بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > بورس و سهام

بورس و سهام اخبار بازار بورس و سهام ایران و جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی پنجشنبه ۲۱ آذر ۹۲, ۱۷:۴۹   #1
omed
کاربر فعال

آواتار omed

تشکر از ديگران: 1,067
تشکر از ایشان: 704 بار در 138 نوشته
omed is on a distinguished roadomed is on a distinguished roadomed is on a distinguished roadomed is on a distinguished roadomed is on a distinguished roadomed is on a distinguished roadomed is on a distinguished roadomed is on a distinguished roadomed is on a distinguished roadomed is on a distinguished road
Smile كار گاه سيگنالهاي بورس ايران

با سلام خدمت همه دوستان

اين تايپيك رو ايجاد كردم تا سيگنالها ئي رو كه در بورس ايران در سايت خودم قرار ميدم
رو اينجا هم قرار بدم تا دوستان هم اگر طالب بودن ازشون استفاده كنند.
با تشكر
omed آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
behnum (پنجشنبه ۲۱ آذر ۹۲), msatco (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), rahimnasiri (پنجشنبه ۲۱ آذر ۹۲), sadeghi67 (جمعه ۲۲ آذر ۹۲)
قدیمی پنجشنبه ۲۱ آذر ۹۲, ۱۸:۱۹   #2
omed
کاربر فعال

آواتار omed

omed is on a distinguished roadomed is on a distinguished roadomed is on a distinguished roadomed is on a distinguished roadomed is on a distinguished roadomed is on a distinguished roadomed is on a distinguished roadomed is on a distinguished roadomed is on a distinguished roadomed is on a distinguished road
پیش فرض سهم بسويچ

با سلام
براي شروع هرچند خريد انجام شده اما بد نيست.

سهم بسويچ

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
behnum (پنجشنبه ۲۱ آذر ۹۲), msatco (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), rahimnasiri (پنجشنبه ۲۱ آذر ۹۲), sadeghi67 (جمعه ۲۲ آذر ۹۲)
قدیمی پنجشنبه ۲۱ آذر ۹۲, ۱۸:۲۹   #3
omed
کاربر فعال

آواتار omed

Smile سهم بيمه ملت و پارسيان

بازهم سلام
اين هم بيمه ملت

و تجارت الكترونيك پارسيان

با تشكر
قدیمی پنجشنبه ۲۱ آذر ۹۲, ۲۰:۰۲   #4
behnum
کاربر فعال

آواتار behnum

تشکر از ديگران: 1,628
تشکر از ایشان: 995 بار در 214 نوشته
behnum is just really nicebehnum is just really nicebehnum is just really nicebehnum is just really nicebehnum is just really nicebehnum is just really nicebehnum is just really nicebehnum is just really nicebehnum is just really nicebehnum is just really nicebehnum is just really nice
پیش فرض دوست عزيز سلام

دوست عزيز از اينكه لطف مي فرماييد و سيگنال ارائه ميديد سپاسگزارم. از شما سوالي دارم كه اگه ممكنه توضيح بفرماييد و اون اينكه ما در فاركس چند ساله كار مي كنيم و تقريبا به موفقيت نزديك شديم اما مي خوايم براي خانواده و دوستان و خودمون توي بورس فعاليت داشته باشيم اگه ميشه بفرماييد توي بورس اين اطلاعات كندلها و قيمتها مثل فاركس و متاتريدر وجود داره و نرمافزارش چيه ايا همه كارگزاران چنين اطلاعاتي ارائه ميدن در كل سوال اينه كه ما سالها تكنيكال كار كرديم و ميخوايم تو بورس هم نمودار و كندل باشه و تكنيكال كار كنيم حالا چكار بايد بكنيم.
از جوابي كه مي فرماييد بي نهايت سپاسگزارم
behnum آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
msatco (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), omed (پنجشنبه ۲۱ آذر ۹۲), sadeghi67 (جمعه ۲۲ آذر ۹۲)
قدیمی پنجشنبه ۲۱ آذر ۹۲, ۲۲:۰۸   #5
omed
کاربر فعال

