بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > مطالب، مقالات و کتابهای آموزشی

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی دوشنبه ۷ دي ۸۸, ۲۳:۴۳   #11
saman_maleki
کاربر عادی

آواتار saman_maleki

تشکر از ديگران: 10
تشکر از ایشان: 88 بار در 14 نوشته
saman_maleki is on a distinguished roadsaman_maleki is on a distinguished road

من 3 روزه که دارم روی این اندیکاتور کار میکنم.عموما این اندیکاتور عقب تر از رونده.ولی اسکریپت آن روند را به خوبی نمایش میدهد
saman_maleki آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 5 نفر
gallardolp560 (چهارشنبه ۲۳ فروردين ۹۱), kalak888 (پنجشنبه ۸ ارديبهشت ۹۰), nasa (پنجشنبه ۲۴ فروردين ۹۱), RA11 (سه شنبه ۸ دي ۸۸), shayanj (دوشنبه ۷ دي ۸۸)
قدیمی سه شنبه ۸ دي ۸۸, ۰۰:۰۱   #12
shayanj
Banned

آواتار shayanj

محل سكونت: Tehran-Toronto
تشکر از ديگران: 532
تشکر از ایشان: 124 بار در 38 نوشته
shayanj is on a distinguished roadshayanj is on a distinguished roadshayanj is on a distinguished road
Post بدون محدودیت

احتیاج به فایل license نیست این نسخه بدون محدودیت
یکی رو در قسمت اندیکاتور بریزید و اونی که tab داره رو در script ها
اندیکاتور قدیمیه و در بعضی از مواقع به صورت اصلاحی عمل می کنه کلا پیشنهاد می کنم وقتتون رو صرفش نکنید چون نتایج جالبی نداره همون زمان هم وقتی که خود سایت سازنده اش اکسپرتش رو ساخت اعلام کرد که در بهترین حالت ماهانه 6% سود می ده ولی می تونه مکمل برای تحلیل هاتون باشه
فایل ضمیمه
نوع فایل: ex4 MaxP_v35~.ex4 (23.9 كیلو بایت, 238 نمایش)
نوع فایل: mq4 MaxP_Tab_v35~.mq4 (20.9 كیلو بایت, 229 نمایش)
shayanj آفلاين است   پاسخ با نقل قول
gallardolp560 (چهارشنبه ۲۳ فروردين ۹۱), kalak888 (پنجشنبه ۸ ارديبهشت ۹۰), naser_h60 (سه شنبه ۸ دي ۸۸), RA11 (سه شنبه ۸ دي ۸۸), rezapata (شنبه ۲۴ بهمن ۸۸)
قدیمی سه شنبه ۸ دي ۸۸, ۱۶:۲۸   #13
ehsan1200
کاربر عادی

آواتار ehsan1200

تشکر از ديگران: 8
تشکر از ایشان: يک بار در يک نوشته
ehsan1200 is on a distinguished road
Exclamation

سلام یه سوال داشتم می خواستم بدونم آیا میشه از این اندیکاتور برای بورس تهران هم استفاده کرد؟
ehsan1200 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: یک نفر
gallardolp560 (چهارشنبه ۲۳ فروردين ۹۱)
قدیمی چهارشنبه ۹ دي ۸۸, ۱۶:۲۴   #14
holy
کاربر عادی

آواتار holy

تشکر از ديگران: 70
تشکر از ایشان: 297 بار در 35 نوشته
holy is on a distinguished roadholy is on a distinguished roadholy is on a distinguished roadholy is on a distinguished roadholy is on a distinguished roadholy is on a distinguished road

