بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > پولهای الکترونیکی (e-Currency) > وبمانی (WebMoney)

وبمانی (WebMoney) همه چیز درباره وبمانی

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی پنجشنبه ۶ دي ۸۶, ۱۷:۰۷   #1
OldAdmin
مدیر قبلی سایت

آواتار OldAdmin

تشکر از ديگران: 338
تشکر از ایشان: 15,736 بار در 3,406 نوشته
OldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond repute
Arrow نحوه وریفای کردن و تاییدیه حساب وبمانی (Personal Passport)

هنگام ثبت نام در وبمانی، اگر اطلاعات نادرست داده شود، طبق قوانین وبمانی، وبمانی می تواند حساب را مسدود کند و از صاحب حساب مدارک احراز هویت طلب کند تا بتواند حساب را مورد تأیید قرار دهد یا به اصطلاح وریفای (Verify) کند.

اگر حسابی مسدود باشد، عملیات Send Money انجام نخواهد شد ولی این حساب می تواند دریافت داشته باشد.

برای وریفای کردن حساب و گرفتن پاسپورت شخصی (Personal Passport) باید مراحل زیر را طی نمایید:

1- برنامه Keeper Classic را اجرا نمایید و وارد حسابتان شوید.

2- به لینک زیر بروید:http://passport.wmtransfer.com/asp/aProcess.asp
حال کلید Authorize را بزنید و سپس دکمه Yes را انتخاب کنید.

3- در صفحه باز شده در بخش Receiving a new passport روی Receive a Personal passport کلیک کنید.

4- صفحه جدیدی باز می شود که شامل لیست افرادی است که مجاز به تایید حساب وبمانی هستند.
در ستون سمت راست برخی نوشته شده: In Person
یعنی برای تایید باید حضوری مدارک را ارائه کنید. این افراد چون ساکن ایران نیستند، برای ما مناسب نخواهند بود.
بنابراین دنبال کسانی بگردید که با پست مدارک را قبول کند. در قسمت توضیحات این افراد نوشته شده است: Notarized documents sent via regular mail
یعنی مدارک رسمی از طریق ارسال با پست. بهتر است فردی را انتخاب کنید که هم کارمزدش (حدود 10$) پایین باشد و هم ساکن مسکو باشد.

5- بعد از انتخاب فرد مناسب برای تایید حساب، گزینه Receive a passport را بزنید. حال آدرس گیرنده که باید مدارک را به آن آدرس بفرستید برای شما نمایش داده می شود آن را یادداشت نمایید و سپس back to control panel را کلیک کنید.

6- حال باید هزینه وریفای کردن را پرداخت نمایید. برای این کار در صفحه جدید باز شده در قسمت Personal passport گزینه pay را انتخاب کنید و مراحل پرداخت را انجام دهید.

7- مدارک ارسالی:
الف) متنی که در لینک (http://passport.wmtransfer.com/include/query130.html) می باشد را در Word کپی کنید و سپس آن را به دقت پر کرده و چاپ نمایید و در نهایت آن را امضا کنید.
ب) اسکن رنگی پاسپورت یا ترجمه رسمی شناسنامه
ج) گواهی امضاء از دفترخانه، تا وبمانی مطمئن شود که امضای فرم الف متعلق به شخص شماست.

سه مدرک فوق را به آدرسی که یادداشت کرده اید، پست کنید و منتظر تایید حسابتان بمانید.

