بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > سیستمها و استراتژیهای معاملاتی (Trading Systems & Strategies)

سیستمها و استراتژیهای معاملاتی (Trading Systems & Strategies) معرفی روشهای معاملاتی شناخته شده

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی يکشنبه ۲ تير ۹۲, ۱۱:۵۷   #2531
WXYZ
کاربر فعال

آواتار WXYZ

تشکر از ديگران: 1,141
تشکر از ایشان: 333 بار در 100 نوشته
WXYZ is just really niceWXYZ is just really niceWXYZ is just really niceWXYZ is just really niceWXYZ is just really niceWXYZ is just really nice

عذر خواهی این پست به تاپیک دیگه ای انتقال پیدا کرد.
قدیمی يکشنبه ۲ تير ۹۲, ۱۲:۰۴   #2532
alester
کاربر فعال

آواتار alester

تشکر از ديگران: 138
تشکر از ایشان: 497 بار در 156 نوشته
alester is a jewel in the roughalester is a jewel in the roughalester is a jewel in the roughalester is a jewel in the roughalester is a jewel in the roughalester is a jewel in the roughalester is a jewel in the roughalester is a jewel in the rough

سلام
میشه نحوه کار با این برنامه رو هم بگید و همچنین نحوه نصبش
ممنون میشم
alester آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی يکشنبه ۲ تير ۹۲, ۱۲:۵۲   #2533
alester
کاربر فعال

آواتار alester

تشکر از ديگران: 138
تشکر از ایشان: 497 بار در 156 نوشته
alester is a jewel in the roughalester is a jewel in the roughalester is a jewel in the roughalester is a jewel in the roughalester is a jewel in the roughalester is a jewel in the roughalester is a jewel in the roughalester is a jewel in the rough

سلام
ببخشید دوستان منظورم نحوه نصب این اندیکاتور ها یا اسیلاتورهایی هست که معرفی می کنید چجوری باید روی متاتریدر 4 نصبش کنم
alester آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی يکشنبه ۲ تير ۹۲, ۱۴:۴۶   #2534
borhani100
کاربر عادی

آواتار borhani100

تشکر از ديگران: 65
تشکر از ایشان: 19 بار در 6 نوشته
borhani100 is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله babak.register نمایش نوشته ها
دوست عزیز
با استفاده از Alert می توانید از قیمت مورد نظر خود در SL , TP اطلاع پیدا کنید
متشکر دوست عزیز ولی من نمیدونم چگونه صفحه را تنظیم کنم میشه زحمت بکشید با یک عکس نشون بدید ضمنن ایا برنامه ای اکسپرتی چیزی هست که وقتی پوزیشنی استاپ میخوره یه پوزیشن خلاف جهت با همان استاپ وتی پی با لات سایز معین باز کنه ممنون
borhani100 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی دوشنبه ۳ تير ۹۲, ۰۳:۴۴   #2535
babak.register
کاربر فعال

آواتار babak.register

محل سكونت: اصفهان
تشکر از ديگران: 77
تشکر از ایشان: 599 بار در 190 نوشته
babak.register is on a distinguished roadbabak.register is on a distinguished roadbabak.register is on a distinguished roadbabak.register is on a distinguished roadbabak.register is on a distinguished roadbabak.register is on a distinguished roadbabak.register is on a distinguished roadbabak.register is on a distinguished roadbabak.register is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق Yahoo به babak.register

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله borhani100 نمایش نوشته ها
متشکر دوست عزیز ولی من نمیدونم چگونه صفحه را تنظیم کنم میشه زحمت بکشید با یک عکس نشون بدید ضمنن ایا برنامه ای اکسپرتی چیزی هست که وقتی پوزیشنی استاپ میخوره یه پوزیشن خلاف جهت با همان استاپ وتی پی با لات سایز معین باز کنه ممنون
من چیزی ندیدم
ولی اگر هم نباشه , برای این کار میشه طراحی کرد
عكس ضمیمه
نوع فایل: jpg alert.jpg (38.8 كیلو بایت, 25 نمایش)
نوع فایل: jpg alert-2.jpg (12.6 كیلو بایت, 10 نمایش)

