بازدیدکننده گرامی، ورود شما را به "انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد" خیر مقدم عرض می نماییم. در حال حاضر شما به عنوان ميهمان از انجمن بازديد می كنيد و امكان استفاده از تمام قابليتهای آن را نداريد. با ثبت نام رايگان، می‌توانيد از قابليتهای بيشتری بهره‌مند شوید. برای عضویت در انجمن اینجا را کلیک کنید.    
انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد AMarkets
جدیدترین نوشته ها

بازگشت   انجمن تجارت الکترونیکی ایران-ایگولد > بازارهای مالی > مطالب، مقالات و کتابهای آموزشی

پاسخ

ابزارهای موضوع
قدیمی چهارشنبه ۹ اسفند ۹۱, ۲۱:۲۰   #21
ali_iranlo
کاربر عادی

آواتار ali_iranlo

تشکر از ديگران: 310
تشکر از ایشان: 234 بار در 35 نوشته
ali_iranlo is on a distinguished roadali_iranlo is on a distinguished roadali_iranlo is on a distinguished roadali_iranlo is on a distinguished roadali_iranlo is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله zamane نمایش نوشته ها
از خواندن بعضی از پست ها بسیار متاسف شدم .آنچنان که از دیدن موفقیت یکی از دوستان بسیار خوشحال شدم ایشان چند ماه بیشتر نیست که با این بازار آشنا شده! اتفاقا در یکی از مسابقات جزو 15 نفر اول دنیاست ....یادگیری فیبوناچی قیمتی فیبوناچی زمانی وامواج الیوت که بدانیم در کجای بازار قرار گرفته ایم .

سلام
جانا سخن از زبان ما می گویی موضوع اصلی این هست که اینکه میگن 90% بازنده در اصل این 90% متعلق به پارکس نیستند یا به قول ما عوام مال پارکس نیستن .
برای تو ضیح بیشتر یه مثال میزنم .چند سال پیش تو یکی از این تلوزیونهای لوس آنجلس یک آقایی در مورد دانشگاههای LA داشت صحبت میکرد و بقولی راهنمایی میکرد بین صحبتها
یک نکته ای رو گفت که مجری که در کنارش نشسته بود هم اون رو تایید میکرد .

ایشون میگفت به علت نبود کنکور و امتحانهای سخت و پیچیده وقتی به دانشکده پزشکی میری میبینی که کلاس ترم اولیها در یک اتاق بزرگ هست و 150 الی 200 نفر کیپ هم نشستن(همه دوست دارن دکتر بشن) ترم دوم که به سر همون کلاس میری میبینی شدن 40 الی 50 نفر ترم سوم می بینی 2 نفر بیشتر از اون کلاس نمونده.

خب دیگه گفتن دلیلش وقت تلف کردن هست همه میدونید چرا !! ماجرا پارکس از این هم بدتر هست چرا ؟ چون اول :پول توش هست فراوان.
دویوم: ظاهرا (دقت کنید ظاهرا) ساده است میشینی پای اینترنت خلاص قیافش هم که مثل بازی کامپیوتری کله خور هست به به چه رنگهایی هم داره تازه میشه رنگاشم عوض کرد چه عالی (میشه با میز و کیست ست بکنی) .
سیوم: هیچ در و پیکری نداره هر که دارد هوس پول و دلار ......

مخرج کلام هم اینکه میگن 90% بازنده ولی بنده عرض کنم خدمتتان در گوشی 99% مال این کار نیستن . بهتون بر نخوره مثل اینکه خیلی ها مال پزشکی نیستن یا مال فیزیک نیستن یا مال متالوژی نیستن یا.........
به قول شاعری که شاید اونهم یه زمانی پارکس کار میکرده ولی موفق نبوده :
که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها
همه مشکلها هم سر همین ولی هستش .در هر حال بیشتر دقت کنید که این وسط چه کاره هستید . زیاد خودتون رو اذیت نکنید.

