بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > سیستمها و استراتژیهای معاملاتی (Trading Systems & Strategies) > ایچیموکو کریس

گفتگو قفل شد

ابزارهای موضوع
قدیمی پنجشنبه ۱ دي ۹۰, ۰۰:۱۸   #11
hamidhad
کاربر ارشد

آواتار hamidhad

محل سكونت: ایران
تشکر از ديگران: 3,891
تشکر از ایشان: 3,292 بار در 309 نوشته
hamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله بورس نیوز نمایش نوشته ها
هنوز که شروع نکرده اینقدر به به و چه چه می کنید حالا بگذارید شروع کنه کم کم باید سر کیسه را شل کنید ( هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیگیرد ) چقدر سریع جو گیر میشید
بورس نیوز عزیز بقول خودتون هنوز شروع نکرده . بگذارید شروع بکنه اونوقت اگه مطابق میل نبود شروع به کوبیدن بکنید .همه که قرار نیست مثل هم باشند .البته بد بینیتون را درک میکنم ولی به نظر من اجازه بدین شروع کنن بعد در موردشون نظر خواهیم داد
hamidhad آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: 20 نفر
altal (چهارشنبه ۲۲ شهريور ۹۱), armanfx7 (چهارشنبه ۷ دي ۹۰), azhinamin (يکشنبه ۹ بهمن ۹۰), Bahman_7 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), cheginifx (چهارشنبه ۵ بهمن ۹۰), fxstar (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), gallardolp560 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), iman2016 (يکشنبه ۹ بهمن ۹۰), Javadh0 (شنبه ۱۸ شهريور ۹۶), lucifer_quest (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), mda7 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), MehdiDolati (پنجشنبه ۱۶ شهريور ۹۱), miillad (جمعه ۵ آذر ۹۵), neon_91 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), peyman1281 (يکشنبه ۲۸ دي ۹۳), sadeghi67 (يکشنبه ۱۱ فروردين ۹۲), sasal (جمعه ۹ دي ۹۰), shamimedel (سه شنبه ۸ فروردين ۹۱), smh1614 (يکشنبه ۴ تير ۹۱), رسول شجاعی (يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۹۱)
قدیمی پنجشنبه ۱ دي ۹۰, ۰۰:۲۵   #12
fxstar
کاربر ارشد

آواتار fxstar

محل سكونت: پشت چارت
تشکر از ديگران: 2,122
تشکر از ایشان: 1,457 بار در 382 نوشته
fxstar is on a distinguished roadfxstar is on a distinguished roadfxstar is on a distinguished roadfxstar is on a distinguished roadfxstar is on a distinguished roadfxstar is on a distinguished roadfxstar is on a distinguished roadfxstar is on a distinguished roadfxstar is on a distinguished roadfxstar is on a distinguished roadfxstar is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق Yahoo به fxstar

با عرض سلام و ادب و ارادت خدمت آقای کریس ورود شما رو به انجمن خیر مقدم می گم
***** ایران به عزیزانی همچون شما نیاز داره
با تشکر
امیدوار
armanfx7 (چهارشنبه ۷ دي ۹۰), Bahman_7 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), batis2010 (يکشنبه ۲۵ تير ۹۱), cheginifx (چهارشنبه ۵ بهمن ۹۰), elfan (جمعه ۲ دي ۹۰), fateme3653 (پنجشنبه ۴ اسفند ۹۰), gallardolp560 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), iman2016 (يکشنبه ۹ بهمن ۹۰), lucifer_quest (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), mda7 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), MehdiDolati (پنجشنبه ۱۶ شهريور ۹۱), miillad (جمعه ۵ آذر ۹۵), peyman1281 (يکشنبه ۲۸ دي ۹۳), sadeghi67 (يکشنبه ۱۱ فروردين ۹۲), sasal (جمعه ۹ دي ۹۰), since660 (پنجشنبه ۲ آبان ۹۲), smh1614 (يکشنبه ۴ تير ۹۱), رسول شجاعی (يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۹۱)
قدیمی پنجشنبه ۱ دي ۹۰, ۰۱:۳۴   #13
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

