که اتفاقات مهمی در این مدت در جهان رخ داده از قبیل قضیه یونان ، انتخاب رئیس جمهور فرانسه و یا حتی نشست سوم خرداد ایران در بغداد .... و با توجه به این همه اتفاقات قیمت همچنان مسیر خود را طی می کند !؟
پس به این ترتیب آیا حرکات بازار محتوم است و یا خبر است که چارت را می سازد !؟ و اینکه بازاری به این بزرگی ، با چنین حجم بسیار زیادی از نقدینگی و با توجه به چنین پیشامدهایی که هر کدام به هر حال در اقتصاد دنیا نقش مهمی دارند چطور با یک نرم افزار و صرفا با یک کلوز نقاطی چنین دقیق را برای ما معلوم می کند و مسیر بازار را به ما نشان میدهد ؟ آیا واقعیتی پشت حرکت بازار نهفته است که یک کلوز و محاسبات آن تکلیف بازار و البته دنیا را معلوم می کند !؟ آیا فاندامنتال با تمام قدرتی که دارد ، مقهور چارت میشود !؟ اگر نمیشود ، آیا مقهور سیستم ابوناچی میشود!؟ و از همه مهم تر آیا نظم ریاضی حاکم بر بازار و بر فاندامنتال غلبه میکند !؟ و این در حالیست که خیلی از سیستمهای تکنیکالی در این بازار شکست خوردند ، و نتوانسته بودند چنین ریزش بزرگی را قبل از وقوع آن پیش بینی کنند . حتی بسیاری از سایتها همانند سایت [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ] که در فیلم آموزش فاندامنتال و تکنیکال نیز توسط ابوناچی مورد اشاره قرار گرفته بود ، و مدیران آن از افراد با سابقه در وال استریت با سابقه 20 ساله بوده اند ، صحبت از خرید یورو در 1.3000 کرده بودند و این در حالیست که ابوناچی ریزش تا سطح 1.2522 را با چنین قاطعیتی بیان کرده بودند ؟
و اینک باز چند سوال قابل تامل ؟ آیا بایستی با سیستمهای سنتی ، خداحافظی کرد و آیا آن سیستمها جای خود را با سیستمهای جدیدی همچون Abonaccisystem که با نگاهی ویژه بازار را مینگرند ، عوض خواهند کرد ؟و آیا واقعا واقعیتی جز آنچه میدانیم در پشت این بازار نهفته است ؟
همانطور که قبلا هم عرض کردم روز گذشته که با ابوناچی صحبت می کردم و از میزان پیشرفت دیگر ارزها را از ایشان جویا میشدم ، از پوند-دلار صحبت به میان آمد و اینکه دقت آن حتی بیشتر از یورو-دلار است . چرا بایستی بازار بر این اساس و دقت پیش برود ؟
دوستان با شرکت در این بحث میتوانیم ، برای آینده کاری خود تصمیمی درست بگیریم و حتی بینشی صحیح از جابجایی بازار بدست بیاوریم .
امیدوارم با بینشی صحیح و با رعایت ادب و صد البته دور از هر تنش و در کمال آرامش در این بحث همدیگر را یاری کنیم .

با سپاس
سلام دوست عزیز
اون قسمتی رو که قرمز کردم زیاد متوجه نشدم , یعنی چی دقتش بیشتره؟! یعنی اینکه این نرم افزاری رو که ما الان داریم دقتش صد در صد نیست که میگین اون دقتش بیشتره؟
افسون شده ام
من بهت زده پروردگارم هستم
که در صلاح او رخنه نمیتوان کرد
و در مطلق بودنش تردید جایی ندارد.............او خود خالق واژه ها و مالک تمام هستی است
saeid114 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 10 نفر
arman68 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), behnam1234 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), bizines (جمعه ۵ خرداد ۹۱), danooshuki (جمعه ۵ خرداد ۹۱), ehsan* (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), elyasi (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), FXRamin (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), nasa (جمعه ۵ خرداد ۹۱), nosrat54 (دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۱), ramin7500 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱)
قدیمی پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱, ۱۱:۰۹   #5
lucifer_quest
کاربر ارشد