دوست من بورس تهران کلا قضیش با فارکس تفاوت داره
ما در فارکس خیلی مواقع از سیستمهایی استفاده میکنیم که تعقیب کننده روند هستن ،یعنی ابتدا روند شروع میشه سپس ما وارد میشیم ولی در بورس تهران ما توانایی این کاررو نداریم چون بلافاصله پس از شروع روند صعودی بحث صف های خرید پیش میاد و عملا ما توانایی ورود رو از دست میدیم،بنابراین ما در بورس تهران باید از سیستمها یا روشهایی استفاده کنیم که از بازار جلوتر باشه بعبارتی روش فورکستینگ یا پیش بینی باشه(مثلا الیوت)که قبل از اینکه روند صعودی شروع بشه بتونیم حدس بزنیم مثلا در کارکشن در فیبو 61.8% ،روند نزولی فعلی احتمال برگشت داره و اونجا بتونیم وارد بشیم و اونم به شکل پله ایی نه با تمام سرمایه مورد نظر برای خرید یک سهم.
امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم
موفق باشین
holy آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 8 نفر
7sin (پنجشنبه ۱۷ مهر ۹۳), aminaran (پنجشنبه ۲۴ فروردين ۹۱), ehsan1200 (پنجشنبه ۲۹ بهمن ۸۸), gallardolp560 (چهارشنبه ۲۳ فروردين ۹۱), kalak888 (پنجشنبه ۸ ارديبهشت ۹۰), moslem1370 (دوشنبه ۲۱ دي ۸۸), RA11 (چهارشنبه ۹ دي ۸۸), soltanhadi (پنجشنبه ۲۷ تير ۹۲)
قدیمی چهارشنبه ۹ دي ۸۸, ۱۷:۲۵   #15
msatco
کاربر ارشد

آواتار msatco

محل سكونت: زنجان
تشکر از ديگران: 4,127
تشکر از ایشان: 6,208 بار در 582 نوشته
msatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud of
ارسال پیام از طریق Yahoo به msatco ارسال پیام از طریق ™Skype به msatco
پیش فرض با سلام

با سلام خدمت اساتید عزیز
دوستان عزیز تقریبا یه 5 ماه پیش با این اندیکاتور اشنا شدم سیگنال خطا داره اما من رو gbpusd و audusd توپ توپ جواب گرفتم با عکس مشخص میکنم
سوالی بود در خدمت هستم
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

https://telegram.me/msatcostock
msatco آفلاين است   پاسخ با نقل قول
gallardolp560 (چهارشنبه ۲۳ فروردين ۹۱), kalak888 (پنجشنبه ۸ ارديبهشت ۹۰), mostafanazary (چهارشنبه ۹ دي ۸۸), nader2 (پنجشنبه ۱۰ دي ۸۸), RA11 (چهارشنبه ۹ دي ۸۸)
قدیمی چهارشنبه ۹ دي ۸۸, ۱۷:۳۰   #16
msatco
کاربر ارشد

آواتار msatco

msatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud of
پیش فرض با سلام

با سلام خدمت اساتید عزیز
دوستان عزیز تقریبا یه 5 ماه پیش با این اندیکاتور اشنا شدم سیگنال خطا داره اما من رو gbpusd و audusd توپ توپ جواب گرفتم با عکس مشخص میکنم
سوالی بود در خدمت هستم

موفق باشید

تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
kalak888 (پنجشنبه ۸ ارديبهشت ۹۰), mostafanazary (چهارشنبه ۹ دي ۸۸), nader2 (پنجشنبه ۱۰ دي ۸۸), naser_h60 (چهارشنبه ۹ دي ۸۸)
قدیمی چهارشنبه ۹ دي ۸۸, ۱۸:۱۵   #17
msatco
کاربر ارشد

آواتار msatco

پیش فرض نتیجه سیگنال

با سلام
دوستالن عزیز یه سیگنال در پوند دلار صادر شد که هم در تایم m5 سیگنال بای و در تایم m15 هم سیگنال بای که البته بنده کمی دیر دیدم ولی نتیجش این شد
موفق مویید باشید

موفق باشید

تشکرکنندگان این نوشته: 6 نفر
holy (پنجشنبه ۱۰ دي ۸۸), kalak888 (پنجشنبه ۸ ارديبهشت ۹۰), mostafanazary (چهارشنبه ۹ دي ۸۸), nader2 (پنجشنبه ۱۰ دي ۸۸), RA11 (چهارشنبه ۹ دي ۸۸), since660 (جمعه ۳ آبان ۹۲)
قدیمی يکشنبه ۲۰ دي ۸۸, ۲۲:۰۹   #18
nasser115
کاربر عادی

آواتار nasser115

محل سكونت: تهران
تشکر از ديگران: 119
تشکر از ایشان: 282 بار در 58 نوشته
nasser115 is on a distinguished roadnasser115 is on a distinguished roadnasser115 is on a distinguished roadnasser115 is on a distinguished roadnasser115 is on a distinguished roadnasser115 is on a distinguished road

سلام
دوستان اكسپرت نويس لطفا راهنمايي كنند .