تشکر از ديگران: 21,353
تشکر از ایشان: 52,915 بار در 13,881 نوشته
OldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond repute

یاد کارتون گالیور افتادم: "من میدونم کارمون تمومه"

بعضی از ماها این شکلی شدیم. در هر حال آیه ی یأس میخونیم

نقل قول:
شخصيت «گلام» را در کارتون گاليور يادتان هست؟ همان شخصيتي که چهره درهمي داشت و مدام با لحني خاص مي‌گفت: «من مي‌دونم... کارمون تمومه... من مي‌دونم!» تا حالا براي‌تان اتفاق افتاده که وقتي با کسي مواجه مي‌شويد، بلافاصله بعد از چند برخورد ساده، شخصيت «گلام» در ذهن‌تان تداعي شود؟ در مورد خودتان چه‌طور؟ تا به حال به شما گفته‌اند که شبيه اين شخصيت هستيد؟ يکي از هم‌کلاسي‌هايم بود که همه، او را به شخصيت «گلام» شبيه مي‌دانستند؛ او آن‌قدر آيه ياس مي‌خواند که از در و ديوار برايش مصيبت مي‌باريد[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

OldModir3 آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: 52 نفر
*EHSAN* (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), altal (چهارشنبه ۲۲ شهريور ۹۱), amirarami (جمعه ۲۲ ارديبهشت ۹۱), armanfx7 (چهارشنبه ۷ دي ۹۰), azhinamin (چهارشنبه ۲۱ دي ۹۰), Bahman_7 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), batis2010 (يکشنبه ۲۵ تير ۹۱), behzad2007 (سه شنبه ۶ تير ۹۱), black scorpion (دوشنبه ۵ دي ۹۰), cheginifx (چهارشنبه ۵ بهمن ۹۰), dejavu61 (يکشنبه ۱۰ دي ۹۱), ehsanmet (جمعه ۱۱ اسفند ۹۱), emankhan (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), eslami (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), farazseifi (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), fateme3653 (پنجشنبه ۴ اسفند ۹۰), forbes (شنبه ۳ تير ۹۱), Forex_Treder (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), fxstar (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), gallardolp560 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), ghoghnoosepars (پنجشنبه ۲۰ بهمن ۹۰), golden.eagle62 (دوشنبه ۱۲ تير ۹۱), golii (دوشنبه ۵ دي ۹۰), hamid620 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), hamidhad (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), hamidreza1355 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), heshmat (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), iman2016 (يکشنبه ۹ بهمن ۹۰), kazem.asadi (جمعه ۲۳ دي ۹۰), koorosh kabiir (دوشنبه ۱۴ اسفند ۹۱), lilypedia (چهارشنبه ۱۰ خرداد ۹۱), lucifer_quest (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), majidlars (شنبه ۳ دي ۹۰), mda7 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), MehdiDolati (جمعه ۱۷ شهريور ۹۱), miillad (جمعه ۵ آذر ۹۵), mjklmj (جمعه ۲ دي ۹۰), modir35 (چهارشنبه ۲۸ دي ۹۰), mostafa ghobadi (دوشنبه ۲۶ دي ۹۰), mpi (دوشنبه ۴ ارديبهشت ۹۱), nimejun (دوشنبه ۱۲ دي ۹۰), sadeghi67 (يکشنبه ۱۱ فروردين ۹۲), saidfar25 (سه شنبه ۴ بهمن ۹۰), sasal (جمعه ۹ دي ۹۰), smh1614 (يکشنبه ۴ تير ۹۱), soheilfx (پنجشنبه ۲۵ خرداد ۹۱), لاجوردین سپهر (پنجشنبه ۲۲ دي ۹۰), vm1234 (چهارشنبه ۲۲ مرداد ۹۳), VM511 (دوشنبه ۵ تير ۹۱), رسول شجاعی (يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۹۱), سیدعرفان (جمعه ۲ دي ۹۰), صابر (چهارشنبه ۲۴ اسفند ۹۰)
قدیمی پنجشنبه ۱ دي ۹۰, ۰۲:۱۴   #14
lucifer_quest
کاربر ارشد

