بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > تالار عمومی بازارهای مالی

تالار عمومی بازارهای مالی بحث و تبادل نظر عمومی پیرامون بازارهای مالی

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹, ۲۰:۱۱   #11
مهدیار
کاربر عادی

آواتار مهدیار

محل سكونت: ایران گندترین و آشغال ترین و لعنتی ترین کشور دنیا
تشکر از ديگران: 4,626
تشکر از ایشان: 425 بار در 18 نوشته
مهدیار is on a distinguished roadمهدیار is on a distinguished roadمهدیار is on a distinguished roadمهدیار is on a distinguished roadمهدیار is on a distinguished roadمهدیار is on a distinguished roadمهدیار is on a distinguished road
پیش فرض تحلیل شرایط کنونی بازار

به نام او

با سلام وعرض ادب خدمت استاد عزیزم و همه ی دوستان خوبم

دیدم کسی از دوستان خوبم نیست تا وضعیت را بررسی کنه،گفتم به نمایندگی از بچه های ردیف آخر یه تحلیلی ارائه بدم پرچم بچه های ردیف آخر را ببرم بالا

2 دسامبر 2010 ساعت 7:35

ERUUSD:به نظر شرایط در تایم 15 دقیقه داره کم کم برای خرید شکل می گیره.گرچه موورینگ ها هنوز به شکل درستی در نیومدن ولی به نظر می خوان حالت صعودی بگیرن.پس فعلا مثل پلنگ اوضاع را می پاییم!گرچه امکان از بین رفتن موقعیت هم هست.چون سقوط بزرگی امروز یورو داشت.به هر حال من اگرشرایط هم مساعد بود فعلا خرید نمی کردم و صبر می کردم اون Shooting star تو تایم 15 بشکنه..ببخشید بحث کندل را آوردم ولی آخه من صبح نزدیک همون پوزیشن گرفتم و استاپ را به زیبایی نوش جان کردم
نمی دونم این یورو حرف حسابش چیه هر چی من می خوام باهاش خوب باشم هی استاپ های منو میزنه. دو روزه دنبال استاپ های من هست!هی میره بالا هی میاد پایین.
دوستان یه سوال میتونه دلیل شرایط رنج این روزها ماه دسامبر باشه؟

GBPUSD : مووینگ ها کاملا نزولی هستند ولی به low روز قبل خیلی نزدیکیم همچنین به عدد رند 1.5500.و اینکه تازه از شرایط NTZ ناقص بیرون اومدیم.راستش نمی دونم میشه سل Instant گرفت یا نه..چون پوزیشن های من همیشه از نوع استاپ هست.این سواله که قبل از شکستن آخرین Low آیا میشه وارد شد یا نه،موردی هست که من چندان اطلاع ندارم.اگر میشه یکی از شاگرد اول ها شرایط خرید و فروش آنی را شرح بده لطفا..چون من پوزیشن را آنی باز نمی کنم و مطمئن نیستم

USDCHF: مووینگ ها کاملا در حالت نزولی قرار دارند ولی باید توجه کرد که فاصله ی قیمت از مووینگ ها در 15 دقیقه زیاد هست،پس نباید به صورت پوزیشن آنی وارد شد.شاید حتی سل استاپ در زیر آخرین دره هم چندان مناسب نباشه.چون مووینگ قرمز در تایم فریم روزانه که به عنوان خط حمایت عمل می کنه دقیقا روی آخرین دره ی امروز هست!باز هم بیان بگن این مووینگ های استاد جادویی نیست.کاش روی این مووینگ یه بای گرفته بودم!استاد شنیدید!من نبودم پیشنهاد صبحی ها بود

با سپاس از استاد عزیزم و همه دوستان خوبم
عكس ضمیمه
نوع فایل: jpg ERUUSD.jpg (40.5 كیلو بایت, 119 نمایش)
نوع فایل: jpg GBPUSD.jpg (36.6 كیلو بایت, 102 نمایش)
نوع فایل: jpg USDCHF.jpg (37.2 كیلو بایت, 113 نمایش)