در آخر از جناب zamane عزیز هم خواهش میکنم اون چند تا منبع اساسی رو همینجا مطرح کنن و اگه لینک دانلود هم بذارن چون هم من مشتاق هستم هم مطمئنن دیگران و کمی هم در مورد داینامیک ترید هم توضیح بدهند .
با سپاس
ali_iranlo آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 24 نفر
alfred (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), ali_raz (پنجشنبه ۲ بهمن ۹۳), amirhoussein2002 (شنبه ۷ ارديبهشت ۹۲), asbehzad (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), bad boy (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), blackseven (چهارشنبه ۹ اسفند ۹۱), danooshuki (يکشنبه ۱۳ اسفند ۹۱), devoshca (سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱), FXRamin (جمعه ۱۱ اسفند ۹۱), gallardolp560 (جمعه ۱۱ اسفند ۹۱), ghoghnoosepars (جمعه ۱۸ ارديبهشت ۹۴), golestanonline (يکشنبه ۲۵ آبان ۹۳), jake (چهارشنبه ۹ اسفند ۹۱), mirzaa (پنجشنبه ۱۰ اسفند ۹۱), mjklmj (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱), mohammad123 (پنجشنبه ۱۰ اسفند ۹۱), mohsen66 (جمعه ۲ فروردين ۹۲), mostafa ghobadi (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱), sadeghi67 (جمعه ۲۸ فروردين ۹۴), shovalieh (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱), starlingsar (شنبه ۲۴ آبان ۹۳), w@llstreet (شنبه ۳ فروردين ۹۲), zamane (چهارشنبه ۹ اسفند ۹۱), __MaJiD__ (جمعه ۱۸ ارديبهشت ۹۴)
قدیمی چهارشنبه ۹ اسفند ۹۱, ۲۲:۲۷   #22
zamane
کاربر ارشد

آواتار zamane

محل سكونت: همون جایی که اسمش زندگی هست!
تشکر از ديگران: 1,721
تشکر از ایشان: 1,789 بار در 308 نوشته
zamane has much to be proud ofzamane has much to be proud ofzamane has much to be proud ofzamane has much to be proud ofzamane has much to be proud ofzamane has much to be proud ofzamane has much to be proud ofzamane has much to be proud ofzamane has much to be proud ofzamane has much to be proud ofzamane has much to be proud of
ارسال پیام از طریق Yahoo به zamane

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله ali_iranlo نمایش نوشته ها
سلام
جانا سخن از زبان ما می گویی موضوع اصلی این هست که اینکه میگن 90% بازنده در اصل این 90% متعلق به پارکس نیستند یا به قول ما عوام مال پارکس نیستن .
برای تو ضیح بیشتر یه مثال میزنم .چند سال پیش تو یکی از این تلوزیونهای لوس آنجلس یک آقایی در مورد دانشگاههای LA داشت صحبت میکرد و بقولی راهنمایی میکرد بین صحبتها
یک نکته ای رو گفت که مجری که در کنارش نشسته بود هم اون رو تایید میکرد .

ایشون میگفت به علت نبود کنکور و امتحانهای سخت و پیچیده وقتی به دانشکده پزشکی میری میبینی که کلاس ترم اولیها در یک اتاق بزرگ هست و 150 الی 200 نفر کیپ هم نشستن(همه دوست دارن دکتر بشن) ترم دوم که به سر همون کلاس میری میبینی شدن 40 الی 50 نفر ترم سوم می بینی 2 نفر بیشتر از اون کلاس نمونده.

خب دیگه گفتن دلیلش وقت تلف کردن هست همه میدونید چرا !! ماجرا پارکس از این هم بدتر هست چرا ؟ چون اول :پول توش هست فراوان.
دویوم: ظاهرا (دقت کنید ظاهرا) ساده است میشینی پای اینترنت خلاص قیافش هم که مثل بازی کامپیوتری کله خور هست به به چه رنگهایی هم داره تازه میشه رنگاشم عوض کرد چه عالی (میشه با میز و کیست ست بکنی) .
سیوم: هیچ در و پیکری نداره هر که دارد هوس پول و دلار ......