آواتار lucifer_quest

محل سكونت: تهران
تشکر از ديگران: 1,932
تشکر از ایشان: 3,240 بار در 495 نوشته
lucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond reputelucifer_quest has a reputation beyond repute
ارسال پیام از طریق Yahoo به lucifer_quest
Talking

نقل قول:
هنوز که شروع نکرده اینقدر به به و چه چه می کنید حالا بگذارید شروع کنه کم کم باید سر کیسه را شل کنید ( هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیگیرد ) چقدر سریع جو گیر میشید

خدا وکیلی یک ارسال داشتید و اونم این بوده !!!
ار کاربر با سابقه ای ( 1 ماه و 2روزه !!! ) مثل شما بعیده !!!

دوستان یک کف مرتب واسه ایشون بزنید !

پ ن : آقا جلب توجهی که می خواستی انجام شد !!! برو آروم بخواب !

---

تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
که رحم اگر نکند مدعی ، خـــــــدا بکنـد
lucifer_quest آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: 51 نفر
abdFX (جمعه ۹ تير ۹۶), afrookhteh (سه شنبه ۱۳ دي ۹۰), alihvac (چهارشنبه ۲۰ آذر ۹۲), ali_321 (سه شنبه ۲۶ آذر ۹۲), altal (چهارشنبه ۲۲ شهريور ۹۱), armanfx7 (چهارشنبه ۷ دي ۹۰), arya121 (سه شنبه ۱۳ تير ۹۱), azhinamin (يکشنبه ۹ بهمن ۹۰), B@$eRi (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), Bahman_7 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), batis2010 (يکشنبه ۲۵ تير ۹۱), black scorpion (دوشنبه ۵ دي ۹۰), cheginifx (چهارشنبه ۵ بهمن ۹۰), fardin1980 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), FX.market (سه شنبه ۲۷ دي ۹۰), FXRamin (شنبه ۱۰ دي ۹۰), fxstar (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), gallardolp560 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), hamid620 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), iman2016 (يکشنبه ۹ بهمن ۹۰), kamanche (سه شنبه ۲۸ آبان ۹۲), khozaei-p (يکشنبه ۱۴ اسفند ۹۰), king2011 (شنبه ۱۰ دي ۹۰), majidlars (شنبه ۳ دي ۹۰), maya1361 (يکشنبه ۳ آذر ۹۲), mda7 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), MehdiDolati (جمعه ۱۷ شهريور ۹۱), metokhan (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), miillad (جمعه ۵ آذر ۹۵), mjklmj (جمعه ۲ دي ۹۰), mm1950 (سه شنبه ۱۱ بهمن ۹۰), mohsenra1361 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), mpi (دوشنبه ۴ ارديبهشت ۹۱), mseyfzadeh (جمعه ۲۴ آذر ۹۱), neon_91 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), omed (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), peyman1281 (يکشنبه ۲۸ دي ۹۳), reflex (پنجشنبه ۲۲ تير ۹۱), sadat (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), sadeghi67 (يکشنبه ۱۱ فروردين ۹۲), sasal (جمعه ۹ دي ۹۰), shokaran (چهارشنبه ۲۶ مهر ۹۱), smh1614 (يکشنبه ۴ تير ۹۱), starlingsar (يکشنبه ۱۲ آذر ۹۱), takdata (جمعه ۱۳ بهمن ۹۱), مسلم لطفی (سه شنبه ۶ دي ۹۰), کاظمی اصل (يکشنبه ۷ خرداد ۹۱), vm1234 (چهارشنبه ۲۲ مرداد ۹۳), VM511 (دوشنبه ۵ تير ۹۱), yashil (شنبه ۱۰ تير ۹۱), رسول شجاعی (يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۹۱)
قدیمی پنجشنبه ۱ دي ۹۰, ۰۳:۳۲   #15
mda7
کاربر عادی

