بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > مطالب، مقالات و کتابهای آموزشی

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی جمعه ۳۰ بهمن ۸۸, ۰۲:۰۶   #21
babakk
کاربر ارشد

آواتار babakk

محل سكونت: ایران
تشکر از ديگران: 1,528
تشکر از ایشان: 1,200 بار در 245 نوشته
babakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant future
ارسال پیام از طریق Yahoo به babakk

سلام
برای دوستانی که ازاین اندیکاتور استفاده می کنند دو روش را پیشنهاد می کنم.
1- وقتی سیگنال صادر شد زمانی وارد معامله شوند که قیمت یکبار خلاف جهت حرکت کرده ودربرگشت خط سیگنال را بشکند.
نمونه:

2- پیشنهاد می کنم این اندیکاتور را با روش دیگر مانند خط روند بعنوان تایید ورود استفاده کنید.
به فایلی که با پاورپوینت تهیه کردم توجه بفرمایید.

[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

باتشکر
تشکرکنندگان این نوشته: 10 نفر
amirreza110 (شنبه ۲۶ فروردين ۹۱), arash_rb (شنبه ۱۳ آذر ۸۹), kalak888 (پنجشنبه ۸ ارديبهشت ۹۰), mamal (جمعه ۴ تير ۸۹), msatco (جمعه ۳۰ بهمن ۸۸), nasa (پنجشنبه ۲۴ فروردين ۹۱), RA11 (جمعه ۳۰ بهمن ۸۸), reza-forex (پنجشنبه ۳۰ دي ۸۹), shayanj (جمعه ۳۰ بهمن ۸۸), Solaiman (پنجشنبه ۲۴ فروردين ۹۱)
قدیمی جمعه ۳۰ بهمن ۸۸, ۱۴:۲۷   #22
RA11
کاربر ارشد

آواتار RA11

تشکر از ديگران: 4,581
تشکر از ایشان: 1,200 بار در 313 نوشته
RA11 is a splendid one to beholdRA11 is a splendid one to beholdRA11 is a splendid one to beholdRA11 is a splendid one to beholdRA11 is a splendid one to beholdRA11 is a splendid one to beholdRA11 is a splendid one to beholdRA11 is a splendid one to beholdRA11 is a splendid one to beholdRA11 is a splendid one to beholdRA11 is a splendid one to behold

سلام

فایل پور پوینت جناب babakkبسیار جالب بود .

و در ادامه نظر ایشان فکر کردم که اصلا چرا به صورت برعکس عمل نکنیم .یعنی ما با موینگ اورج یا خط روند یا استراتژی مورد نظر خود واد بازار می شویم اگر maxpتایید کرد که چه بهتر و اگر تایید نکرد به همان روش خودمان ادامه می دهیم .
به این خاطر که maxp برخی موقعیتهای قابل توجه را نادیده می گیرد و ضمنا برخی سیگنالهای آن هم به شکست می انجامند . پس بهتر است برای از دست ندادن فرصت maxp را به عنوان تایید به کار ببریم تا اینکه از استراتژی های دیگر برای تایید آن استفاده شود .
آیا اینطور بهتر نیست؟
RA11 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 3 نفر
babakk (جمعه ۳۰ بهمن ۸۸), kalak888 (پنجشنبه ۸ ارديبهشت ۹۰), reza-forex (پنجشنبه ۳۰ دي ۸۹)
قدیمی جمعه ۳۰ بهمن ۸۸, ۱۸:۲۵   #23
shayanj
Banned