خود من مدارک را با پست معمولی فرستاده ام و منتظر نتیجه کار هستم. اگر عجله ندارید، صبر کنید تا نتیجه کار من معلوم شود و اگر مدارک ارسالی یا مراحلی که طی کرده ام ناقص باشد، شما را در جریان قرار دهم.
OldAdmin آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 42 نفر
abaszakani (سه شنبه ۹ آبان ۹۱), alibehrouzi (يکشنبه ۹ فروردين ۹۴), amirarami (چهارشنبه ۸ تير ۹۰), astronomist90 (سه شنبه ۱۹ مهر ۹۰), atila (چهارشنبه ۱ خرداد ۹۲), babakfx (پنجشنبه ۶ دي ۸۶), babialex (جمعه ۲۵ آذر ۹۰), D.KH (شنبه ۴ آبان ۹۲), danooshuki (چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۲), farid (پنجشنبه ۶ دي ۸۶), farnaz29 (شنبه ۶ شهريور ۸۹), farzadof (دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰), fx.khademi (دوشنبه ۱۵ مهر ۸۷), galaxygold (پنجشنبه ۶ دي ۸۶), gallardolp560 (چهارشنبه ۲۴ خرداد ۹۱), ghafari3 (پنجشنبه ۶ دي ۸۶), iranbox (چهارشنبه ۱۹ تير ۹۲), java_156 (دوشنبه ۳۰ مرداد ۹۱), kaseb (دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰), mahoon (سه شنبه ۱۴ تير ۹۰), mask (چهارشنبه ۹ مرداد ۸۷), MasoodHeidarnia (دوشنبه ۱۹ فروردين ۸۷), mehdi-mzd (سه شنبه ۶ ارديبهشت ۹۰), MKTrader (دوشنبه ۱۰ دي ۸۶), mohsen_s (دوشنبه ۱۱ مرداد ۹۵), mojir-66 (پنجشنبه ۱۹ آبان ۹۰), mojtaba.s (يکشنبه ۱ فروردين ۸۹), mostafa ghobadi (پنجشنبه ۵ خرداد ۹۰), mseyfzadeh (سه شنبه ۲۸ آذر ۹۱), m_ah85 (پنجشنبه ۱۸ بهمن ۸۶), OFFBAZ (سه شنبه ۷ تير ۹۰), omed (چهارشنبه ۲۸ ارديبهشت ۹۰), RA11 (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), rosa (پنجشنبه ۶ دي ۸۶), saeedbxvs2 (دوشنبه ۲۵ خرداد ۸۸), sasmi (چهارشنبه ۴ مرداد ۹۱), SCALPER (پنجشنبه ۲ آذر ۹۱), shovalieh (شنبه ۶ آبان ۹۱), trumpet (دوشنبه ۲ آذر ۹۴), v_a_zehni (چهارشنبه ۱۰ دي ۹۳), www.super-exchanger.com (دوشنبه ۱ مهر ۸۷), yashar (يکشنبه ۱ ارديبهشت ۸۷)
قدیمی جمعه ۷ دي ۸۶, ۱۱:۱۹   #2
asabani
کاربر ارشد

آواتار asabani

محل سكونت: کف نت
تشکر از ديگران: 79
تشکر از ایشان: 287 بار در 116 نوشته
asabani will become famous soon enoughasabani will become famous soon enoughasabani will become famous soon enoughasabani will become famous soon enoughasabani will become famous soon enoughasabani will become famous soon enough

اقا از کی تا حالا اینطوری شده؟؟ من که دو روز پیش پول به حساب یکی فرستادم بدون هیچ مشکلی...اگه وریفای نکنیم چی میشه؟؟ این قانون برای همه اعضای وب مانیه؟؟ منظورم اینه که جدید و قدیم نداره؟؟ اون موقع که من ثبت نام (حدود 5-6 ماه پیش) کردم این دنگ و فنگ ها رو نداشت!
kaseb (دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰), mahoon (سه شنبه ۱۴ تير ۹۰), mojir-66 (پنجشنبه ۱۹ آبان ۹۰), mostafa ghobadi (پنجشنبه ۵ خرداد ۹۰), trumpet (دوشنبه ۲ آذر ۹۴)
قدیمی جمعه ۷ دي ۸۶, ۲۳:۲۵   #3
OldAdmin
مدیر قبلی سایت

آواتار OldAdmin

OldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond reputeOldAdmin has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله asabani نمایش نوشته ها
اقا از کی تا حالا اینطوری شده؟؟ من که دو روز پیش پول به حساب یکی فرستادم بدون هیچ مشکلی...اگه وریفای نکنیم چی میشه؟؟ این قانون برای همه اعضای وب مانیه؟؟ منظورم اینه که جدید و قدیم نداره؟؟ اون موقع که من ثبت نام (حدود 5-6 ماه پیش) کردم این دنگ و فنگ ها رو نداشت!
از حدود 10 روز پیش برخی حسابها قابلیت ارسال پول را ندارند و صاحبان حساب باید با ارسال مدرک، حساب خود را وریفای کنند.