آواتار mda7

تشکر از ديگران: 331
تشکر از ایشان: 628 بار در 44 نوشته
mda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished road
پیش فرض ندانستن عیب نیست ولی جهل کردن درجا زدن است

نقل قول:
جناب بورس نیوز من دقیییقا منظور جنابعالی رو از موش متوجه نشدم که آیا بورس هست یا ما بدبختها یا زدن تاپیک یا شاید هم چیز دیگه ای باشه که به ذهن من نمیرسه ولی به هر حال نمیشه از همه یک جور انتظار داشت . به اندازه تمام انسانهای موجود ، شخصیتهای متفاوتی وجود داره . همه دیگران را با خودشون قیاس میکنند ولی این قیاس کردن با خود ، دلیل بر این نمیشه که باعث مایوس شدن کسی که شاید شاید شاید نیتش واقعا اون چیزی باشه که داره نشون میده و یا عده ای که به همین گمان سر سفره دانش کسی میشینند.

از تنها 1 پستی که در فروم گذاشته اید که آن هم همین پست میباشد ، گمان میکنم که از یکی مخاطبین این گربه باشید که در پست اول اشاره شده است!!!!! و به احتمال خیلی زیاد یک یوزر جدید زده اید که شناسایی نشوید

به هر حال بنده هم نمی خواهم بحث رو به بیراهه بکشیم و اگر قرار بر این باشد که این جناب گربه واقعا گربه نباشد و چیزی بلد باشد که بخواهد آنرا به اشتراک بگذارد ، با رعایت مسائل اخلاقی و خودداری از ایجاد فضای متشنج باعث پیشرفت روز افزون سواد کشورمان شویم.

من به شخصه 4 سال هست که با این کار آشنا هستم و پیش استادان بنام این رشته به صورت خصوصی و یا .... دوره دیده ام ، ولی واقعا جو گیر این آقا شده ام که چه دارد واسه گفتن!!!

لطفا زود جبهه نگیرید و اجازه بدید تا زمان خیلی چیزها رو مشخص کنه.

در ضمن در مسایل دیگری غیر از ف.....س سابقه تدریس نیز دارم و این را مطمئن هستم که اگر کسی بخواهد چیزی را آموزش بدهد مسلما علاقمند هست به کسی این آموزش را بدهد که کشش این موضوع را داشته باشد. آموزگاری که جلسه بعد با تکلیف انجام نشده جلسات قبل مواجه شود مسلم بدانید که آن شاگرد به جایی نخواهد رسید. و درجا خواهد زد ، مثل بیشتر ماها!!!!!! یاد گرفتن مفتکی نیست درست میفرمایید ولی من بشخصه به کسی مجانی چیز یاد میدم که در قبال این کارم ، ایشان نیز خوب یاد بگیرند تلاش کنند و پشت کار داشته باشند ، این مزد برای من کافی است و من گربه ای هستم که موشم همین یادگرفتن مخاطبم هست و با این موضوع عشق میکنم.

من خودم اگر بجای این آقا بودم هیچ وقت در تاپیکی که بصورت عمومی هست دانشم رو نمیریختم وسط و کسانی رو انخاب میکردم که با جان و دلشون دنبال این کار هستند و از نتیجه کارشون هم درست استفاده خواهند کرد !!! و با عمومی کردن آموزشم باعث بشم تا چند نفر که از همه جا و همه چیز بی خبرند و نمیخوان هم خبر داشته باشن مورد توهین و اذیت و ..... قرار بگیرم. به هر حال من در مرتبه ای نیستم که به کسی بگم چیکار بکن و چیکار نکن.