آواتار shayanj

محل سكونت: Tehran-Toronto
تشکر از ديگران: 532
تشکر از ایشان: 124 بار در 38 نوشته
shayanj is on a distinguished roadshayanj is on a distinguished roadshayanj is on a distinguished road
نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله shayanj نمایش نوشته ها
احتیاج به فایل license نیست این نسخه بدون محدودیت
یکی رو در قسمت اندیکاتور بریزید و اونی که tab داره رو در script ها
اندیکاتور قدیمیه و در بعضی از مواقع به صورت اصلاحی عمل می کنه کلا پیشنهاد می کنم وقتتون رو صرفش نکنید چون نتایج جالبی نداره همون زمان هم وقتی که خود سایت سازنده اش اکسپرتش رو ساخت اعلام کرد که در بهترین حالت ماهانه 6% سود می ده ولی می تونه مکمل برای تحلیل هاتون باشه
نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله saman55 نمایش نوشته ها
با سلام
تعیین 6 درصد سود در این روش چگونه صورت میگیرد؟ به ویزه زمانی که این اندیکاتور دارای حد سود مشخصی نیست.
متاسفانه خیلی راحت ما عادت داریم تا زحمتهای دیگران را نادیده بگیریم. آیا واقعا سازنده این روش خودش گفته است که روش او سود خوبی ندارد. شما چه مدرکی میتوانید بابت حرف خود ارائه دهید . البته من نمیخواهم از این روش دفاع کنم یا رد کنم فقط میخواستم یاداوری کنم که بیشتر روی حرفها و نوشته های خود دقت کنیم
بنده از شما تشکر می کنم و اینجا تک تک جملاتم رو توضیح می دم که به شما بر نخوره .
اولا برای 6% سود می تونید لینک زیر رو ببنید که نتایجی هست که خود سایت داده و خودتون حساب کنید که چند در صد هست در مجموع در یک ماه.و معمولا من هرسیستمو اکسپرت تجاری رو که دیدم بهترین performance رو در سایت قرار میدن .
ثانیا در این لینک خودشون گفتن ماهیانه 5 تا 12%
ثالثا این که مطمئنا اگر سود ده بود نتایج رو ادامه می دادن . و کلا صفحات مربوط به maxp مدت هاست که refresh نشده.از سال 2008
رابعا من هیچ وقت در مورد چیزی که نمی دونم رقم اعلام نمی کنم و اصلا اظهار نظر نمی کنم .
خامسا خدا بینابینی من همون موقع که معرفی شد از این اندیکاتور استفاده کردم و در دراز مدت نتایج خوبی نداشت .حتی خیلی وقت ها repaint هست که می تونید خودتون ازمایش کنید.
موفق باشید
shayanj آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 6 نفر
amirreza110 (شنبه ۲۶ فروردين ۹۱), kalak888 (پنجشنبه ۸ ارديبهشت ۹۰), mani_jon15 (چهارشنبه ۲۳ فروردين ۹۱), nasa (پنجشنبه ۲۴ فروردين ۹۱), saman55 (جمعه ۳۰ بهمن ۸۸), S_P (شنبه ۱۴ خرداد ۹۰)
قدیمی جمعه ۳۰ بهمن ۸۸, ۲۲:۱۲   #24
babakk
کاربر ارشد

آواتار babakk

محل سكونت: ایران
تشکر از ديگران: 1,528
تشکر از ایشان: 1,200 بار در 245 نوشته
babakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant futurebabakk has a brilliant future
ارسال پیام از طریق Yahoo به babakk

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله RA11 نمایش نوشته ها
سلام

فایل پور پوینت جناب babakkبسیار جالب بود .

و در ادامه نظر ایشان فکر کردم که اصلا چرا به صورت برعکس عمل نکنیم .یعنی ما با موینگ اورج یا خط روند یا استراتژی مورد نظر خود واد بازار می شویم اگر maxpتایید کرد که چه بهتر و اگر تایید نکرد به همان روش خودمان ادامه می دهیم .
به این خاطر که maxp برخی موقعیتهای قابل توجه را نادیده می گیرد و ضمنا برخی سیگنالهای آن هم به شکست می انجامند . پس بهتر است برای از دست ندادن فرصت maxp را به عنوان تایید به کار ببریم تا اینکه از استراتژی های دیگر برای تایید آن استفاده شود .
آیا اینطور بهتر نیست؟
سلام
باتشکر از جنابعالی مثل اینکه من منظورم را درست بیان نکردم ،چون منظورم همان فرمایشات شما بود که آن را با رنگ قرمز مشخص کردم.
تشکرکنندگان این نوشته: 2 نفر
kalak888 (پنجشنبه ۸ ارديبهشت ۹۰), RA11 (شنبه ۱ اسفند ۸۸)
قدیمی جمعه ۳۰ بهمن ۸۸, ۲۳:۳۵   #25
saman55
کاربر ارشد