آواتار lucifer_quest

محل سكونت: تهران
تشکر از ديگران: 1,932
تشکر از ایشان: 3,240 بار در 495 نوشته
lucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond repute
ارسال پیام از طریق Yahoo به lucifer_quest

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله sina1990 نمایش نوشته ها
با فرض پذیرفتن این قضیه که بازار محتوم است چند موضوع در ذهن بنده تداعی میشه:
1- این محتوم بودن با توجه به اینکه از طریق عواملی مثل کلوز اتفاق می افته و البته در میانه راه اگه مثلا از نقطه ای با n مقدار پپ گذر وارد مرحله بعد نزول یا صعود میشه به نظر بنده یه دلیل میتونه داشته باشه و اون به احتمال زیاد همون دست داشتن عده ای خاص در تولید این نمودارها هست.
چون ارزها ساخته دست بشر هستن نه پدید آمده توسط خالق بی همتا.

2- این عده خاص میتونن وابسته به هیچ دولتی نباشن ولی در عین حال تو کل دنیا بر روی تمامی سیاستهای اقتصادی و سیاسی و فرهنگی در بیشتر کشورها اشراف داشته باشن بالاخص در کشورهای پیشرفته.

4- اگه شما جای این افراد خاص باشید چکار میکنید برای اینکه این فرمول لو نره؟
میتونه این باشه که یه سری بدیهیات ساختگی که دور کننده باقی افراد هست رو برای دیگران رو میکنید و اونها رو با یه سری ایندیکیتور و قوانین تکنیکال و ... مشغول میکنید تا از مسیر اصلی منحرف بشن.
یعنی این همه علوم تکنیکال و فاندامنتال یعنی سرکاری، رد گم کنی؟! میشه اینطوری باشه؟!
البته اگه یه روز کسی مثل جناب آبوناچی پیدا بشه که بتونه تا حدودی(که با سعی و تلاش شاید کامل) به این فرمولا یا قوانین سری پی ببره؛ یا خدای ناکرده بلایی سرش میارن (خدا حفظت کنه جناب آبوناچی عزیز) یا اگه نتونن یه فرمول جدید برای بازارها میدن که این دومی خیلی هزینه بره براشون چون باید کلی تغییرات بوجود بیارن که اون یافته های قبلی بی مصرف بشه که با این کار نیاز به یه علم تکنیکال جدید با یه سری فرمولای جدید هست.

5- حال فرض کنید شما بجای آقای آبوناچی به این اسرار پی ببرید فکر میکنید چی میشه؟
برای اینکه پیداتون نکنن چیکار میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من برای لحظاتی خودمو گذاشتم جا ایشون یه ذره، به این نتایج رسیدم:
هر جا باشی پیدات میکنن چون با همه بروکرهایی که سرشون به تنشون بیارزه (دزد نباشن:رگوله شده=اگه دزد باشن که هیچی گیر طرفی که پی به این قوانین سری برده نمی آد) در ارتباطن، نبض اقتصاد دنیا دستشونه لا مذهبا
اگرم از هرجا تراکنشی داشته باشی پیدات میکنن هر جوری باشه
دیدم کاری که جناب آبوناچی انجام داده نشونه زیرکی زیاد ایرانی بودن ایشونه اونم آموزش و نرم افزاری که تهیه کردن اینجوری هزاران نفر میتونن این تراکنشها رو داشته باشن ولی پی بردن به اینکه اصل کاری کیه میتونه خیلی خیلی سخت باشه حتی با داشتن یه سایت که معلوم نیست توسط کی ثبت شده!
البته باید جناب آبوناچی مواظب باشن که با آی پی که وارد سایتشون میشن پیدا نشن که خدا رو شکر ایشون خیلی باهوش هستن و چون تونستن به قوانین سری دست پیدا کنن فکر همه چی رو کردن انشااله
یه نظریه اینه که این افراد خاص میتونن فراماسونرها باشن! بهش فکر کنید!؟
شایدم همه اینها یه تخیل باشه؟! خدا میدونه؟!
شما کلا فیلم زیاد می بینید ، نه ؟