از شما و بقیه دوستان استدعا دارم که اگر مخالفتی دارید لطفا کمی دندان روی جگر بگذارید و صبور باشید زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد.
و آن چیزی که به وفور داریم همین زمان هست فرض کنید 3-4 ماه بیشتر دارید دوره میبینید و باز آخرش به هیچستان میرسید (دیگه این نهایت این تاپیک و این قضیه خواهد بود مثل بیشتر موضوعاتی که تابحال داشته ایم) پس اگر جبهه نگیریم باز چیزی از دست نداده ایم.

ببخشید که یکم طولانی شد ولی امیدوارم که دست در دست همدیگه بگذاریم تا بتونیم با کمک هم راه رو نزدیکتر کنیم و زودتر به هدفی که همگی دنبالشیم برسیم.

با تشکر و عذرخواهی

ویرایش توسط mda7 : پنجشنبه ۱ دي ۹۰ در ساعت ۰۳:۵۰
mda7 آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: 41 نفر
altal (چهارشنبه ۲۲ شهريور ۹۱), azhinamin (يکشنبه ۹ بهمن ۹۰), B@$eRi (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), Bahman_7 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), bahram111 (شنبه ۳ دي ۹۰), batis2010 (يکشنبه ۲۵ تير ۹۱), black scorpion (دوشنبه ۵ دي ۹۰), cheginifx (چهارشنبه ۵ بهمن ۹۰), elfan (جمعه ۲ دي ۹۰), farhad fx (شنبه ۲۰ خرداد ۹۱), Forex_Treder (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), FX.market (سه شنبه ۲۷ دي ۹۰), fxstar (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), gallardolp560 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), gerami (يکشنبه ۴ دي ۹۰), ghafari3 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), hamidhad (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), kangely (شنبه ۲۴ دي ۹۰), kelid (پنجشنبه ۲۵ خرداد ۹۱), lucifer_quest (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), mamed (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), maya1361 (يکشنبه ۳ آذر ۹۲), MehdiDolati (جمعه ۱۷ شهريور ۹۱), metokhan (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), mjfaster (يکشنبه ۳۰ بهمن ۹۰), mm1950 (سه شنبه ۱۱ بهمن ۹۰), mpi (دوشنبه ۴ ارديبهشت ۹۱), omid1111 (دوشنبه ۵ دي ۹۰), peyman1281 (يکشنبه ۲۸ دي ۹۳), p_alipour (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), reflex (پنجشنبه ۲۲ تير ۹۱), sadat (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), sadeghi67 (يکشنبه ۱۱ فروردين ۹۲), sasal (شنبه ۱۰ دي ۹۰), smh1614 (شنبه ۲۹ مهر ۹۱), tabriz1366 (سه شنبه ۱۱ بهمن ۹۰), vm1234 (چهارشنبه ۲۲ مرداد ۹۳), VM511 (دوشنبه ۵ تير ۹۱), yashil (شنبه ۱۰ تير ۹۱), رسول شجاعی (يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۹۱), صابر (چهارشنبه ۲۴ اسفند ۹۰)
قدیمی پنجشنبه ۱ دي ۹۰, ۰۶:۱۱   #16
farzad-eghbal
کاربر ارشد

آواتار farzad-eghbal

محل سكونت: تهران
تشکر از ديگران: 229
تشکر از ایشان: 931 بار در 289 نوشته
farzad-eghbal has much to be proud offarzad-eghbal has much to be proud offarzad-eghbal has much to be proud offarzad-eghbal has much to be proud offarzad-eghbal has much to be proud offarzad-eghbal has much to be proud offarzad-eghbal has much to be proud offarzad-eghbal has much to be proud offarzad-eghbal has much to be proud offarzad-eghbal has much to be proud offarzad-eghbal has much to be proud of
ارسال پیام از طریق Yahoo به farzad-eghbal
پیش فرض o,a hln',dd

