بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > سیستمها و استراتژیهای معاملاتی (Trading Systems & Strategies)

سیستمها و استراتژیهای معاملاتی (Trading Systems & Strategies) معرفی روشهای معاملاتی شناخته شده

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی شنبه ۳۰ بهمن ۸۹, ۱۶:۰۲   #431
alibati
کاربر ارشد

آواتار alibati

تشکر از ديگران: 689
تشکر از ایشان: 1,471 بار در 253 نوشته
alibati is on a distinguished roadalibati is on a distinguished roadalibati is on a distinguished roadalibati is on a distinguished roadalibati is on a distinguished roadalibati is on a distinguished roadalibati is on a distinguished roadalibati is on a distinguished roadalibati is on a distinguished roadalibati is on a distinguished roadalibati is on a distinguished road

فایل اموزشی pdf یا word از این روش وجود داره ؟
alibati آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
ahmad318 (دوشنبه ۳۰ آبان ۹۰)
قدیمی شنبه ۳۰ بهمن ۸۹, ۱۸:۲۴   #432
imifx
کاربر ارشد

آواتار imifx

تشکر از ديگران: 112
تشکر از ایشان: 5,038 بار در 469 نوشته
imifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished roadimifx is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق ™Skype به imifx

ببخشید که در این تاپیک نظر خودمرا در خصوص سئوال ایشان مطرح کردم
این روش چندان جدید نیست و تقریبا از روش ها غیر قابل استناد بازار است و همانطور هم که فرموده اند دارای ریسک بالای است لذا شما نوع هیستوگرامی که استفاده کردید اصلا برای چنین تریدی مناسب نمی باشد و شما باید از هر نوع هیستوگرامی که استفاده می کنید از خطوط با سرعت بالا و سرعت پایین روی هیستوگرام برای ***** استفاده نماید و برای اطمینان از ادامه روند از هیستوگرام بهره ببرید و همچنین این نوع موینگ ها نیز مردود بوده و بهتر است روی کندلها بجای استفاده از آنها ار سطوح کلیدی در همان تایم فریم بهره برده و بجای آنها از یک اوسیلاتور برای تایم پایین حتی 1 دقیقه از مناطق Over استفاده نمایید می توانم بگویم ضررهایتان بسیار قابل توجه نزول خواهد کرد یعنی از طریق سه ***** شما اوردر را اعمال می نماید .
هر جند دیگر هر جفت این روش ها اصلا برای بازارهای با حجم بالا جواب نمی دهند ولی چون پیرو این روش هستید خواستم احتمال ضرر تان پایین تر باشد .
با جسارت تمام در تاپیک جناب عبدالهی این نظریه را دادم امیدوارم ناراحتی را موجب نشده باشم
ایمان احمدی
imifx آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 8 نفر
Affluent (يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۹۱), ahmad318 (دوشنبه ۳۰ آبان ۹۰), alibati (دوشنبه ۲ اسفند ۸۹), amirvafa (چهارشنبه ۶ ارديبهشت ۹۱), behnam1234 (سه شنبه ۵ ارديبهشت ۹۱), kalak888 (پنجشنبه ۸ ارديبهشت ۹۰), shovalieh (پنجشنبه ۱۲ اسفند ۸۹), www.forex-key.cz.cc (شنبه ۱۴ اسفند ۸۹)
قدیمی يکشنبه ۲۰ خرداد ۹۷, ۰۲:۱۱   #433
babak5098
کاربر عادی

آواتار babak5098

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: يک بار در يک نوشته
babak5098 is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله imifx نمایش نوشته ها
ببخشید که در این تاپیک نظر خودمرا در خصوص سئوال ایشان مطرح کردم
این روش چندان جدید نیست و تقریبا از روش ها غیر قابل استناد بازار است و همانطور هم که فرموده اند دارای ریسک بالای است لذا شما نوع هیستوگرامی که استفاده کردید اصلا برای چنین تریدی مناسب نمی باشد و شما باید از هر نوع هیستوگرامی که استفاده می کنید از خطوط با سرعت بالا و سرعت پایین روی هیستوگرام برای ***** استفاده نماید و برای اطمینان از ادامه روند از هیستوگرام بهره ببرید و همچنین این نوع موینگ ها نیز مردود بوده و بهتر است روی کندلها بجای استفاده از آنها ار سطوح کلیدی در همان تایم فریم بهره برده و بجای آنها از یک اوسیلاتور برای تایم پایین حتی 1 دقیقه از مناطق Over استفاده نمایید می توانم بگویم ضررهایتان بسیار قابل توجه نزول خواهد کرد یعنی از طریق سه ***** شما اوردر را اعمال می نماید .
هر جند دیگر هر جفت این روش ها اصلا برای بازارهای با حجم بالا جواب نمی دهند ولی چون پیرو این روش هستید خواستم احتمال ضرر تان پایین تر باشد .
با جسارت تمام در تاپیک جناب عبدالهی این نظریه را دادم امیدوارم ناراحتی را موجب نشده باشم
ایمان احمدی

من یکی که از حرفهای شما هیچی سردرنیاوردم!!! من کل پست ها رو خوندم از اول تا اخر به شخصه فردی رو میشناسم که دقیقا با این روش سود های کلانی میکنه البته ایرانی نیست و اصلا به خاطر یادگیری بیشتر این روش من به این تاپیک راهنمایی شدم (سرچ کردم) الان من به سودهای راحتی که اون تریدر با این روش میکنه شک کنم یا به حرف شما که گفتین این روش قابل استناد نیست و ریسک بالایی داره؟!!!!!

ویرایش توسط babak5098 : يکشنبه ۲۰ خرداد ۹۷ در ساعت ۰۲:۱۷ دلیل: ناقص بودن
babak5098 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
ghoghnoosepars (جمعه ۲۵ خرداد ۹۷)
قدیمی يکشنبه ۲۰ خرداد ۹۷, ۰۲:۱۹   #434
babak5098
کاربر عادی

آواتار babak5098

babak5098 is on a distinguished road

در ضمن جهت اطلاع بیشتر میتونین کلمه tmt forex akademi رو سرچ کنید و ترید های لایو ایشون رو از یوتوب ببینید.
babak5098 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی يکشنبه ۲۰ خرداد ۹۷, ۱۰:۱۵   #435
chubacctv
کاربر عادی

آواتار chubacctv

chubacctv is on a distinguished road

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

chubacctv آفلاين است   پاسخ با نقل قول
فرجهان (چهارشنبه ۶ تير ۹۷)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۱۰:۴۵

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.