---

تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
که رحم اگر نکند مدعی ، خـــــــدا بکنـد
lucifer_quest آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 19 نفر
arash66110 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), bizines (جمعه ۵ خرداد ۹۱), black scorpion (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), danooshuki (جمعه ۵ خرداد ۹۱), ehsan* (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), FX Ninja (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), gaxter (جمعه ۵ خرداد ۹۱), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵), hamedxx (جمعه ۵ خرداد ۹۱), ice_metal2007 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), maxi34 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), mojir-66 (جمعه ۵ خرداد ۹۱), nosrat54 (دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۱), ramin7500 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), rpshahram (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), sina1990 (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), smmfx (جمعه ۵ خرداد ۹۱), soltanhadi (چهارشنبه ۱۰ خرداد ۹۱), songoku (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱)
قدیمی جمعه ۵ خرداد ۹۱, ۰۷:۴۵   #6
bizines
کاربر عادی

آواتار bizines

محل سكونت: tehran
تشکر از ديگران: 498
تشکر از ایشان: 1,239 بار در 142 نوشته
bizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished roadbizines is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله saeid114 نمایش نوشته ها
سلام دوست عزیز
اون قسمتی رو که قرمز کردم زیاد متوجه نشدم , یعنی چی دقتش بیشتره؟! یعنی اینکه این نرم افزاری رو که ما الان داریم دقتش صد در صد نیست که میگین اون دقتش بیشتره؟
سلام به شما
دوست گرامی منظور ایشان به خاطر سرعت ارز پوند دلار جهت رسیدن به اهداف بود نه اینکه از میزان دقت یورو دلار چیزی کم باشد . شاید بنده منظور را درست نرسانده ام .
موفق باشید

ادب
مرد به از دولت اوست ...
bizines آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 16 نفر
amirfx_24 (يکشنبه ۱ مرداد ۹۱), behzad61 (جمعه ۵ خرداد ۹۱), elyasi (جمعه ۵ خرداد ۹۱), fx.elham (چهارشنبه ۶ دي ۹۱), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵), HGlobal (جمعه ۵ خرداد ۹۱), majidlars (جمعه ۵ خرداد ۹۱), mehr4u (شنبه ۶ خرداد ۹۱), mm1950 (جمعه ۵ خرداد ۹۱), mm1950 (جمعه ۵ خرداد ۹۱), mojir-66 (جمعه ۵ خرداد ۹۱), mpi (پنجشنبه ۲۵ خرداد ۹۱), nasa (جمعه ۵ خرداد ۹۱), nosrat54 (دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۱), saeid114 (جمعه ۵ خرداد ۹۱), vahidpoper (شنبه ۶ خرداد ۹۱)
قدیمی جمعه ۵ خرداد ۹۱, ۱۰:۱۲   #7
saeid114
کاربر ارشد

آواتار saeid114

تشکر از ديگران: 2,070
تشکر از ایشان: 1,869 بار در 451 نوشته
saeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond reputesaeid114 has a reputation beyond repute

نقل قول:
سلام به شما
دوست گرامی منظور ایشان به خاطر سرعت ارز پوند دلار جهت رسیدن به اهداف بود نه اینکه از میزان دقت یورو دلار چیزی کم باشد . شاید بنده منظور را درست نرسانده ام .
موفق باشید
سلام و ممنون از پاسخ شما , ولی میشه یکم بیشتر توضیح بدید, منظورتون از سرعت رسیدن چیه؟ یعنی میشه زمان رسیدن به اهداف رو مشخص کرد ؟ اگه یه ذره بیشتر توضیح بدید از شما سپاسگذارم
افسون شده ام
من بهت زده پروردگارم هستم
که در صلاح او رخنه نمیتوان کرد
و در مطلق بودنش تردید جایی ندارد.............او خود خالق واژه ها و مالک تمام هستی است
saeid114 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵), nosrat54 (دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۱)
قدیمی جمعه ۵ خرداد ۹۱, ۲۰:۴۹   #8
HGlobal
کاربر عادی

آواتار HGlobal

محل سكونت: Here
تشکر از ديگران: 150
تشکر از ایشان: 59 بار در 9 نوشته
HGlobal is on a distinguished roadHGlobal is on a distinguished road