با خوش امدگويي به كريس. من هم مشتاقانه مطالب ايشون رو دنبال ميكنم.
*اسحاق* (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), armanfx7 (شنبه ۱۳ خرداد ۹۱), batis2010 (يکشنبه ۲۵ تير ۹۱), cheginifx (چهارشنبه ۵ بهمن ۹۰), FX.market (سه شنبه ۲۷ دي ۹۰), fxstar (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), gallardolp560 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), kelid (پنجشنبه ۲۵ خرداد ۹۱), lucifer_quest (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), MehdiDolati (جمعه ۱۷ شهريور ۹۱), Persia_R (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), reflex (پنجشنبه ۲۲ تير ۹۱), sadeghi67 (يکشنبه ۱۱ فروردين ۹۲), sasal (شنبه ۱۰ دي ۹۰), shamimedel (چهارشنبه ۹ فروردين ۹۱), smh1614 (شنبه ۲۹ مهر ۹۱), VM511 (دوشنبه ۵ تير ۹۱), رسول شجاعی (يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۹۱), سیدعرفان (جمعه ۲ دي ۹۰)
قدیمی پنجشنبه ۱ دي ۹۰, ۰۶:۴۳   #17
hamidhad
کاربر ارشد

آواتار hamidhad

محل سكونت: ایران
تشکر از ديگران: 3,891
تشکر از ایشان: 3,292 بار در 309 نوشته
hamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished roadhamidhad is on a distinguished road
Smile

کریس عزیز ما همچنان مشتاقانه منتظر شروع آموزش وارسال مطالب شما هستیم
با تشکر
hamidhad آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: 15 نفر
armanfx7 (شنبه ۱۳ خرداد ۹۱), azhinamin (يکشنبه ۹ بهمن ۹۰), B@$eRi (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), batis2010 (يکشنبه ۲۵ تير ۹۱), cheginifx (چهارشنبه ۵ بهمن ۹۰), emperator68 (جمعه ۲ خرداد ۹۳), FX.market (سه شنبه ۲۷ دي ۹۰), lucifer_quest (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), MehdiDolati (جمعه ۱۷ شهريور ۹۱), omed (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), reflex (پنجشنبه ۲۲ تير ۹۱), sadeghi67 (يکشنبه ۱۱ فروردين ۹۲), sasal (شنبه ۱۰ دي ۹۰), smh1614 (شنبه ۲۹ مهر ۹۱), رسول شجاعی (يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۹۱)
قدیمی پنجشنبه ۱ دي ۹۰, ۱۲:۱۳   #18
alidai
کاربر عادی

آواتار alidai

محل سكونت: ??????
تشکر از ديگران: 1,627
تشکر از ایشان: 499 بار در 65 نوشته
alidai is on a distinguished roadalidai is on a distinguished roadalidai is on a distinguished roadalidai is on a distinguished roadalidai is on a distinguished roadalidai is on a distinguished roadalidai is on a distinguished roadalidai is on a distinguished road

كريس مهربون قبلا شانس اشنايي با شما را نداشتم الانم توي ليست انتظارم ولي با همون پست اول پيشاپيش خرابتيم
alidai آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: 18 نفر
armanfx7 (شنبه ۱۳ خرداد ۹۱), azhinamin (يکشنبه ۹ بهمن ۹۰), Bahman_7 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), batis2010 (يکشنبه ۲۵ تير ۹۱), cheginifx (چهارشنبه ۵ بهمن ۹۰), FxNabeqe (يکشنبه ۷ خرداد ۹۱), fxstar (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), kelid (پنجشنبه ۲۵ خرداد ۹۱), MehdiDolati (جمعه ۱۷ شهريور ۹۱), miillad (جمعه ۵ آذر ۹۵), mmtz.1372 (جمعه ۱۵ بهمن ۹۵), mpi (دوشنبه ۴ ارديبهشت ۹۱), reflex (پنجشنبه ۲۲ تير ۹۱), sadeghi67 (يکشنبه ۱۱ فروردين ۹۲), sasal (شنبه ۱۰ دي ۹۰), shamimedel (سه شنبه ۸ فروردين ۹۱), smh1614 (شنبه ۲۹ مهر ۹۱), رسول شجاعی (يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۹۱)
قدیمی پنجشنبه ۱ دي ۹۰, ۱۳:۰۱   #19
13l4ck $c0rpi0n
کاربر ارشد
خطوط راه آهن Champion له کردن خرگوش Champion روپایی Champion