مخرج کلام هم اینکه میگن 90% بازنده ولی بنده عرض کنم خدمتتان در گوشی 99% مال این کار نیستن . بهتون بر نخوره مثل اینکه خیلی ها مال پزشکی نیستن یا مال فیزیک نیستن یا مال متالوژی نیستن یا.........
به قول شاعری که شاید اونهم یه زمانی پارکس کار میکرده ولی موفق نبوده :
که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها
همه مشکلها هم سر همین ولی هستش .در هر حال بیشتر دقت کنید که این وسط چه کاره هستید . زیاد خودتون رو اذیت نکنید.

در آخر از جناب zamane عزیز هم خواهش میکنم اون چند تا منبع اساسی رو همینجا مطرح کنن و اگه لینک دانلود هم بذارن چون هم من مشتاق هستم هم مطمئنن دیگران و کمی هم در مورد داینامیک ترید هم توضیح بدهند .
با سپاس
سلام علی جان بنده در معرفی منابعی که گفتم هیچ مشکلی ندارم اما فکر میکنم خلاف قوانین سایت باشه با این حال معرفی میکنم اگر خلاف قوانین بود مسولین محترم سایت پاک کنند وبصورت پیغام خصوصی خدمت دوستان ارائه خواهم کرد .در خصوص داینامیک تریدر به این لینک مراجعه کنید
[کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]
واما منابع :1.کتاب رکن سوم بازار ودوئل با روند جناب آزادی
2-الگوهای هارمونیک در بازارهای سرمایه
3-هارمونیک تریدینگ پیشرفته در بازار سرمایه
3-امواج الیوت دربازار سرمایه از جناب علی محمدی

بدون یادگیری اصولی بازار تا اطلاع ثانوی دست از ترید بردارید .در ضمن علی جان این کار از آنجا که مستقیما با سیستم عصبی واحساسی انسانها سرو کار داره گاها افراد با تجربه رو هم غافل گیر میکنه .
zamane آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 17 نفر
ali088 (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), ali_iranlo (پنجشنبه ۱۰ اسفند ۹۱), amirhoussein2002 (شنبه ۷ ارديبهشت ۹۲), B@$eRi (چهارشنبه ۹ اسفند ۹۱), bad boy (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), behnum (پنجشنبه ۱۰ اسفند ۹۱), blackseven (جمعه ۱۱ اسفند ۹۱), danooshuki (يکشنبه ۱۳ اسفند ۹۱), devoshca (سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱), FXRamin (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), gallardolp560 (جمعه ۱۱ اسفند ۹۱), ghoghnoosepars (جمعه ۱۸ ارديبهشت ۹۴), ibrahim (جمعه ۱۱ اسفند ۹۱), mgh88 (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱), mjklmj (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱), mohammad123 (پنجشنبه ۱۰ اسفند ۹۱), mostafa ghobadi (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱)
قدیمی جمعه ۱۱ اسفند ۹۱, ۱۸:۴۸   #23
عباس میرزایی
Banned

آواتار عباس میرزایی

تشکر از ديگران: 17
تشکر از ایشان: 99 بار در 26 نوشته
عباس میرزایی is on a distinguished roadعباس میرزایی is on a distinguished roadعباس میرزایی is on a distinguished road

همه ما می دونیم که بین تحلیلگری و تریدری در این بازار فاصله هاست و این دو دو مقوله از هم جدا هستند. اگرچه میشه هر دو رو با هم داشت اما ممکنه کسی تحلیلگر موفقی باشه اما نتونه از بازار کسب سود کنه و بالعکس. به نظرم ......... در این رابطه خیلی راه گشا هست.

