بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > مطالب، مقالات و کتابهای آموزشی

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی يکشنبه ۲۷ تير ۸۹, ۲۰:۲۷   #11
ghoulecheragh
کاربر عادی

آواتار ghoulecheragh

تشکر از ديگران: 10
تشکر از ایشان: 9 بار در 3 نوشته
ghoulecheragh is on a distinguished road

الو الو من جوجوام تو این کار یک هفته سابقه دارم
ghoulecheragh آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
gharoel (دوشنبه ۱۷ مرداد ۹۰), miad24 (پنجشنبه ۶ مرداد ۹۰)
قدیمی چهارشنبه ۵ مرداد ۹۰, ۱۳:۵۷   #12
gharoel
کاربر فعال

آواتار gharoel

محل سكونت: البرز
تشکر از ديگران: 3,007
تشکر از ایشان: 665 بار در 104 نوشته
gharoel is on a distinguished roadgharoel is on a distinguished roadgharoel is on a distinguished roadgharoel is on a distinguished roadgharoel is on a distinguished roadgharoel is on a distinguished roadgharoel is on a distinguished roadgharoel is on a distinguished roadgharoel is on a distinguished roadgharoel is on a distinguished road
ارسال پیام از طریق Yahoo به gharoel

سلام دوستان
استادان گرامی که تو سیارات دیگه هستن ,از آب و هوای برامون بیشتر بگن
gharoel آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
miad24 (پنجشنبه ۶ مرداد ۹۰)
قدیمی پنجشنبه ۶ مرداد ۹۰, ۰۹:۴۲   #13
ehsanmet
کاربر فعال

آواتار ehsanmet

تشکر از ديگران: 4,875
تشکر از ایشان: 507 بار در 112 نوشته
ehsanmet is on a distinguished roadehsanmet is on a distinguished roadehsanmet is on a distinguished roadehsanmet is on a distinguished roadehsanmet is on a distinguished roadehsanmet is on a distinguished roadehsanmet is on a distinguished roadehsanmet is on a distinguished road

سلام.
با تشکر از آقای غفاری که مطالبشون توی همه زمینه ها خیلی کمک میکنه.
من فکر میکنم توی مرحله 2 هستم ولی کجاش نمی دونم.

ویرایش توسط ehsanmet : پنجشنبه ۶ مرداد ۹۰ در ساعت ۰۹:۴۴ دلیل: اشتباه در تایپ
ehsanmet آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی سه شنبه ۴ بهمن ۹۰, ۱۵:۴۴   #14
masoudboy
کاربر عادی

آواتار masoudboy

محل سكونت: یزد
تشکر از ديگران: 1,466
تشکر از ایشان: 468 بار در 104 نوشته
masoudboy will become famous soon enoughmasoudboy will become famous soon enoughmasoudboy will become famous soon enoughmasoudboy will become famous soon enoughmasoudboy will become famous soon enoughmasoudboy will become famous soon enoughmasoudboy will become famous soon enoughmasoudboy will become famous soon enough
ارسال پیام از طریق Yahoo به masoudboy
پیش فرض کمک

سلام دوستان من دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم !از لحاظ روانی افسردگی گرفتم دکتر گفته نباید کار های پر استرس انجام بدم من عاشق *****م و بخاطر اینکه همیشه اسکالپ کار میکردم خیلی زیاد بهم استرس و فشار وارد میشه و نتیجه هم نگرفتم دیگه دارم نا امید میشم نمیخوام اینهمه وقت و هزینه و سلامتی که بابت این کار دادم همش از بین بره !دوستان لطفا کمک کنیید یه راهی جلو من قرار بدید تا بدون استرس و اعصاب خوردی بتونم تو این بازار کار کنم
masoudboy آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
hasanh (پنجشنبه ۶ بهمن ۹۰)
قدیمی سه شنبه ۴ بهمن ۹۰, ۱۷:۴۷   #15
behzad_20
کاربر عادی

آواتار behzad_20

تشکر از ديگران: 874
تشکر از ایشان: 321 بار در 37 نوشته
behzad_20 is on a distinguished roadbehzad_20 is on a distinguished roadbehzad_20 is on a distinguished roadbehzad_20 is on a distinguished roadbehzad_20 is on a distinguished roadbehzad_20 is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله masoudboy نمایش نوشته ها
سلام دوستان من دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم !از لحاظ روانی افسردگی گرفتم دکتر گفته نباید کار های پر استرس انجام بدم من عاشق *****م و بخاطر اینکه همیشه اسکالپ کار میکردم خیلی زیاد بهم استرس و فشار وارد میشه و نتیجه هم نگرفتم دیگه دارم نا امید میشم نمیخوام اینهمه وقت و هزینه و سلامتی که بابت این کار دادم همش از بین بره !دوستان لطفا کمک کنیید یه راهی جلو من قرار بدید تا بدون استرس و اعصاب خوردی بتونم تو این بازار کار کنم