آواتار 13l4ck $c0rpi0n

تشکر از ديگران: 3,769
تشکر از ایشان: 10,123 بار در 1,284 نوشته
13l4ck $c0rpi0n has a reputation beyond repute13l4ck $c0rpi0n has a reputation beyond repute13l4ck $c0rpi0n has a reputation beyond repute13l4ck $c0rpi0n has a reputation beyond repute13l4ck $c0rpi0n has a reputation beyond repute13l4ck $c0rpi0n has a reputation beyond repute13l4ck $c0rpi0n has a reputation beyond repute13l4ck $c0rpi0n has a reputation beyond repute13l4ck $c0rpi0n has a reputation beyond repute13l4ck $c0rpi0n has a reputation beyond repute13l4ck $c0rpi0n has a reputation beyond repute

این دوسته ما من که نفهمیدم چی گفت

یک بار میگه ***** همش بر اساس خبره و باقی روز برای ترد 3 تا 4 ساعت بیشتر نمیونه و کل تکنیکال رو میبره زیر سوال

بعد از اون ور میاد از ایکچمو میگه از علم تکنیکال و کار با استراتژی ها

دوستان یا بنده نفهمیدم یا .......

یک سواله دیگه هم ذهن منو مشغول کرد ایشون از استراتژی 123 گفتن که ABDC هست و اسمش عوض شده

در صورتی 123 استراتژی آقای ماینر هست

ویرایش توسط 13l4ck $c0rpi0n : پنجشنبه ۱ دي ۹۰ در ساعت ۱۳:۱۳
13l4ck $c0rpi0n آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: 8 نفر
farhad fx (شنبه ۲۰ خرداد ۹۱), FXRamin (شنبه ۱۰ دي ۹۰), Ichimoku kinko hyo (يکشنبه ۴ دي ۹۰), mahoon (جمعه ۲ دي ۹۰), peyman1281 (يکشنبه ۲۸ دي ۹۳), pourabdollah (يکشنبه ۴ دي ۹۰), reflex (پنجشنبه ۲۲ تير ۹۱), smh1614 (يکشنبه ۴ تير ۹۱)
قدیمی پنجشنبه ۱ دي ۹۰, ۱۳:۱۵   #20
mda7
کاربر عادی

آواتار mda7

تشکر از ديگران: 331
تشکر از ایشان: 628 بار در 44 نوشته
mda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished roadmda7 is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله ewrewrewrwe نمایش نوشته ها
این دوسته ما من که نفهمیدم چی گفت

یک بار میگه ***** همش بر اساس خبره و باقی روز برای ترد 3 تا 4 ساعت بیشتر نمیونه و کل تکنیکال رو میبره زیر سوال

بعد از اون ور میاد از ایکچمو میگه از علم تکنیکال و کار با استراتژی ها

دوستان یا بنده نفهمیدم یا .......
با سلام خدمت کاربر فعال محترم
حقیقتش من اصلا نمیخواستم توی این تاپیک اظهار نظری داشته باشم ولی پست یکی از دوستان من رو به این کار وادار کرد و دوست ندارم که نخود داغتر از آش شوم
ولی دوست دارم مطالب ایشان ادامه پیدا کند برای همین جسارت کردم و چند پست خواهم گذاشت و فقط به این علت که شاید بتوانم جو را کمی آرام کنم برای ادامه بحث!
پس از خواندن فرمایش شما به پست اول بازگشتم و آنرا دوباره از نو خواندم
"Strategy مخلوطی است از چند نشانه برای گرفتن position .."
فاندامنتال هم به نظر من یکی از این نشانه ها است ، نه اینکه ایشان فاندامنتال رو یک استراتژی بدونند و یا مباحث تکنیکال رو نفی کنند!
برای سود کردن بایستی قدرت تلفیق تکنیکال رو با فاندامنتال داشته باشیم و هر کدام به تنهایی قادر به سود دادن نخواهد بود.