ویرایش توسط OldAdmin : شنبه ۱۲ اسفند ۹۱ در ساعت ۱۶:۲۷ دلیل: حذف لینک
عباس میرزایی آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 10 نفر
asbehzad (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), bad boy (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), devoshca (سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۱), FXRamin (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), gallardolp560 (جمعه ۱۱ اسفند ۹۱), ghoghnoosepars (جمعه ۱۸ ارديبهشت ۹۴), mjklmj (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱), mohsen66 (جمعه ۲ فروردين ۹۲), mostafa ghobadi (شنبه ۱۲ اسفند ۹۱), zamane (جمعه ۱۱ اسفند ۹۱)
قدیمی شنبه ۳ فروردين ۹۲, ۲۳:۰۱   #24
w@llstreet
کاربر عادی

آواتار w@llstreet

تشکر از ديگران: 210
تشکر از ایشان: 242 بار در 54 نوشته
w@llstreet is on a distinguished roadw@llstreet is on a distinguished roadw@llstreet is on a distinguished roadw@llstreet is on a distinguished roadw@llstreet is on a distinguished road
Arrow

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله ehsan* نمایش نوشته ها
درود بر هم اندیشان
قصد داشتم یک دسته بندی از تجربه زمانی یک تریدر از ابتدای ورودش به بازار و اشتباهات رایج هر دسته از تریدرها ارائه کنم. اما بدلیل کامل نشدن آن امیدوارم در آینده بتوانم آنرا به دوستان ارائه کنم. فقط بطور خلاصه :
تریدری که دارای یک استراتژی سودده است و کاملا هم وفادار به آن است معمولا اشتباهاتی از نوع اشتباهات تحلیلی(سهوی) و اشتباهات مدیریت سرمایه (عمدی) مرتکب می شود. چنین تریدری حداقل دو سال از ورودش به بازار گذشته و به قول معروف دیگر از آب و گل درآمده است. این تریدر به اهمیت اعمال دقیق مدیریت سرمایه واقف است اما هنوز گرفتار احساسات است.
نکته دیگری که معمولا به آن عمل نمیکنیم (اما همه آنرا میدانیم ) این است که :

از پوزیشن ضرر سریعا خارج شویم.
قبول کنیم که بی نهایت فرصت عالی و سودده برای ورود وجود دارد . پس از پوزیشن مشکوک با ضرر کم (بجای حداکثر ضرر) خارج میشویم و مترصد فرصت بعدی می مانیم.
بر خلاف نقطه ورود و خروج و استاپ و تریل و غیره چیزی که معمولا فراموش میکنیم نقطه fail شدن پوزیشن یا نقطه خروج زودرس (Early Exit Point ) است.
با سپاس
به خدا بعضی پست ها رو باید با آب طلا نوشت
asbehzad (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), bad boy (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), FXRamin (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), mojir-66 (دوشنبه ۵ فروردين ۹۲), RREZA (شنبه ۱۸ بهمن ۹۳), sadeghi67 (شنبه ۳ فروردين ۹۲), water (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲)
قدیمی شنبه ۳ فروردين ۹۲, ۲۳:۴۶   #25
arash66110
کاربر فعال

آواتار arash66110

تشکر از ديگران: 714
تشکر از ایشان: 486 بار در 105 نوشته
arash66110 is a splendid one to beholdarash66110 is a splendid one to beholdarash66110 is a splendid one to beholdarash66110 is a splendid one to beholdarash66110 is a splendid one to beholdarash66110 is a splendid one to beholdarash66110 is a splendid one to beholdarash66110 is a splendid one to behold