حساب خود من مشکلی ندارد ولی من مراحل وریفای کردن را طی کرده ام تا حسابم به تأیید وبمانی برسد و با خیال راحت با آن کار کنم.
تشکرکنندگان این نوشته: 9 نفر
abbas67set (يکشنبه ۲۲ فروردين ۸۹), farzadof (دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰), kaseb (دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰), mahoon (سه شنبه ۱۴ تير ۹۰), mojir-66 (پنجشنبه ۱۹ آبان ۹۰), mostafa ghobadi (پنجشنبه ۵ خرداد ۹۰), SCALPER (پنجشنبه ۲ آذر ۹۱), trumpet (دوشنبه ۲ آذر ۹۴), yashar (يکشنبه ۱ ارديبهشت ۸۷)
قدیمی شنبه ۸ دي ۸۶, ۲۲:۴۸   #4
MAJID12
کاربر عادی

آواتار MAJID12

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: 13 بار در 4 نوشته
MAJID12 is on a distinguished road

جناب قاری لطفا مراحل وریفای کردن وب مانی را با جزئیات بیشتر بیان فرمائید چون من با توضیحات داده شده نتوانستم این کار را انجام دهم احتمالا قسمتهائی از توضیحات به ذکر جزئیات بیشتر نیاز دارد

ممثلا از کجای اکانت وبمانی باید وارد لینک پاسپورت شد یا باید وارد سایت اصلی وب مبنی شویم

متشکرم

ویرایش توسط OldAdmin : شنبه ۸ دي ۸۶ در ساعت ۲۳:۰۹ دلیل: ترکیب دو پست با هم
MAJID12 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 8 نفر
farzadof (دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰), kaseb (دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰), mahoon (سه شنبه ۱۴ تير ۹۰), mojir-66 (پنجشنبه ۱۹ آبان ۹۰), mostafa ghobadi (پنجشنبه ۵ خرداد ۹۰), RA11 (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), saeedbxvs2 (دوشنبه ۲۵ خرداد ۸۸), trumpet (دوشنبه ۲ آذر ۹۴)
قدیمی شنبه ۸ دي ۸۶, ۲۳:۱۲   #5
OldAdmin
مدیر قبلی سایت

آواتار OldAdmin

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله MAJID12 نمایش نوشته ها
جناب قاری لطفا مراحل وریفای کردن وب مانی را با جزئیات بیشتر بیان فرمائید چون من با توضیحات داده شده نتوانستم این کار را انجام دهم احتمالا قسمتهائی از توضیحات به ذکر جزئیات بیشتر نیاز دارد

ممثلا از کجای اکانت وبمانی باید وارد لینک پاسپورت شد یا باید وارد سایت اصلی وب مبنی شویم
مراحل کار به ترتیب در پست یک ذکر شده است.
مراحل را به دقت بخوانید و عمل کنید.
تشکرکنندگان این نوشته: 9 نفر
amirarami (چهارشنبه ۸ تير ۹۰), farzadof (دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰), kaseb (دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰), mahoon (سه شنبه ۱۴ تير ۹۰), mojir-66 (پنجشنبه ۱۹ آبان ۹۰), mostafa ghobadi (پنجشنبه ۵ خرداد ۹۰), saeedbxvs2 (دوشنبه ۲۵ خرداد ۸۸), trumpet (دوشنبه ۲ آذر ۹۴), yashar (يکشنبه ۱ ارديبهشت ۸۷)
قدیمی يکشنبه ۹ دي ۸۶, ۱۵:۲۷   #6
mregold60
کاربر ارشد