Attention: Dear comrades,my lord,"Haj Mohammad Mehraboon",has full authority about my posts and posting shares in trading room.
Thanks in advance for your cooperation
مهدیار آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 25 نفر
alirajaie (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹), aram+ (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹), armin1386 (پنجشنبه ۲۱ بهمن ۸۹), artin-es (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹), citizen (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹), f1281564 (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹), hopeful (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹), Kurt Cobain (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹), maid (دوشنبه ۱۵ آذر ۸۹), MARYAM56 (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹), me.trader (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), mohammad_f1420 (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹), Mohsen1365ir (يکشنبه ۶ شهريور ۹۰), nafiseh (جمعه ۲۶ آذر ۸۹), nisa182 (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), omidkourd (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), PersianLord (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹), polinopolino (پنجشنبه ۱ فروردين ۹۲), sasal (پنجشنبه ۶ مرداد ۹۰), sinayas (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹), sushiant21 (پنجشنبه ۱۹ اسفند ۸۹), tango01 (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), tttmttt (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹), vahidiran (سه شنبه ۱۶ آذر ۸۹), yaar (جمعه ۱۲ آذر ۸۹)
قدیمی پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹, ۲۲:۵۲   #12
hossein_jahan
کاربر عادی

آواتار hossein_jahan

محل سكونت: تهران
تشکر از ديگران: 153
تشکر از ایشان: 155 بار در 17 نوشته
hossein_jahan is on a distinguished roadhossein_jahan is on a distinguished roadhossein_jahan is on a distinguished roadhossein_jahan is on a distinguished road

باسلام و احترام
STOP بيش از حد معمول است پس از تشكيل قله جديد در تايم 15 ميبايست STOP LOSS را به قله جديد منتقل نمود
عكس ضمیمه
نوع فایل: gif newimage.gif (63.3 كیلو بایت, 125 نمایش)

ویرایش توسط hossein_jahan : پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹ در ساعت ۲۳:۲۰
hossein_jahan آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 11 نفر
alizali (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹), aram+ (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), gharoel (چهارشنبه ۱۶ شهريور ۹۰), kourosh4 (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹), Mohsen1365ir (يکشنبه ۶ شهريور ۹۰), nafiseh (جمعه ۲۶ آذر ۸۹), PersianLord (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹), sasal (پنجشنبه ۶ مرداد ۹۰), sushiant21 (پنجشنبه ۱۹ اسفند ۸۹), The Darkness (پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹), vahidiran (سه شنبه ۱۶ آذر ۸۹)
قدیمی پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹, ۲۳:۵۴   #13
alizali
کاربر ارشد

آواتار alizali

تشکر از ديگران: 1,057
تشکر از ایشان: 5,840 بار در 571 نوشته
alizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond repute
ارسال پیام از طریق Yahoo به alizali

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله meyti60 نمایش نوشته ها
سلام استاد پشوتن عزيز @@6
استاد اين پوزيشن رو دستم باد نكنه ؟؟؟ @@10
راهنمايي كنيد آخه مشكوك ميزنه
ممنون
سعی هم بر این بوده که فقط ارزهای دلار دار مورد بحث باشند. یورو پوند والا تا به حال کسی کار نکرده بود
alizali آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 8 نفر
aram+ (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), armansalehi (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), kourosh4 (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), Mohsen1365ir (يکشنبه ۶ شهريور ۹۰), sasal (پنجشنبه ۶ مرداد ۹۰), sushiant21 (پنجشنبه ۱۹ اسفند ۸۹), The Darkness (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), vahidiran (سه شنبه ۱۶ آذر ۸۹)
قدیمی پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹, ۲۳:۵۹   #14
alizali
کاربر ارشد