آواتار saman55

تشکر از ديگران: 1,131
تشکر از ایشان: 3,104 بار در 907 نوشته
saman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished roadsaman55 is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله shayanj نمایش نوشته ها
بنده از شما تشکر می کنم و اینجا تک تک جملاتم رو توضیح می دم که به شما بر نخوره .
اولا برای 6% سود می تونید لینک زیر رو ببنید که نتایجی هست که خود سایت داده و خودتون حساب کنید که چند در صد هست در مجموع در یک ماه.و معمولا من هرسیستمو اکسپرت تجاری رو که دیدم بهترین performance رو در سایت قرار میدن .
ثانیا در این لینک خودشون گفتن ماهیانه 5 تا 12%
ثالثا این که مطمئنا اگر سود ده بود نتایج رو ادامه می دادن . و کلا صفحات مربوط به maxp مدت هاست که refresh نشده.از سال 2008
رابعا من هیچ وقت در مورد چیزی که نمی دونم رقم اعلام نمی کنم و اصلا اظهار نظر نمی کنم .
خامسا خدا بینابینی من همون موقع که معرفی شد از این اندیکاتور استفاده کردم و در دراز مدت نتایج خوبی نداشت .حتی خیلی وقت ها repaint هست که می تونید خودتون ازمایش کنید.
موفق باشید
سلام دوست عزیز من هم یک بار دیگر توضیح بدم که اصلا قصد جسارت نبود و من اصلا از این روش قصد طرفداری را ندارم چون اصلا استفاده نمیکنم . منتها دو سه موضوع را لازم میدونم اینجا مطرح کنم
1- اگر واقعا سود 5 تا 12 درصد باشه یعنی متوسط 8 درصد در ماه تو سال میشه حدود 100 درصد و این یعنی یک سیستم عالی
2- نتایجی که تو سایتشون بود معلوم نبود چه تایم فریمی استفاده میکردند و از چند جفت ارز و غیره
3- سیستمی که دارای حد سود نباشد نمیتوان دقیقا به میزان سود دهی اون اشاره کرد چون هنر و تجربه و علم افراد تعیین کننده نتیجه و میزان سود هست البته میتوان در حالت کم ریسک حد سود به ضرر را به نسبت یک به یک در نظر گرفت.
4- بعضی از سایتهایی که دارای استیتمنت بالا هستند و عنوان میکنند که دارای سود بالایی در ماه هستند این سایتها معمولا ناموفق تر هستند.
5- نتایج در چندین ماه در سال 2008 عنوان شده است و لازم نبوده کل نتایج ادامه داشته باشه. پس نباید همیشه به دنبال لقمه اماده کرده باشیم خوب یک گروهی اکسپرتی را اماده میکنند و مابقی کار و زحمتش هم به عهده خود ما
6- این روش به احتمال زیاد در بعضی تایمها و جفت ارزهایی که حرکت ارامتری دارند نتیجه بهتری دارند که باید روی اون کار کرد و شما در چه تایم استفاده کردید که نتیجه رضایت بخش نبود؟ و تغییر و یا همون repaint که شما گفتید ممکن است از خصوصیت و جزیی از این روش باشد . دلیل این نیست که این روش نوعی خود فریبی و اشتباه باشد
بازار مبادلات ارز و سهام مانند یک رشته تحصیلی در دانشگاه آزاد است . هزینه تحصیل کال شدنها و ضررهایمان هست و عنوان پایان نامه: افزایش حداقل 50 درصدی سرمایه در مدت نیم تا یکسال در یک حساب واقعی میکرو. استخدام بلافاصله بعد از اخذ نمره قبولی پایان نامه

ویرایش توسط saman55 : جمعه ۳۰ بهمن ۸۸ در ساعت ۲۳:۵۷
saman55 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
babakk (شنبه ۱ اسفند ۸۸), kalak888 (پنجشنبه ۸ ارديبهشت ۹۰), msatco (جمعه ۳۰ بهمن ۸۸), S_P (شنبه ۱۴ خرداد ۹۰)
قدیمی شنبه ۱ اسفند ۸۸, ۰۱:۱۰   #26
msatco
کاربر ارشد

آواتار msatco

محل سكونت: زنجان
تشکر از ديگران: 4,127
تشکر از ایشان: 6,208 بار در 582 نوشته
msatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud of
ارسال پیام از طریق Yahoo به msatco ارسال پیام از طریق ™Skype به msatco
پیش فرض MSATCO SGNAL