برای اکسپرت نویسی مانند همه زبانهای برنامه نویسی می باید ابتدا فلوچارت و الگوریتم بلد باشید بعد به آموختن زبانMQL اقدام کنید.
با وصله زدن کد از اینطرف و آن طرف نمی توان اکسپرت نوشت , اگر هم شد , منتظر ضررهای آینده باشید !
babak.register آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
Alireza.g (شنبه ۸ تير ۹۲), smh1614 (شنبه ۸ تير ۹۲)
قدیمی چهارشنبه ۵ تير ۹۲, ۱۸:۳۰   #2536
oldtrader
کاربر فعال

آواتار oldtrader

تشکر از ديگران: 1,333
تشکر از ایشان: 922 بار در 215 نوشته
oldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished road

با سلام وخسته نباشید
مدتی بود که با اینوستور یه حساب ،کارکرد یه اکسپرتی رو میدیدم که واقعا در طول یکماه سود خوبی داد که بعدها فهمیدم بنام سامورایی هستش . از دوستان کسی در مورد این اکسپرت سامورایی چیزی شنیده یا میدونه؟
ممنون میشم اگه اطلاعات دقیقتری بده .
oldtrader آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
Alireza.g (شنبه ۸ تير ۹۲)
قدیمی شنبه ۸ تير ۹۲, ۱۷:۴۳   #2537
smh1614
کاربر ارشد

آواتار smh1614

تشکر از ديگران: 6,940
تشکر از ایشان: 11,585 بار در 1,054 نوشته
smh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud of

سلام
دوست عزیز جناب [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
من اندیکاتوری دارم مینویسم که از نقطه A به Bفیبوناچی رسم میکنه
میخوام در این اندیکاتور فقط از لول 0 تا 100 فیبو ناچی رسم بشه نه بیشتر و ضمنا بعنوان مثال لول 11.8 رو هم اضافه کنم
البته به صورت فرمولی این کار رو انجام دادم اما به دلیل اینکه در مناطق مختلف میخوام انجام بدم احتیاج به این هست که از کدهای کمتری استفاده بشه برای نوشتن
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
smh1614 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
Alireza.g (شنبه ۸ تير ۹۲)
قدیمی شنبه ۸ تير ۹۲, ۱۷:۴۸   #2538
smh1614
کاربر ارشد

آواتار smh1614

smh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud ofsmh1614 has much to be proud of

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله soltaneeshgh2020 نمایش نوشته ها
سلام دوستان آیا کسی هست KorHarmonics v 6.7.13را داشته باشه؟
سلام خدمت شما
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
dejavu61 (شنبه ۸ تير ۹۲)
قدیمی شنبه ۸ تير ۹۲, ۱۹:۲۸   #2539
smh1614
کاربر ارشد

آواتار smh1614

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله smh1614 نمایش نوشته ها
سلام
دوست عزیز جناب [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
من اندیکاتوری دارم مینویسم که از نقطه A به Bفیبوناچی رسم میکنه
میخوام در این اندیکاتور فقط از لول 0 تا 100 فیبو ناچی رسم بشه نه بیشتر و ضمنا بعنوان مثال لول 11.8 رو هم اضافه کنم
البته به صورت فرمولی این کار رو انجام دادم اما به دلیل اینکه در مناطق مختلف میخوام انجام بدم احتیاج به این هست که از کدهای کمتری استفاده بشه برای نوشتن
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
سلام
اقا ممنون خودم انجام دادم
مرسی البته یک دفعه به ذهنم رسید کلک زدم بهش
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
Alireza.g (شنبه ۸ تير ۹۲), starlingsar (چهارشنبه ۱۲ تير ۹۲)
قدیمی چهارشنبه ۱۲ تير ۹۲, ۱۸:۵۴   #2540
borhani100
کاربر عادی

آواتار borhani100

تشکر از ديگران: 65
تشکر از ایشان: 19 بار در 6 نوشته
borhani100 is on a distinguished road
پیش فرض ساخت تایم غیر استاندارد

سلام دوستان چطوری میشه یه تایم فرام به متا اضافه کرد مثلا 12 ساعته اگه قبلا جواب داده شده شماره پستشو بهم بگید ممنون میشم
borhani100 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسبها
اندیکاتور, اکسپرت, اسکریپت

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۱۴:۰۵

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.