آواتار alizali

تشکر از ديگران: 1,057
تشکر از ایشان: 5,840 بار در 571 نوشته
alizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond reputealizali has a reputation beyond repute
ارسال پیام از طریق Yahoo به alizali

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله hossein_jahan نمایش نوشته ها
باسلام و احترام
STOP بيش از حد معمول است پس از تشكيل قله جديد در تايم 15 ميبايست STOP LOSS را به قله جديد منتقل نمود
من یک پیشنهاد هم دارم نمی دانم باید استاد درست و غلطش را تایید فرمایند
وقتی اینچنین فاصله ای هست و اصلا ریسک به ریوارد هم منطقی نیست می شود یک کاری کرد. خوب فرض بر این است که قرار است قیمت بریزد دیگر یعنی قیمت فرض میکنمی از همین جایی که هست می خواهد برگردد و یک قله تشکیل می شود و می شود مبنای استاپ باشد.
موینگ آبی بیشینه استاپ است ولی من فکر میکنم هم بقیه موینگها هم می توانند کاربرد داشته باشند چون به هر حال سطوح حمایت / مقاومتی خوبی هستند

2/3
alizali آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 10 نفر
aram+ (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), gharoel (چهارشنبه ۱۶ شهريور ۹۰), hossein_jahan (شنبه ۱۳ آذر ۸۹), kourosh4 (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), Mohsen1365ir (يکشنبه ۶ شهريور ۹۰), sasal (پنجشنبه ۶ مرداد ۹۰), sinayas (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), sushiant21 (پنجشنبه ۱۹ اسفند ۸۹), The Darkness (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), vahidiran (سه شنبه ۱۶ آذر ۸۹)
قدیمی جمعه ۱۲ آذر ۸۹, ۰۶:۲۷   #15
forexwork
کاربر عادی

آواتار forexwork

تشکر از ديگران: 193
تشکر از ایشان: 168 بار در 30 نوشته
forexwork is on a distinguished roadforexwork is on a distinguished roadforexwork is on a distinguished roadforexwork is on a distinguished road
پیش فرض GBPJPY

عكس ضمیمه
نوع فایل: gif fig.gif (36.1 كیلو بایت, 453 نمایش)
forexwork آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 13 نفر
akilis2006 (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), aram+ (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), gerami (سه شنبه ۱۶ آذر ۸۹), gharoel (چهارشنبه ۱۶ شهريور ۹۰), golii (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), Mohsen1365ir (يکشنبه ۶ شهريور ۹۰), mojir-66 (دوشنبه ۳۱ مرداد ۹۰), nafiseh (جمعه ۲۶ آذر ۸۹), sasal (پنجشنبه ۶ مرداد ۹۰), sinayas (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), sushiant21 (پنجشنبه ۱۹ اسفند ۸۹), tttmttt (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), vahidiran (سه شنبه ۱۶ آذر ۸۹)
قدیمی جمعه ۱۲ آذر ۸۹, ۰۹:۴۱   #16
golii
کاربر عادی

آواتار golii

تشکر از ديگران: 2,034
تشکر از ایشان: 493 بار در 63 نوشته
golii is on a distinguished roadgolii is on a distinguished roadgolii is on a distinguished roadgolii is on a distinguished roadgolii is on a distinguished roadgolii is on a distinguished roadgolii is on a distinguished roadgolii is on a distinguished road

سلام صبح به خیر همه خوابن حواستون به پوند دلار هست ؟جرا شاگرد اولها با شاگرد تنبلها کمک نمیکنند لا اقل اگه موقعیت معامله هم نیست بگن تا ما هم از روی تصویر یه جزایی یاد بگیریم که قول میدم دیگه پست نزنم ولی جاش شما به بهتر یاد گیری مان کمک کنید لطفا