آواتار mregold60

محل سكونت: هر جا غیر از این جا
تشکر از ديگران: 1,262
تشکر از ایشان: 609 بار در 256 نوشته
mregold60 is on a distinguished roadmregold60 is on a distinguished roadmregold60 is on a distinguished roadmregold60 is on a distinguished roadmregold60 is on a distinguished roadmregold60 is on a distinguished roadmregold60 is on a distinguished roadmregold60 is on a distinguished roadmregold60 is on a distinguished road

سلام آقای قاری.
ضمن خسته نباشید . من موقعی که وارد صفحه وریفای کردن میشم و میخواهم لوگین کنم و کنار WebMoney Keeper Classic تیک میزارم و روی authorize کلیک میکنم این ارور رو به من میده :
activex, embedded into this page and used for WM keeper classis authorization , has not downloaded yet.make sure that your browser supports activex ( activex option is enabled ) . if your browser support activex, wait until it downloadas ( 300 kb ) and installs and retry.

این ارور رو به من میده من حتی رفتم و و activexv رو فعال کردم ولی باز این ارور رو میده من صهد رو عوض کردم و وب مانی رو از روی سی دی پشتیبان اجرا کردم ولی باز این لررور رو میده ممنون میشم اگه کمکم کنید.):
mregold60 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 6 نفر
farzadof (دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰), kaseb (دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰), mahoon (سه شنبه ۱۴ تير ۹۰), mostafa ghobadi (پنجشنبه ۵ خرداد ۹۰), trumpet (دوشنبه ۲ آذر ۹۴), yashar (يکشنبه ۱ ارديبهشت ۸۷)
قدیمی يکشنبه ۹ دي ۸۶, ۱۶:۵۳   #7
OldAdmin
مدیر قبلی سایت

آواتار OldAdmin

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله mregold60 نمایش نوشته ها
من موقعی که وارد صفحه وریفای کردن میشم و میخواهم لوگین کنم و کنار WebMoney Keeper Classic تیک میزارم و روی authorize کلیک میکنم این ارور رو به من میده :
activex, embedded into this page and used for WM keeper classis authorization , has not downloaded yet.make sure that your browser supports activex ( activex option is enabled ) . if your browser support activex, wait until it downloadas ( 300 kb ) and installs and retry.

این ارور رو به من میده من حتی رفتم و و activexv رو فعال کردم ولی باز این ارور رو میده من صهد رو عوض کردم و وب مانی رو از روی سی دی پشتیبان اجرا کردم ولی باز این لررور رو میده ممنون میشم اگه کمکم کنید.
توضیحات کامل را خود وبمانی داده است:

Important! It may take the authorization system several minutes to download. A JavaScript error may occur on this page if you are using WebMoney Keeper Classic and IE 4 and higher. The error message is "Object doesn't support this property or method". It means that the ActiveX required for WM authorization cannot be downloaded and installed on your computer. Try the following:
  • Install certificate required for use of https at Downloads.
  • Select ‘Security’ in Internet options and add https://passport.wmtransfer.com to trusted sites. The download signed ActiveX controls, run ActiveX controls, and script ActviX controls marked safe for scripting options must be enabled in ‘Custom’.
  • You can download and install the required ActiveX manually. Save the WMAcceptor.dll file in any directory (Windows/System32, for example), type and execute the following command in the directory command line: regsvr32 WMAcceptor.dll
ActiveX در بروزر شما باید فعال باشد و حتما باید فایل فوق را دانلود نمایید.
اگر با FireFox مشکل داشتید، ie ویندوز را امتحان کنید.
تشکرکنندگان این نوشته: 7 نفر
farzadof (دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰), kaseb (دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰), mahoon (سه شنبه ۱۴ تير ۹۰), mostafa ghobadi (پنجشنبه ۵ خرداد ۹۰), SCALPER (پنجشنبه ۲ آذر ۹۱), trumpet (دوشنبه ۲ آذر ۹۴), yashar (يکشنبه ۱ ارديبهشت ۸۷)
قدیمی يکشنبه ۹ دي ۸۶, ۱۷:۳۷   #8
OldModir3
مدیر ارشد سابق