با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز
اگه قابل بدونید میخواستم یه 3.4 مورد در باره ایم اندیکاتور(سیستم)
اولا واقا حیفهMAXP رو اندیکاتور خطاب کنیم تو دل این اندیکاتور چیزی نهفته شده
خودم نزدیک به 4ماه که در تحلیلام ازش استفاده میکنم خیلی خوب هم جواب گرفتم ازش قابل توجه دوستانی که از امار و ارقام استفاده میکنن و یا دلیلی به اپدیت سایت پاپلیک کننده میارنن تو این بازار بزرگ همه با هم یکی نیستن یعنی نمیتونن باشن هر سیستمی هم به همه جواب نمیده تو این بازار بزرگ هرکی با هر سیستمی جا افتاده قرار نیست سیستمی که برای من جواب نداد بیام بنویستم سیستم خوب نیست کاربرد نداره همه سیستم ها سود است فقط و فقط باید ارتباط برقرار کنی با سیستم همین طور که دوست خوبم سامان در امضا مراحل یه موفقیت در فارکس رو نوشته به درستی استفاده کنیم همه موفقیم
در پایان یه توضیحی در باره این سیستم بدم
من از این MAXP تو تایم های M5 .M15 استفاده مینک چون دوست دارم نتیجه پوزیشن هام سر روز مشخص شه در استفاده از این MAXP به وایگرایی و کراس مویینگ ها خط روند خیلی دقت کنید
در زیر از سیگنالهای امروز این MAXP برای 6 جفت ارز رو در تایم هایM5 , M15 ضمیمه میکنم
دوستان عزیز حالا این یارو اومده حد سود مشخص نکرده اما با توجه به استاپ +گذشته سیگنالهاش میتونیم به میانگینی از حد سود رو با توجه به استاپ به دست بیاریم!!!!!!
موفق مویید باشید
EUROUSD M15 SGNAL BUY

GBPUSD M5 SIGNAL BUY

USDCHF M15SIGNAL SELL

USDJPY M5 & M15 SIGNAL SELL

USDCAD M5 SIGNAL SELL

NZDUSD M5 &M15 SIGNAL BUY

موفق مویید باشید
MSATCO...

https://telegram.me/msatcostock
msatco آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 12 نفر
Anis131313 (جمعه ۷ اسفند ۸۸), babakk (شنبه ۱ اسفند ۸۸), behnamgeorgio (يکشنبه ۲ اسفند ۸۸), behzadcall (شنبه ۱ اسفند ۸۸), kalak888 (پنجشنبه ۸ ارديبهشت ۹۰), mani_jon15 (چهارشنبه ۲۳ فروردين ۹۱), naser_h60 (شنبه ۱ اسفند ۸۸), pooya mataei (چهارشنبه ۱۷ آذر ۸۹), RA11 (شنبه ۱ اسفند ۸۸), reza-forex (پنجشنبه ۳۰ دي ۸۹), saman55 (شنبه ۱ اسفند ۸۸), SereSatco (شنبه ۱ اسفند ۸۸)
قدیمی جمعه ۷ اسفند ۸۸, ۱۵:۰۰   #27
Anis131313
کاربر فعال

آواتار Anis131313

تشکر از ديگران: 60
تشکر از ایشان: 579 بار در 114 نوشته
Anis131313 has a spectacular aura aboutAnis131313 has a spectacular aura aboutAnis131313 has a spectacular aura aboutAnis131313 has a spectacular aura aboutAnis131313 has a spectacular aura aboutAnis131313 has a spectacular aura aboutAnis131313 has a spectacular aura aboutAnis131313 has a spectacular aura aboutAnis131313 has a spectacular aura about
ارسال پیام از طریق Yahoo به Anis131313

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله msatco نمایش نوشته ها
با سلام خدمت دوستان و اساتید عزیز
اگه قابل بدونید میخواستم یه 3.4 مورد در باره ایم اندیکاتور(سیستم)
اولا واقا حیفهMAXP رو اندیکاتور خطاب کنیم تو دل این اندیکاتور چیزی نهفته شده
خودم نزدیک به 4ماه که در تحلیلام ازش استفاده میکنم خیلی خوب هم جواب گرفتم ازش قابل توجه دوستانی که از امار و ارقام استفاده میکنن و یا دلیلی به اپدیت سایت پاپلیک کننده میارنن تو این بازار بزرگ همه با هم یکی نیستن یعنی نمیتونن باشن هر سیستمی هم به همه جواب نمیده تو این بازار بزرگ هرکی با هر سیستمی جا افتاده قرار نیست سیستمی که برای من جواب نداد بیام بنویستم سیستم خوب نیست کاربرد نداره همه سیستم ها سود است فقط و فقط باید ارتباط برقرار کنی با سیستم همین طور که دوست خوبم سامان در امضا مراحل یه موفقیت در فارکس رو نوشته به درستی استفاده کنیم همه موفقیم
در پایان یه توضیحی در باره این سیستم بدم
من از این MAXP تو تایم های M5 .M15 استفاده مینک چون دوست دارم نتیجه پوزیشن هام سر روز مشخص شه در استفاده از این MAXP به وایگرایی و کراس مویینگ ها خط روند خیلی دقت کنید
در زیر از سیگنالهای امروز این MAXP برای 6 جفت ارز رو در تایم هایM5 , M15 ضمیمه میکنم
دوستان عزیز حالا این یارو اومده حد سود مشخص نکرده اما با توجه به استاپ +گذشته سیگنالهاش میتونیم به میانگینی از حد سود رو با توجه به استاپ به دست بیاریم!!!!!!
موفق مویید باشید
EUROUSD M15 SGNAL BUY
GBPUSD M5 SIGNAL BUY
USDCHF M15SIGNAL SELL
USDJPY M5 & M15 SIGNAL SELL
USDCAD M5 SIGNAL SELL
NZDUSD M5 &M15 SIGNAL BUY