ویرایش توسط golii : جمعه ۱۲ آذر ۸۹ در ساعت ۰۹:۴۶ دلیل: ادامه مطلب
golii آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 11 نفر
aram+ (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), erfada (چهارشنبه ۹ شهريور ۹۰), hopeful (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), Mohsen1365ir (يکشنبه ۶ شهريور ۹۰), mojir-66 (دوشنبه ۳۱ مرداد ۹۰), PersianLord (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), reza6364 (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), sinayas (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), sushiant21 (پنجشنبه ۱۹ اسفند ۸۹), tttmttt (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), vahidiran (سه شنبه ۱۶ آذر ۸۹)
قدیمی جمعه ۱۲ آذر ۸۹, ۱۰:۰۱   #17
پیـام
کاربر ارشد

آواتار پیـام

تشکر از ديگران: 2,868
تشکر از ایشان: 7,601 بار در 395 نوشته
پیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished road

با درود
متاسفانه من مشکل ارسال عکس دارم
دلار ین همه چیش مهیاست فقط فاصله تا
کف روز قبل کم است.در نظر داشته باشید.
امروزم که NFP رو داریم.
پیـام آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 15 نفر
Ahmadgh (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), aram+ (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), erfada (چهارشنبه ۹ شهريور ۹۰), FxFarZaD (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), gerami (سه شنبه ۱۶ آذر ۸۹), gharoel (چهارشنبه ۱۶ شهريور ۹۰), golii (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), Mohsen1365ir (يکشنبه ۶ شهريور ۹۰), mojir-66 (دوشنبه ۳۱ مرداد ۹۰), sasal (پنجشنبه ۶ مرداد ۹۰), sinayas (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), sushiant21 (پنجشنبه ۱۹ اسفند ۸۹), The Darkness (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), tttmttt (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), vahidiran (سه شنبه ۱۶ آذر ۸۹)
قدیمی جمعه ۱۲ آذر ۸۹, ۱۰:۱۷   #18
پیـام
کاربر ارشد

آواتار پیـام

پیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished roadپیـام is on a distinguished road
پیش فرض کار گروه usdjpy

ببخشید. عکسش الان میزارم.
دیروز میانگین حرکت روزانه را اشتباه حک کردم.
اعداد امروز درست است.
usdjpy
وضعیت مووینگها:مناسب.
نکته:نزدیکی به کف روز قبل.و بلاتکلیفی در نمودار روزانه
پیشنهاد :ورود مرحله ای .ابتدا از کف 5 دقیقه سپس از زیر کف دیروز.
پ.ن:پوزیشن فعال شد .

ویرایش توسط پیـام : دوشنبه ۷ اسفند ۹۱ در ساعت ۱۹:۴۷
تشکرکنندگان این نوشته: 29 نفر
Ahmadgh (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), amin337 (جمعه ۲۸ مرداد ۹۰), aram+ (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), fx! (جمعه ۷ آذر ۹۳), gerami (سه شنبه ۱۶ آذر ۸۹), gharoel (چهارشنبه ۱۶ شهريور ۹۰), golii (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), hooman.amirazodi (سه شنبه ۲۵ مرداد ۹۰), j.torabi (شنبه ۱۳ آذر ۸۹), kikboxer (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), kourosh4 (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), maid (دوشنبه ۱۵ آذر ۸۹), MARYAM56 (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), mmajidi (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), Mohsen1365ir (يکشنبه ۶ شهريور ۹۰), nafiseh (جمعه ۲۶ آذر ۸۹), nisa182 (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), PersianLord (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), peyman1351 (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), reza6364 (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), sasal (پنجشنبه ۶ مرداد ۹۰), sinayas (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), sookoot (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), sushiant21 (پنجشنبه ۱۹ اسفند ۸۹), tango01 (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), tgemertat (پنجشنبه ۱۸ آذر ۸۹), The Darkness (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), tttmttt (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), vahidiran (سه شنبه ۱۶ آذر ۸۹)
قدیمی جمعه ۱۲ آذر ۸۹, ۱۰:۵۸   #19
hamidkhan
کاربر فعال