آواتار OldModir3

تشکر از ديگران: 21,353
تشکر از ایشان: 52,891 بار در 13,880 نوشته
OldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond reputeOldModir3 has a reputation beyond repute

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله mregold60 نمایش نوشته ها
سلام آقای قاری.
ضمن خسته نباشید . من موقعی که وارد صفحه وریفای کردن میشم و میخواهم لوگین کنم و کنار WebMoney Keeper Classic تیک میزارم و روی authorize کلیک میکنم این ارور رو به من میده :

این ارور رو به من میده من حتی رفتم و و activexv رو فعال کردم ولی باز این ارور رو میده من صهد رو عوض کردم و وب مانی رو از روی سی دی پشتیبان اجرا کردم ولی باز این لررور رو میده ممنون میشم اگه کمکم کنید.):
از منوی Tools برروی Internet Options کلیک کنید. به بخش Advanced و سپس Security بروید و گزینه ها را همانند شکل زیر فعال و غیر فعال کنید:

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]را دانلود و نصب کنید.

در Internet Options و در بخش Security برروی Internet Zone کلیک کرده و آنرا برروی Medium Level قراردهید.

اگر روشهای بالا جواب نداد باید مراحل زیر را دنبال کنید:

فایل زیر را دانلود کنید:
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

این فایل را به فولدر Windows/System32 کپی کرده، از منوی Start برروی Run کلیک کنید. عبارت regsvr32 WMAcceptor.dll را کپی و برروی Ok کلیک کنید.

پی نوشت:
برای کسب اطلاعات بیشتر به [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]مراجعه کنید.
سایت وب مانی برای تنظیمات بخش Zone حالت High را پیشنهاد کرده ولی باید تنظیماتی را در بخش Trusted Sites انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر به [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]مراجعه کنید

OldModir3 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 10 نفر
danooshuki (چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۲), farzadof (دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰), kaseb (دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰), mahoon (سه شنبه ۱۴ تير ۹۰), mojir-66 (پنجشنبه ۱۹ آبان ۹۰), mostafa ghobadi (پنجشنبه ۵ خرداد ۹۰), rzel55 (چهارشنبه ۱۹ خرداد ۸۹), SCALPER (پنجشنبه ۲ آذر ۹۱), trumpet (دوشنبه ۲ آذر ۹۴), yashar (يکشنبه ۱ ارديبهشت ۸۷)
قدیمی يکشنبه ۹ دي ۸۶, ۱۷:۴۸   #9
mregold60
کاربر ارشد

آواتار mregold60

محل سكونت: هر جا غیر از این جا
تشکر از ديگران: 1,262
تشکر از ایشان: 609 بار در 256 نوشته
mregold60 is on a distinguished roadmregold60 is on a distinguished roadmregold60 is on a distinguished roadmregold60 is on a distinguished roadmregold60 is on a distinguished roadmregold60 is on a distinguished roadmregold60 is on a distinguished roadmregold60 is on a distinguished roadmregold60 is on a distinguished road

سلام آقای قاری ممنونم مشکلم حل شد خیلی ممنونم فقط اگه میتونید نحوه پر کردن این فیلدها را توضییح بدبد خیلی ممنون میشم . با تشکر.

WebMoney Transfer Verification Application for a Personal Passport

Last Name: _________________ First Name: ______________ MI.____________
ID Type: ________ Number: ______________
Issued by: ____________________________________________________________ ________________________
On: __________ (MM/DD/YYYY)
Date of Birth: _______________ (MM/DD/YYYY). Place of Birth: _____________________________________
Permanent address:

Phone: ____________________________________________________________ ______
Fax: ____________________________________________________________ ________
Email: ____________________________________________________________ ______
WWW: ____________________________________________________________ _____
WM-I ____________________________________________________________ ____

خیلی ممنون آقای قاری.

