بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > نظریه ابوناچی (Abonacci Theory)

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۳, ۱۷:۲۱   #71
ghoghnoosepars
کاربر ارشد

آواتار ghoghnoosepars

محل سكونت: مشهدالرضا
تشکر از ديگران: 7,437
تشکر از ایشان: 1,577 بار در 351 نوشته
ghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق Yahoo به ghoghnoosepars

با سلام به دوستان عزیز
از امروز سعی می کنم این تاپیک رو آپدیت کنم شاید کورسوی امیدی به دل فارکسکاران ناامید بتابونه. (البته اگه توهم نزده باشم)
فقط قبلش باید توضیحاتی رو عرض کنم خدمت دوستان:
1- چون نتونستم این روش آموزشی رو به سرانجامی که مورد پسند خودم باشه برسونم به همین دلیل فعلا به اعلام موقعیتهایی می پردازم که به نظرم برای ترید مناسب هستند.
2- موقعیتهایی که خدمت دوستان اعلام می کنم، براساس تشخیص انتهای کارکشنها (اصلاحی ها) هستند، پس قاعدتا باید پوزیشنهامون در جهت روند باشند.
3- برای تشخیص ترند و کارکشن از اندیکاتور زیگزاگ استفاده می کنم. که اگه دوستان در ادامه تمایل به دانستن کار با اندیکاتور زیگزاگ پیدا کردند می تونن در گوگل (استراتژی معاملات با زیگزاگ) رو سرچ کنند و از آموزشهای دوست گرامی جناب یزدی بهره مند بشن.
4-در ابتدا سعیم بر این بود که برای راحتی کار و صرفه جویی در وقت پوزیشنهام رو به صورت (ست اند فورگت) قرار بدم ولی در تمرینهایی که داشتم، به این نتیجه رسیدم که استاپها خیلی بزرگ میشن، بنابراین تصمیم گرفتم فعلا براساس واگرایی وارد معامله بشم.
5- خطوط حمایت و مقاومتی رو که برای دوستان اعلام می کنم در اصل یک تراز قیمتی هست مثلا 1.14325 اما برای اینکه سیگنالهای زیادی رو از دست خواهیم داد، بنده این اعداد قیمتی رو به صورت محدوده اعلام می کنم که در عکسها مشخص خواهد بود.
6- این موقعیتها براساس ترکیب دیتاهای نرم افزار جناب ابوناچی (برای پیدا کردن نقاط برگشت)، استراتژی معاملات با زیگزاگ جناب یزدی(برای تشخیص ترند و انتهای کارکشنها)، آموزش واگراییهای جناب نیما آزادی (برای تریگر ورود) به دست میاد. که همینجا از این دوستان عزیز کمال تشکر و قدردانی رو دارم.
فعلا مطلب دیگه ای به خاطرم نمی رسه.
ارادتمند دوستان
حسین
تشکرکنندگان این نوشته: 5 نفر
alisaberi123 (سه شنبه ۱۹ اسفند ۹۳), Farzan20 (سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۳), ibrahim (يکشنبه ۱۷ اسفند ۹۳), omidrad (دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۳), starlingsar (سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۳)
قدیمی دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۳, ۱۷:۴۰   #72
ghoghnoosepars
کاربر ارشد

آواتار ghoghnoosepars

ghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished roadghoghnoosepars is on a distinguished road

سلام مجدد
این دو پست که مربوط به صبح امروز هست و فرصت نکردم که همزمان با تاپیک مشابه در سایت همسایه اینجا قرار بدم رو ملاحظه بفرمایید تا انشاءالله از این به بعد با دو تا تاپیک مشابه دیگه، بطور همزمان پستهام رو ارسال می کنم.
=======
با سلام
خوب برای اولین موقعیت لایو که البته به خاطر خلاف جهت روند بودنش اقدام به پوزیشن گیری نمی کنم و فقط به قصد اعلام موانع بر سر راه قیمت این مطلب رو پست می کنم.
خوب اولین مانع در برابر قیمت در تایم H4 خط حمایت 1.1142 هست که محدوده مقاومتیش میشه از قیمت 1.1157 تا قیمت 1.1132 ضمن اینکه یک واگرایی در تایم H1 هم در حال شکل گیری هست و احتمال برگشت حداقل 100پیپی رو خواهد داشت. ولی باز هم عرض می کنم که چون خلاف جهت روند اصلی بازار هست، از گرفتن پوزیشن خودداری می کنم. (عکس F1114)
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
و اما در تایم H1 ما دو تا خط حمایت داریم یکی 1.1157 و دیگری 1.1166 در مواقعی که بیشتر از یک یا دو خط حمایتی یا مقاومتی داریم برعکس تمامی استراتژیهای دیگه که گفته میشه هر چه تعداد خطوط حمایت یا مقاومت بیشتر باشه سطح محکم تر هست، در این روش محدوده مورد نظر مورد تردید قرار می گیره و بنده هم در مواردی که دو تا خط مهم نزدیک به هم بر سر راه قیمت داریم دیگه براش محدوده تعیین نمی کنم و فقط در نزدیک همان خطوط اقدام به تریگر گیری می کنم. (عکس F1115)
راستی یادم رفت بگم که، این موقعیت هم خلاف جهت روند هست و بنده روی این خطوط پوزیشن گیری نمی کنم.
موفق باشید.
پ.ن: ضمنا فراموش کردم بگم که در تایمهای H4 و H1 براساس این روش، روند نزولی هستش به همین خاطر عرض کردم که خلاف جهت روند پوزیشن نمی گیرم.