آواتار omed

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله behnum نمایش نوشته ها
دوست عزيز از اينكه لطف مي فرماييد و سيگنال ارائه ميديد سپاسگزارم. از شما سوالي دارم كه اگه ممكنه توضيح بفرماييد و اون اينكه ما در فاركس چند ساله كار مي كنيم و تقريبا به موفقيت نزديك شديم اما مي خوايم براي خانواده و دوستان و خودمون توي بورس فعاليت داشته باشيم اگه ميشه بفرماييد توي بورس اين اطلاعات كندلها و قيمتها مثل فاركس و متاتريدر وجود داره و نرمافزارش چيه ايا همه كارگزاران چنين اطلاعاتي ارائه ميدن در كل سوال اينه كه ما سالها تكنيكال كار كرديم و ميخوايم تو بورس هم نمودار و كندل باشه و تكنيكال كار كنيم حالا چكار بايد بكنيم.
از جوابي كه مي فرماييد بي نهايت سپاسگزارم

با سلام

تا جايي كه بنده اطلاع دارم چند تا از كارگذاريها همين نرم افزا متا رو به مشتريهاشون ميدن و تو سايتشون موجوده اما همشون رايگان نيستن . اما من از متا تريدر 5 يكي شون استفاده ميكنم كه رايگان هست .
ببخشيد اسم نميبرم تا قوانين رو رعايت كرده باشم.
شما ميتونيد از صفحه پروفايل و لينك امضا ء من تو سايت ان رو دريافت كنيد.
با تشكر
behnum (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), msatco (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), rahimnasiri (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), sadeghi67 (جمعه ۲۲ آذر ۹۲)
قدیمی پنجشنبه ۲۱ آذر ۹۲, ۲۲:۳۱   #6
rahimnasiri
کاربر عادی

آواتار rahimnasiri

تشکر از ديگران: 15
تشکر از ایشان: 10 بار در 2 نوشته
rahimnasiri is on a distinguished road

سلام مرسی امید جون بابت این سیگنال خوبت(بسویچ)
فوق العاده بود من ازش به خوبی استفاده کردم

لطفا خواهش میکنم همین جوربه این کارتون ادامه بدین
من توسایت ازتون تشکر کردم ولی اینجا باز لازم دیدم که تشکر کنم
rahimnasiri آفلاين است   پاسخ با نقل قول
msatco (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), omed (پنجشنبه ۲۱ آذر ۹۲), sadeghi67 (جمعه ۲۲ آذر ۹۲)
قدیمی جمعه ۲۲ آذر ۹۲, ۱۴:۰۳   #7
oldtrader
کاربر فعال

آواتار oldtrader

تشکر از ديگران: 1,333
تشکر از ایشان: 922 بار در 215 نوشته
oldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله omed نمایش نوشته ها
با سلام

تا جايي كه بنده اطلاع دارم چند تا از كارگذاريها همين نرم افزا متا رو به مشتريهاشون ميدن و تو سايتشون موجوده اما همشون رايگان نيستن . اما من از متا تريدر 5 يكي شون استفاده ميكنم كه رايگان هست .
ببخشيد اسم نميبرم تا قوانين رو رعايت كرده باشم.
شما ميتونيد از صفحه پروفايل و لينك امضا ء من تو سايت ان رو دريافت كنيد.
با تشكر
اقا سلام وخسته نباشید
من اطلاعات خیلی کمی درزمینه بورس داخل دارم و بااین تحلیلها متوجه شدم شما سهام شرکتهای داخلی رو با متاتریدر تحلیل میکنید ، بعدش چی یعنی خرید به چه صورت انجام میشه؟مثل فارکس میشه انلاین بای زد یا باید تلفنی با کارگزار هماهنگی کنیم ودستور خرید بدیم؟
اگه یه کم بیشتر توضیح بدید ممنون میشم
oldtrader آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 6 نفر
behnum (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), msatco (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), omed (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), omidrad (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), rahimnasiri (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), sadeghi67 (جمعه ۲۲ آذر ۹۲)
قدیمی جمعه ۲۲ آذر ۹۲, ۱۴:۳۳   #8
omidrad
کاربر ارشد