موفق مویید باشید
MSATCO...
بسیار عالی .
خوشم اومد از این اندیکاتور ...
لطفا به من یک میل جهت همکاری بزنید که ازتون تمامی جزئیات رو بپرسم تا من این سیستم رو اکسپرت کنم ...
منتظرم [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]

موفق باشید

Anis131313 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
kalak888 (پنجشنبه ۸ ارديبهشت ۹۰), msatco (جمعه ۷ اسفند ۸۸)
قدیمی جمعه ۷ اسفند ۸۸, ۱۸:۱۶   #28
msatco
کاربر ارشد

آواتار msatco

محل سكونت: زنجان
تشکر از ديگران: 4,127
تشکر از ایشان: 6,208 بار در 582 نوشته
msatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud ofmsatco has much to be proud of
ارسال پیام از طریق Yahoo به msatco ارسال پیام از طریق ™Skype به msatco
پیش فرض سلام

سلام دوست عزیز من در pm در خدمت شما هستم
در صورت مطرح کردن احتمالاتاتون تا اونجایی که بتونم کمک خواهم کرد
و اکسپرت این سیستم هم توسط سایت ارائه کننده پاپلیک شده که رد 3.4 پست قبلی موجود است
موفق مویید باشید

https://telegram.me/msatcostock
msatco آفلاين است   پاسخ با نقل قول
gerami (پنجشنبه ۲۹ مهر ۸۹), kalak888 (پنجشنبه ۸ ارديبهشت ۹۰)
قدیمی پنجشنبه ۳ تير ۸۹, ۱۸:۲۵   #29
Alireza.ibo
کاربر عادی

آواتار Alireza.ibo

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: 0 بار در 0 نوشته
Alireza.ibo is on a distinguished road
پیش فرض تشکر و سوال

دوست عزیز واقعا ممنون از اندیکاتوری که معرفی کردید و همچنین سایتی که گفتید رو دیدم ولی ظاهرا من بیشتر از کمی آیکیوم ضعیفه آخه وقتی اندیکاتور رو فعال کردم سیگنال هایی که داده مربوط به قبل است در صورتی که الان فرصت از دست رفته ولی همچنان سیگنال دیده میشه حتی در مثالی که تو سایت هم گذاشته توضیح کاملی نمیده، شما که خودتون استفاده کردی به زبان ساده و شیوا توضیح بدید...
Alireza.ibo آفلاين است   پاسخ با نقل قول
قدیمی پنجشنبه ۱۱ آذر ۸۹, ۲۱:۳۶   #30
daniel_parsi
کاربر عادی

آواتار daniel_parsi

تشکر از ديگران: 0
تشکر از ایشان: 0 بار در 0 نوشته
daniel_parsi is on a distinguished road
پیش فرض max_p testing

سلام دوستای عزیزم
من چند وقته دارم روی این اندیکاتور MAX_P کار میکنم و تستش میکنم نتایجی که بهشون رسیدم اینا هستن
۱ . معمولا تغیرات روندو خوب نشون میده اما ۱۰-۲۰ تا کندل استیک دیر تر
۲. اگه سیگنال با جهت ترند پروبالیک سار ها( 0.2و .02) تناقض داشته باشه معمولا به استاپ لاس یا ضرر ختم میشه
۳. از اندیکاتور shi-silvertrendsig میشه به عنوانه مکمل استفاده کرد (برای سیگنال خروج) البته اگه تو تنظیماتش به جای ۳۰ بذارید ۹۰ ََ

ممنون میشم اگه کسی مکملی یا تجربه ای در مورد Max_P داره اینجا بنویسه
ممنون میشم اگه دوستای عزیز این مواردی که من نوشتم رو تست کنن و نضرات تکمیلیشون رو بگن
daniel_parsi آفلاين است   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسبها
اندیکاتور

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۲۰:۱۶

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.