دوست عزیز اسکالپ فقط یکی از روشهای ترید در این بازاره و متاسفانه پر استرس ترین روش هم هست و به همین دلیل برای بسیاری از افراد مناسب نیست.پیشنهاد من به شما به عنوان یک همکار برای موفقیت در این بازار اینه که تا میتونی استرس کارتو بیار پایین تا بتونی هم دوام بیاوری و هم از کارت لذت ببری برای همین سعی کن لانگ ترم کار کنی و حتما مدیریت سرمایه رو رعایت کن.
behzad_20 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
hasanh (پنجشنبه ۶ بهمن ۹۰), makarami90@yahoo.com (شنبه ۸ آذر ۹۳), masoudboy (سه شنبه ۴ بهمن ۹۰), mjklmj (چهارشنبه ۹ فروردين ۹۱)
قدیمی سه شنبه ۴ بهمن ۹۰, ۱۸:۰۲   #16
masoudboy
کاربر عادی

آواتار masoudboy

محل سكونت: یزد
تشکر از ديگران: 1,466
تشکر از ایشان: 468 بار در 104 نوشته
masoudboy will become famous soon enoughmasoudboy will become famous soon enoughmasoudboy will become famous soon enoughmasoudboy will become famous soon enoughmasoudboy will become famous soon enoughmasoudboy will become famous soon enoughmasoudboy will become famous soon enoughmasoudboy will become famous soon enough
ارسال پیام از طریق Yahoo به masoudboy

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله behzad_20 نمایش نوشته ها
دوست عزیز اسکالپ فقط یکی از روشهای ترید در این بازاره و متاسفانه پر استرس ترین روش هم هست و به همین دلیل برای بسیاری از افراد مناسب نیست.پیشنهاد من به شما به عنوان یک همکار برای موفقیت در این بازار اینه که تا میتونی استرس کارتو بیار پایین تا بتونی هم دوام بیاوری و هم از کارت لذت ببری برای همین سعی کن لانگ ترم کار کنی و حتما مدیریت سرمایه رو رعایت کن.
سلام ممنون از پاسختون به نظر شما کدوم از روشها تو لانگ ترم استرس کمتری داره که زیاد پای چارت نباشیم؟و نتیجه خوبی هم داشته باشه
masoudboy آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی سه شنبه ۴ بهمن ۹۰, ۱۹:۰۱   #17
behzad_20
کاربر عادی

آواتار behzad_20

تشکر از ديگران: 874
تشکر از ایشان: 321 بار در 37 نوشته
behzad_20 is on a distinguished roadbehzad_20 is on a distinguished roadbehzad_20 is on a distinguished roadbehzad_20 is on a distinguished roadbehzad_20 is on a distinguished roadbehzad_20 is on a distinguished road

دوست عزیز روش خیلی زیاده . مهم اینه که روش با روحیات شما جور در بیاد یا به اصطلاح باهاش راحت باشی . پس حتما باید اونو شخصی سازیش کنی. با این اوصاف زیاد دنبال روشهای پیچیده نباش و به چارت ساده نگاه کن . برای شروع باید بگم تایم چهارساعته و روزانه و هفتگی بهترین تایمها برای لانگ ترم کار کردنه و این تایمها بسیار تکنیکاله و مورد توجه اکثر تریدرهای دنیاست . مثلا همین الان چارت یورودلار ویا هر چارت دیگه ای رو باز کن وبعنوان مثال فرض کن تو هفته قبل اگه بالا ویا پایین های ویا لوی روزانه یه اردر بای استاپ ویا سل استاپ با سایز کوچیک میذاشتی و ورودهای متعدد داشتی واونارو تا امروز نمیبستی چطور میشد.ولی اگه اینکارو نمیتونی انجام بدی (یعنی نمیتونی برای خودت سیستم طراحی کنی ) بدنیست کورس آموزشی دکتر بهزادی رو که تو همین سایت هم موجوده رو ببینی . امیدوارم تونسته باشیم کمکی کرده باشم.
behzad_20 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 6 نفر
hadi_91 (پنجشنبه ۶ بهمن ۹۰), hasanh (پنجشنبه ۶ بهمن ۹۰), iranbox (چهارشنبه ۵ بهمن ۹۰), iTrade (سه شنبه ۲۵ بهمن ۹۰), masoudboy (چهارشنبه ۵ بهمن ۹۰), mjklmj (چهارشنبه ۹ فروردين ۹۱)
قدیمی يکشنبه ۶ فروردين ۹۱, ۱۴:۱۸   #18
r.mehrabi
کاربر عادی