من ميخواهم توي اكسپرتم اين امكان رو بذارم كه موقع گرفتن پوزيشن از چارت عكس بگيره و ذخيره كنه .
آيا امكانش هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
nasser115 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی شنبه ۲۴ بهمن ۸۸, ۰۷:۵۹   #19
Anis131313
کاربر فعال

آواتار Anis131313

تشکر از ديگران: 60
تشکر از ایشان: 579 بار در 114 نوشته
Anis131313 has a spectacular aura aboutAnis131313 has a spectacular aura aboutAnis131313 has a spectacular aura aboutAnis131313 has a spectacular aura aboutAnis131313 has a spectacular aura aboutAnis131313 has a spectacular aura aboutAnis131313 has a spectacular aura aboutAnis131313 has a spectacular aura aboutAnis131313 has a spectacular aura about
ارسال پیام از طریق Yahoo به Anis131313
پیش فرض سلام

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله nasser115 نمایش نوشته ها
سلام
دوستان اكسپرت نويس لطفا راهنمايي كنند .

من ميخواهم توي اكسپرتم اين امكان رو بذارم كه موقع گرفتن پوزيشن از چارت عكس بگيره و ذخيره كنه .
آيا امكانش هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من همین دیروز توی سایت سرمایه اونو گذاشتم . اما دقیقا اونی نیست که شما میخوایید بلکه کندل به کندل عکس میگیره ... در ضمن این تاپیک راجع به موضوع دیگه ای هست و چنانچه مایل به ادامه بحث بودید میتونید به من میل بزنید ...

موفق باشید

Anis131313 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
gallardolp560 (چهارشنبه ۲۳ فروردين ۹۱), ghoghnoosepars (چهارشنبه ۹ فروردين ۹۱)
قدیمی پنجشنبه ۲۹ بهمن ۸۸, ۱۹:۰۷   #20
saman55
کاربر ارشد

آواتار saman55

تشکر از ديگران: 1,131
تشکر از ایشان: 3,104 بار در 907 نوشته
saman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله shayanj نمایش نوشته ها
احتیاج به فایل license نیست این نسخه بدون محدودیت
یکی رو در قسمت اندیکاتور بریزید و اونی که tab داره رو در script ها
اندیکاتور قدیمیه و در بعضی از مواقع به صورت اصلاحی عمل می کنه کلا پیشنهاد می کنم وقتتون رو صرفش نکنید چون نتایج جالبی نداره همون زمان هم وقتی که خود سایت سازنده اش اکسپرتش رو ساخت اعلام کرد که در بهترین حالت ماهانه 6% سود می ده ولی می تونه مکمل برای تحلیل هاتون باشه
با سلام
تعیین 6 درصد سود در این روش چگونه صورت میگیرد؟ به ویزه زمانی که این اندیکاتور دارای حد سود مشخصی نیست.
متاسفانه خیلی راحت ما عادت داریم تا زحمتهای دیگران را نادیده بگیریم. آیا واقعا سازنده این روش خودش گفته است که روش او سود خوبی ندارد. شما چه مدرکی میتوانید بابت حرف خود ارائه دهید . البته من نمیخواهم از این روش دفاع کنم یا رد کنم فقط میخواستم یاداوری کنم که بیشتر روی حرفها و نوشته های خود دقت کنیم
بازار مبادلات ارز و سهام مانند یک رشته تحصیلی در دانشگاه آزاد است . هزینه تحصیل کال شدنها و ضررهایمان هست و عنوان پایان نامه: افزایش حداقل 50 درصدی سرمایه در مدت نیم تا یکسال در یک حساب واقعی میکرو. استخدام بلافاصله بعد از اخذ نمره قبولی پایان نامه
saman55 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
kalak888 (پنجشنبه ۸ ارديبهشت ۹۰), shayanj (جمعه ۳۰ بهمن ۸۸)
پاسخ

برچسبها
اندیکاتور

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۱۹:۵۷

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.