طبق تحقیقات صورت گرفته 95 درصد بازنده و 5 درصد برنده مربوط میشه به بررسی فصلی.
طبق بررسی سالیانه از 8000 اکانت تنها 0.4 درصد بعد یکسال سود کردن و 99.6 ضرر کردن.
حالا بیان این یکسال رو به 10 سال برسونن فکر کنم میشه 99.99 ضرر و 0.01درصد برنده تو بازار.
arash66110 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 7 نفر
alfred (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), ali_raz (پنجشنبه ۲ بهمن ۹۳), asbehzad (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), bad boy (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), johnforx (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), mojir-66 (دوشنبه ۵ فروردين ۹۲), OMIDDANA (يکشنبه ۲۴ آذر ۹۲)
قدیمی يکشنبه ۴ فروردين ۹۲, ۱۲:۴۰   #26
ali088
کاربر عادی

آواتار ali088

تشکر از ديگران: 89
تشکر از ایشان: 169 بار در 64 نوشته
ali088 is on a distinguished roadali088 is on a distinguished roadali088 is on a distinguished roadali088 is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله arash66110 نمایش نوشته ها
طبق تحقیقات صورت گرفته 95 درصد بازنده و 5 درصد برنده مربوط میشه به بررسی فصلی.
طبق بررسی سالیانه از 8000 اکانت تنها 0.4 درصد بعد یکسال سود کردن و 99.6 ضرر کردن.
حالا بیان این یکسال رو به 10 سال برسونن فکر کنم میشه 99.99 ضرر و 0.01درصد برنده تو بازار.
سلام
قبل از هر چیز به نظر من باید به طور کامل بازار رو بشناسیم و مکانیزم کارش رو
این مقاله در [کاربران ثبت نام شده مجاز به مشاهده لینکها می باشند. ]به من کمک زیادی کرد
ali088 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 6 نفر
asbehzad (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), bad boy (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), FXRamin (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), ghoghnoosepars (جمعه ۱۸ ارديبهشت ۹۴), mojir-66 (دوشنبه ۵ فروردين ۹۲), w@llstreet (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲)
قدیمی يکشنبه ۴ فروردين ۹۲, ۱۳:۲۹   #27
hashem khan
کاربر عادی

آواتار hashem khan

تشکر از ديگران: 74
تشکر از ایشان: 131 بار در 22 نوشته
hashem khan is on a distinguished roadhashem khan is on a distinguished roadhashem khan is on a distinguished road
پیش فرض چرا من فقط سود میکنم ؟!!!

سلام
داستان کسانی رو که تو این بازار ضرر کردن وقتی میخونم اشک تو چشمام جمع میشه و پیش خودم آرزو میکنم که ایکاش یه نیرویی داشتم و میتونستم مشکلات این هم وطن هامو حل کنم .اما چه فایده که این فقط یه آرزوی محاله و تنها کسی که میتونه به اونها کمک کنه فقط و فقط یه نفره و اونم خودشونن.
داستان زندگی ****ی خیلی از اعضای سایت رو خوندم .داستان کسایی که به آخر خط رسیدن و برای آخرین بار پست خداحافظی رو میزنن.البته این جور پستها یک زیبائی و دلنشینی دارد. چون آخرین پست خودشونه و دارن خداحافظی میکنن در این نوع نوشته ها حتی یک کلمه اغراق یا خدای نا کرده دروغ نیست و هرچه میگویند از احساسشونه و حتما سخنی هم که از دل برآید لاجرم بر دل نشیند
قصه ضررهای یکی از اعضای قدیمی سایت هم به نام آقای مسعود شصت چی هم جالبه و توصیه میکنم حتما بخونید چون ضررهایی که داده شاید صد برابر کل سرمایه و دارو نداره من باشه.بگذریم
من آدم کمرو و حساسی هستم و به همین علته با اینکه چندین ساله عضو سایتم اما کمتر چیزی نوشتم و همیشه خواننده خوبی واسه پستهای دیگران هستم
من با **** از طریق همین انجمن آشنا شدم البته یه کلاس دو ماهه هم رفتم اما فقط یه مشت اسم های قلنبه سلنبه یاد گرفتم اما چیزی که منو به سوی درست معامله کردن ببره هیچ.تو این چند سالی که دارم ترید میکنم فقط از یه روش خیلی خیلی خیلی ساده استفاده میکنم و شکر خدا تا الان هم همیشه سود کردم(الا یک مورد)من با یه حساب 500 دلاری حد اقل هفته ای 100 دلار برداشت میکنم و همینم برام کافیه .و همیشه سود هامو رو میگیرم.البته بعضی وقتها هم سودی که میبرم خیلی بیشتر میشه اما اکثرا همون روزی 20 دلار یا هفته ای 100 دلاره.روش ترید کردنم هم یه روشیه نزدیک به مارتینگل.
اگه فکر میکنید که این روش ممکنه به درد کسی بخوره و کسایی هستن که به این سود کم قانع هستن(البته خیلی کم هم نیست چون میشه هفته ای سیصدو سی هزار تومان) بگید تا کاملا براتون تشریح کنم.
13l4ck $c0rpi0n (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), ali_raz (پنجشنبه ۲ بهمن ۹۳), asbehzad (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), bad boy (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), FXRamin (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), ghoghnoosepars (جمعه ۱۸ ارديبهشت ۹۴), hamedxx (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), iranbox (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), majidlars (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), mehr4u (دوشنبه ۵ فروردين ۹۲), mojir-66 (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), oldtrader (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), OMIDDANA (يکشنبه ۲۴ آذر ۹۲), saidfar25 (چهارشنبه ۷ فروردين ۹۲), say (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲), w@llstreet (يکشنبه ۴ فروردين ۹۲)
قدیمی يکشنبه ۴ فروردين ۹۲, ۲۲:۱۲   #28
asbehzad
کاربر عادی

