بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > پولهای الکترونیکی (e-Currency) > وبمانی (WebMoney)

وبمانی (WebMoney) همه چیز درباره وبمانی

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی سه شنبه ۱۰ مرداد ۹۶, ۱۲:۴۸   #2311
majid59
کاربر عادی

آواتار majid59

تشکر از ديگران: 1
تشکر از ایشان: يک بار در يک نوشته
majid59 is on a distinguished road

من با وبمانی خودم به مشکلی برخورد کردم...بعد از فرمال کردن پاسپورتم شماره تلفنی که موقع ثبت نام داده بودم از کنترل پنل پاک شده و به هیچ وجه دوباره قبول نمیکنه هیچ شماره دیگری هم قبول نمیکنه ..و من هیچ انتقالی نمیتونم انجام بدم حتی تنطیمات سکیوریتی را هم نمیتوانم عوض کنم چون اون هم کانفیرم اس ام اس میخواد..
به پشتیبانی تیکت فرستادم ایمیل هم زدم جواب ندادند
majid59 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
ghoghnoosepars (چهارشنبه ۱۱ مرداد ۹۶)
قدیمی چهارشنبه ۱۱ مرداد ۹۶, ۱۲:۱۷   #2312
saeeeed
کاربر ارشد

آواتار saeeeed

تشکر از ديگران: 1,282
تشکر از ایشان: 1,954 بار در 475 نوشته
saeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to beholdsaeeeed is a splendid one to behold

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله majid59 نمایش نوشته ها
من با وبمانی خودم به مشکلی برخورد کردم...بعد از فرمال کردن پاسپورتم شماره تلفنی که موقع ثبت نام داده بودم از کنترل پنل پاک شده و به هیچ وجه دوباره قبول نمیکنه هیچ شماره دیگری هم قبول نمیکنه ..و من هیچ انتقالی نمیتونم انجام بدم حتی تنطیمات سکیوریتی را هم نمیتوانم عوض کنم چون اون هم کانفیرم اس ام اس میخواد..
به پشتیبانی تیکت فرستادم ایمیل هم زدم جواب ندادند

این مشکل برای من هم پیش امده بود البته من با شماره تلفنی که ثبت نام کردم سیمکارتشو و گم کرده بودم و مال خودم هم نبود ولی با پشتیبانی تماس گرفتم و مشکلو حل کرد .
چند بار ایمیل بفرست احتمالا سرشون شلوغه جای نگرانی نیست .
قدیمی سه شنبه ۱۴ شهريور ۹۶, ۲۱:۵۸   #2313
athletealirez
کاربر عادی

آواتار athletealirez

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: يک بار در يک نوشته
athletealirez is on a distinguished road
Smile

با سلام و عرض ادب
کسی سایت اکسچنجی میشناسه بشه با دلار وبمانی ، دوژکوین و لایت کوین و بیت کوین و اتریوم خرید ؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
athletealirez آفلاين است   پاسخ با نقل قول
PINK-LOVE (پنجشنبه ۱۶ شهريور ۹۶)
قدیمی پنجشنبه ۱۶ شهريور ۹۶, ۱۸:۱۴   #2314
PINK-LOVE
کاربر ارشد

آواتار PINK-LOVE

محل سكونت: Darkness...
تشکر از ديگران: 6,011
تشکر از ایشان: 9,515 بار در 827 نوشته
PINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond reputePINK-LOVE has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله athletealirez نمایش نوشته ها
با سلام و عرض ادب
کسی سایت اکسچنجی میشناسه بشه با دلار وبمانی ، دوژکوین و لایت کوین و بیت کوین و اتریوم خرید ؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
سلام
اگر نرم افزار کیپر کلاسیک وبمانی رو دانلود کرده باشید و حسابتونو به کلاسیک ارتقاع داده باشید میتونید کیف پول بر مبنای بیتکوین در کیپر کلاسیک خودتون ایجاد کنید و ارسال و دریافت بیتکوین رو در نرم افزار وبمانی خودتون داشته باشید همچنین میتونید با یک کلیک از کیف پول دلاری خودتون اکسچنج کنید به کیف پول بیتکوین خودتون و برعکس کاری که خیلی وقت ها خود بنده هم انجام میدهم و نیاز به شخص اکسچنجر خاص دیگری ندارید.
این صفحه کیف پول بیتکوین وبمانی هستش که در اونجا میتونید با بالا آوردن نرم افزار کیپر کلاسیک و لوگین در این صفحه آدرس بیتکوین خودتون رو هم مشاهده کنید...
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
باز هم اگر توضیح بنده گنگ بود یه سرچ تو اینترنت بزنید و مطالب زیادی در مورد کیف پول بیتکوین وبمانی دستگریتون میشه در کل کار باهاش خیلی راحته و اکسچنج بیتکوین به وبمانی و برعکس به صورت آنی و با کمترین کمسیون انجام میشه مطمئن هستم با یکبار انجام دادن کامل متوجه مسئله میشید.
موفق باشید.
PINK-LOVE آفلاين است   پاسخ با نقل قول
ghoghnoosepars (شنبه ۱۸ شهريور ۹۶)
قدیمی جمعه ۲۸ مهر ۹۶, ۲۰:۵۷   #2315
pooria1000
کاربر عادی

آواتار pooria1000

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: 0 بار در 0 نوشته
pooria1000 is on a distinguished road

با سلام به شماره اکانت ثبت شده دسترسی ندارم چگونه میتوانم موجودی اکانتم را انتقال دهم.
pooria1000 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسبها
وب مانی, Webmoney, سوالات متداول وبمانی

MTRobot

كاربران در حال دیدن موضوع: 5 (0 عضو و 5 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۱۵:۱۰

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.