Legal identification)

:*number

* Date of issue

* Place of issue (City/Country

* Issued by (issuing authority

* Date of birth

* Place of birth - City/Country

ممنون میشم اگه بگید در این فیلدها باید چی بنویسیم ممنونم.

ویرایش توسط mregold60 : يکشنبه ۹ دي ۸۶ در ساعت ۱۸:۰۱
mregold60 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 7 نفر
danooshuki (چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۲), mahoon (سه شنبه ۱۴ تير ۹۰), mojir-66 (پنجشنبه ۱۹ آبان ۹۰), mostafa ghobadi (پنجشنبه ۵ خرداد ۹۰), RA11 (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), saeedbxvs2 (دوشنبه ۲۵ خرداد ۸۸), trumpet (دوشنبه ۲ آذر ۹۴)
قدیمی دوشنبه ۱۰ دي ۸۶, ۱۳:۵۷   #10
OldAdmin
مدیر قبلی سایت

آواتار OldAdmin

Arrow نحوه پر کردن فرم Personal Passport وبمانی

Last Name: نام خانوادگی

First Name: نام

MI: نام میانی (خالی بگذارید)

ID Type: اگر اسکن پاسپورت را می فرستید، بنویسید Passport و اگر اسکن ترجمه رسمی شناسنامه را می فرستید، بنویسید: Identity Card

Number: شماره پاسپورت یا شناسنامه

Issued by: مرجع صادر کننده. بنویسید: Government of the Islamic Republic of Iran

On: تاریخ صدور به ترتیب ماه، روز و سال را به میلادی و از چپ به راست بنویسید.
مثلاً 2007/25/8

Date of Birth: تاریخ تولد به میلادی. مشابه فرمت بالا بنویسید.

Place of Birth: محل تولد

Permanent address: آدرس دائمی. به این ترتیب بنویسید: کشور، استان، شهر، کد پستی، آدرس

Phone: شماره تلفن به همراه کد کشور و شهر

Fax: اگر فکس دارید، شماره آن را بنویسید.

Email: آدرس ایمیل

WWW: اگر سایت دارید آدرس آن را بنویسید.

WM-ID: شماره حساب وبمانی

Current place of residence (if different from above): محل سکونت فعلی. (با همان فرمت آدرس دائمی) در صورتی این قسمت را پر کنید که محل سکونت فعلیتان با آدرس دائمیتان فرق داشته باشد.

و در نهایت فرم را امضا کنید و تاریخ بزنید.
تشکرکنندگان این نوشته: 18 نفر
abaszakani (سه شنبه ۹ آبان ۹۱), asabani (دوشنبه ۱۲ فروردين ۸۷), bbabareza (سه شنبه ۲ تير ۹۴), beheshti (يکشنبه ۳ بهمن ۸۹), behnam1234 (دوشنبه ۸ خرداد ۹۱), danooshuki (چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۲), farzadof (دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۰), gallardolp560 (چهارشنبه ۲۴ خرداد ۹۱), koorosh kabiir (چهارشنبه ۱۸ ارديبهشت ۹۲), mahoon (سه شنبه ۱۴ تير ۹۰), mehdi-mzd (جمعه ۹ ارديبهشت ۹۰), mojir-66 (پنجشنبه ۱۹ آبان ۹۰), mostafa ghobadi (پنجشنبه ۵ خرداد ۹۰), RA11 (شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۰), saeedbxvs2 (دوشنبه ۲۵ خرداد ۸۸), SCALPER (پنجشنبه ۲ آذر ۹۱), trumpet (دوشنبه ۲ آذر ۹۴), yashar (يکشنبه ۱ ارديبهشت ۸۷)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۷:۳۰

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.