آواتار hamidkhan

تشکر از ديگران: 227
تشکر از ایشان: 531 بار در 139 نوشته
hamidkhan is on a distinguished roadhamidkhan is on a distinguished roadhamidkhan is on a distinguished roadhamidkhan is on a distinguished roadhamidkhan is on a distinguished roadhamidkhan is on a distinguished roadhamidkhan is on a distinguished roadhamidkhan is on a distinguished road

سلام.
تابیکها زیاد شدن اگه ممکنه این تابیک فقط مخصوص گرفتن بوزیشن باشه ضمنا ایا تمام بوزیشنهایی که اینجا اعلام میشود کاملا با شرایط گفته شده این سیستم مطابقت دارد یا هر کسی نظر خود را میگوید؟ میبخشید ولی من تازه مطالب رو خوندم و هنوز وارد نیستم. بنظرم اگه یک یا جند نفر اینجا یه مدت بوزیشنهارو اعلام کنن تازه کارها هم طرز ورود و خروج درست را زودتر یاد میگیرن.
hamidkhan آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 9 نفر
Ahmadgh (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), golii (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), hopeful (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), Mohsen1365ir (يکشنبه ۶ شهريور ۹۰), sinayas (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), sushiant21 (پنجشنبه ۱۹ اسفند ۸۹), The Darkness (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), tttmttt (شنبه ۱۳ آذر ۸۹), vahidiran (سه شنبه ۱۶ آذر ۸۹)
قدیمی جمعه ۱۲ آذر ۸۹, ۱۱:۰۵   #20
پیـام
کاربر ارشد

آواتار پیـام

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله hamidkhan نمایش نوشته ها
سلام.
تابیکها زیاد شدن اگه ممکنه این تابیک فقط مخصوص گرفتن بوزیشن باشه ضمنا ایا تمام بوزیشنهایی که اینجا اعلام میشود کاملا با شرایط گفته شده این سیستم مطابقت دارد یا هر کسی نظر خود را میگوید؟ میبخشید ولی من تازه مطالب رو خوندم و هنوز وارد نیستم. بنظرم اگه یک یا جند نفر اینجا یه مدت بوزیشنهارو اعلام کنن تازه کارها هم طرز ورود و خروج درست را زودتر یاد میگیرن.
با درود
بله ،اینجا فقط برای پوزیشنهاست.

نحوه ترید هرکس به مانند اثر انگشتش ،

خاص و منحصربفرد است !
هرکس همانطور ترید میکند ، که زندگی میکند!
بنابراین نحوه ترید کردن هرکس به اندازه نحوه زندگی کردنش ، متفاوت از دیگران خواهد بود!

پی دی اف سوم صفحه 16
تشکرکنندگان این نوشته: 20 نفر
Ahmadgh (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), amin337 (جمعه ۲۸ مرداد ۹۰), fx! (جمعه ۷ آذر ۹۳), gerami (سه شنبه ۱۶ آذر ۸۹), gharoel (چهارشنبه ۱۶ شهريور ۹۰), golii (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), hamidkhan (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), hooman.amirazodi (سه شنبه ۲۵ مرداد ۹۰), kikboxer (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), kourosh4 (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), Mohsen1365ir (يکشنبه ۶ شهريور ۹۰), mojir-66 (شنبه ۱۹ شهريور ۹۰), pashootan (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), sasal (پنجشنبه ۶ مرداد ۹۰), sinayas (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), sushiant21 (پنجشنبه ۱۹ اسفند ۸۹), tango01 (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), The Darkness (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), tttmttt (جمعه ۱۲ آذر ۸۹), vahidiran (سه شنبه ۱۶ آذر ۸۹)
پاسخ

برچسبها
PTM, موینگ, پشوتن, تریدینگ روم

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۱۳:۰۸

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.