%%%%%%%%%%%
این هم پست دوم:
ا سلام مجدد
در تایم M15 یک زیگ صعودی ظاهر شده که برای ادامه حرکت نزولی قیمت احتمالا از محدوده یکی از مقاوتهای 1.12005 یا 1.12305 برگشت خواهد کرد، بنابراین در تایمهای M1 و M5 و M15 منتظر ظهور واگرایی خواهیم ماند. اگه حوالی باز شدن بازار لندن قیمت به این مقاومتها برسه درصد احتمال ریزش قیمت و ادامه حرکت نزولی در تایم یکساعته بیشتر خواهد شد.

موفق باشید
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
Farzan20 (سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۳), omidrad (دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۳), SALEH1980 (سه شنبه ۸ ارديبهشت ۹۴), starlingsar (سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۳)
قدیمی دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۳, ۲۳:۱۲   #73
ghoghnoosepars
کاربر ارشد

آواتار ghoghnoosepars

با سلام
خوب با توجه به عکسی که صبح در پست شماره 28 قرار دادم، می بینیم که در تایم H1 قیمت از خطوط حمایتی اعلام شده حدود 80 پیپ صعود نمود.
ولی با توجه به اینکه معتقد بودیم که روند نزولی هست در مسیر قیمت در حال صعود دو فقره مقاومت مشخص کردم که قیمت از مقاومت دومی با زدن واگرایی در تایم 5دقیقه تا الان که این پست رو می زنم حدود 65 پیپ ریزش نموده است.
این هم عکس واگرایی در تایم 5دقیقه:
استاپ 8پیپ و تا الان 60 پیپ توی سود هست.

موفق باشید
behnum (سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۳), Farzan20 (سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۳), omidrad (دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۳), SALEH1980 (سه شنبه ۸ ارديبهشت ۹۴), starlingsar (سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۳)
قدیمی سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۳, ۱۶:۳۶   #74
ghoghnoosepars
کاربر ارشد

آواتار ghoghnoosepars

باز هم سلام
امروز نزدیکیهای ظهر در تایم H1 زیگ نزولی ظاهر شد که البته من به خاطر اینکه خارج از منزل بودم نتونستم عکس و مطلب بذارم.
خوب با شرایط فعلی در تایم H1 ما یک حمایت بر سر راه زیگ نزولی داریم و اون هم عدد 1.11485 هست که اگه بخوایم محدوده حمایتیش رو مشخص کنیم میشه بین 1.1157 و 1.1136 که البته باز هم با توجه به نزولی بودن روند 4ساعته برای پوزیشن بای گرفتن ریسک بالاست.
البته این حمایت تایم H1 نزدیک به حمایت 1.1142 در تایم H4 هست که باز هم باعث افزایش قدرت این خط حمایتی می شود.

البته ریزش امروز صبح هم از محدوده مقاومتی 1.1205 بود که دیگه دیر شده و دیگه عکسی ازش نمی ذارم.
موفق باشید.
alisaberi123 (سه شنبه ۱۹ اسفند ۹۳), ehsanmet (سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۳), omidrad (سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۳), SALEH1980 (سه شنبه ۸ ارديبهشت ۹۴), starlingsar (سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۳)
قدیمی جمعه ۱۵ اسفند ۹۳, ۱۶:۵۴   #75
ghoghnoosepars
کاربر ارشد

آواتار ghoghnoosepars

با سلام به همگی
خوب دوستان الآن سه روزه که در تایم H4 و H1 دنبال خطوط حمایتی می گردم ولی تعجب می کنم که چرا بالاتر از 1.08355در تایم H4 پیدا نکردم.
و در تایم H1 هم اصلا حمایتی پیدا نکردم.
با توجه به اینکه خبر NFP تا یک ربع دیگه از راه میرسه، احتمال می دم که قیمت در محدوده همین حمایت 1.08355 در تایم H4 (یعنی بین 1.08590 تا 1.07925 ) برگرده و صعود کنه. و اگه NFP خیلی به ضرر دلار اعلام بشه، احتمال اینکه در تایم روزانه یک زیگ اصلاحی ایجاد بشه هم هست، فعلا چیز دیگه ای به نظر بنده نمی رسه.
این هم عکس
موفق باشید
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
ali_raz (شنبه ۱۶ اسفند ۹۳), ehsanmet (يکشنبه ۱۷ اسفند ۹۳), ibrahim (يکشنبه ۱۷ اسفند ۹۳), omidrad (جمعه ۱۵ اسفند ۹۳)
قدیمی پنجشنبه ۲۱ اسفند ۹۳, ۱۹:۰۴   #76
hamedzamani
کاربر عادی

آواتار hamedzamani

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: 5 بار در 5 نوشته
hamedzamani is on a distinguished road

با سلام.آیا کسی هست که یاری کند؟!
آیا معاملات سی اف دی نفت و یا هر کالای دیگری در فارکس از نظر شرعی اشکال داره؟کسی بوده که پیگیری کرده باشه؟
hamedzamani آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
yamada (پنجشنبه ۲۱ اسفند ۹۳)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۴:۴۹

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.