آواتار omidrad

تشکر از ديگران: 2,121
تشکر از ایشان: 1,250 بار در 322 نوشته
omidrad is on a distinguished roadomidrad is on a distinguished roadomidrad is on a distinguished roadomidrad is on a distinguished roadomidrad is on a distinguished roadomidrad is on a distinguished roadomidrad is on a distinguished roadomidrad is on a distinguished roadomidrad is on a distinguished roadomidrad is on a distinguished roadomidrad is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله oldtrader نمایش نوشته ها
اقا سلام وخسته نباشید
من اطلاعات خیلی کمی درزمینه بورس داخل دارم و بااین تحلیلها متوجه شدم شما سهام شرکتهای داخلی رو با متاتریدر تحلیل میکنید ، بعدش چی یعنی خرید به چه صورت انجام میشه؟مثل فارکس میشه انلاین بای زد یا باید تلفنی با کارگزار هماهنگی کنیم ودستور خرید بدیم؟
سلام old trader عزیز ...من2 سال از عمرم رو روی بورس ایران گذاشتم نمیدونم این از شانس بد من و دوستم بود که در اون زمان شاخص به پایینترین حد خود رسیده بود و هر تحلیلی انجام میدادیم چه الیوت و چه الگوها و...هیچکدوم جواب درستی نمیداد چون بورس ایران تکنیکالی نیست و فقط بحث رانت است اگر رانت قوی داری وارد بورس ایران بشی خوبه در غیر اینصورت فایده نداره اگر چه الان به خاطر خوشبینی که ایجاد شده این حباب قیمت شکل گرفته و هر سهامی رو که میخریدی رشد میکرد و بعد از رشد همه تکنیکالیست ها و فاندانتالیست ها میامدند و توجیه میکردند البته بعد از اینکه قیمت حرکت خودشو انجام داد.. اما در حالتی که نمودار نزولی دیگه کار تمومه چون دیگه نمیتونی اونجا سل بزنی فقط میتونی یه پوزیشن خرید باز کنی و نه فروش و این خودش محدودیت بزرگیه ..و یا اینکه زمانی که تشخیص درستی هم میدی باید بری تو صف خریدارها که میبینی سهم عرضه نمیشه و یا اونقد خریدار ها زیادند که به شما چیزی نمیریسه و دستت خالی میمونه خلاصه خیلی محدودیت داری .اما فارکس آزاد و رها هستی و هر کاری دلت بخواد میتونی انجام بدی و همینش به دنیا ارزش داره ..اگر بورس ایران رو با دید بلند مدت نگاه کنی خیلی خوبه مثلا 4 یا 5 ساله که اونم با این اقتصاد مریض کشور ما و نرخ تورم نجومی طبیعتا ارزش پولت حفظ میشه و منطقیه ..در مورد خریدو فروش هم زمان ما که میشد آنلاین از پشت سیستم از طریق سایت کارگزاری مفید سهام رو خریداری کرد اما الان رو نمیدونم و در مورد تحلیل هم خود کارگزاری یک متاتریدر به نام مفید تریدر در اختیار مشتریهاش قرار داده بود که دقیقا همین متاتریدر خودمون بود وهمه ابزار ها هم اونجا موجود بود اما برای وارد کردن دیتا مکافات داشتیم باید ازطریق یه نرم افزار به نام tseclient دیتا ها رو بعد از ساعت 12 از سایت بورس دانلود میکردی و بعدش وارد مفید تریدر یا همون متاتریدر خودمون میکردی و بعدش شروع میکردی به تحلیل و...... بهر حال اطلاعات من دراین حد بود گفتم بگم شاید بتونم کمکی کرده باشم ..درعین حال دوست عزیزمون هم زحمت میکشند و اطلاعات ناقص منو کامل میکنند.

omidrad آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 6 نفر
behnum (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), enterex (يکشنبه ۲۴ آذر ۹۲), msatco (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), oldtrader (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), omed (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), sadeghi67 (جمعه ۲۲ آذر ۹۲)
قدیمی جمعه ۲۲ آذر ۹۲, ۱۵:۱۵   #9
oldtrader
کاربر فعال