آواتار asbehzad

محل سكونت: ایران
تشکر از ديگران: 1,210
تشکر از ایشان: 464 بار در 80 نوشته
asbehzad is a jewel in the roughasbehzad is a jewel in the roughasbehzad is a jewel in the roughasbehzad is a jewel in the roughasbehzad is a jewel in the roughasbehzad is a jewel in the roughasbehzad is a jewel in the roughasbehzad is a jewel in the rough

سلام

هاشم خان بد نیست اگر قدری از روش ماتینگلی خودتان توضیح دهید .
ali_raz (پنجشنبه ۲ بهمن ۹۳), ghoghnoosepars (جمعه ۱۸ ارديبهشت ۹۴), hashem khan (دوشنبه ۵ فروردين ۹۲), mojir-66 (دوشنبه ۵ فروردين ۹۲), oldtrader (دوشنبه ۵ فروردين ۹۲)
قدیمی يکشنبه ۴ فروردين ۹۲, ۲۳:۲۴   #29
oldtrader
کاربر فعال

آواتار oldtrader

تشکر از ديگران: 1,333
تشکر از ایشان: 922 بار در 215 نوشته
oldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished roadoldtrader is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی بوسیله hashem khan نمایش نوشته ها
سلام
داستان کسانی رو که تو این بازار ضرر کردن وقتی میخونم اشک تو چشمام جمع میشه و پیش خودم آرزو میکنم که ایکاش یه نیرویی داشتم و میتونستم مشکلات این هم وطن هامو حل کنم .اما چه فایده که این فقط یه آرزوی محاله و تنها کسی که میتونه به اونها کمک کنه فقط و فقط یه نفره و اونم خودشونن.
داستان زندگی ****ی خیلی از اعضای سایت رو خوندم .داستان کسایی که به آخر خط رسیدن و برای آخرین بار پست خداحافظی رو میزنن.البته این جور پستها یک زیبائی و دلنشینی دارد. چون آخرین پست خودشونه و دارن خداحافظی میکنن در این نوع نوشته ها حتی یک کلمه اغراق یا خدای نا کرده دروغ نیست و هرچه میگویند از احساسشونه و حتما سخنی هم که از دل برآید لاجرم بر دل نشیند
قصه ضررهای یکی از اعضای قدیمی سایت هم به نام آقای مسعود شصت چی هم جالبه و توصیه میکنم حتما بخونید چون ضررهایی که داده شاید صد برابر کل سرمایه و دارو نداره من باشه.بگذریم
من آدم کمرو و حساسی هستم و به همین علته با اینکه چندین ساله عضو سایتم اما کمتر چیزی نوشتم و همیشه خواننده خوبی واسه پستهای دیگران هستم