نقل قول:
سلام به شما
موفق باشید
سلام و عرض ادب و احترام به شما و تمامی دوستان
در تکمیل فرمایشات دوست گرامی,Bizines عزیز , به نظر من ارزها از نظر حرکاتی که انجام می دهند,دارای نظم خاصی هستند و این مورد توسط اساتید در تاپیک های مختلف هم گفته شده.طبق تجربه چند سالی که در ***** دارم,با نظم ترین ارزها,ارزهای ینی مانند یورو ین و پوند ین و سپس پوند دلار و در آخر یورو دلار است.بنده به هیچ وجه نتوانستم بر روی جفت ارز یورو دلار کار کنم اما بر روی سایر ارزها موفقیت های چشمگیری بدست آورده ام و فکر می کنم ارتباط بسیار عالی با آنها پیدا کرده ام.البته مطمئنآ همه ارزها نظم خاص خودشان را دارند,در این مورد دوست دارم با توجه به مباحث علمی,بحث بیشتری کنیم.
از آقای ابوناچی هم تقاضا دارم که ما را در این بحث یاری رسانند.
متشکرم
HGlobal آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
bizines (جمعه ۵ خرداد ۹۱), elyasi (جمعه ۵ خرداد ۹۱), nosrat54 (دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۱), saeid114 (جمعه ۵ خرداد ۹۱)
قدیمی جمعه ۵ خرداد ۹۱, ۲۱:۱۲   #9
majidlars
کاربر ارشد

آواتار majidlars

تشکر از ديگران: 5,689
تشکر از ایشان: 20,203 بار در 2,259 نوشته
majidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond reputemajidlars has a reputation beyond repute

دوستان ايچي كار ميدونم مخالف ابوناچي هستيد اما اين تاپيك فقط بوي بررسي بي طرفانه ميده خوهشا بزاريد ببينيم چي ميشه !

دنيا بر پايه نظم ساخته شده و تمام اجزا و اتفاقات هم همين طور هست ! شايد سيستم ابوناچي شروعي براي كشف نظم ذاتي بازار باشه !

جناب بيزنس عزيز ممنون براي تاپيك زيبا تون
amirfx_24 (يکشنبه ۱ مرداد ۹۱), bizines (جمعه ۵ خرداد ۹۱), chakavak (شنبه ۶ خرداد ۹۱), elyasi (جمعه ۵ خرداد ۹۱), ghoghnoosepars (سه شنبه ۵ آذر ۹۲), HGlobal (يکشنبه ۷ خرداد ۹۱), nosrat54 (دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۱), saeid114 (جمعه ۵ خرداد ۹۱), saidfar25 (سه شنبه ۹ خرداد ۹۱)
قدیمی جمعه ۵ خرداد ۹۱, ۲۱:۱۶   #10
elyasi
کاربر عادی

آواتار elyasi

محل سكونت: تهران
تشکر از ديگران: 1,772
تشکر از ایشان: 273 بار در 51 نوشته
elyasi will become famous soon enoughelyasi will become famous soon enoughelyasi will become famous soon enoughelyasi will become famous soon enoughelyasi will become famous soon enoughelyasi will become famous soon enough

سلام بر بیزنس عزیز!
از شما خواهشمندیم از آبوناچی عزیز در خواست کنید که نرم افزار مربوط به پوند دلار هم در اختیار ما قرار بده که بااین کار لطفشو به ما تمام وما را شرمنده میکند.
امیدواریم بتونیم با دعا برای برادرشان و خودشان کمی از لطف ایشان را جبران کنیم.
باتشکر
elyasi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 5 نفر
behnam1234 (جمعه ۵ خرداد ۹۱), ghoghnoosepars (دوشنبه ۱۸ مرداد ۹۵), majidlars (جمعه ۵ خرداد ۹۱), nosrat54 (دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۱), saeid114 (جمعه ۵ خرداد ۹۱)
پاسخ

برچسبها
نظریه ابوناچی, رابطه کلوز و پیش بینی بازار

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۰:۵۰

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.