در مورد اتراتژی 123 یا .... مساله این نیست که با چه اسمی مطرح شده ، خودمان هم خوب میدانیم که خیلی از این نوع اتفاقات برایمان رخ داده مثل فروختن آموزشهایی که توسط افرادی مثل آقای بهزادی که بصورت رایگان در فروم دیگری هست اگر مدیریت سایت اجازه دهند لینک رو هم برای اطلاع قرار خواهم داد و این افراد سود جو باعث شده بودند تا آموزشهای جناب بهزادی مدتها به تعویق بیفتند. این افراد از خدا بی خبر همین بلا ها رو هم سر استراتژی های افراد نیز می آورند.

در ضمن چیزی رو که نمیخواستم بگم رو ایجا میگم . من خیلی وقت پیش از اینکه این آقا اینجا تاپیک ایجاد کنند با ایشان و روششان و نوع نگاه کردن به بازار ایشان ، اطلاع دارم و زدن پستهای این چنینی هندونه زیر بغل گذاشتن برای کسی نیست فقط دوست دارم باقی هموطنان و هم زبانانم نیز در این سود سهیم باشند. و چون میدانم که اگر اگر مطلب تا آخر ادامه پیدا کند چه نتیجه ای خواهد داد ، خودم رو راضی به زدن پستها توی این تاپیک میکنم.

ببخشید که باز پریدم وسط

ویرایش توسط mda7 : پنجشنبه ۱ دي ۹۰ در ساعت ۱۳:۲۷
mda7 آفلاين است  
تشکرکنندگان این نوشته: 37 نفر
altal (چهارشنبه ۲۲ شهريور ۹۱), anoori (يکشنبه ۱۴ مهر ۹۲), armanfx7 (شنبه ۱۳ خرداد ۹۱), azhinamin (يکشنبه ۹ بهمن ۹۰), Bahman_7 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), bahram111 (شنبه ۳ دي ۹۰), batis2010 (يکشنبه ۲۵ تير ۹۱), black scorpion (دوشنبه ۵ دي ۹۰), cheginifx (چهارشنبه ۵ بهمن ۹۰), chia1361 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), elfan (جمعه ۲ دي ۹۰), FX.market (سه شنبه ۲۷ دي ۹۰), fxstar (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), gallardolp560 (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), gerami (يکشنبه ۴ دي ۹۰), hamed_physic (دوشنبه ۲۷ شهريور ۹۱), hamidhad (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), lucifer_quest (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), mamed (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), MehdiDolati (جمعه ۱۷ شهريور ۹۱), metokhan (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), miillad (جمعه ۵ آذر ۹۵), mjfaster (چهارشنبه ۳۰ فروردين ۹۱), mpi (دوشنبه ۴ ارديبهشت ۹۱), omid1111 (دوشنبه ۵ دي ۹۰), peyman1281 (يکشنبه ۲۸ دي ۹۳), pourabdollah (يکشنبه ۴ دي ۹۰), p_alipour (پنجشنبه ۱ دي ۹۰), reflex (پنجشنبه ۲۲ تير ۹۱), sadeghi67 (يکشنبه ۱۱ فروردين ۹۲), sasal (شنبه ۱۰ دي ۹۰), silver 1222 (پنجشنبه ۱۵ فروردين ۹۲), smh1614 (يکشنبه ۴ تير ۹۱), مسلم لطفی (جمعه ۷ بهمن ۹۰), zamane (پنجشنبه ۴ خرداد ۹۱), حلاج (يکشنبه ۲ بهمن ۹۰), رسول شجاعی (يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۹۱)
گفتگو قفل شد

كاربران در حال دیدن موضوع: 3 (0 عضو و 3 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۶:۳۹

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.