من با **** از طریق همین انجمن آشنا شدم البته یه کلاس دو ماهه هم رفتم اما فقط یه مشت اسم های قلنبه سلنبه یاد گرفتم اما چیزی که منو به سوی درست معامله کردن ببره هیچ.تو این چند سالی که دارم ترید میکنم فقط از یه روش خیلی خیلی خیلی ساده استفاده میکنم و شکر خدا تا الان هم همیشه سود کردم(الا یک مورد)من با یه حساب 500 دلاری حد اقل هفته ای 100 دلار برداشت میکنم و همینم برام کافیه .و همیشه سود هامو رو میگیرم.البته بعضی وقتها هم سودی که میبرم خیلی بیشتر میشه اما اکثرا همون روزی 20 دلار یا هفته ای 100 دلاره.روش ترید کردنم هم یه روشیه نزدیک به مارتینگل.
اگه فکر میکنید که این روش ممکنه به درد کسی بخوره و کسایی هستن که به این سود کم قانع هستن(البته خیلی کم هم نیست چون میشه هفته ای سیصدو سی هزار تومان) بگید تا کاملا براتون تشریح کنم.
آقا دم شما گرم،بفرمائید استفاده کنیم .واسه حداقل من هفته ای صددلار درامد با 500دلار خیلیم عالیه .من ازین بازار انتظارم کمتر ازین حرفاس
بهر جهت موفق باشید
oldtrader آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 4 نفر
asbehzad (چهارشنبه ۷ فروردين ۹۲), ghoghnoosepars (جمعه ۱۸ ارديبهشت ۹۴), hashem khan (دوشنبه ۵ فروردين ۹۲), mojir-66 (دوشنبه ۵ فروردين ۹۲)
قدیمی يکشنبه ۴ فروردين ۹۲, ۲۳:۲۹   #30
ebi2000
کاربر عادی

آواتار ebi2000

تشکر از ديگران: 17
تشکر از ایشان: 120 بار در 16 نوشته
ebi2000 is on a distinguished roadebi2000 is on a distinguished roadebi2000 is on a distinguished road

با سلام
اقای هاشم خان نظر شما درسته در ***** فقط خود طرف می تونه به خودش کمک کنه که اون هم باید چند سال کار کنه و ضرر کنه تا تجربه کنه و یکی از تجربه ها خیلی کمک می کنه استراتژی کسانی هست دارن باهاش کار می کنن و به سود دهی رسیدن چون وقتی به سود دهی می رسی خیلی ضرر کردی که الان سود می ده و خیلی تجربه با اون سیستم هست لطفا استراتژی خودتون رو اگر دوست دارید ارایه بدین تا از تجربه های شما استفاده کنیم ممنون از شما
ebi2000 آفلاين است   پاسخ با نقل قول
تشکرکنندگان این نوشته: 5 نفر
asbehzad (چهارشنبه ۷ فروردين ۹۲), ghoghnoosepars (جمعه ۱۸ ارديبهشت ۹۴), hashem khan (دوشنبه ۵ فروردين ۹۲), mojir-66 (دوشنبه ۵ فروردين ۹۲), OMIDDANA (يکشنبه ۲۴ آذر ۹۲)
پاسخ

كاربران در حال دیدن موضوع: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید نوشته‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است
كدهای HTML غیر فعال است

مراجعه سریع

ساعت: ۰۹:۴۲

قدرت این انجمن در استفاده از برنامه vBulletin 3.8.5 می باشد.
حقوق این برنامه برای .Jelsoft Enterprises Ltd محفوظ است.