آواتار oldtrader

تشکر از ديگران: 1,333
تشکر از ایشان: 922 بار در 215 نوشته
oldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله omidrad نمایش نوشته ها
سلام old trader عزیز ...من2 سال از عمرم رو روی بورس ایران گذاشتم نمیدونم این از شانس بد من و دوستم بود که در اون زمان شاخص به پایینترین حد خود رسیده بود و هر تحلیلی انجام میدادیم چه الیوت و چه الگوها و...هیچکدوم جواب درستی نمیداد چون بورس ایران تکنیکالی نیست و فقط بحث رانت است اگر رانت قوی داری وارد بورس ایران بشی خوبه در غیر اینصورت فایده نداره اگر چه الان به خاطر خوشبینی که ایجاد شده این حباب قیمت شکل گرفته و هر سهامی رو که میخریدی رشد میکرد و بعد از رشد همه تکنیکالیست ها و فاندانتالیست ها میامدند و توجیه میکردند البته بعد از اینکه قیمت حرکت خودشو انجام داد.. اما در حالتی که نمودار نزولی دیگه کار تمومه چون دیگه نمیتونی اونجا سل بزنی فقط میتونی یه پوزیشن خرید باز کنی و نه فروش و این خودش محدودیت بزرگیه ..و یا اینکه زمانی که تشخیص درستی هم میدی باید بری تو صف خریدارها که میبینی سهم عرضه نمیشه و یا اونقد خریدار ها زیادند که به شما چیزی نمیریسه و دستت خالی میمونه خلاصه خیلی محدودیت داری .اما فارکس آزاد و رها هستی و هر کاری دلت بخواد میتونی انجام بدی و همینش به دنیا ارزش داره ..اگر بورس ایران رو با دید بلند مدت نگاه کنی خیلی خوبه مثلا 4 یا 5 ساله که اونم با این اقتصاد مریض کشور ما و نرخ تورم نجومی طبیعتا ارزش پولت حفظ میشه و منطقیه ..در مورد خریدو فروش هم زمان ما که میشد آنلاین از پشت سیستم از طریق سایت کارگزاری مفید سهام رو خریداری کرد اما الان رو نمیدونم و در مورد تحلیل هم خود کارگزاری یک متاتریدر به نام مفید تریدر در اختیار مشتریهاش قرار داده بود که دقیقا همین متاتریدر خودمون بود وهمه ابزار ها هم اونجا موجود بود اما برای وارد کردن دیتا مکافات داشتیم باید ازطریق یه نرم افزار به نام tseclient دیتا ها رو بعد از ساعت 12 از سایت بورس دانلود میکردی و بعدش وارد مفید تریدر یا همون متاتریدر خودمون میکردی و بعدش شروع میکردی به تحلیل و...... بهر حال اطلاعات من دراین حد بود گفتم بگم شاید بتونم کمکی کرده باشم ..درعین حال دوست عزیزمون هم زحمت میکشند و اطلاعات ناقص منو کامل میکنند.
سلام
خواهش میکنم
ممنون از توضیحت و لطف میکنی که تجربتو انتقال میدی . امید عزیز هم اگه بیشتر دیدمونو باز کنن که عالی میشه
موفق باشید
oldtrader آفلاين است   پاسخ با نقل قول
msatco (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), omidrad (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), sadeghi67 (جمعه ۲۲ آذر ۹۲)
قدیمی جمعه ۲۲ آذر ۹۲, ۱۵:۲۴   #10
omed
کاربر فعال

آواتار omed

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله oldtrader نمایش نوشته ها
اقا سلام وخسته نباشید
با سلام و درود
بله براي تحليل از متا تريدر 5 استفاده ميكنم دوست خوبم.
خوب براي خريد و فروش شما بايد يه اكانت تو كارگذاري باز كنيد.
در مورد انجامش مثل بازار ارزها يا همون قاركس نه نميتونيد با همون سرعت و همين طور در لحظه مورد نظر خريد و فروشهاتون رو انجام بدين چون اين بازار داراي فاكتورهايي از قبيل كوچيك بودن بازار معامله در يك سو ( خريد سهام براي صعود) و موارد ديگه هست.
در حال حاضر شما ميتونيد هم از طريق معاملات بر خط و اينترنتي كه ميشه گفت همون وب تريدر كار گذاريهاو هم از همين نرم افزار متا تريدر معاملات خودتون رو مديريت كنيد. اما اول بايد مثل قاركس لوگن و پسورد بگيريدبراي
انجام معاملات بر خط بعدش با هم اهنگي كه با كارگذار انجام ميدين ميتونيد از همون متا تريدر
براي خريد و ورود به بازار استفاده كنيد. البته اين مورد اخر رو من تو متا تريدر 5 كار گذاري مفيد همون مفيد تريدر كه استفاده ميكنم عرض كردم.
نرو افزار اپ تو دي ميشه و نيازي براي گرفتن ديتا و قرار دادن ديتاي روزانه توش نيست.
گارگذاري رسا هم متا تريدر 4 رو داره تا جايي كه من اطلاع دارم اما چون دست كاريش كردن جوري كه متا تريدرهاي 4 ديگه من رو بهم ميريخت كنار گذاشتمش.
اگر مطلبي بود عنوان بفرماييد تا جايي كه بتونم و اطلاع داشته باشم در خدمت هستم.
با تشكر
behnum (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), msatco (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), oldtrader (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), omidrad (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), rahimnasiri (جمعه ۲۲ آذر ۹۲), sadeghi67 (جمعه ۲۲ آذر ۹۲)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۱۸:۲۴

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.