آواتار r.mehrabi

تشکر از ديگران: 47
تشکر از ایشان: 18 بار در 10 نوشته
r.mehrabi is on a distinguished road

روش ها استرس زا نیستند،نداشتن مدیریت سرمایه استرس زا است.
شما اگه پوزیشن شانسی هم باز کنی بامدیریت سرمایه مناسب،حال و روزت نباید اینجوری باشه
r.mehrabi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
hamid620 (يکشنبه ۶ فروردين ۹۱), makarami90@yahoo.com (شنبه ۸ آذر ۹۳), mjklmj (چهارشنبه ۹ فروردين ۹۱)
قدیمی يکشنبه ۶ فروردين ۹۱, ۱۴:۵۸   #19
doji
کاربر ارشد

آواتار doji

تشکر از ديگران: 2,932
تشکر از ایشان: 8,058 بار در 1,261 نوشته
doji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond reputedoji has a reputation beyond repute

بینید بازار تشکیل شده از حرکت و اصلاح.یعنی چی؟یعنی مطمئن باش بعد یک حرکت ما یک اصلاح داریم.مثلا بازار بعد از یک روند قوی باید استراحت کنه یا به اصطلاح بهش می گیم اصلاح.اصلاح کنه تا دوباره به راهش ادامه بده.

شم باید انتهای روند را تشخیص بدی تا وارد پوزیشن در جهت اصلاح بشی.یا وارد پوزیشن در انتهای اصلاح بشب و دنباله رو روند باشی.

من بعد تست این همه سیستم های رنگی اخرش اومدم سراغ امواج بازار.یعنی حرکت و اصلاح.

پس سعی کن روی این مقوله کار کنی.به همه تازه کارها هم پیش نهاد می کنم اول روی حرکت و اصلاح مارکت کار کنید سپس اگر خواستید برید سراغ اندیکاتورها و .....

اگر شما بتونی حرکات بازار را بشناسی که همون حرکت و اصلاحه می تونی با هر استراتژی حتی ضررده ترینشون سود کنی.

پس یکبار دیگه برای همیشه تاکید می کنم حرکت و اصلاح.
روایت شده چون هنگام وفات فاطمه (علیها سلام ) فرا رسید ، گریه میکرد ، امیرالمومنین (ع) فرمود : چرا گریه میکنی ؟ گفت : می گریم برای رنجها و اذیتهایی که پس از من می بینی ، امیرالمومنین (ع) فرمود : گریه مکن ، به خدا قسم این سختیها در راه خداوند برای من کوچک است.
doji آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 6 نفر
aminaran (يکشنبه ۶ فروردين ۹۱), charisma (دوشنبه ۷ فروردين ۹۱), ibrahim (دوشنبه ۲۸ اسفند ۹۱), makarami90@yahoo.com (شنبه ۸ آذر ۹۳), masoudboy (دوشنبه ۷ فروردين ۹۱), mjklmj (چهارشنبه ۹ فروردين ۹۱)
قدیمی يکشنبه ۶ فروردين ۹۱, ۱۹:۵۰   #20
aminaran
کاربر عادی

آواتار aminaran

تشکر از ديگران: 419
تشکر از ایشان: 61 بار در 26 نوشته
aminaran is on a distinguished roadaminaran is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله fx 2011 نمایش نوشته ها
بینید بازار تشکیل شده از حرکت و اصلاح.یعنی چی؟یعنی مطمئن باش بعد یک حرکت ما یک اصلاح داریم.مثلا بازار بعد از یک روند قوی باید استراحت کنه یا به اصطلاح بهش می گیم اصلاح.اصلاح کنه تا دوباره به راهش ادامه بده.

شم باید انتهای روند را تشخیص بدی تا وارد پوزیشن در جهت اصلاح بشی.یا وارد پوزیشن در انتهای اصلاح بشب و دنباله رو روند باشی.

من بعد تست این همه سیستم های رنگی اخرش اومدم سراغ امواج بازار.یعنی حرکت و اصلاح.

پس سعی کن روی این مقوله کار کنی.به همه تازه کارها هم پیش نهاد می کنم اول روی حرکت و اصلاح مارکت کار کنید سپس اگر خواستید برید سراغ اندیکاتورها و .....

اگر شما بتونی حرکات بازار را بشناسی که همون حرکت و اصلاحه می تونی با هر استراتژی حتی ضررده ترینشون سود کنی.

پس یکبار دیگه برای همیشه تاکید می کنم حرکت و اصلاح.

با سلام وتبريك سال نو خدمت دوستان گرامي

جناب fx منظورتون از امواج بازار همان روش اليوت است ؟
لطفا در اين مورد بيشتر توضيح بدهيد .......با تشكر
aminaran آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسبها
شروع فارکس

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۱۳:۲۰

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.